12 let čeká Jaroslav na odškodnění od státu. Podle mého učitele Milana Kundery to lze říci s humorem takto: "Jako embrio nevylezu z vagíny."

23. července 2011 v 12:55 | MgA.Květoslava Šamajová
Pěstounství: podání 26.8.1998 u Okresního soudu Frýdek-Místek. vyřešeni: 14.6.2003. Pomáhal Hrad, pomáhal MPSV. Dříve byly na MPSV pokyny, jak na věci. Nyní je vše utajeno pro občany. Není na nástěnce nic. Nemůžete si nijak pomoci. Musíte do politiky, abyste byli vlivní a aby vás u soudu respepektovali. Jenže do politiky nemůže každý. Jiní musí pracovat. Je to jako V zámku a podzámčí z u Boženy Němcové. Káva v senátu je za 6,-kč, u soudu 5,-Kč, a ve zdravotníctví 7,-Kč, na nádraží 15 Kč. Já mám nízký tlak,tak si ji kupuji často. Tedy ti co mají statisíce, mají kávu za 6,-Kč, ve zdravotnictví za 7,-Kč, a ostatní za 15,-Kč. Podle toho se odvíjí i daně. Ti, co mají nejméně , mají nejvyšší daně. Pokud se soudím 12 let, aby chlapce dostal 60.000 ,-Kč za zneužití a státní zastupitelství mě sděluje, že kauzu neotevře, je skončena. Vy máte nové důkazy, ty ale neuplatní. Tak jsou shnilí, odmítají obnovy řízení. Nechtějí nová fakta. Tak nač v takové zemi žít. Všechno je tu zasmrádlé. Rozkazují nám ti, co měli 8 let, když se země rozpadla. Já zažila protektorát, totalitarismus, ostrakismus, belzebubismus, a nic nelze udělat. Co s tím chcete dělat. Za 12 let 40 soudů, a teď se mě smějí, že jsem sudička. Chcete pomoc od Hradu, říkají musíte použít zákonné prostředky. Ty využívám. Ale PETROVKOVA se mě směje, že jsem sudička.To má od Liptáka, ten má 83 let, jeho dcera je na exekučním, asi od bratra syn - příbuzný na VSZ. Vystěhovali mě, ukradli byt. V cizině by je smetly to si advokáti nesmí dovolit. Tady jsou vážení, ví, jak získat majetek od jiných. Pane Bože, chci být embrio, a nevylézt z vagíny, ta Česká republika smrdí.
Humorně pospaných 12 let, kdy se stále soudíme, o virtuální hovno.
Chodím do muzeí a píši recenze, přátele nemám, nemám na ně čas, ukončím ty soudy, a chci bydlet v teplém a suchém bytě. Budu se obracet na sponzory, milionáře, znám nezájem politiků. Neznám odpovědi milionářů. Již mám dost těch kauz, těch papírů a chci začít normálně žit. Chci pracovat. Chci pracovat. Chci pracovat.
MgA.Květoslava Šamajová
Kveta.Samajova@gmail.com
deepa-shama.blog.cz
volná novinářka 3780, CZ 4340
Praha, 23.7.2011, SEČ: 12:54
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec | Web | 12. ledna 2012 v 19:49 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 Baris | E-mail | Web | 29. března 2012 v 14:48 | Reagovat

OK, velka vec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama