Říjen 2011

Za perzekuční bludy ( Karel Páral - K-231) včera Klaus vyznamenával. Za to stejné jsem nepodmíněně odsouzena do blázince. Otec K-231. Píši o tom ve svém blogu. Trest si odpykávám již 64 den. Jaký je život v blázinci novinářky ?

29. října 2011 v 13:27 | MgA.Květoslava Šamajová
Kdo má perzekuční syndrom v Česku z bývalého Československa, tak je ještě 21 let po pádu komunismu odsouzen do blázince do konce života. Psychologové říkají, vypiště se z toho. JUDr. Filip Melzer, právník, náměstek Judr.Jiřího Pospíšila, říkal, nevím, piště všechno do blogu. Získala jsem za svoji touhu po vzdělání, osvědčení, z Úřadu soudního inženýrství v Brně, dne 30. 6. 2011 , znalce na multimédia. Čekám na jmenování. Chci pomáhat blogerům , co se dostanou do stejného problému za potírání svobody slova. Pokud budu redaktor v České televizi, jako totalitní zpravodajci, kteří získali práci jak v Československu tak i Česku. Budu mít nejméně 34.000 Kč, budu mít na nájmy a nebudu mít hlad já, ani chlapec, kterého jsem si vzala z dětského domova. Jsou odborníci na slovo vzatí. Tak určitě o mě neřeknou u soudu, že mám perzekuční bludy. Nedovolí si to. Za perzekuční bludy, že otce i mě pronásledovala StB od roku 1952 do roku 1990, a píši to ve svém blogu, jsem byla nepodmíněně odsouzena do konce života do blázince. Má bludy perzekuční, to je na celý život, je to společensky nebezpečné, a musíme společnost od ní izolovat. Prezident mě nedal milost, ani politickou amnestii. Napsal kancléř Weigl, máte ochranné léčení. To je nepodmíněné vězení do konce života. Jak tedy HRAD může rozlišovat. Když pro jednoho za stejné udělí vyznamenání . Propůjčí Řád Tomáše G. Masaryka dne 28.října 2011 při příležitosti 93.výročí Československa. U druhého, dceři politického vězně, který založil K-231 ve Znojmě, na jaře 1968, jsou vysloveny perzekuční bludy. Za pronásledování jejího otce do jeho smrti. Svobody se nedočkal. Mám povinnost za něho, o tom psát, nemám prostředky na vydání knihy. Jak si tedy může znalec z blázince, expert na sexuální deviace, dovolit se mě smát, že mám perzekuční bludy. Za znalecký posudek, paskvil, který nemá obdoby, 455 ze dne 30.7. 2010, získal 11.455 ,-Kč. Znalec z Bohnic, nepotřebuje žádného psychologa, aby si popovídal s novinářkou Šamajovou, proč má perzekuční bludy. Prostě chodila na výslechy StB, 1952 -1960, když jí bylo 9-19 let. Má touhu to popsat mladé generaci, aby se to dozvěděla, na jakém principu to fungovalo. Chtěla učit děti, nebylo jí dovoleno od roku 2006. Ani ředitelství české a městské policie, ji nedovolili, aby vedla bakalářské práce policajtům. Jako volontér. Nemůže dělat naprosto nic. Je pěstounka a jelikož nebydlíme pod společnou střechou s prasynovcem, nemůže chlapec na studium ani bráti pěstounské dávky. Také ona jako pěstounka.
Chceme, aby studoval bakalářský obor. Má dvě operace paralytický ileus. Ani u Baxy mu nedali invaliditu. Nesmí dělat těžkou práci. Když dělá rauty, nosí židle . Když je kuchař , nesmí tahat těžké hrnce brambor. Je nadaný na počítačovou techniku. Já jsem nadaná na dělání analýz, sémantické rozklady. Nesmím nic. Jsem zavřená v Bohnicích, kde si odpykávám trest za perzekuční bludy. Jeden soudce městského soudu řekl, banální verbální trestný čin. Žádala o upuštění ochranného léčení. Jiný soudce Městského soudu o mě řekl, že jsem spodina společnosti. Nasázel mi pokutu 5000,-Kč. Vzala jsem si matku, když umírala, a dítě z dětského domova, kde je sexuálně zneužívali. Přišla jsem o byt za 3 miliony. V roce 2003 se dal vyměnit za domek za Prahou do 25 km. Vyznamenaný Karel Páral z Hradce Králového, K-231, má 90 let. Můj otec Miroslav Šamaj, by měl 102 let, je mrtev. Za K-231 Znojmo, stáli u našeho hrobu v Břeclavi ještě v roce 1975 StB, když jsme ho pochovávali do hrobky. Aby viděli na vlastní oči, že byl pohřben. Vím, že v dětství jsem měla já nebo rodina hlad. Dědeček byl legionář, 1917-1920, Sverdlovsk. Pak v zajetí na Sibiři. Nacisti ho tloukli, měl výslechy a pak ho zmláceného vyhazovali z auta, nebo ho vozili na tragaři v obci Neretein. Já se narodila v Neretein, protektorátu Čechy a Morava. Tam v Olomouci jsem měla výslechy od StB v 9 letech. Po maturitě jsem byla dělnice. Chemický provoz třísměnný, ten nejhorší, stupeň , manganistan draselný a kyselina sírová. V tu dobu jsem nevěděla, proč jsou proti mě tak zaměřený. Odešla jsem do Prahy s jarem 68 a udělala přijímačky na FAMU. Na potřetí. Učil mě Kundera a Forman. Kundera mě dal prvek humoru, že mám věci tragické říci s jemným humorem.
Mám ráda americké westerny. Tam, když popravovali, nepohodlného, tak se soud zeptal. Je tady žena, která si odsouzeného vezme za manžela? Když vystoupila ze zástupu a řekla, že si ho vezme, tak odsouzený nebyl oběšen. Australský novinář Assange dostal taky paragraf oversexy, to je další blud, který mě soudkyně Prahy 2 přišila. Oversexy znamená, že tento blud k nám přišel ze Sovětského svazu a dával se nepohodlným. Mám to ve spise otce. Týkalo se to zavedení do " sexu" . Já si myslím, že prezervativ při souloži praskl na celém světě více mužům než Assange. Jenže on je novinář a tak musel globálně být ukázán na internetu, prasklý prezevativ, pak tam byl centimetr, že je to šlo změřit, číslo 14, obletělo celý svět. Dále ho hledal INTERPOL zatykačem ve 188 zemích světa. Na tento prezervatit. Já zase jako novinářka píši o Bergmanovi : Mlčení, Norské dřevo a podobně. Taky jsem oversexy. Jenže Švarc z oddělení sexuálních deviací, který je profesně zdeformovaný, si spletel oversexy novinářky s osobností. Oversexy jsou recenze nikoliv novinářka Šamajová.
Tím jsme vyloučily dva bludy: oversexy a perzekuci. Každému stejně . Nelze jednomu dát řád Tomáše G.Masaryka, jako Karlu Páralovi za K-231 na 28.října 2011. Novinářku Šamajovou obžalovat, odsoudit , za 364 dní za to, že její otec založil K-231 a ona o tom píše do blogu: www.deepa-shama.blog.cz . Dědeček pro Masaryka bojoval v legiích jako dělostřelec pancéřového vlaku . Vydal o tom doklad Ministerstvo obrany. O mém otci bude vydávat také Ministerstvo obrany ocenění po 17.11.2011, které mě Klaus podepíše . Milost mě odmítl, s podpisem Weigla, kancléře. S tímto uznáním, pak podám politický azyl do 5 zemí. Jako perzekuovaná dcera politického vězně z 50.let, která trpí syndromem perzekuce. Tudíž tady nemůžu žít v Česku. Tady mě ten syndrom stále vyvolávají, a zveličují do virtuálního HOVNA. Karel Páral má taky blud, byl pronásledován do roku 1990. Životopis četl Weigl . Jak to, že ho už dávno nezavřeli do blázince . A pak každého, kdo založil K-231. Takže někdo má za K-231 blud, jiný má řád Garigua Masaryka. Živý má vyznamenání, 100.000 Kč. Dcera po mrtvém, je bezdomovec, nemá řád, ani 50.000,-Kč. Má blud.
Já se tě tedy Paul Assange, ptám, jestli si mě vezmeš za manželku. Mě je jedno, že jsi o 27 let mladší. Taky je mě jedno, že jsi na job depeší měl 100.000 ojro, a nyní 7.000 ojro. Mě jde o to stejné, že máme stejné bludy: oversexy. To je blud NKVD. Taky v Rusku se s tím potýkají. Umělci z Ruska postavili čurák vysoký 65 metrů proti budově KGB. Nevím proč 65 metrů. Asi mají 65 bývalých KGB u moci. Podle Standy Pence máme 7000 bývalých StB u moci.
Tak si to rozmysli , Paul Assange, nevím kde jsi , ale uvažuj v klidu do února 2012. Já jsem si podala upuštění od ochranného léčení. Budu požadovat revizní znalecký posudek na dva bludy. Oversexy a perzekuci. Požaduji, aby spis byl převeden do Olomouce, kde mě stíhala StB jako malou holčičku. Chci ty bludy mít pod kontrolou , místa, kde se trestný čin a zahájení bludu odehrával. Na soudě v Olomouci. Tam mě tahali v 9 letech. Dle vyšetření na Klinice psychiatrie Olomouc, dne 26. 6. 2011, mě vydaly nález, že jsem psychicky zdráva a bez psychiatrických nálezů. Žádné bludy nenašli. Řekli, že jsem silná osobnost.
Po mě tak jela StB, že jsem bezdomovec. V demokracii. Vinou špatných rozsudků soudů. Ani jeden " kamarád" se za mě nepostavil u Klause, aby mě dal milost. Všichni se bojí jako v Polsku za Katyň. Tam za elitu národa, 22. 000 důstojníků, daly žalobu na Rusko jenom 3 rodiny.
Ve spise otce, byli popraveni studenti Pokorný - Železný . Muzeum 3.odboje v Příbrami to má v seznamu poprav. Možná, že je to úhelný kámen, proč jsem stíhaná. Abych nedala žalobu na zločiny komunismu. Nejsou promlčeni. Ani performance nechtěli studenti zahrát u Vrchního soudu. Nebo se báli jako ty v Polsku za Katyň ? Byli to studenti. Žádná rodina nedala za studenty : ŽELEZNÝ - POKORNÝ žalobu na Česko, za popravu svých synů, studentů. Možná, se mě StB bála, že podám za ně žalobu. Jinak nevím , proč jeden je za K - 231 vyznamený , propůjčeným řádem Tomáše G. Masaryka, a dcera po otci, který založil K-231 ve Znojmě je odsouzená na perzekuční bludy , které mají taky další 4 vyznamenaní ( Páral, Suchý, Škaredová, Anna Magdalena Švarcová). Ta má bludy nacistické i za doby StB. Klaus na bludy nedává milost. Jeho Weigl řekl: " Jste v ochranném léčení." Jaroslav ani nemůže studovat, z ekonomických důvodů. Soudkyně má 30 let a je Slovenka. V době rozdělení Československa chodila do mateřské školky. Do soudní síně nepozvala historika . Možná, že nyní ví, po ceremoniálu, 28.října 2011, že bludy mají i 4 vyznamenaní. A já pro ty bludy , jsem v ochranném léčení. 4 vyznamenaní taky nejsou zavření v ochranném léčení. Míněno perzekuční bludy. Za oversexy musel mít Assange půl roku náramek na noze. Viděla jsem video na internetu. Jeho jeden den. Můj jeden den v blázinci Assange. Odvezli mě v poutech přímo od podatelny z Lazarské ze Státního zastupitelství na perzekuční bludy. Psal se 26. srpen 2011, jsem tam ještě dosud. 6 policistů zvláštní jednotky. Pak mě nechali zatknutou na Polici Vyšehradská do půl třetí stejného dne. Nemohla jsem zajít ani za advokátem, které mě psal dovolání. Byl to záměr. O půl třetí mě v poutech odvezli do blázince, že mám perzekuční bludy. Kanada, založila v exilu, K-231. Tam by mě pochopili. Že to nejsou bludy, ale skutečnost. O tom, že mě StB pronásledovala od roku 1952 - 1960. Jaroslav byl sexuálně zneužit , sexuálním agresorem, Melkou, se kterým se potkal v blázinci, když šel za mnou. Od té doby , co ví, že sexuální vrah , má vycházky, tam nechce chodit. Všechno se mu vrátilo do roku 1998. Jiří Pospíšil uzákonil, že zneužití dostanou odškodnění 50.000,-Kč. My na ně čekáme 12 let. Když jsme to podali, Ministerstvo to zamítlo. Říkali: " Oběť si to měla podat." Oběti bylo ale 11,5 let v době zneužívání. Má to podchyceno policií, Ministerstevm školství a Českou školskou inspekcí . Weiss v roce 1998, řekl. " Nikdo to zatím nedokázal , co vy. Nyní se to obrátí a budou vás pronásledovat. " Máme ombudsmana na kočky, ale nemáme na děti. Vysmívají se nám. Je za námi 40 soudů za 12 let. Jaroslav čeká na toto odškodnění 12 let. Nejprve nebylo na studium. Pak na léčení po dvou operacích. Nyní opět na studium, nebo zaplacení nájmů, je bezdomovec před vystěhováním. Navíc po dvou těžkých operacích. Assange, ať jsi kdekoliv, tak já na tebe budu čekat rok. Myslím, že moje soudy budou v únoru 2012. Kdy budu mít znalecký posudek , že nejsem oversexy, ale jsou to moje recenze. Pak, že moje perzekuční bludy do roku 1990, kdy mě StB pronásledovala, že jsou oprávněné. Pokud ani pak, mě soudy neosvobodí, tak podám politický azyl. Z důvodu pronásledování bývalými totalitními složkami, kteří přežívají ve státní správě a samosprávě. Zatímco my nemáme práci. Dle rady Judr. PEAKE a předsedkyně Judr. Ivy Brožové, mohu podat i trestní oznámení na přezkoumání korupce, proč z nás udělaly soudy bezdomovce. Když jsme byli členy privatizačního bytu, 3 + KK, 67 metrů čtverečných. Vinou špatných rozsudků dostali Personovi náš byt . I když my jsme byli nájemci na neurčito a dokonce získali i bezdlužnost. Splatnost byla do 4 /2014, v částce 200.000 Kč. Tento čas ještě nenastal, náš byt je prodán, soudy nám nepřiznali 3 miliony. Bezdětní důchodci PERSONOVI se rozvedli a za náš si koupili Třeboň, Čelakovice - Praha - Východ. Dva solo byty v osobním vlastnictví. Jejich nábytek vázne u mě a jejich dluhy stále na Šturova 541/37 nebyly zaplaceny. Po provázané korupci od 18. 8. 2003, kdy byla na náš byt vystavena falešná nájemní smlouva , jako druhá . Zatímco náš byt byl napsaný na mě na neurčito, získala záhadně PERSONOVA na můj byt nájemní smlouvu druhou od TOMMI, referentky. V roce 2003 jsem za byt 3+KK, lesopark, 67 metrů čtverečných mohla získat domek za Prahou do 25 km. Je tedy důvodné, že pokud perzekuovaná osoba, jejíž rodina byla v minulém období v odporu proti komunismu ( čtu badatelský archiv) a u soudu se setkala se soudem, který byl v opozici vůči odpůrcům komunismu. Nebo vyrůstali v takové rodině, pak Šamajová prohrává. Byla 46 x zamítnuta u Nejvyššího soudu, a 22 x u Ústavního soudu. Dokonce jsem si i vyslechla , že jsem spodina společnosti. Dostala jsem i pokutu 5000,-Kč. Za to, že chráním Jaroslava, zneužitého. Chci , aby studoval, měl byt , a byl sytý, když má za sebou dvě operace paralytický ileus. Normální věci. Na jídlo a kulturu. Knihy, mě zbývá pouze 1500 Kč měsíčně. Po zaplacení PRE a nájmu. Z toho podporuji Jaroslava, když nemá prostředky. Nyní je to těžké, jsem v blázinci. Nemohu učit, jsem 3 roky trestně stíhaná. Mám blog s kauzama, aby je Jaroslav našel, jak bylo rozhodnuto, kdybych tady nebyla. Je za námi 40 soudu za 12 let. Nyní jsme oba dva bezdomovci. Psala jsem milionáři, aby mě pomohl sponzorovat advokáta . Dopisy dva se vrátily. Nemám tedy nikoho, kdo by mě pomohl. Blog vadí. Je tam pravda . Jsem husitka. Nemohla bych si dovolit říkat nepravdu. Takže říkají, že mám bludy. Lipták, co mě zažaloval, je gerontologická bytost, kdy si nepamatuje, že měl i jiné jméno v padesátých letech: Lichtig. Byl člen ÚV KSČ. V roce 1948 byl u mimořádných trestních soudů. Jako soudní čekatel. Pak prokurátor , co obžalovával kulaky v Příbrami . Žádný potomek kulaků na něho nedal trestní stíhání. Všichni se ho bojí. Přitom je již tak hluchý, a nic si nepamatuje. Je podivno, jak mohl vzniknout rozsudek o rozsahu asi 10 stran, jak ho pomlouvám. Je na něho 14 krabic v archívu Příbram. Všichni se bojí 83 letého prokurátora . Mě vzal brutálně byt. Matka mě umírala. 4/2004. Prohrála jsem obnovu řízení, odstoupení od směny bytyu, nebylo projednáno ani za 3 roky, zamítnuta náhrada za byt, zamítnuto snížení nájmu havarijního bytu, zamítnuto odvezení nábytu po neplatiči Personovy. Bydlím 5 zimu v zimě (12 stupnů) vlhko, s protékajícím odpadem WC, vyhořelým sporákem 40 let. Připomíná to šlechtice, kteří byli vystěhováni ze zámku do zahradního domku, kde nebyla voda ani elektřina. Jenže všichni šli za demokracie do politiky, tak mají výdělky jako politici - dnes. Nemůže , ale každý z nás být politik. Proto je hezké, že Klaus řekl:
" Respekt k osobnostem a názoru druhého", respekt k jedinci a jeho životu, a návrat k hodnotám a tradici . "
Ať to Klaus hlavně napíše a vydává jako desatero pro soudce, které posílá do taláru. Mám buď komunisty anebo děti těch, co byli v opozici k opůrcům ke komunismu. Ty mě za 2 bludy: oversexy a perzekuci odsoudili ještě v letech 2009 - 2011 za 364 dní do blázince. Což je nepodmíněné vězení do konce života. Normálně za blog a paragaraf pomluvy, pokud se to prokáže. Tady se nic neprokazovalo. O mě beze mě, mě odsoudili. Obnova řízení v době, kdy byl Jára v nemocnici na další neprůchodnosti tenkého střeva. 18.7.- 22.7. 2011. Já si přivodila hexenšus. Copak to zajímá 30 leté. Jdete na rok do vězení a za půl roku dobrého chování víte, že vyjdete. Ale když Lipták obžalovával kulaky v 50. letech podle norem StB, která tady byla do roku 1990, tak nemusel mít vázancí akt s StB. On jim musel sloužit a naplňovat obžaloby jako prokurátor. Tudíž jsem odsouzena na perzekuční blud , za otce, který založil K-231 ve Znojmě. Za to, že píši o sexu ve filmových recenzích. Za to loni dostala ředitelka festivalu v Karlových Varech, EVA ZAORALOVA, také vyznamenání. Já pověst, že jsem oversexy. Klaus mě napsal, jménem Weigla, a Járovi, který jediný za mě podal žádost o milost, že ho neudělí. Že nejsem trestaná, mám jenom nepodmíněné vězení v blázinci do konce života. Mám perzekuční bludy a píši do blogu . Klaus tedy něco oficiálně do kamer říká, a jinak dostanete papír, kde vás 21 let demokracie zamítá na obyčejné lidské věci. Taky za to, že můj otec založil K-231 ve Znojmě. Havel nechal Jaroslava šikanovat v Čeladné. Klaus nám nedal pěstounské rodině advokáta, aby se za nás postavili, a my ztratili byt. Nežijeme v blahobytu, jak Klaus včera říkal, žijeme ve hladu. V blázinci vstáváme od stolu hladoví, pokoje mají okna co nedoléhají. Jsou tam umístěni silně dementí lidi, kteří si pletou postel se záchodem. Pokud vás nepomočí v noci, tak boty co leží u postele. Já mám lehké spaní, tak mě vyruší každý, kdo má 90 let a leze za mnou do postele. Za ty 2 měsíce pykání trestu, jsem ztratila cit pro intelekt, a kulturu. Žijuu v močkách, plenách, ( ne moje ) zestárla jsem. Jára se tam potkal se svým sexuálním vrahem. Dříve agresorem, na procházce. Doma mám obesílky soudní, že jsem spodina společnosti. Z bývalé československé televize se za mě nikdo nepostavil. Ze současných přátel , také za mě nikdo nechtěl podat podporu pro moje propuštění.

Jsme tedy národ , který je takový, jakého máme presidenta a politiky.

MgA.Květoslava ŠAMAJOVÁ
deepa-shama.blog.cz
novinářka , č.3780, Syndikát novinářů ČR
Kveta.Samajova@gmail.com
Praha, 29. září 2011 SEČ 13:25

Krutý, řekla mi jedna žena upoutaná na vozík. Ale má v přízemí manžela, a dělí se s ním o jablíčko, co dostane k snídani. I to stačí ke štěstí, v tomto nehostinném světě.
Šamajová
Mám čistý trestní rejstřík.
Šamajová


Obama se vyslovil, že koncem prosince se všichni vojáci vrátí z Iráku.

22. října 2011 v 20:46 | MgA.Květoslava Šamajová

President Barack Obama ve svém blogu nazvaném The White House Blog oznámil v 1 :14 hodin, že všichni se vrátí z Iráku do konce prosince 2011. Muži se vrátí ke svým rodinám a společně stráví vánoční svátky. Více než milion Američanů bylo ve válce. A 4500 mužů se nikdy více nevrátí. Čest jejich památce. " Když jsem vstoupil do úřadu, plánoval jsem válku skončit brzy, " říká ve svém blogu Obama. Skončí, do konce prosince 2011. Pro veterány bude potřeba najít práci, začlenit je znovu do života. Pokud byste je chtěli podpořit, tak je tady šance si koupit žerzejové tričko za 25 dolarů. Můžete si o ně napsat info@uso.org.
I já budu letos slavit, zákonodárci, v parlamentu a senátu odhlasovali pro účastníky protikomunistického odboje a protikomunistikého odporu ocenění. Pro živé, pak 100.000 Kč, pro vdovy pak 50.000 Kč. Pro mě pouze in memoriam za mrtvého otce, ocenění. Tudíž opět nemám na advokáty, aby mě zastupovali v trestném řízení pomluva blogem: www.deepa-shama.blog.cz. Chtějí po mě 20.000 Kč za obhajobu. To jsou moje dva měsíční důchody. Jenže celé, bez odečtu na nájem 8100,- Kč za vlhký studený byt, PRE 680,-Kč, 1000 mám internet, abych česky a anglicky zaslala s fotkou životopis, že se ucházím o práci.
Obamo víš, tady jsou stále porušována lidská práva. Protokol 7, Listina základních práv svobod, je porušován Českou republikou. Například protol 7 ratifikovala Česká republika, 1.1.1993 a podle něho, existuje právo na odvolání v trestních věcech, právo dát přezkoumat výrok o vině a trestu soudem vyššího stupně,
čl.3 -nové zjištěné skutečnosti justičního omylu , pak ale nikdo nepřezkoumává v ČR.
čl.4- právo nebýt souzen nebo potrestán dvakrát za trestný čin, za který byl již jednou osvobozen.
Nové zjistěné skutečnosti nebo podstatná vada v předešlém řízení mohly ovlivnit rozhodnutí ve věci.
Tak tyto paragrafy byly porušeny v České republice v mojí kauze, blogu: www.deepa-shama.blog.cz, musím si odpykávat trest v blázinci.
Klaus mě milost nedal.
Stížnost pro porušení zákona musí za mě dát advokát. Já sama nesmím. Jak jsem říkala, chtějí 20.000 Kč. Jsem chudá dcera politického vězně z 50.let, který založil K-231, na Jaře - 68, na podzim -68 byli rozprášeni. Kdo emigroval, vyhrál. Kdo zůstal byl perzekuován. Vždyť StB tady byla oficiálně do roku 1990. Znalec z Bohnic napsal , že mám perzekuční bludy. Na výslechy StB mě vodili v 9 letech. Když jsem chtěla na vysokou, musela jsem pracovat v chemickém průmyslu , jako dělnice v třísměném provozu , 5 let. Pak si podat žádost ke studiu na vysoké škole. Opakovaně 3 x. Až jaro - 68 mě dovolilo udělat přijímačky na FAMU. Jsem teoretička umění. Vybírala jsem filmy z 3.světa.
Nyní jsem v blázinci. Pokud mě pustí, na perzekuční bludy, že si myslím, že mě pronásledovala StB, tak by si mě mohl vzít KRAUS do Primy, a tam mě ukázat jako neuspěšnou blogerku, kterou zavřeli do blázince. Pořád tam má samé úspěšné ženy. Ať ukáže , že za blog, můžete být i v blázinci. Měla by mě vidět 10. milionová populace, jak jsem vyzáblá, a slyšet moje zážitky. Pak ještě mám bludy, že jsem oversexy. Tím, je míněno, že píši o Bergmanovi a jeho filmu, který hovoří o sexu. Ale to je moje specializace, jsem teoretička filmová. Ale to neznamená, že Šamajová je oversey. To si znalec z Bohnic popletl profesi s osobností. Jako znalec , by to měl ale vědět, jak se píši znalecké posudky. Dostal za něj 11.550.-Kč. Objednavatel byla POLICIE . I já jsem znalec na multimedia. Od června 2011, jsem získala osvědčení od Ústavu soudního inženýrství v Brně. Ráda učím. Policajtům jsem chtěla vést jejich bakalářské práce. Management policiie České republiky to zamítl. Je rok dobrovolnické práce a nic jsem za to nechtěla. Bylo to zamítnuto. Výměnou jsem jim nabídla, aby můj byt, 3+KK, který mě byl odebrán korupčně, přezkoumali. Jsem totitž bezdomovec. Třeba ještě budu ráda v blázinci, když nemám žádný byt. Sice mám plesnivý, ale je v něm zima. Jenom 12 stupnů. Sporák je vyhořelý 40 let a musí být rozvod do mědi, a to stojí radnici 100.000 Kč. Tak mě řekla, že já chci sporák elektrický a tady není třífázový proud. Já chci za 2.500 Kč , aby mi koupili malou eletrickou troubu. Platím jim 8100 Kč nájem + služby. 135 Kč za metr čtverečný plísně, vlhka, zimy, a nemám sporák, nemohu vařit, koupelna má ucpané odpady a WC neprochází odpadem, ale vrací se. Ucpané 40 let, co stojí panelák. Syporex místo panelových stěn. Můj byt měl zateplená okna, a taky celý dům. Měl hodnotu v roce 2003 již 3 miliony a chtěli ho směnit za rodinný dům za Prahou. Špatnými rozsudky mě ho vzali, a dali bezdětným nájemcům důchodcům. Tito se rozvedli a koupili si každý byt v osobním vlastnictví. Mě zanechali v jejich bytu neodklizený nábytek, těžký, plesnivý, a dluhy po sobě. Kanalizace se musí zde prožduchnout . Odpady od WC, dát kryty na šachtu a zateplit byt. Mám v zimě 12 stupnů. Je zde velice nevlídno. Pak chci, aby vyvezli nábytek po těch nájemnících, podnikatel zde 14 roků podnikal. To všechno technik bytové správy mě tady nechce udělat. Chápete, že když chci lidské věci, aby můj prasynovec měl teplou stravu, seděl u stolu a já s ním na vánoce, že chceme pouze lidské věci. To chceme 4 roky, a já bojuji se špatnými rozsudky soudními. Byla jsem 46 x zamítnuta u Nejvyššího soudu, a 26 x zamítnuta u Ústavního soudu. V pěstounství, náhradní byt přiměřený, pomluva blogem na muže , který neexistuje. Advokát řekl: " Vy jste Jára Cimrman." Já řekla, soudili mě o virtuální hovno. Je to totéž. A tak si myslím, že byste si měli koupit ty trička za 25 dolarů, a pomoci americkým veteránům. Já budu čekat až zákon o účastnících protikomunistického odboje a odporu proti komunismu vstpupí v platnost, jehož účinnost bude až ke dni 17. listpadu 2011. Představte si, že já stále budu zavřená jako dcera politického vězně z 50.let v blázinci, kde v blogu www.deepa-shama.blog.cz mám MENE TEKEL, Tryzny za mrtvé a kauzy zneužitého chlapce. Za to jsem byla obviněna za 364 dní a odosuzena do blázince. Koncipient řekl, napiště prezidentiovi, ať se za vás postaví 10 známých osobností a řekněte si o prezidentskou milost. Kontaktovala jsem přátele, ale všichni se děsí, že by se za mě postavili. Bojí se mého blogu. Jsem novinářka, mám blog. Zřejmě budu si muset vzít amerického veterána za manžela, třeba mě porozumí, a podá petici k americkému prezidentovi Obamovi. Ten český Honza mě odmítl. Weigl napsal, budete v blázinci. Otec dostal náhubek, já jsem souzena za náhubkový zákon. Otec byl zavřený na ochranu republiky, § 231/48 Sb, já jsem zavřená na ochranné léčení, pomluvu blogem, § 206,odst.1,odst.2 , že mám blog. V pěstounství jsem doložila psychiatrická vyšetření, že nejsem duševně chorá. Prý v trestním řízení mají svoje znalce. Jistě, ty na mě našli, že jsem ovesexy, a že trpím perzekučními bludy, že prý mě pronásledovala StB. Blud nelze uchopit, ani ho léčit. Tudíž tata diagnoza se dává na nepohodlné. Já do teďka nevěděla, že jsem oversexy, třeba pro toho znalce jsem oversexy, a nevěděla jsem o tom. I když vím, že mě pronálsedovala StB, tak to nesmím říkat, protože tím mám ty bludy. To vlastně jsem si moc dovolila, třeba tady ani žádná StB nikdy nebyla. Že jsem si to studovala v Ústavu studia totality režimu. Zřejmě, celebrity , tam smí studovat svoje archívy, ale děti politických věznů nesmí. Třeba by se tam dočetli pravdu, jak otce mlátili, budili v noci, vyslýchali, museli dělat dřepy a předpažit, a když upadla tužka, byli zbiti. To máme zakázáno si číst a o tom psát. Máme bludy. Třeba bychom pak také chtěli odškodnění po mrtvých. Za týrání našich rodičů , za hlad, za nevyplacené výživné, za to, že nám odvlekli otce do táborů nucených prací. Posadili na uran a dolovali ho pro Sovětský svaz. Brzy na to umřeli. To máme zakázáno říkat. Máme bludy. Demokracie mě dala prasynoce do dětského státního zařízení. Tam ho zneužili. Stát nemá ani na dítě poškozené peníze, aby ho odškodnil. Jiří Procházka vyhodí tarif : 50.000 Kč. Jeho podřízení, nám to zamítnou. Jára mě navštívil v blázinci a potkal tam sexuálního vraha, jak se tam prochází. Je to ten, stejný, který ho před 12 lety zneužil. Já jsem tam zavřená, zamřižovaná. Krmím babičky. A ptám se, jak dlouho tam budu. Kdo podepíše petici na mě, abych vyšla brzy ven. Zatím mě zamítl HRAD. Stížnost pro porušení zákona nebyla podána, nemám peníze na advokáta. A tak to bylo hezky vymyšleno. Vezmeme ji byt. A dáme ji do blázince.
Obamo, přeji Ti, aby veteráni, brzy našli cestu do života. Našli práci, začleněni do života. V tom Vám pomáhej Bůh. My jsme ateisti. A tady si nepomáháme. Ani petici nikdo za mě nechtěl napsat, na advokáta nemám.
MgA.Květoslava Šamajová
Kveta.Samajova@gmail.com
Praha, 22.10.2011 SEČ 19:59