Komentáře

1 deepa-shama | 21. prosince 2011 v 17:55 | Reagovat

Text neměl překlepy! Nemám bohužel čas se stále věnovat " robotům",  spamům, a tak se na ten blog časem vyseru.
deepa-shama.blog.cz
Praha, 21.12.2011

2 deepa-shama | 24. prosince 2011 v 11:08 | Reagovat

Budu dělat přednášky.
blogy mám nabourané a jsou tam překlepy, nebudu to stále opravovat.
deepa-shama.blog.cz

3 deepa-shama | 25. prosince 2011 v 12:41 | Reagovat

Koncepci přednášek jsme předběžně projednali. Mohla by se líbit. Nebudu stále fňukat nad překlepy v blogu. Je překonán dobou,a mítingy na náměstích všech světových metropolí. Nebudu stále opravovat co bylo bezchybné. seru na spamy a chyby ,které mě tam někdo instaluje. Díky. Za váš čas.
25.12.2011
deepa-shama.blog.cz

4 vestec | Web | 12. ledna 2012 v 19:49 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

5 Zdeněk Kučera | E-mail | 18. ledna 2012 v 23:09 | Reagovat

Vážená paní Šamajová,
skutečnost, že se kdosi ze Syndikátu novinářů pokusil zbavit Vás nelegálně jeho členství je odsouzeníhodná a nemravná. Proto jsme s kolegou Brůžkem ihned intervenovali u předsedy SN ČR,žádali vysvětlení a upozorňovali na to, že ukončení členství musí projednat Řídící výbor SN ČR, a že nic takového se nekonalo. Vám nebylo vráceno členství v syndikátu, vy jste jej fakticky nikdy neztratila, i když se kdosi pokoušel o jinou interpretaci.

Váš spor s Lichtigem - Liptákem je natolik složitý a pro mně nesrozumitelný, že se k němu při nejlepší vůli nemohu vyjadřovat. Předpoládám však, že kulaci se soudili někdy v 50. letech, maximálně v první polovině let 60. - pak už bylo zemědělství jako všechno ostatní zcela podle představ tehdejšího režimu. Jak kolega Brůžek, tak kolega Masopust s největší pravděpodobností v uvedené době chodili na nějakou střední školu, nebo se možná něčím učili - fakt to nevím přesně, ale určitě Vám oba rádi řeknou, co dělali v době, kdy se soudili "kulaci".
A ještě poslední poznámka na téma Kučera nezavolal: Kučera Vám volal (tak, jak slíbil Brůžek), jenže pokud si necháte ukrást batoh s doklady i s telefonem, těžko se Vám může dovolat...
Nevím, jak Vám pomoci, nevím jak mám z Moravsko-slovenského pomezí dorazit k trestnímu řízení za internetový blog
WWW.DEEPA-SHAMA.BLOG.CZ a  podpořit Vás, když Váš Jaroslav do e-mailu ani nenapsal datum konání.
Fakt máte pocit, že jenom na Vás je celý svět zlý, opravdu si myslíte, že jenom Vy jste obětí? Tušíte sand, jaké starosti, problémy i bolesti mají Masopust, Brůžek, Kučera a všichni, o nichž píšete s takovým despektem?
Přeji Vám vše dobré.

Zdeněk Kučera

6 deepa-shama | E-mail | Web | 21. ledna 2012 v 13:15 | Reagovat

[5]: Zdenku, nemyslí si si ,že jsem  jedinou obětí co napřed ukradli byt, pak na ni hodili pomluvu. Ale fakt, že u soudu dožívají komunisté -soudci,  prokurátoři, v době Liptáka - Lichtiga v roce 2003 , mu bylo 75 let,měl známosti, soudci -prokurátoří měli 70 let.Prohrávám. Nemám žádný byt, mám soudy   o virtuálním hovně, že jsem sama s Járou. Oběť trestné činnosti před 12 lety. Není odškodňěň. Stačilo mu dát stát 60.000 Kč a je z toho venku. To je asi tak všechno.Nepoděkovat mi za 3 leté období , míněno  3 x zvolena na akce za činnosti v KVN předsednictvu bolí,sprostě mě vyhodit bolí. Jsem z toho venku, hledám si muže ze zahraničí a vdám se.Tady mě nedají práci k důchodu, chtěla jsem pomáhat policajtúm, zamítnuto, dětem z bláízince je učit anglicy, zamítnuto, nemáme s Járou již ani byt.Masopust to "prošetřoval" dala jsem mu papíry, v životě si se mnou nesedl, Brůžek jak by smět. Žena je tady kráva a v Indii ji objedou, aby ji neporušily siestu.Tady ji kopnou do prdele. Nejsem  sprostá ani nerudná, Zdenku,jenom gentlemani tady nemohu čekat. Tady není chlap mého gusta, jenom korformisté ....Souhlasím s Mašínem,že Palach byla zbytečná obět .Dnes nikdo  ani neví,kdo to byl. Učila jsem 6 let. Než si děti zvykly na mě, a na můj styl, že pomáhám, ruka dětem podaná, tak když jsem  odcházela,plakaly,... Dej mi tedy čanci napsat,co se mi stalo.Aspoň 33 věgt. Květa Šamajová.  Mám jméno 2,500 let staré, znamená nebe, je to hebrajské, možná aramejské, a já sama nevím, můj rod, jedno vím,že můlj otec a s ním 22 let utýraných věznů z 50.let , paragraf Milady Horákové, sral kde koho z doby minulé,... ale mstít se mi,když já se nemstím, vzít mi byt,abych nebydlela, je zrůdnost.Zatím mi nikdo nepomohl. POkud Mašínová byla trestně stíhaná za přednášky, tak já za blog. Téo je směšné, mám 1 rok ... To už opravdu kape na mozek lidem, co se vlastně bojí mého stylu psaní. Píši svobodně, rychle, a jde mi to samo. V Indii mě to předpověděly. Dávno. Květa Šamajová
Praha, leden 2012

7 deepa-shama | E-mail | Web | 22. ledna 2012 v 13:19 | Reagovat

[4]: Vestec je poklidný web a dokonce jsem zatouýila tam jet a nafotit tu atmésféru  ticha. Jezdím vlakem. Dej mi kontakt -směr vlaku,stanice výstpu,ale až v březnu. Únor mám lázně s páteří, sevřela mě tramaj. Zůstaneme v kontaktu s obcí VĚSTEC.Může tam být klidno.
Šamajová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.