Zákon o protikomunistickém odboji neodškodnil DCERY 50.LET.

20. července 2011 v 22:23 | MgA.Květoslava Šamajová
Není nás moc. Asi 90 je členek. Nejsem v předsednictvu. Jedno vím. Kavalírová razí cestu . Nebyli ve vězení, nemají na nic nárok. Měly jsme HLAD a NOUZI paní Kavalírová. Vy jste v RADĚ USTRC. Je vám 87 let a když BENDA píše zákony radí se s vámi. Když Šamajová vás žádá, abyste opravila dopis , kterým jste se zaručila , že prokurátor Lipták, 1928, nespolupracoval s StB, že tam na Škrétova 6 nemáte žádný doklad, tak jste mě podrazila nohy. Vy jste měla napsat, ani ho tady nemůžu mít, to si zjistíte buď v Kobylysích, nebo v Kanicích, nebo v Archívu bezpečnostních složek. Ale v 87 letech musíte napsat pravdu. Kdo to bude přezkoumávat. Jste členka RADY ve ve funkci jako předsedkyně. Tudíž vaš podpis a vaše svědectví podpořilo prokurátora, co obžalovával kulaky, bral jim majetek. Příbram měla tvrdé podmínky. Tudíž, jak to chcete vysvětlit, že dáváte garanci prokurátorovi co obžalovával kulaky 1954 - 1958. Jak to vysvětlí Benda, že nedal odškodnění 9O dcerách, co měly otce , kteří dělali 3.odboj. Nežijí, byli popraveni, a ještě dnes u soudů, DCERY soudí děti StB , děti SNB, děti těch co spolupracovali s StB. Jak se k tomu postaví BENDA. Já zítra v parlamentu a senátu vznesu stížnost, že my dcery, nemáme odškodnění po otcích. Chci taky cash 50.000,-Kč. Abych měla na soudy právě s tímto prokurátorem Liptákem, 1928, který se mě směje, že jsem chudá, který mě vzal byt 3+KK, který ho prodal, a já jsem bezdomovec. Dnes mě neošetřili ve vinohradské nemocnici, na neurologii, že nejsem v liště, neboli v evidenci. No , když jsem bezdomovec, a bydlím v ve vitríně Ocelíkova, a nemám identitu, jako učitelka, novinářka,a mám identitu bezdomovce. Tak to každého z roští taky odmítnou? Bydlím tam, kde mě nastěhoval LIPTAK, 1928. Co obžalovával KULAKY. Já tu dobu beru. Kavalírová řekne, dcery nebyly ve vězení, nemají na nic nárok. Benda, co dělal rigorozo v Plni, jim pak nic nepřizná. U soudu nám soudkyni PETROVKOVOU, která na radnici Praha 1 se střetávala s MEJSTŘIKEM, a ta vyhoví ne DCEŘI 50.LET, ale tomu co obžalovával ty KULAKY. Ona soudí tu dceru. A nařizuje jí, že nesmí do blogu psát, že prokurátor LIPTAK byl jako prokurátor v oficiálním styku s StB zadobře. No,když to nesmím psát, tak ať ukončí moji kauzu pomluvy. Napřed mě LIPTAK vzal byt, pak mě vzal identitu, pak ze mě udělal bezdomovce, nikdo mě nechce ošetřit HEXENŠUS, a ještě se mě smějí, že mě nedají cash 50.000 Kč. BENDO:budu bydlet u tebe. Jako poškozená DCERA, na tvůj paskvil zákona o 3. odboji. kdybny otec nebyl předseda k-231, tak ještě prdíš v plevkách a je tady TOTALITARISMUS. OTCOVE nás obětovali,aby tady byl mír a svoboda. My máme hlad,. my máme nouzi, my máme soudy s lIPTAKA,které vy vyznamenáváte, které vy ocenujete, kteří vítězí nad námi u soudů.
Já protestuji proti takovému zákonu, takovému paskvilu, který nás neodškodnil. kdy přijdeme na řadu my,dcery. Je mki 67 let. To se mám vdát do zahraničí,nikdo mě nechce. Je mi 67 let. Chci práci v zahraničí.Mám soudy s LIPTAKEM. 3 royk s ním bojuji u soudů. Dá mi KAVALIROVA 50.000 Kč, když mi zkurvila život a napsala LIPTAKOVI, jak je čestný , že jako prokurátor ,když obžalovával kulaky ,tak to nevadilo,to dělla rád dle tehdešjšího režimu.Ona to tak nenapsala doslova,ale takhle to vyznává proti mě. 3 roky je to stěžejní doklad u POLICIE.Pokdu napíši, a dodám že obžalovával KULAKY,nikod to necituje u soudu.Nemám na advokáta SOKOLA, nemám BENDO 50.000 Kč. Nastěhuji se k tobě, jsem bezdomovec. Kavalírová má parte, kolik umře věznů z 50.let ,ale ani jeden byt mě nedá HORALEK, po mrtvém. Naopak mě vystěhoval papírově z Šturova 541/37 byt č. 3, jelikož byt č. 5, byl PODUŠKOVE , dceři Liptáka. Tam to na mě uvařili a ušili. PERSONA měl 3 byty , které prodával, a byla tam KORUPCE paní PEAKOVÁ. Byla tam veliká korupce, kdy pěstounská rodina přišla o privatizační byt. Nikdo nenarovnal křivdu. Čeká to na vás.Kavalírová stále opakuje: nebyly ve vězení v roce 1950 - 1960. Lipták tam taky nebyl a k důchodu má 2500 ,-Kč jako příspěvek za chrabrost, že obžalovával KULAKY.
Kavalírová mu pomůže a doplatek má prokurátor k důchodu. Kavalírová dcerám nepomůže. Nemají doplatek k důchodu. Když zdůrazním, že jiný LIPTAK, 1913, je omyl, a za omyl jiného mě nemohou soudit, je ticho. Moje likvidace je na objednávku asi KLAUSE. Hrad jsem žádala o milost, ale nebyla vyslyšena. Do doby obnovy -nelze o ní ze zákona ani hovořit. WEIGL má dceru, která havarovala, a v autě a jedna studentka je mrtva, druhá možná bude mít amputaci nohy. Že by unikla PL BOHNICIM? Přece musí být měsíc na pozorování v PL BOHNICICH, jestli byla příčetná, nepříčetná, málo příčetná, když v autě při havárii v ranních hodninách způsobila smrt studentky, 17 let, a druhá možná bude mít amputovanou nohu. Pravdu se nedozvíme. Proč by byla výjimka, že dcera 50.let musela být měsíc za blog. www.deepa-shama.blog.cz v PL BOHNICICH, jestli je příčetná - nepříčetná, že má blog. Nikoho nepřejela, nezabila, nebyla amputovaná noha, tudíž pokud je BLOG zdrojem psaní nutností být měsíc v blázinci, tak by tam měl být i Klaus a děti ze základních tříd, co mají také blogy, proč jenom dcera 50. let. Šamajovou obviní, že o Liptákovi 1913 řekne, že byl informátor StB. Evidemce obyvatel chce po mě správní poplatek 500 Kč, že mě zjistí, jestli vůbec kdy žil a kdy zemřel. Podepsala jsem se před notářem a psala to do Banské Bytrice a Bratislavy a za ojtra vykoupím , nevím kolik bude správní poplatek. Jedno je jisté. Jsme stále země France Kafky. Lipták 1928 mě ukradne byt a jsem bezdomovec, u soudu se mě smějí, že nemám peníze na advokáta a dávají mě za ex offo komunistu,ale mě KSČM nevadí,že vadí komunista jako soudce a jako ex offo. Když sloužil totalitě, slouží dál dětem SNB a StB. Když chci po Bendovi cash 50.000 Kč, že otec dělal 3.odboj, tak poradkyně Kavalírová , řekne DCERY 50.let nebyli zavřeni nemají na nic nárok. Když mě Liták 1928 vystěhueje z mého bytu za 3 miliony a já prohraji vlastní byt. Tak mě Kavalírová nedá jiný po zemřelém politickém vězni. Jí je jedno, že prasynovec je po operaci paralytický ileus, a má vážné potíže se střevami. Je doktorka, ale můj osud ji nedojímá.Pohybuje se jinde .Její příjmy musí být nejméně 30.000 Kč měsíčně, což je můj 3 měsíční důchod. Já nevím, jak moc se liší od KSČM. Tu chtějí zrušit, ale lezou do prdele bývalým pohlavárům, kteří nás soudí ještě 61 let poté co soudli stejní naše otce, co dělali 3.odboj. Tak proč chcete rušit KSČM. Napřed mě odpovězte ,proč jste napsali LIPTAKOVI, že na Škrétově 6 nemáte kartičku, že spolupracoval s StB. Proč jste nehlasovali, aby dcery 50.let dostali cash 50.000,-Kč. I já mám hlad a nouzi a budete se divit v demokracii větší než v komunismu. Jelikož mám méně energie, nemám matku, a nikdo mě nechce ošetřit, jsem bezdomovec.Dnes mě vyhodili ve vinohradské nemocnici a neošetřili, jelikož jsem BEZDOMOVEC. Tak mě vysvětele, jak ty sanitky budou jezdit z města do města, a jak budou ty z vesnic ošetřovat, když pražští mají problém být ošetřeni,když nemají trvalé bydliště.
Kdo si mě vezme za manželku z cizinců, abych z této zakomplexované země, plné provázaných kolaborantů a přisluhovačů bývalého režimu, prokurátorů a senátorů, co navrhují současné zákony, a zamítají dcerám 50.000 Kč cash. Kdo kdy pochopí, že vazby jsou zde tak silné, že je nikdo nezpřetrhá ani 61 let po pádu plošné amnestie na kterou vyšli z vězení vezni souzení na § 231/48 Sb. Ani jeden si neuprdne, aby se to nedoneslo na protější břeh. Zítra opět jdu jako bezdomovec s hexenšusem, kdo mě ošetří a kdo ze senátu, nás podpoří, aby dcery dostaly cash 50.000,-Kč. Pokud neuspěji, tak budu chtít , být zvolena do předsednictva DCERY.CZ, abych byla nějak platná. Je to v předsednictvu mrtvé a je na čase ho vyměnit, aby se něco dělo. Mohu psát jako novinářka, o neprůchodnosti,ale jájájá nejsem INSTITUCE. Blog, není registrován na MINISTERSTVU VNITRA a nemá žádnou čtecí vysokou úroveň, je to jenom blog, a není to zpravodajství. ČT má sledovanost 23.000 denně, kdežto blog čte jenom 25 denně. Čili je to pro důchodce, kteří mě znají a čtou si mě.

MgA.Květoslava Šamajová
dcera 50.let
novinářka 3780
členka Syndikátu SN ČR , CZ 4340
pěstounka a učitelka
www.deepa-shama.blog,cz
Kveta.Samajova@gmail.com

Praha, 20.ledna 2011 SEČ 22:21
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama