Obama zveřejnil finalisty škol se 14 denním zpožděním. Honil Bin Ládina. Neměl čas.

22. května 2011 v 14:00 | MgA.Květoslava Šamajová
Těměř se spolu shodujeme . V názoru na prezentaci škol. To , co u mě bylo na druhém místě, hodnotil prezident Obama jako první místo. Nominoval Booker T.Washington High School in Memphis. Místo původně ohlášeného 2. května 2011 , vyhlásil vítěze až 16.5.2011. Neměl čas, měl prezidentské starosti. Honil Bin Ládina. Já vytipovala technickou školu, která byla schopna svoji prezentaci deklarovat neobyčejně kreativně, rytmicky, svižně a moderními prostředky. To Obama neuměl ocenit, nemá na to příslušné mediální vzdělání. Já nejsem jeho poradce. Tudíž bych za média zdůraznila, že na prvním místě by byla škola u mediálních expertů , tato.
High Tech International . Byla nejenom nápaditá kreativitou, ale byla schopna technický um představit tak moderními mediálními prostředky, že jsem až žasla. Pokud, bych měla dítě technicky nadané, tak ho dám určitě na tuto školu.
Já také jsem si udělala nějaké certifikáty. Za školu Universita třetího věku jsem si vybrala VYSOKOU ŠKOLU EKONOMICKOU v PRAZE, náměstí W. CHURCHILLA 4, 130 67 PRAHA 3.
Zde jsem absolvovala 4 kurzy. Pan docent Ing.Tomáš Kubálek, CSc akademický ředitel University třetího věku, mě tato osvědčení podepsal a dal i kulatá razítka.
Mám tedy 4 kulatá razítka a a absolvovala jsem tyto obory:
POWER POINT PRO ZAČÁTEČNÍKY - Ing.Michaela Seghmanová
TVORBA WEBOVÝCH STRANEK POMOCÍ WEBNODE - Ing.Jiří Steklý
DIGITALNI FOTOGRAFOVANI PO MIRNĚ POKROČILÉ- doc. Ing.Stanislav Horný, CSc
DIFGITALNI FOTOGRAFIE PRO POKROČILÉ -
ZONER PHOTO STUDIO - ing.Jaroslav Novák

Pravda je ta, že žena s humáním vzděláním, což reprezentuje aktivitu levé hemisféry, musí pokračovat dále ve vzdělání. Jedna věc je metoda. Ale zafixování a zmechanizování věcí, je nutné pravidelně cvičit a pilovat . Tudíž pokračovat.

MgA. Květoslava Šamajová
Kveta.Samajova@gmail.com
deepa-shama.blog.cz
Praha, 22.května 2011 SEČ : 14:00 hodin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama