Listopad 2009

Sémantický výklad noměra 166 Moskva Sant Petěrburg

29. listopadu 2009 v 23:41 | MgA.Květoslava Šamajová
Što takoje noměra 166 ? Pravidelná linka z Moskvy do Petrohradu. Položme si otázku proč teroristé zaútočili právě tam a ne jinam? Odpověd se mi zdá jednoznačná a jedinečná. Už se vidím stát u mapy s ukazovátkem a honím policajty, jak mají makat a šukat, a ověřovat. Co bych jim tak asi říkala? Jde o jediný a jednozačný výklad : přenést postavení síly BOLŠOVO ČELOVĚKA DO PETĚRGURGA. A počemu? No-potomu. ETO BOLŠOJ ČELOVĚK. PJOTR BOLŠOJ. Ty znaješ , kde takoj bolšoj čelověk. Pjotr Bolšoj - je taky u nás v Karlových Varech. Vyjděte si po stezce a najdete velikou hlavu , jak tam září v září. A co z toho plyne? Že půjde o sériové útoky. Jak jsem k tomu došla, sémanticky. Vykolejily 4 vlaky, jeden byl na maděru, 3 projely, ale vykolejily a sjely do neprůchodného lesa. Mrtví 25, vážně ohroženi na životě 21, nezvěstných 26, a 85 ve vážném stavu. Kráter velikosti 1,5 metru. Stalo se to dne 27.11.2009, před první nedělí adventní. Tedy do toho bude zapojena círker pompézně. Co to znamená v Rusku. ? Jít do historie. K tragedii došlo na půli cesty, kolej byla jasně rozdělena a zela prázdnotou, jeden vlak byl na maděru, zničený. Vychází to na 4 komplice, z nichý jeden již není, a 3 získávají mocenské postavení. Biskup jim v tom bude nápomocný. V Rusku si kupujeme jízdenku s pasem, je tedy již prokázáno, že v 3 vagonech byli cizinci : zastoupena byla Itálie, Belgie, Azerbajdžán, Bělorusko, Ukrajina. Sem namiřte zostření stráží, mohlo by dojít k dalším teroristickým útokům. Jedná se o těžiště moci. Sant Petěrburg v 18.století, byl postaven na močále, v deltě Něvy, ústící do finského zálivu. Zde by mohlo být spojka. Connection. Zde je síla peněz. Musíme si uvědomit, že Novgograd se zbavil jha Turecka asi v roce 1480, a základy nezávislého Ruska se budovaly asi v 1500. Zbudovaly se knížetsví novgogradské a tverské. V Petrohradě asi budeme obdivovat taurinský palác (1183-89) nebo admiralitu 1806-1920, pokud se týče staveb, tak se zde nachází tzv.cukrářský styl .Co zde již není, jsou dřevěné stavby, které zanikly, ale o to více se staví v Karlových Varech. Vidíte, kam to směřuji, ale musím. Christanizace byla 988, a zrodila v 1 pol. 11 století byzanskstý vliv, Moskva se datuje od 11 století, a od 13 .století, snaha být bolšoj a přenést moc z Moskvy do Petěrbugu už tady byla vícekrát, a vždy se šlo do historie, jak to provést, vy si musíte položit otázku, komu to pomůže a kdo tak silně touží po znovunastoletí moci, a jste doma.
Jak gigantická je Moskva dnes? 142.006.000 obyvatel na ploše 17.075.400 ha, 17 milionů čtverečných kilometrů. Věc se stala u ruských hranic, dosaťdte si heslo jedinoděržaví. Co je tedy potřeba ohlídat? Určitě státy, které byly vyjmenovány , jako oběti, dále, místa, kde se nacházejí dřevěné kostely, v Karlových Varech, zde by bylo možné ověřovat chování obyvatel - vcházejích a vycházejících do kostela - dále reakce účastníků u sochy PJOTRA BOLŠOVO, následně restaurace u Petra, spuštěná dole pod sochou. Určitá čísla budou hrát roli, výbuch pod 9 vagonem, noměr 166 měl 13 vagonu, 4 vagony vykolejily, ale jenom 3 sjely mimo kolej, jeden vagon byl rozdrcen - není, to jsou symboly, 4 mocenských klanů, od nichž jeden odpadl ,obce Uglovka, Lykošinov, je zřejmě na půli cesty k Novgorunu, může to znamanat v době zviditelnění tragedie - že je to echo - pro sérii teroristických útoků, které budou následovat, kde všude, co jsem výše vyjmenovala, odvést pozornost a zatím by mohlo dojít k výměně a uchopení moci .Vše se bude odehrávat podle PJOTRA BOLŠOVO. Těžíště moci má být Petrohrad nikoliv Moskva. Určitou roli v tom bude hrát i IVAN HROZNYJ, (1533-1584) , potomu čto dle jejich historie , vždy měli rusové na paměti model velký nepřítel u ruských hranic , by se neměl opakovat. Takhle to zatím vidím sémanticky. Odkládám rákosku a teď ať se policajti činní a šukají -hledají a běhají, až to rozklíčují. A ať nezapomenou na naše Karlovy Vary, které už dávno nejsou naše, ale bude zde těžiště - ohniště také. Kolem dřevěného kostela , sochy PJOTRA BOLŠOVO , a restaurace u Petra atd.....Pozor je to na půli cesty, a stopy vedou do Finska.
samajova@volny.cz
MgA.Květoslava Šamajová

babanazabiti@seznam.cz aneb agent provokatér

28. listopadu 2009 v 11:00 | MgA.Květoslava Šamajová

babanazabiti@seznam.cz

ŠÉFOVI BLOGU: zjistit kdo je agent provokatér, který mě píše babanazabití@seznam.cz
očekává na moje reakce, jelikož mě smazal tiskovku s PENCEM ze dne 16.listopadu, kdy bylo CZECH PRESS PFOTO a byla jsem tam jediná novinářka, a snad ze žárlivosti mi smazali fundované a zasvěcené 3 stránky textu. Týden nato jsem byla na kongresu DCERY 5O.LET V OLOMOUCI, a natáčela jediná na kamerau, AČ FAMAČKA nevzala to ČT 24,že zavolají...

Tedy mě se líbí být ex redaktorka ČESKOSLOVENSKÉ TELEVIE, kdy žádáte důkazy 17 let, za jakých podmínek odcházeli redaktoři z ČESKOSLOVENSKÉ TELEVIZE do ČESKÉ, musíte kontaktovat BIS,aby vám odtajnil svoje současné "agenty" neboť nevím proč spis 262 není odtajněn ani v roce 2009.

Ing.RUDOLF SVĚTECkÝ, agent ČST, můj kolega a vedoucí Zlaté Prahy mezinárodního televizního festivalu na mě naléhal v roce 1992 , že musím vypadnout z ČST, tedy nedal souhlas přestupu do ČT a když Minsiterstavo vnitra v roce 2003 vydalo svazky spolupracovníků s S t B tak tam byl jako agent.
Bohužel je Žid,ale špatný, práskal . Jmenuje se BETLHEIM!

Mě posral celý kreativní život, a ač samoživitelka, tak se nestyděl, mě zničit existenci.

On v ČT překládá dodnes, pro slepce, opery, a povoláním ekonom, agent S t B , vojenskérozvědky-kontrarozvědky?

Já k této době již vím své, nepráskala jsem na na indickou ambasádu, Lavanyi Prasad ,kterou hlídala rozvědka, Květoslavu Šamajovu kontarozvědka, odposlechy jsme měly obě, já dělala REPUBLIC DAY a INDEPENDET DAY. Indii rozumím jako málokdo.

Mám v počítači

ŠTĚNICI a ta mi odmazává články na téma svazky .cz, nebo PENC a jeho svazky, nebo jak šukala S t B s námi atd.


Kdo je hacker, potřebuji tvoji pomoc, zjisti mi, kdo je za
babanazabiti@seznam.cz

Já si myslím ,že BENDA MAREK z ODS, parlametu, co má regiozku s 50 strankama a za to má titul JUDr. Spolu s Horálkem z Prahy 4 iniciují, aby mě vystěhovali ,jsem již bez privatizačního bytu v hodnotě 3 miliony, ukraden Šorfovou, 27.11.2006 (matka mě umírala, chlapec byl opo operaci paralytický ileus) matka na následky zemřela, chlapec krvácel rok do střev.
Invaliditu mu zamítli,kdyby zvedl kýbl, má umělý vývod. Nyní ho Magistrát vystěhovává z garsonky, jako dítě z dětského domova, že nemá na nájmy, nemá práci, nemá na placení nájmu.
přitom má žalobu proti státu ve ŚTRASBURKU aby mu dala rehabilitaci za emancipaci,že měl na to zažalovat stát, co s ním dělal od 11,5 let.

Kdo po nás jede, když ne KGB-STB, tedy KLAUS, který mě sdělil, málo jste se starala , a vystěhovala mě jeho sekretářka OF -MARTA ŠORFOVÁ.

Celá Praha má plnou prdel bytů pro Kubánce, ale ne pro DCERU 50.LET, té vzaly byt, 3+KK, kde žila 27 let, neměla dluhy, ale naopak měla byt v hodnotě za 3 miliony, proč ji ho neukrást?
Jejímu bratru horníkovi vzali byt, mojí mtace vzali byt, a nyní chlapci ,kterému vzaly d v a k r á t domov.
Po nás jedou zakomplexovaní
čůráci, a vy to nazývjte jak chcete, já to nazývám takto.
Nyní mě chtějí vystěhovat , abych byla bezdomovec. Nikdo mě nechce dát práci 3 roky, vystěhovaly mě z teplého slunného bytu do IV. kategorie, do plísně, s rozbitým nábytkem, a zastavěly mě dveře od záchodu, při exekuci dne 27.11.2006, abych nemohla nikam jít po dobu 12 hpodin.To dělla S t B s politickými věznmi a tím vím,že to bylo naobjednávku radnice.

Pak mě v sandálech v zimě převezli do IV.kategorie, kde nebylo světlo, nebyl sporák, chybělo venkovní okno, je to pro ženu takový šok, že 3 roky jenom prosíte lidi o lidské pohlazení, pousmání a oni vás dobíjejí žalobami, aby vám zničili a udělali bezdomovcem.

To je BENDA syn m a r e k , ale otec Benda V á c l a v byl nejenom košér chlap, ale CHLAP s velký .... psal mi, že mi pomůže, pokud žil.

Dá-li mi Bůh sílu, a já někdy napíši knihu, tak tam bude ten jeho dopis, a pak o Markovi, jak mě píše, že jsem bolševická zrůda , která šukala s Hitlerem.

Já měla výslechy od S t B od svých 9 let, a neznám žádnou DCERU 5O.let, je jich 95 , že by měly výslechy, možná proto, jsem tak statečná a nebojím se psát pravdu a nebojím se malých

čůráků.

Víte velikost člověka, není v jeho vzrůstu, ale jak se k dané věci postaví, jak umí sdílet a nabídnout laskavé zacházení v době, kdy je člověku nejhůř. Třeba mě doba ještě vynese do výšin, a pak poznám, že mě třeba bude volat 16 lidí denně, ale to nebudou to přátelé, když nevolali,když jsem byla v nouzi....
Bible říká, že poslední budou první ....

nemám čas identifikovat hackera-hekra provokatéra

babanazabiti@seznam.cz

Já na tebe seru, ani s tebou nebudu šukat internetem, ani si s tebou psát, jdi do prdele, a přestan mě mazat můj blog.

Šéfe internetu: zjisti to a dej mu za mě do dršky, mám kozy 75 B, výška 164 a vážím jenom 50 kg, zlomila bych se ,když udeřím.


Vem to za mě - prosím.
Díky, že to uděláš.


samajova@volny.cz
MgA.Květoslava Šamajová

27.11.2006 mě vyklidili z I.kategorie bytu za 3 miliony(privatizační) souhlasil komunistický ocas ODS Marta Šorfová Praha 11, ex sekretářka Klause

28. listopadu 2009 v 0:08 | MgA.Květoslava Šamajová
Pokud radnice na vás dá žalobu o vyklizení bytu, dne 22.10.2003, nevyhrajete u soudu. Matka mě umírala, + 28.4.2004, chlapec byl převzat z dětského domova Čeladná, 12.3.2001. dvakrát ztratil domov, já s ním,že jsme mu pomohla. Ale principiálně, to zosnovala S t B.

Byla jsem jako SOFIINA VOLBA. Matka zemřela, a chlapec byl po operaci na paralytický ileus, rok krvácel do střev.
Vytipovala mě radnice PERSONU, který měl vnitrácký byt, chalupu, družstevní byt, podnikal v bytě 14 let a zcela ho zplundroval, a za tento jeho podnikatelský zdevastovaný byt, který mě vybrala radnice Nusle a radnice Jižní Město, mě zcela sprostě a nehorázně vyklili z mého slunného bytu, s novými vyměněnými oknami, vymalovaném, a funkčním, zpraveném, 3 + KK, 67 mětrů čtverčných , dne 27.11.2006.

Slavím 3 roky náhrady na škodu.

Nusle ani Jižní Město , HORÁLEK + ex ŠORFOVÁ, MLEJNSKY mě nedaly náhradní přmměřený byt, stát mě nedal za ukradený byt náhradu na škodu, vzal mi byt za 3 miliony, 67 metrů čtverečných, bylo evidentní, že když mě soudli 22.10.1952 otce na velezradu, a daly mu tábory nucených prací, KONFISKÁT MAJETKU, že vyklizení z bytu bylo na objednávku
S t B, 22.10.2003 , žaloba a vyklizení 27.11.2006.

Chlapce odvezly do děcáku dne 27.11.1998 a vrátili z něho 12.3.2001 a předali nahého, měl 14,5 let a na to, aby šel vesnicí Čeladnou, byl již hodně vyvinutý, jít nahý. Topolánek by se nestyděl, chlapce se styděl.

Zkuste se zamyslet.
Tátu soudili v 1952 roce na § velezrady MILADY HORÁKOVÉ, mě vyslýchalo S t B v OLomouci v mých 9 letech na soudě , opakovaně 4 x , 9-19 let jsem neměla výživné za MONSTRPROCES, otec mukl - muž určený k likvidaci, a současné soudy likvidají nás, jsem pamět národa.

Vláda dala půl milionu na ORAL HISTORY, na DCERY 50.LET, diplomky, POST BELLUM, ale DCERY 50.LET nemají nárok na odškodnění.

Důkazy mám, odškodnění za vazbu a věznění, se státně projevuje tak, že mají příplatek k důchodu 2500, - Kč měsíčně, ale když zemřeli +, DCERY 50.let na to nemají ze zákona nárok.
Prý nebyly manželkami (INCEST).

Bratr byl zasypaný horník, vzali mu byt (ČT OSTRAVA HAJCMAN).
Chlapec má paralytický ileus, žaloba ve Štrasburku na plný invalidní důchod ( ČT, ČERNÉ OVCE)
mě sebrali byt 3+KK (ČT , REPORTÉŘI ČT, 1/2008)

Co takhle natočit, jak soudce z lidu Lipták, soudil v 50.letech politické, pak mě vzal byt v roce 2006, a abych státně nevysoudila byt zpět, tak na mě dal pomluvu, že má negativní lustraci.
Na jméno LIPTÁK ,ale jmenuje se LICHTIG.

Co vy na to pane Cibulko. POLICIE ČR, PRAHA II, mě AD HOC bez protokolu obvinila z pomluvy konfidenta S t B, s odnětím svobody na 5 let. To se nesmí říkat o bývalých prokurátorech.MgA.Květoslava Šamajová
samajova@olny.cz
3 roky uplynuly dnes-27.11.2009- a stát se zachoval se všemi soudci, I.aII.stupněm, NS, NSS, US, jako hovězina, nedal nám náhradní přiměřený byt, ani náhradu na škodu 3.850.000,-Kč , ale dal mi odnětí svobody na 5 let za pomluvu, že o konfidentu StB, Liptákovi říkám, že je konfident S t B.

Zjistila jsem, že byl soudce z lidu v politických procesech let 50.tých.

Více nemusím říkat, tajná S t B si zelektronizovala evidenci lidí do roku 1990, tudíž bývalí prokurátoří si v tom listovali a hleděli jak zbohatnout na obětech minulé doby.

Až se přístě narodím, tak na data:
22.10.
27.11.
budu alergická.

samajova@volny.cz

Ani Obama nemá takový plat jako José Barrossó 304.000 Euro ročně (8 milionů Kč).

27. listopadu 2009 v 10:51 | MgA.Květoslava Šamajová
Nůžky se rozevítrají na celém světe. Diktát z Evropské Unie, a navyšování platů a mrazení mezd na normálních pěšácích, je již běžný. Zatímco na celém světe a každý z národů přemýšlí o tom , jak zmrazit platy, tak Evropská komise (EK) navrhla u 1000 úředníků navýšit plat o 3,7 % za rok. EK chce zvýšit platy a odvádí to od zákona, platů pracovníků veřejné správy, a to hlavně z Belgie, Francie, Itálie, Lucemburku, Španělska, atd... Dosud se platy úředníků pohybují měsíčně ve výši 20.000 Euro, v přepočtu 520.000 Kč měsíčně (kurz 26 Kč). Lze tedy dovodit, že při platu 304.000 euro u José Barrosó (8 milionuů) a řadového pracovníka EK 20.000 Euro (520.000 Kč) měsíčně, u našeho Špidly je to vyšší, není běžný úředník, pobírá 600.000,-Kč měsíčně, tedy má na den 20.000,-Kč.
Já to vítám , jako dcera 50.LET, jejíž otec měl letos 100.výročí od narození, demokracie se nedočkal , byl plně rehabilitován, ale čeští zákonodárci dceři nepřiznali k důchodu příspěvek 2500,-Kč za jeho statečnost, že nepráskal (NEDENUNCIOVAL ) ve vězení na svoje soukmenovce vězně. Nasazovaly na ně udavače, provokatéry. Podle zákona o amnestii téměř všichni vyšli v květnu 1960 , ale s podlomeným zdravím, měli v sobě URAN. Tím, že neudávali , ve vězení, někteří jo, to už je taky ověřeno. I dnes jsou rozdíly mezi politickými z 50.LET, někteří mají vily,opravily rodinné domky, ale jiní jsou stále chudí.
Tak ti co nedenunciantovali, aby ostatní popravovali, věšeli, tak měli celé dobu vězení potíže, výslechy, bachaři je budili v noci a byli určeni na likvidaci.

Otec vyšel z vězení III. nápravné skupiny, Leopoldov, Valdice, Mírov, Jáchymoc, na AMNESTII S OSTATNÍMI, byl MUKL, muž určený k likvidaci a takto bylo zacházeno s celou rodinou:

MIROSLAV ŠAMAJ, dcera KVĚTOSLAVA ŠAMAJOVÁ

Abych nedala žalobu na JUDr.ARNOŠTA KIKU a DR. GOTTWALDA ( vystudované právo na Vysoké polické škole) tak na mě daly žalobu na vyklízení z bytu , ODS Praha 11, komunistický ocas KSČ, starostka Marta Šorfová, dne 22.10.2003, a otce soudili 22.10.1952 , s odnětím svobody na 22 let, ztrátu občanských práv na 10 let, propadnutí veškerého majetku,tzv. KONFISKÁT a pokuta 20.000,-Kč, a zařazení NO-nepřátelské oosby.

Demokracii vítám, mohla jsem si přečíst spisy S t B, KGB, spisy ze Slovenska, jelikož 31.12.1992 se ČESKOSLOVENSKO ROZPADLO na ČESKO + SLOVENKO. Najali na mě konfidenta S t B, Judr.Tomáše Liptáka, prokurátora (1928) ,který pracoval na Generální prokuratuře v letech 1958-1975 v Praze, nyní Vrchní soud, byl soudce z lidu jako čekatel v trestním řízení v letech padesátých, když soudili politické z 50.let. Tento Liták, který má letos 82 let, má takovou moc, že mě dne 27.11.2006 b r u t á l n ě vystěhoval, a nastěhoval do vnitráckého bytu IV.kategoie, plísnového, abych měla problémy s ledvinami, a když máte tyto problémy, můžete umřít, nebo dojde k chronickým potížím a vážnému ohrožení zdravotnímu.

Prasynovce vzali ze školy, 1998, bylo mu 11,5 let a daly ho do dětského domova ČELADNÁ, severní Morava, nejprve do pasťaku, KRČ v PRAZE , 2, 5 měsíce, diagnostický ústav, kde ho byli agresoři, něco jako bažanty na vojně starší ročníky, a každý se tam bál. Házeli na něho deku a kopali ho ,měl četné hematomy na těle, sraženiny krve, a byl modrý fialový, odmítaly mě ho ukazovat na návstěvách a dne 27.11.1998 ho převezly do Čeladné, do hor, do dětského domova, odkud vyšel -n a h ý - jako 14,5 letý do Prahy a až do 18 let, stále do Čeladné šly státní peníze 270.000 Kč ročně, a on byl u mě, v Praze a z Čeladné mu z toho balíku 270.000 Kč ročně posílali měsíčně 1/1000 jednu tisícinu - poouze 270 Kč - to měl na METRO , z 250 Kč na den, jsem měla 2,50 Kč v letech 3/2001 do 11/2004.

Privatiace je do 4/2014 ,ale mě brutálně vystěhovaly z Praha 11 a můj byt 3 + KK, 67 metrů čtverečných, kde žila moje umírající matka diabetička, chlapec - prasynovec z dětského domova, po operaci paralytický ileus, neprůchodnost tenkého střeva, jsme byli surově vysvětování ,matka zemřela po rozsudku - vyklidit byt - 2004, a chlapec po operaci 4/2006 ROK krvácel do střev, následky jsou tak hrozné, že má žalobu na plný invalidní důchod ve Strasburku.
Nejvyší správní soud, ho neuznal plně invalidním, vysmál se mu , že nemá jednu nohu a není na invaliním vozíku.
Tato arogance , hromadění peněz pro EURO KOMISAŘE, nařizování zákonů, které ale v praxi platí jenom pro ustavní činnitele, a do politiky nemůže celý národ, Česko 10. milionu lidí, ale může tam jenom vyvolená parta , ostatní musí pracovat. Ale kde vzít práci, žádná není.

Mohla bych být poradce, učitelka, novinářka, ale nikdo mě nedá sloupek do novin, nikdo mě nedá v televizi prostor, abych měla svůj pořad, a taky v 65 letech být usměvaná , když mám na den pouze 10 Kč. Co za to koupím, můj důchod je za 10 let totéž, co má ŠPIDLA v EU za měsíc, tak nač se srovnávat.

Pokud byl ŠPIDLA na Ministerstvu práce a a sociálních věcí (MPSV) tak nevyhověl, aby Jaroslav byl v rodině, říkal, až skončí soudy. Nněí mě vzali byt 2006 a politici říkají 2009 až skončí soudy. Ale já už nemůžu dál, první výsloechy byly v mých 9 letech u Státní tajné bezpečnosti, u jiných DCER 50.let nebyly výslechy.

Proč zrovna unás.
Asi jejich otcové zradili-můj ne.

Dědeček byl legionář od Zborova. Když naklinete na Zborov není v seznamu, otec založil K-231, bylo jich 80 v ČESKOSLOVENSKU a předcházelo to 40 let poté co se založila KONFEDERACE POLITICKYCH VEZNU. Nač je mi rehabilitační papír, když otec nepodepsal spolutipráci s S t B, ani já ji nepodepsala.
Když za tu statečnost , co nastolila demokracii 1989 , nikdo nepoděkoval POLITICKÝM VEZNUM PADESÁTYCH LET ale jenom chartistům 77, a jim nadělil odškodnění, a když se s nimi spojím, tak zase slyším, všechny doklady pošlete, prostuduji, muísm je znát, pak pošlu mejl....

JIŽ SE VÁM NEOZVOU .....

Vězni z 50.let popravovaly ve vězení.Umlátili je, mám dopisy od otce, říkal a psal,že se to nedalo přežít.Když srovnám fotku,jak mě drží v náručí, a jak vypadal po propuštění z vězení, tak já začínám již taky tak vypadat.
Ztrácím jiskru života.

Soudy mě zamítají náhradní byt, policie mě stále sděluje, že jsem trestně stíhané. KONFIDENT
S t B má paíry, že byl DENUNCIANT, říkám pravdu jako JAN HUS.

Chtějí mě popravit jako otce-psychicky mě odrovnat,abych nebyla ORAL HISTORY,pamětí národa.

CHCI BYT, s koupelnou, sporákem,chci mít na vánoce cukroví, ráda vařím,peču,samažím,a buud sama, v zimě, v plísni , s desetikorunou na den.


Být statečná je na hovno, OBAMO. Tato země je plná denunciantů.

Když napíši do parlamentu, že jsem DCERA 50.let, tak mě nikdo neodpoví, a nikdo mě nedá příplatek k důchodu po otci.

Nevěřím, že nám někdo pomůže, pokud si nepomůžete sami. To znamená dokud chodíte, mluvíte, slyšíte, a hledáte si práci, hledáte pomoc, sdělujete co umíte. Nikdo vám nedá práci ,hraje si s vámi, MEDIÁLNÍ HRY, napiště , a pak se na vás vysere, PRCHAJÍ PŘEDE MNOU, před statečnou DCEROU 50.let.

Můžete psát, prosit, když máte na den 10 kč, a soudy vás vyzývají, nafoťe jak vám rozbili nábytek, to stojí 500,-Kč, pak zase jak vám ukradli byt, doložit, mají to v 12 žalobách, dělají ze mě IDIOTA, a všechno v 12 žalobách zamítají.

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI (MS) mělo rázně ajasně říci,dejte ji odškodnění za ukradený byt, MS, odškodňuje podvodníky.

Nikdo neřekl, dejte ji náhradní přiměřený byt za ukradený byt, dejte ji za ukradený byt v hodnotě 3 miliony, n á h r a d u kompenzaci 3.850.000,-Kč, až si koupí byt 3 pokojový, aby mohla chlapci udělat vánoce, dát mu vánoční cukroví a začít si konečně po 3 letech vařit, nemám ani sporák,nemohu prát,jsem v plísnovém bytě.
Slyší mě vůbec někdo. Daly mě byt IV.kategorie, plísňový, je to vnitrácký byt, a nikdo mě nechce pomoci.

Stačilo by:
suchý teplý byt , kde bych mohla číst+psát + mít koupelnu+mít sporák.

To má i cikán u nás, ale nemá to statečná žena, jejíž otec se zasloužilo o stát, založil K-231, aby vězni dostali plnou satisfakci a byly osvobozeni od trestu velezrady, když v 50.letech je soudili v MONSTR-PROCESECH.

Otec zemřel, a děti , potomci z 50 .let žijí se svými traumaty, a když vypovídají ORAL HISTORY, tak je současná policie, z Prahy II, kriminálka, o b v i n u j e na objednávku bývalých estébáků z pomluvy, k odnětí svobody 5 let.

Tak kdo to tady řídí tento stát:
Tak jak mě to vychází, tak je to ruská K G B , které naslouchá současná ex- S t b, a k tomu zřídili PLZENSKY právní institut, kde nemusí dávat peníze za RYCHLO -STUDIUM, ale kde musí sloužit, že když státní správa a samospráva v ČESKU ukáže prstem, tak tito poslušně v nezávislém soudním procesu v jak v civilním tak v trestním tyto lidi odsoudí bez KONFRONTACE skutkových faktů.

Máme RAKOUSKO-UHERSKÉ ZÁKONY!

Každá nadace na DĚTI má miliony, neznám žádnou, která by se za nás postavila, a bojuji se státem 11 let od 1998-2009.

Chlapec nemá invaliditu, nemá práci je na Uřadu práce a teprve nyní mu daly 2000,-Kč z čehož nezaplatí 4400 Kč za garsonku , NAJEM-STATNI RENTU, kam ho Magistrát nastěhoval. Má dluh 18.000 Kč na nájmu je student a je invalidní - nemá práci, s t á t mu - nedává- ze zákona příspěvek na bydlení. OPĚT PRAHA 11, která nás vystěhovala. Proč nás vystěhovala, abychom měly problémy, pokud bychom bydlely spolu, máme nárok na pěstounské dávky do skončení studia.
Já žiji v IV.kategoie s plísní, kde jsem zhubla o 10 kg, jsem chronicky nemocná s kyčlemi, v zimě,nemám sporák a koupelnu,to mají i cikáni, jsme VYSOKOŠKOLAČKA ,Ex-UČITELKA, a týrají mě komunisti PRAHA 4+PRAHA 11.
Dívám se , jak OBAMA vzdává díkůvzdání , tradičnímu krocanovi, je hezky vypasený. Ale já mám na den 10 kč, já jsem hladová. Nemám práci, a nikdo mě ji nedává, nemám slunný byt, a jsem stíhaná za pomluvu,že jsem řekla,že konfident S t B, spolupracovník, šukatel ,
s tajnou policí 50.let, LIPTÁk, který má 82 let, jako bývalý prokurátor, který soudil politické vězně v letech padesátých, ještě v současné demokracii, může dělat totéž, co za totality.

Zatímco oběti jeho zvůle ,byly popraveni, děti -oběti popravených ho neobžalovali (pokud neemigrovali do USA, jako dcera MILADY HORÁKOVÉ) tak obvinuje dceru Květoslavu Šamajovou, jelikož odhalila něco, co tajil.

Šamajová je dcera 50.let, odsouzeného vězně Miroslava Šamaje, v letech 1952-1960, v roce 1968 založil K-231,+ zemřel.

Ale dcera Květoslava Šamajová, v ČESKOSLOVENSKU, byla redaktorka (mám F a m u , Filmová akademie muzických umění) 3.světa, filmů z DEVELOPING COUNTRIES, a jezdila do zemí ASIE, AFRIKY, LATINSKĚ AMERIKY a poznávala jejich kulturu a rozmlouva s jeho lidem, tak místo, aby ji demokracei ucitila jaKO EXPERTA za zásluhy otce, tak ji propustila

15.10.1992 a až do důlchodu neměla práci v televizi, pouze jako volná novinářka může psát do svého blogu, ale žije jenom z malého starobního důchodu.

Demokracei vyhodila bývalé S t B na vrchol managementu, a jejich spolupracvníky S t B, agenty, tajné spolupracovníky, do vrcholných míst POLITIKY, STÁTNÍ SPRÁVY, SAMOSPRÁVY, a začali manipulovat se spisy proti těm ,kteří mohli KOMFRONTOVAT minulou epochu.

Vy to můžete všichni co mě čte- vidět jak chcete- já vám říkám -co jsem zkusila za posledních 20 let v sametu, a jeho dírami v sametu, že HAVEL, který za totality byl alkoholik, a pak už jenom měl svoje obdivovatele, kteří mu naslouchali a kterým se on odměnil výnosnými posty v zahraniční, jmenoval je na ambasády, státní správu- samosprávu- voleni senátem parlamentem, byl ve vládě 13 let.
Do rady Televize jsem se 3 x hlásila, 3 x mě zamítli.

Havel mě nikdy neodpověděl ,na to, že mě šikanují v dětském domově dítě, KLAUS mě nikdy nepomohl, ač má nadaci na děti ,a tak končím v 65 letech s hořkým pachem v ústech, že DEMOKRACIE byla pro KOMUNISTY, kteří si za kORUNU koupili továrny, podniky, zámky, zprivatizovali, a pak prodali za miliony obratem jiným.

Neměla jsem co prodat, mám jenom svoji čest, morálku, a za tu si nic nekoupím.

Pokdu jsem na tom tak, že DNES je 3 roky od náhrady na škodu, kterou bych mohla uplatnit za ukradený byt za 3 miliony, za roztřískaný nábytek, 300.000,-Kč, a že se soudím 17 let o odtajnění spisu 626, tak jde o akci KLIN , kdy státní tajná policie, razila téma:

-aby se soustředili na spory svoje, a neměli čas nás -pozorovat- co my děláme.

OBAMO, EVROPA je prohnilá, tím, její malost je pýcha, a uzavřená společnost, do které nesmí nahlédnout poctivý člověk.
Asie, Afrika, Latinská Amerika, se musí vypořádat s povodněněmi, monzunami, hladomory, a těžko při míšení jazyků, INDIE 3000 nářečí, můžou rozumět, při rozhodování, kontinentů 3 světů.

POTŘEBUJI suchý- teplý- byt, abych mohla v klidu spát a v klidu se radovat z malých věcí, ale umořím se v malosti, která rozrůstá do obludnosti.
Nemám ani na vánoční stromeček, abych si upekla RYBU, natož tak prožívala svátek mojí země napsala jsem článek - ČESKÉ TRADIČNÍ VÁNOCE -nafotila 50 fotek od malíře českého venkova- Škopka, nikdo mě ho nepřijal.Ani žádný jiný ....

Je mi 65 let a 20 let bojuji s nepřízní osudu, a je toho již na mě moc.

samajova@volny.cz
MgA.Květoslava Šamajová

WikiLeaks over -the-air odposlech z 11.září 2001

26. listopadu 2009 v 12:09 | MgA.Květoslava Šamajová
Už je to tady. 9 let a odtajnili to. Stačilo se spojit. TYGŘI SVETA : SPOJTE SE! Blogeři se spojili a propojili digitální sítí. Googlík vám to pak namixuje v kterémkoliv jazyce a pak máte spoustu dat které na vás nemluví, ale vy víte, že jsou to poslední odkazy. Nejenom personální, ale i angělů strážců, státní správy, policie, záchranářů, hasičů, a abych na někoho nezapomněla. Prostě na ty, co mají za pasem PAGERS. Jak já se mám k tomu postavit. Nejsem technický typ, a nikdy jsem nebyla v Americe.
I HAVE NEVER BEEM To AMERICA. But,... mám logické myšlení, mám vystudovanou sémantiku, byla jsem v 3.světe, a vím co to je respekt k tisícileté kultuře, k tomu, kdo mi to nabourá a umím být tolerantní a trpělivá a vím, že dojdu k cíli. Tak taky WIKILEAKS.
Evidence archívních zpráv připomání DOX a zveřejněné svazky S t B, které vévodí na stěnách EZO.StB v Holešovicích.

Neustálé řádky jmen, které jsou vedle sebe, a to oběti i udavači , asi tak i spočívaji ze dne 11.září 2001 v budově "dvojčat" oběti i teroristé.

Je to stejný symbol.

Řekla bych, že BIBLE má to místo, kdy v jeden den v jeden okamžik budeme spojeni a budeme všichni svědci stejných událostí- svědectví okamžiku. Můj oblíbený HOKUSAI byl mistr malířem okamžiku, nikdy nebyl dosud překonán.
Tragedie z 11.září 2001 bude provždy v našich srdcích tragedií, že se to stalo, a bylo to nepředstavitelné v jednom okamžiku, že všichni viděli, že se zřítí domy a mohli počítat sekundy a stalo se to...
Stránky WikiLeaks zachycují tyto okamžiky z
11.září 2001

3 a.m. 25.11.2009 do 3.a.m. 26.11.2009 vám zprostředkují

half a milion pagers date : slogan říká, pokrytí 24 hodin z 11.září 2001 útoky na Washington a New York.
-Alfanumerické pagery
-573.000 zpráv
-6,4 milionu slov
-číselné a textové zprávy
-soukromé a vojenské pagery

-TOP SECRET pagery a jejich čísla všechno puštěno do éteru
-můžete telefonovat na top secret čísla a spojit se s kým chcete pokud chcete
-odhalena bezdrátová síť Arch, Metrocall, Nerofiltercheck, Weblink, Wireless
-někdo dokonce s pagerem za 10 dolarů propašoval i odposlechy, jiný data stáhl z inteligentního počítače dat.

Svět se digitálně propojil, tygři světa - blogeři - se spojili , aniž se znají fyzicky, psychicky, vaginálně nebo orálně, prostě blogeři se spojili.

MUCK-HRABÁNÍ V CITLIVÝCH DATECH je asi překlad titulní stránky

zde se nabízí a je i sděleno, že pro historiky, psychology, aby zkusili výzkumem odhadnout jednání při případných tragických událostech , jako byly z 11.září 2001, jak reagují lidé...
WEB ještě radí, jak používat logiku a myslet sám za sebe.
Tak to zkuste.
Já jsem vám udělala rešerž, nejsem technik, jsem humánně založená.
Vemte si z toho každý , co mu to dá.

MgA.KVětoslava Šamajová
samajova@volny.cz

STANISLAV PENC OPĚT ZPŘÍSTUPNÍ SVAZKY tajných spolupracovníků S t B

26. listopadu 2009 v 9:21 | MgA.Květoslava Šamajová
A to ještě dnes. Bude mít i tiskovku. Škoda, že na mě zapomněl, aby mi poslal mejl. Ono to tak vypadá, že klan chartistů 77 drží při sobě a DCERY. 50 LET jsou výbor VIP, a pak těch ostatních 95 d c e r , ty jsou mimo výbor, jenom pro stafáž, pro ten výbor , které jsou zakřiknuté, jelikož je výbor ani nepřipustí ke slovu. Abyste se dnes k něčemu dopracovali, tak musíte říkat sprostá slova, abyste byl slyšet.

V době vagín, koz, a cecků, umělých silikóz, operací tváří, abyste byli IN, a operací uzdiček, rtů - nakecají vám, že máte paradentózu, lékař má prachy za menší operaci, a vy ztratíte úsměv, p y s k vám zuby zakryje.
Chlapům vezmou uzdičku na pinďouru a už se mu ten kokot nepostaví. Ale lékař má více bodů za malou operaci.

Dělala jsem rozhovor na konci osmdesátých let s tajemníkem dalajlamy,BERZINEM, to se ještě nepsalo na internet, mám to v časopise a říkal:

"NESMÍTE BÝT JAKO HLADOVÍ PSI, KTEŘÍ SE VRHNOU NA KAŽDOU OHLODANOU KOST , KTERÁ K VÁM PŘIJDE ZE ZÁPADU.
BUDOU K VAM UKLÁDAT RADIOAKTIVNÍ ODPAD JAKO U NAS V TIBETU. DUCHOVNÍ UČITELÉ BUDOU S VÁMI MIT SEX..."

Když to přeložím do jazyka sdělnosti z intelektuálštiny do jazyka průměrného foxteriéra, tak mě říkal:

např. že MISTR bude dávat CERTIFIkÁT za 2000,-Kč, jak získat energii pro sebe ze vzduchu
budou k vám svážet odpad odevšad a pak se toho budou zbavovat "malými požáry"
sektáři si vezmou majetek od vás a pak vám nakukají, že je konec světa, a vy spácháte hromadnou sebevraždu atd.

No, to jsem musela být nepopulární, když jsem si, dělala rozhovory se zajímavýma lidma, a ty mi sdělovali věci, které nesdělili jiným. Cítili jsme se srdcem, a věděli jsme to o sobě. Šlo o sílu slova a jeho sdělnost, nešlo o šukání.
Kupodiviu tyto články mě vycházely.

Nyní napíši článek a nemám ho kam dát, vše je elektronizované, řeknou Vám, pošlete to elektronicky, my to posoudíme, a pak to vykradou a nic vám nedají.

Po 40-45 letech v oboru film - televize, mě může někdo okecat vědomě, když budu souhlasit, že za kvalitní článek přijmu 200,-Kč, v Anglii by měl hodnotu 4.500,-Kč, což je lepší než vzít reklamu na prací prostředek, nechat se vyfotit, že s tímto práškem se mě dobře pere, a dostanu stovku.

Víte, když jsou volby komunistů na ostravsku, tak jdou komunisti do hospody, koupí guláš propuštěným horníkům a hutníkům, a dají jim stovku, aby je volily.

Není lepší jim dát práci, aby je nevolily?

A není lepší dát Šamajové práci, aby zase mohla psát a ptát se zajímavými otázky na zajímavé lidi, aby ty články byly hodnotné a měly váhu i po dvaceti letech?

STANDA: slíbil napsat , mejl v úterý, ale je čtvrtek, já přece vím, že má 2 děti, že má partnerku, že má kozy, a já nevím co, já po něm nejedu , má 39 let, já 65 let, ale to neumí chlap , když něco slíbí , slib dodržet.

Tady bojuje za výtvarníka, HAVEL ho podpoří, jde o to,zdali spolupracoval nebo nespolupracoval, ale když jebali, prcali mého 14,5 letého prasynovce, splachovali mu hlavu v záchodu, v Čeladné, típance na těle od cigaret, přerazili mu nos, měl osgood-schlotter, paralytický ileus bez diety, tak se mě HAVEL, KLAUS, nezastal, vysrali se nadítě, o ŠPIDLOVI, na MPSV,nemluvě, nyní má 600.000,-Kč měsíčně, což je jenom 20.000,- DENNĚ. JE V I P !
NEJSEM CHARTISTA.
¨JSEM DCERA 50.LET, ale POZOR, nejsem ve výboru DCER 50.LET, nejsem VIP, ale jenom ta z 95 DCER. Které buď nemají školy, nebo mají malé důchody, nebo jsou plné strachu z výslechů
S t B.

-Ale ani jedna neměla výslechy v 9 letech , 4 x na soudě v OLOMOUCI s S T B.

-Já ANO.

--Ani jedna nebyla zapsána ve svazních S t B v letech 1952, já ANO.
-Ani jedna není zapsána ve svazních KGB, já ANO.
-Ani jedna není zapsána ve svazních StB, aby podepsala spolupráci s S t B , já odmítla, a nejsem v profesi : ČST - ČT již 17 let, co podepsali, tak tam mnozí jsou i dodnes.

Jsem uvedena proto, že dědeček byl legionář a mlátili ho nacisti, bydleli jsme pohromadě, a díky za to, jinak by mě daly na převýchovu do dětských domovů, jako Járu ještě v DEMOKRACII NAOPKA v roce 1998 !
Táta byl zavřený v 50.letech a založil v roce 1968 na podporu rodin a očištění z velezrady a totalitního paragrafu, stejný jako měla MILADA HORÁKOVA , § 231/48 Sb,
K-3231, byl NO- nepřátelská osoba, M U K L , MUrčený K Likvidaci, založil K-231.

BYLY JSME NO -nepřátelské osoby, naivní kamarádky mě dnes říkají,ale to jsme byli my všichni.

Opravdu vy všichni jste měli dědy mlácené nacisty, otce v lágrech určených k likvidaci a vy jste chodili v 9 letech na výslechy S t B k soudu?

Opravdu vy všichni.

Nebo si to jenom fabulují nepopsané listy, že totalita byla nepřátelská pro nás všechny, a bylo to pro nás všechny zlé, ale že někdo byl mládený za dveřmi kriminálu, měl III.nápravnou skupinu , byl určený (nejprve vytipovaný), k likvidaci a přežil zázrakem. Po vyjití z kriminálu měl jenom 300,-Kč, soudci z lidu jako čekatelé okolo 2000,-Kč, tak to mi na to odpovězte.

Stát se ke mě chová jako pasák, že mě stále ždímá, místo, aby moji rodinu uctíval.
Jsem pamětí národa, a mám zemřít hlady.

Mám na den 10,-Kč.

STANISLAV PENC brání jenom chartisty, zatím, mě nepomohl.

Obrátila jsem se na něho, jednak, je to statný chlap, a když se postaví proti S t B,
tak se bojí ho, ne on jich.

Já znám samé intelektiální čůráky, kteří mě nikdy neodpověděli, když jsem jim říkala, svoje bolesti, a nikdy se nepřišli podívat,kam mě konfident S t B nastěhoval, jak mě rozmlátili nábytek, a jak mě ponížili v roce 11/2006, abych nedala žalobu na JUDR.ARNOŠTA KIKU a Dr.GOTTWALDA co soudli mého otce.

Ani když jsme prosila politiky :
bijí mě dítě v dětském domově, pomozte.
hledám práci, mám dítě z dětského domova.

Vzali nám byt (umírajííc, dítěti z dětského domova) bydlím v plísni.

NEPOMOHLI !

TEĎ UŽ ŽÁDÁM POLITICKÝ AZYL.


Pochopila jsem, že mě nikdy nepomůžou, a jsem pro ně odporný hmyz.

Ale já obtěžuju chartisty 77, DCERY.5O let, HAVLA, KLAUSE, PENCE, bývalé z ČST, nyní z ČT, prostě každého,komu to nesmylí,když mě to myslí.

Nikdo nechápe, že člověk, se jméněm ŠAMAJ může mít jméno staré 2500 let a to ho předurčuje k tisícileté moudrosti, jak se chovat, jak jednat, k sobě, a k druhým, a hlavně, že máte lidi vychovát tím, že budete psát.

Kdo mě pochopí, pochopil.

Já chci slunný byt, teplý, abych mohla psát a mít více než na den 10,-Kč, což je cena vychcání na toaletě na Hlavním nádraží v Praze.
Pokud mám jenom tuto cenu na den na osobu, tak moje osobnost, je na jedno spláchnutí v ČR a já nechci v této zemi žít.

MgA,Květoslava Šamajová
samajova@volny.cz


Blízký příbuzný má problém s dýcháním po napíchnutí vakcíny proti H1N1

25. listopadu 2009 v 6:37 | MgA.Květoslava Šamajová
Josef 77 let má problém s dýcháním po napíchnutí vakcíny proti H1N1, má nejenom únavový syndrom, ale i polehává a neujde sotva pár metrů, přitom byl vytipovaný jako člověk, který by na injekci měl mít nárok.

Jde o člověka, který byl svědkem, jak mu nacisté odvážely otce k výslechům a mlátili ho a zkrvaveného přiváželi domů, byl za MASARYKA legionář.

Poslouchejte: to nás tady chcete všechny odrovnat, aby z ORAL HISTORY zbyla pak jenom stránka na internetu POST BELLUM...

Ráda bych, aby slova lásky, naděje, a víry v Pána Ježíše Krista , což byla víra těch, kteří to přežili, a jsou na tom s myšlenkami jakoby zázrakem daleko lépe , než dnešní stroskotanci, kteří nosí pleny mezi nohama, a pachtují pikle ze svých domovů.

Jsou ko konfidenti S t B, ve věku 82 let, stále v akci, a stále se jim naslouchá více než těm,
co byly skutečně perzekuováni.

MgA. Květoslava Šamajová
samajova@volny.cz

Stížnost šéfovi BLOGU.

25. listopadu 2009 v 6:25 | MgA.Květoslava Šamajová
Šéfe, někdo se mi nasral do blogu deepa-shama, a rozbil mě strukturu časovou, že mě to vyhazuje , napíši 3 stránky, a vezme to 12 řádek. Já jsem poctivě napsala o konferenci DCERY.50 LET a je to v éteru, ten kdo to zcizil, ať to navalí nebo mu rozbiju dršku.

Měřím 164 cm, vážím 50 kg, kozy 75 B,
jak se naseru, tak ho tak pojebu, že si to nevezme do konce života.
Kdybny byl policajt hacker, tak má

malího pinďoura a velký pendrek.

Žádám vaši osobní kontrolu nad mým blogem, aby když píši na úřady mě nepadal server a můj internetový blog, že mi
vypršela lhůta. Jinak vám tady zavalím klasika literatury, jak když byli nasraní ONI
v slovutném komunismu, neptejte se mě ani kdo to byl :

Akeť budu svazačka, ej to bude jebačka.
Drina. piplavá práca,
Bola to strašná jebačka, kým jsme to znovu smontovali.

Jebačka. Za prvé súloženie.
Jeb. Buch. Bác.
Jeb. A bolo to v píči.

Bomby vybuchovaly.
Jeby. Nárečně. Zálety.
Keď som išel na jeby ,
svietol mesiac na nebi.

Kokot je pohlavný úd.
Kavalier. Aj básník, člověk je, aj jemu kokot stává.

Kokot a píča, majů chuj , vrstený rozum.

Já som uveril , já starý kokot.
Je to dobry chlap , ale kokot.

ŠÉFE BLOGU: pokud , nedohlídnete na můj blog, který má vypršenou lhůtu na 12 řádků a pak mě to vypadne , někomu - kdo to krade, tak to tady zaplním KOKOTNAMI.

A že umím hodně klasiků.

Děkuje.
MgA.Květoslava Šamajová
samajova@volny.cz

25.11.má ČR domácí násilí,kdy zavede INSTITUCIONÁLNÍ NÁSILÍ

25. listopadu 2009 v 6:10 | MgA.Květoslava Šamajová
Víte, když budu VIP , tak se ze mě všichni poserou a udělají mi modré z nebe. Stačí být redaktor z České televize. Ale když budu v důchodu jako redaktorka z ČESKOSLOVENSKÉ TELEVIZE, tak mě budou JEBAT, PRCAT, MRDAT všichni z rozhlasu, redaktoři zpravodajství ČESKÉ TELEVIZE, PRIMY, NOVY, TV BARRANDOV. Když řeknu, mám unikátní svědectví, ŘEKNOU, NECHCEME VIDEO OD LAJKA, ŘEKNU MÁM fAMU, SDĚLÍ:ZAVOLÁME, TO JE JINÉ. A PAK SE NA VÁS VYSEROU - NEZAVOLAJÍ. Ale stejně je na tom s chlapstvím i PENC,taky nezavolá-nenapíše. je to taky KOKOT.
ŘEKLA BYCH, ŽE INSTITUCIONÁLNÍ NÁSILÍ JE TAK ZRŮDNÉ, ŽE NA dcerach 50.let JSEM UKÁZALA LASTOVECKÉ, DCEŘI 50.LET, ŽE MĚ SOUDILA PŘED 14 DNY KLUKA, A POTVRDILA S Nykodymem, VERDIKT NSS, KTREÝ SDĚLIL, TAKOVOU kokotinu - čurákovinu, ŽE KDYŽ MU NECHYBÍ JEDNA NOHA, A NENÍ NA INVALIDNÍM VOZÍKU, NENÍ INVALIDNÍ. JE TO DOMÁCÍ NÁSILÍ V INSTITUCIONÁLNÍ PODOBĚ, NEBO NENÍ ? JE TO NEJENOM NÁSILÍ, ALE JE TO TAKY jebačka. Jak to říci slušně,

neadekvátní -nepřiměřené.

To mám kluka poslat do Afgánu, a až mu to tam nohu utrhne, tak mu tu invaliditu dají.
Soudkyně Městského soudu napsala takovou k o k o t i n u, že má mechanický ileus - spolknutá pecka od měruňky, to potvrdil BAXA a spol, a pak BALÍK, LASTOVECKÁ, NYKODÝN. Bylo to nepřiměřené, neadakvátní nebo to byla jebačka? Chlapec má paralytický ileus-neprůchodnost tenkého střeva navěky do smrti, při zvednutí těžké věci má umělý vývod,
je mu 23 let.
Můžete mi říci, jestli ten NYKODYM je tak nepopsaný list nebo mě jebe?
I foxteriér ví, že paralytický ileus není spolknutá pecka, a perforace střev a chronické zkrácení střeva tenkého o hodně, se srůsty 18 do lymfatických žláz , předurčuje chlapce sedět na prkně hodinu a má těžké potíže, sociálky Prahy 11 ho jebou, mrdají, prcají, že mu 3 týdny nepošlou ani 2000,-Kč ,skončil školu v červnu a nemá na nic nárok. Když mu dám z důchodu jako prateta máme na den 10 Kč. ŠPIDLA 20.000,-Kč . Je to nepřiměřené nebo je to násilí institucionální.
Já to řeknu nasraně slovensky:

Je to jebačka, jeb, kokot, píča, mrd.

Doufám, že už si zamametajú, že prateta Šamajová toho má dost, ve 13 letech jebačka s S t B a nyní jebačka s KONFIDENTY S t B.

Už mám toho dost a když ANI páni redaktoři ze zpravdodajství nejsou ochotni si převzít příspěvek z konference DCERY 50.LET, ani zavolat, tak mě jejich jebačka, mrd, jeb, opravdu nezajímá. Celou neděli jsem je volala, byli na ODS konferenci a když jsem je dohnala, nechtěli video. Když jsem sdělila, že mám FAMU, oni ne, tak řekli:"AHA, zavoláme." A vysrali se na to.
Toto je obraz ZPRAVODAJSTVÍ ČESKÉ TELEVIZE update.

Ráda bych OBAMO pro TEBE pracovala, jsem expert na 3.svět , tady mě jebají, prcají ,mrdají a mám na den 10,-Kč. To je cena vychcání na hlavním nádraží: přesně 10,-kč.

Tak daleko dospěla kultura vysokoškolačky z ČESKOSLOVENSKÉ TELEVIZE v důchodu, expert na 3.svět, která by strčila do kapsy, leckterého právníka, rychlokvašku s 2 tituly a diplomkou a regiozní prací s 50 stránkami. Moje z roku 1973 má 10 fotek + 400 a více stran.

Děkuji za písemné slyšení.

MgA.Květoslava Šamajová
samajova@volny.cz

" I já bych mohla být Milada Horáková, a nechci , aby se mi stalo to, co jí, " řekla 15-letá žačka SŠ v Olomouci.

24. listopadu 2009 v 10:05 | MgA.Květoslava Šamajová
" Přemýšlím, kdo byl na tom horší, já, když mi otec zemřel, nebo vy, když vám zavřeli oba rodiče na 7 let, ale s nadějí, že se možná vrátí, " řekl chlapec z Příbrami. Kristýna Bušková , Mphil psycholog se snažila vystopovat, co pomohlo přežít dcerám 50.let vazby a věznění otců a jak se s tím vším vyrovnaly. Z její diplomové práce vyplynulo, že politické násilí na dětech a dopady věznění otců ,pomáhaly překonat tím, že to předávaly dál, aby získaly pocit bezpečí a sounáležitosti. Já sama pak jsem na setkání DCER 50.LET zavítala podruhé (Sovovy mlýny, 30.5.2009) a opakovaně 20.11. a 21.11.2009 v Olomouci na konferenci s tématem Padesátá léta očima dětí politickcýh věznů (20. výročí pádu tptalitního režimu komunismu, 10.výročí DCERY 50.LET , a vzpomínka na naše drahé rodiče).V mém rodišti v Olomouci jsem si evokovala trauma 13ti leté holčičky, chozením okolo Okresního soudu v Olomouci, kde se vstupuje po 4 schodem, podél dvou lvů,zleva a zprava.pro hubenou holčičku ,která byla vyslýchaná S t B v úředním styku jménem ˇUŘADOVNA OCHRANY MLÁDEŽE U OKRESNÍHO SOUDU V OLOMOUCI, 11.8.1952,tudíž,když jsme ročník 10.12.1943,tak mě nebylo ani celých 9 let. Krajská správa státní tajné bezpečnostio (KS-StB) která zatkla mého otce Miroslava šaamje se sídlem Leninova 64, Brno, dne 24.3.1952 podle zákona na ochranu lidově demokratické republiky přiznala 24.6.1952,že se nachází ve vazbě zdejšího velitelství a bude na něho učiněno trestní oznámení

Málo propagované, o to více úderné: Stanislav Penc + Petr Blažek v DOX

19. listopadu 2009 v 2:08 | MgA.Květoslava Šamajová
Stanislav PENC + Petr BLAŽEK
Kluci měli smůlu, večer měli připravený a téma bylo závažné, aktuální a bylo i o čem by bylo potřeba slyšet, ale bylo nás málo.Mnozí novináři dali přednost na CZECH PRESS PHOTO, bylo to stejný den: 16.11. a téměř ve shodnou hodinu: 18,00 p.m.
Je vidět,že ten kod dělal termín akcí, to nesladil s termíny tiskovek.
tak jak jsem již jednou psala, vzala jsme to bez dialogu s mistry EZO.StB,nyní,když jsme to s nima proběhla, ten hangár o rozloze

OBAMA NENI JAPANESE STYLE !

18. listopadu 2009 v 20:22 | MgA.Květoslava Šamajová
Od kdy je OBAMA, který jako kluk má nejméně 195 cm , japanese style? Já jsem japanese style, měřím 164 cm a musím to vědět, když mě to Japonci říkají. Kveta -san, Hana -san, jste japanese style. Mám na to certifikát !

Ms.Kveta Samajova

In honour of your appointment as a Foreign Correspodent

for the Kagoshima Prefectural Goverment , 1993
YOSHITERU TSUCHIYA

GOVERNOR, KAGOSHIMA PREFECTURE


OBAMO, abys pochopil, proč to říkám, tady písálkové v METRU - CZ - CZECH REPUBLIC napsali, HEAD LINE:

OBAMA SE PŘED CÍSAŘE PLAZIL.

Chápeš, když se ukoní AKIHITO, tak je to předklon, ale když se ukloníš ty Obamo, tak je to taky předklon, ale není to záklon.
Pokud se nedotýká tvůj pinďour země, tak to není plazení.


V Indii musíš líbat nebeský prach z nohou, to jsou sepnuté ruce a musíš se jimi dotýkát až špiček palců na zemi. Co asi ti, co tomu nerozumí, n a p í š i , až budeš v Indii líbat nebeský prach s nohou.

Diplomacie se jinak nedělá, než že respektujeme druhou stranu a vznášíme ji úctu.

Ale METRO - plátek denní pro všechny PRAŽANY v METRU , mělo nějakého pisálka, který nerozumí diplomatickému protokolu. Kdyby byl novinář IN, tak se zeptá, a investigativně si ověří, jaký je protokol v japonsku, než napíše takovou HOVĚZINU, že OBAMA SE PŘED CÍSAŘEM PLAZIL. Nejsi Eva , která měco měla s hadem ( tím zlým) a pak teprve s ADAMEM, jak říká Bible.

Tady opravdu u nás, nikdo nerozumí 3.světu, tak mi promiň, že jsem je sprdla v mém blogu.

Nevím kdo to čte, a kdo ti to sdělí, ale nedalo mi to, když jsem jela v METRU, abych to nedala do odpoledního blogu, když si tady pročítám zprávy dne.

Jen se neboj, jsem tady, já jim to vysvětlím.

Expert na 3.svět , v důchodu.

MgA. KVĚTOSLAVA ŠAMAJOVÁ
samajova@volny.cvz

v řeči sanskrtu PUSHPAM
Hindi PHU (nejsem medvídek)
japonsky HANA - san
arabic ZAHRA

ŠAMAJ (muž) ŠAMAJOVá (žena)
SHAMAY HINDI
BLUE SKY arabic
BEIT SHAMMAI- aramejsky

Našla jsem svoje jméno 2500 let staré v celém světe, v Jeruzalémě, kde jsem nikdy nebyla je ulice SHAMMAI
a rabi SHAMMAI je pohřben u řeky MERON (pod horou MERON) I have never been there!
v Dillí je BHAVAN SHAVAY
Je to DEEPA co dává světlo do příbytku a vítá BOHA !
Jméno je všelékem
samajova@volny.cz

Podzimní ocún je pruce jedovatý

16. listopadu 2009 v 0:03 | MgA.Květoslava Šamajová
Stačí pozřít 3 květy a je z toho prudká smrt. Vzpomínám na cestu Transibiřskou magistrálou , jak jsem byla oslněna ocúnami (tak jsme jeli v květnu, tak to byli jesenní) . Kdybych byla vedle nich, tak je jak pomatená trhám a voním a voním. Nevěděla jsem o nich ani, že jsou tak prudce jedovaté. Našla jsem ji na zahrádce, a byla jsem překvapena, že ji tam máme. Tak jsem běžela pro foťák, jestli již budu chápat, jak to dávat na net, tak to prubnu. Co ještě víme o ocúnu? V lidovém léčitelství se používal proti vším a parazitům. Jinak je to něco jako s kaštanem, nosíme ho v kapse pro zdraví, ale cibulku od ocúnu, máme proti úplavici, nebo proti moru a bolesti zubů. Třeba to zkusíme proti H1N1 nosit kapse, a ptačí chřipka se lekne, a nepřijde k nám.
Co ještě ocún umí. V zemi má hlízu 7 cm ve tvaru hrušky, a stonek má 3 blanité pochvy a listy s pěti květy, na podzim vyroste jeden až tři, a ostatní zakrní. Křehkou trubku okvětí chrání blanitá pochva. Květy jsou růžové až bílé. Já mám na té panelákové zahrádce lila. Pravda je, že se celá chvěla. Je uchopitelná od srpna do listopadu , je mrazuvzdorná. Má takové krásné jméno Colchicum autumnale. Prudce jedovatý je tam alkaloid kolchicin. Výskyt je všude tam, kde je vlhká půda, u starých zahrádek, plotů, ale i na okrajích lesních porostů, nebo na vlhčích pastvinách.
Vzpomínám na DOKTORA ŽIVAGA , jak hrály ve filmu , nejenom ty slunečnice, ale nevím proč , se mi spojují ty ocúny, buď pod vlivem transibiřské magistrály , kterou jsem jela napříč Sibiří
( a vzdala hold dědečkovi legionářovi) . Ale ta pole ocúnů , byla tam nebesky lilovitá , že mě vábila vyběhnout z vlaku za nimi do lesů. Pravda je ta, že kdyby vězni ze Sibiře zběhli, a hlady - nevědouce pozřeli 3 kytky, tak je čekala jistá smrt. Ve vlaku byl "suchoj zakon" a baryšna se nechala zavřít v kupé s náměstkem, který měl butyločky vodky, a tak ceckatá baryšna se nechala opíjet stakančíky vodky, zavřena v kupé, a když si vybavím její kozy, tak já si vzala drbátko na odvšivování blech (nemytých dek v kupé vagonu) -jede se během dne i v noci, a noci jsou tam chladné, že se musíte přikrýt - natáhla jsem na sebe všechny punčocháče co jsem je měla sebou , aby na mě blechy neskákaly...a myslela si svý.
V květomluvě jsem našla, že ocún je : I tvoje krása zahyne (moravská verze) a Polabská verze
( vše na světe i tvá krása pomine).
A teď zkusím tam dát ten můj výrobek, podzimní ocún ze zahrádky , u zdi bytu kategorie IV. Díky ní, moje krása pominula, jenom mi zůstal humor, až ten ztratím, tak už tady nebudu. Ještě že naproti bydlí Láska, to je psice, která dnes toužebně někoho očekávala. Tak jsem se jí párkrát ptala koho vyhlíží, ani si mě nevšimla. Slyším tady často štěkot psa, ale nevidím na koho štěká. Láska nicméně dnes si mě nevšímala a někoho stále vyjlížela. Já měla pracovní den, vzala jsem klacek a šla srážet ořechy, nalovila jsem u jednoho stromu 80 a u druhého 40. Jinak jsem sbírala šípky, na likér, vitamín C, protože jsem zjistila , že bezinky plísňovatí; lze je použít jenom jako suché plody a přebrat ty plísňovaté, a vyhodit. Sudé , usušené pod topením, lze použít tak, že se smíchají s bílým jogurtem - dobré pro děti , jsou silně aromatické a výživné (pozor -po požití je průjem), ale jsou nesmírně zdravé.
Tak teď jdu zkoušet tu fotku, jestli jsem pochopila Járovu instruktáž. S ním je to tak, že má nohu 47, a poklusem na metro mě sděluje, jak mám být s dobou a s technikou. Takže chápete, že moje noha je 5, a já pokud si to nezapíši a nezkusím, tak vím úplné hovno....samajova@volny.cz
MgA. Květoslava Šamajová

www.svazky.cz aneb Pencovy svazky naruby v cetru DOX

12. listopadu 2009 v 16:43 | MgA.Květoslava Šamajová
Mysleli to upřímně, vytvořili megalomanskou výstavu, která má cíl ukázat zrůdnost totalitního režimu a hlavně tajné S t B , která si zapsala každého, kdo se vybočoval z oficiální řady. Autoři výstavy, to ale tak nepojali, autoři výstavy si nevzali za odborníky ty, co jsou ještě i DNES po pádu totality PROPRCÁVÁNÍ - PROMRDÁVÁNI - u komunistických soudů DNES. Nejde o členství soudců v ex - KSČ té či oné soudkyně, nebo soudce, třeba tam šli/y ze strachu o svoje bydlo. Vždyť i dnes ti , co stratili práci,  šli do ODS, CŠSD, KDU . Založili se nové strany jako VĚCI VĚŘEJNÉ, které vede RADEK JOHN.  Šlo o to, že akce KLÍN, infiltrovat do všech veřejných politických stran, se podařila na 1000 + 1 NOC a že nikdo si k ničemu nezve odborníky. Odborník po pádu totality byl vymazán, aby se soustředil na svoje spory se soudy, aby byl hladov, ztratil střechu nad hlavou a tím pádem již NEVYBOČOVAL Z ŘADY.

O co tedy na výstavě DOX . evidence zájmových osob.StB jde a o co nejde.

Mají tam chyby a ty jsou vědomé nebo nevědomé, ale když to mysleli upřímně, tak si nemuseli stydět si vzít odborníky . Malíři například si pletou:

Stb a STB.

To první S t B je komunistická tajná policie, která si zaevidovala každého , kdo byl něčím zajímavý, a pak ho blokovala v EZO. To druhé : S T B je TECHNIKA.

Pokud jiný tajný policista si ho chtěl vypůjčit z EZO, tak při třístupňovém řízení kontroly ani nemohl. Kdyby si chtěl vydělat na prémiích, tak to zase tak jednoduché nebylo, bylo to řádně kontrolováno. Tedy, kdo byl evidován - byl spolupracovník S t B, pokud verbovačku podesal a zavázal se, to bylo ve spise jasně a napevno napsáno, že budu donášet na svého kolegu. Mnozí ochotně donášeli, že se citili, že patří k vyšší civilizaci. Něco jako mloci u Josefa Čapka, kterého pak udali snaživci, že uměl malovat jako Bůh a již se nevrátil z koncetračního tábora. Hrad - klausovci mu udělali pompésní výstavu, ale v současném životě straní a současné konfidenty glorifikují. Ti, co se soudí stále proti nim, tak ty HRAD nepodrží. Sice Hrad ty, co práskali z doby Josefa Čapka odsuzují a přiznávají, že byli udavači, ale o těch současných mlčí a nechají jejich oběti stále, aby se týrali nesmyslnými soudy. Současní konfidenti, i ve věku senility 82 let, jsou stále užiteční i jako bývalí prokurátoří z Generální prokuratury, jako můj Lipták, který mě, mámu a mého prasynovce zbavil bytu 3+KK, I. kategorie, a jsem ve IV.kategorii ,bez sporáku, bez koupelny, již 4.zimu. A to je dle Klause faj, málo jsem se starala. Jeho Šorfová nepochybila, že umírající vzala byt a chlapci po operaci paralytický ileus.

Tehdejší konfidenti S t B měli důkladnou kontrolu a až tak si po verbovačce a souhlasu donášení a podpisu spolupráce nemohli moc vymýšlet, byla nad nimi kontrola taky. I když členství v NSDAP bylo ještě důkladnější. Je s podivem, že dosud i když existuje v archívu seznam členství NSDAP , nebyl zveřejněn. Pak by bylo zajímavé sledovat geneticky linii syna a otce, že tam je to již zakódované, jako, že ten kdo nepodepsal spolupráci s nacisty , to nepodepsal v další generaci ani s StB. Že když pronásledovali dědečka, pronásledují ještě i vnučku atd.

Ale to výstava DOX neříká ani to neumí. Smíchali politické vězně z 5O.let, kteří nejsou odškodněni dosud, i když mají cár papíru o REHABILITACI, ale je je to jenom cár, odškodnění DCERY 50.LET NEMAJI ani zajištěnou práci nemají.

Chartisté ano, ale političtí z 50.let nejsou. Těm (některým jako nám) brutálně odňali z domovů dnem vazby a dnem rozsudku nepodmíněně jejich otce a vrátili se za 9 let s podlomeným zdravím z Jáchymova, tábora nucených prací. Výstava nehovoří o káznicích III.stupně, které určily MUKLY-

MUKL-muž určený k likvidaci

na likvidaci, proto III.nápravný tábor, že nesměli ani opustit vězení a práci měli v areálu soudu.Nesměli vyjít z vězení .kdyý si zvykli na kolegy vězně, byli přemístěni. Být stále v jenom v prostoru, se stejnými vrahy -bachaři, kteří je probouzeli v noci a vedli s nimi pohovory, museli mít tužky na předpažení a pokud únavou usnnuli, tak je nemilosrdně ztřískali. To taky výstava nehovoří, ani se o tom nezmiňuje. Nevzali si odborníky , žijící, ORAL HISTORY, aby jim to sdělili, tedy je to zase komunisticky n a p ů l . Tudíž opravdu nevím , pro koho ta výstava je určená. Samet a jeho díry a jeho moly nám tady zanechal HAVEL, který zase opěvuje ódy na nesolé typy do jdou do EU, např. FULE, jehož diplomatická kariéra se začala v Moskvě a byla před rokem 1987. Za to ČST musela podle lustračních zákonů vyhazovat.

Já se soudím s MINISTREM VNITRA 17 let o odtajnění svazku 626 na Indickou ambasádu, že jsem byla expert na INDII, a LAVANYA PRASAD hlídala rozvědka a mě hlídala kontrarozvědka. Pokud jsem vybírala filmy na REPUBLIC DAY a INDEPENDENT DAY, tak jsem měla co jíst a měla jsem práci, s lustrací jsem práci ztratila, konfidenti v ČST a Čt zůstali a ti,co nepodepsali,byli vyhozeni. Ing.RUDOLF SVĚTECKÝ, ředitel Zlaté prahy BETLHEIM, jak ho vede S t B, zná jeho židovské jméno, mě vyhodil, sám zůstal. byl ekonom, a podtitulkobval OPERY, ač vedle mě seděl IVAN KŘIČKA, syn skladatele Křičky. Tak já mám ze sametu podváhu a jsem podvýživená.

Nikdo mě z kolegů práci nedal z bývalé ČST , aby se sám udržel. Přitom umím synchonizovat z AJ do Č, a mohla jsem připravit do vysílání v ČT řadu hodnotných dokumentů, mám F A M U.
Odrovnaly mě , abych se zabývala ROKY spory se soudy, a abych byla odepsaná.

A o tom , o těchto obětech současné doby, nehovoří výstava, DOX, tam se smíchali oběti i práskači na jedné stěně, v megalomanském projektu, současné doby, aby se sdělilo, jako to bylo z totality.

Ale pro koho ta výstava je. ?
Pomůže to PECLOVI , aby konečně zase mohl nastarovat na servu www.svazky.cz !

www.svazky.cz a EZO- evidence zájmových osob

Pomůže to mě, aby mě Ministerstvo vnitra konečně dalo 300.000 Kč, za to, že mě propustila ČST dne 15.10.1992 a nedala odchodné 18.000 Kč, které si brali ti, co věděli, že jsou agenti a již nesmí vstoupit do televize ?
Vstoupili, šli do NOVY !

Já měla FAMU a byl to můj MATEŘSKÝ PRS, ale mě od něho odtáhly a již jsem necucala to mléko a neměla svůj PROFESIONÁLNÍ PRS. Byla jsem v demokracii pokladní, uklízečka hajzlů a chodili si ke mě nakupovat za 3000,-Kč jídlo ti, co měli najednou platy 10.000 Kč měsíčně, pak 24.000 Kč měsíčně a pak 34.000 Kč měsíčně, ti budou mít,nebo už mají, důchody navýšeny oproti mě o 3000,-Kč měsíčně vyšší.

Přej a bude ti přáno.

Ale to, že se seru o MORALNI KREDIT 17 let, aby mě odtajnili 626 na INDICKOU AMBASÁDU, že jsem po roce 1988 , již nikdy do Indie nevyjela, že se ode mě odtáhli přátelé, a byla jsem pomluvena, a hladová chodila ulicemi za to, že jsem spolupráci nepodepsala, to mě doplnilo moje výdělání, že jsem již všechny puzzle dosadila.

Svazky, které čtu, mě puzzly doplňují, že chodím na přednášky, konference, výstavy, studuji 17 let, od roku 1992 svazky S t B .

Ale výstavy pořádají lidé, kteří mají na to certifikát, ale nemají na to znalosti. Jinak by nemohli napsat suchý výčet JMEN a ročník narození, a vynechat tak závažné věci ,jako měl PENC navíc uvedeno, že byl v kategorii problematika, kdy byl zaveden v jakém roce, a dle čísla, se mohl jak viník, tak onět dopátrat dál.


DOX. Evidence zájmových osob . S t B je všechny smíchal. Proč to udělal musí DOX odpovědět především sám za sebe.
Pokud osoba byla v kategoii problematika, nebo byla prověřovaou osobou, nebo byla v zájmu S t B v té či oné kategorii - to tato výstava - nemá ani to NEVYSVĚTLUJE.

Takže výstava chtěla to záměrně smíchat , jako dnes máme AGENTY-ROBOTY- co nám hledají práci ,aby si mladá generace zvykla na slovo AGENT a nebylo pro ni slovo AGENT pejorativní. Máme filmy s agenty OO7, abychom milovali adrenalinová dobrodužství, abychom se naučili špionáž, že satelitní špionáž umí zacílit i na papír , který máte před očima a td.

Budiž, to se dá dostudovat i jako seniorka a být s dobou UPDATE.

Ale to, jak nám brání HAVEL, KLAUS, a současná politika ODS, ČSSD, KDU,Z ELENI, KSČ ABYCHOM MĚLI PRÁCI, MĚLI SLUŠNÉ BYDLENÍ, A BYLI SYTI, TO JAK NÁM BRÁNÍ ˇUSTAVNÍ SOUD NAROVNAT KŘIVDY, JAK NÁM VŠE ZAMÍTÁ A VŠE SCHVALUJE VE PROSPĚCH KONFIDENTŮ s t b JEŠTĚ DNES, JE VĚCÍ ŠOKUJÍCÍ A NENÍ TO O TOM, ŽE TEN ČI ONEN SOUDCE BYL V ksč, JE TO V SYSTĚMU.

Pokud tedy systém umožnuje, aby konfidenti S t B měli navrch u současných soudů a my platili pokuty , že říkáme, ten či onen konfident S t B mě v demokracii ukradl byt, tak to je pomluva a zákon na ochranu osobnosti a vás ten konfident S t B zažaluje s odnětím svobody na 5 let, a vy máte rychlokvašku, která zase smí vás obvinit nebo právníka co studoval v Plzni a ten musí vás zažalovat, že musí splńovat povinnost sloužit ,neb je sluha, který se zavázal za udělený titul.

A to je věcí systému, který byl tady nastolen, pro který byl zvolen HAVEL po dobu 13 let, a který byl zvolen proto, že byl submisivní, OPATRNÍK PROBLÉMU.

KLAUS zase byl zvolen proto, že byl úřednicky dokonalý, ale uměl odkopnout všechny si stěžující, a uměl odkopnout dítě z dětského domova, jako umírají ženu. Málo jste se strala, řekl KLAUS.... Když nám brala ŠORFOVÁ, jeho sekretářka z O.F. byt 3 + KK, a když na nás dala žalobu 10/2003 , abychom vypadli z bytu, kde jsem žila 27 let, a neměla dluhy a dala pro prvatizaci 50.000,-radnici, tzv.oddlužení, že ona ŠORFOVÁ ho nyní privatizuje; tak místo nás dlouze předtím než jsme to věděli , vytipovala na náš byt, malého vnitráčka, podnikatele PERSONU, bezdětného, 60 let, který měl další dva byty, a to není náhoda. Nejsou náhody, jsou dokonale dopředu na vás nastrojeny pasti, o kterých vy zatím nevíte.
Jeho byt je vnitrácky, je zadlužen, je plísňový, nic zde nefunguje, a není obyvatelný. Přesto jsem zde začínající 4 zimu, a jsem zde s bolestmi koubů, s čůráním nočním, je mě zde zima, a ŠORFOVÁ si "nevšimla" že tento neplatič má KÁRANÝ a CHODOV , dva další byty.
Náš jediný byt, kde žili 3 lidé, umírající a dítě z dětského domova, a a učitelka AJ ,která měla 120 dětí k maturitě, musela být násilně vystěhována : 27.11.2006 -konfidentem S t B, JUdr.Tomášem Liptákem, 82 let(práskal na právníky z poraden 1958-1975, Liptáková byla předpisářka nájmů na OPBH pro Praha 4-Nusle, vše doloženo z A B S).
Ústavní soud nezvrátil zmatečnost soudem, že rodina z privatizace se ocitla ve IV.kategorii, US napařil poškozené pokutu 8600,-Kč ,že řekla o konfidentovi S t B , že je konfidentt StB, a že je úspěšný,kdežto dotčená je neúspěšná.

A to je již zrůdnost systému, který byl tady nastolen-vědomě.

JE TO TEDY v SYSTÉMU, kterému to bylo dovoleno. Není to v tom, že soudkyně je nebo není členka KSČ. Není, to v tom, že tady máme symboly SRP a KLADIVO, a tyto symboly- ismu,bychom měly zrušit.
Nakonec KLAUS otevřel MAUSOLEUM KOMUNISMU, kde tyto symboly jsou zachovány,abychom si je navždy pamatovali.
ŽIŽKOV.

Pokud systém umožnil, aby umírající byla zbavena bytu v době, kdy umírala, verdit byl jenom o 14 dní dříve , než moje matka vydechla a fyzicky mě ČR vystěhovala půl roku po operaci chlapce na paralytický ileus, kdy rok krvácel do střev, aby US dnes řekl, že mu nechyběla noha a není na vozíku, je tedy zcela zdráv: BALÍK, NYKODÝM, LASTOVECKÁ.

Brutalita s jakou nás vystěhovalo 8 VYKLIZEČU do IV.kategorie, ač jsme něměli dluhy a starostka Šorfová odbržela 6/2003 částku 50.000,-Kč na privatizaci, Praha 11 , aby na nás dala 10/2003 VYKLIDIT BYT je ZLO KLIMAKTÉRIA ŠORFOVÉ, která někomu přisluhovala jako SLUHA, aby nám to udělala. Asi taky něco dlužila, jo titul, psala si, že je Ing, a byla jenom středoškolačka s maturitou. Před volbami jako starostka byla ing. - m po volbách měla na radnici jenom vizitku : ŠORFOVÁ. Byla, myslím, byla technická kreslířka, tedy technokrat.

Tato fakta svědčí o psychickém týrání obětí -jak za totality- tak za demokracie.

Mě je ČR již dávno jasná, pokud umí současný Ústavní soud, zamítnout plný invalidní důchod dítěti, které mělo dvakrát operaci paralytický ileus, a přikloní se k Nejvyššímu správnímu soudu, který řídí BAXA , že pokud dítě nemá utrženou nohu z Afgánistánu a nebo není na vozíku, tak není plně invalidní, tak to je šok.

Pro mě je nesmírně poučné, že senát měl ve složení DCERU 5O.LET , JUDr.LASTOVECKOU, jejíž otec byl první PŘEDSEDA ÚSTANIHO SOUDU, po roce totality. Jedině , tak se dostala , jako DCERA 50.let na soud Ústavní, ale musí od té doby , být institucionálně zařazená. POKUD TEDY BYLA TATO DCERA 50.LET - PROTI DCEŘI 5O LET, hledejme toto místo v BIBLI.

BIBLE popisuje a má pro to i místo. Přijde doba, kdy sestra bude proti sestře a bratr proti bratrovi a otec proti synu atd.

Samozřejmě je to sestra, politická, stejně jako můj i její otec, byl politický z 50.LET. Ale můj se svobody nedožil, měl III. nápravnou skupinu a z vězení jako MUKL se vrátil z podlomeným zdravím.
Taky spolupráci s S t B nepodepsal VENKU ani UVNITŘ.

CO ONA MOHLA? A O NEUDĚLALA?

Ona mohla spis vrátit k I.stupni, Městskému soudu v Praze, jelikož jsme byli zesměšněni, že chlapec místo paralytický ileus má pouze uznané " srůsty pobřišnice" , jelikož to Ministerstvo zdravotnictví nemá v tabulkách.

No a LASTOVECKÁ se sebe udělala vola, a napsala, že se ústavní stížnost se zamítá, že ÚS neshledal s postupem správních orgánů a obecných soudů žádné pocbybení.
Kdo tam byl a která je to kauza:

II.ÚS 1509/09, Stanislav Balík, Dagmar Lastovecká, Jiří Nykodým, kteří odsouhlasili, že paralytický ileus a jeho smrtelné ohrožení do konce života u tak mladého člověka, není plný inalidní důchod, a že je ustavní stížnost je zjevně neopodstatněná.

Chlapec má za sebou 40 soudů v o.s.ř , aby nebyl v dětských domovech, v pasťáku, moje rodina byla vláčena -jak za totality- tak za demokracie, že jsem měla příbuzného, kterého jsem chtěla a on mě chtěl do pěstounství. My to řešili 7 let, já prosila přátele,ať mě půl roku počkají, a zatím to bylo plných 7 let. Nikdo mě nepodrřel, nikdo se mě neptal, co potřebuji: odepsali mě.
My měly od státu na den 2,50 Kč, což bylo na pytlík se skořicí, pokud jsem měla sporák, pekla jsem buchty. Nyní ho 3 roky v IV.kategoii bytu nemám.

Pro mě je zarážející, že i NYKODÝM byl proti mě (JE TO ALE JIŽ PODRUHÉ) a mému chlapci zamítl spornou PŘI. Lastovecká jako DCERA 50.LET nepomohla, že jsem doložila, že posudek psal Mudr.Třebícký, kterého POLICIE II, usvědčila z POMLUVY.

MPSV, zopakovalo blábol Tŕebíckého.
ÚS jich nepodrthl.

Člověka děsí , a jeho duše, je v úzkých, co s námi bude: IV.kategorie bytu, zima, vánoce, bez sporáku, podvýživení, nikdo nám nechce pomoci. Všichni se do nás odvracejí. Svoboda tisku není, nikdo to o nás nenapíše, svoboda TV není, nikdo to o nás nezveřejní a nikdo mě ani chlapci nedá práci, pro něho malou, nesmí fyzicky nic těžkého dělat a s ničím se natahovat.

jde tedy o to, že moje rodina musí být na nějaké černé listině, a již dopředu jsme vytipovaní, jelikož jsem za 11 let ani jednou neuspěla u Ústavního soudu, když mě vzali byt I.kategorie, a dali do IV.kategorie, protiprávně, tak ÚS mě ještě napařil POKUTU, že jsem byla neúpěšná, v částce 8600,-Kč, a úspěšný byl konfident St B, LIPTÁK, 82 let,co mě vykliidl z bytu I. kat. a dal do bytu IV.kat.DCERA POLTICkÉHo VĚZnÉ má dle ÚS zaplatit konfidentu StB za jeho úspěšnost 8600,-Kč,spor je z doby,kdy moje výplata učitelky byla 8500,-Kč,tedy zplatit konfidentu S t B ješět o 100 Kč více než má výplatu.

To Je hezký námět na TV scénář. Napiště to, mě to nevezmou.

Na jídlo mám z důchodu jenom 10,-Kč na den, a já dcera 50.let to mám zaplatit konfidentu
S t B, co práskal na právníky v letech 1958-1975, a mě vzal byt 3+KK, a dal mě do plísnového. On byl úspěšný dle ÚS a já neúspěšná dle ÚS. Obecnou soudy,rychlokvašky,nepochybily.
Udělejte z toho TV novelu. Diváci sebudou řehtat.

A o tom, tato výstava DOX nehovoří, ta si plete
S t b a STB.
Plete si viníky a oběti a smichala je na jedné stěně hangáru dohromady !

Centrum současného umění ( Poupětova 1, Praha 7) výstava od 12.listopadu do 28.února 2010.

CO MOHLA A NEUDĚLALA : DOX. EZO. S t B?

Konzultaci s těmi, co se soudí s Ministerstvem vnitra za neoprávěné uvedení jako K T S, kdy MV odmítá pozvat estébáky , jako svědky k soudu.

Za neodtajnění svazků S t B ještě 17 let po propuštění z ČST, zatímco všem těm co spolupráci podepsali , dali komunistické soudkyně " nevědomou spolupráci " a umožnili infiltrovat do politiky konfidenty S t B vědomě.

Tak jak drží DCERU 50.LET, DCERU MUKLA : MUŽ URČENÝ NA LIKVIDACI v šachu, aby nedostala odškodnění a aby byla již konečně někdy syta, a dostala požadovanou částku odškodnění od MV v částce 300.000,-Kč, to jest hypoteticky, "náhrada " škody, že jsem do důchodu nepracovala v ČST a ČT (mám FAMU filmologii) a mzda by činila celkem 2.064.000,-Kč,TEDY JDE O SEDMINÁSOBEK n i ž š í než by byla skutečná škoda, a MV nechce plnit.Více soudy nedávají jenom sedminásobek nižší než skutečně vám dluží.

Fakt, že jsem nemohla pracovat v oboru mediálním, který jsem s láskou vystudovala mě bolí nejvíce. Ale byla jsem učitelka, pěstounka, uklízečka WC, pokladní v supermarketu, byla jsem uklizečka na porodnici,a ...
Pán Ježíš Kristus ví nejlíp k čemu mě vytvaroval, k čemu mě sousošil, a pokud to tak úplně
( i když již částečně sama vím) , tak mě to dá včas mě určeném čase jistotně vědět.
Přátele ode mě odešli, já zchudla, jsem podvýživená, a stejně tak Jára, který to táhne se mnou proto, že jednak jsme si na sebe zvykli , máme společné roky sdílení, a JINÍ NÁM NEROZUMÍ, NEBO ROZUMĚT NECHTĚJÍ.

Proč se stále k sobě vracíme : odešel ode mě 3 x a 3 x se vrátil, stejně tak jako ti co odešli, že reportáž LORENCOVÉ investigativní novinářky, vzali za pravdomluvnou a mě obvinili, že to s mým bytem , nebylo tak jak jsem řekla.
Zajímavé je, že jsem od nich nikdy neslyšela, že by si četli ve svazcích S t B, tady jde o přítelkyni co se vdala do NSR.

Žofie, je matka dvou dětí a nevěří a odtahuje se, když říkám, že pOLICIE se mnou vedla rozhovor a protokol, na téma sexuální styk s mrtvolami. Nechtějí vědět, že padesátá léta měla jedno základní téma :
uvést oběť do sexu a pak o nich říci, že jsou choromyslní.
Mučili vězně injekcemi, napíchávali rakovinou ty, co byli nepohodlní a po využití se jich chtěli zbavit . Časem možná zjistíme, že je napíchávali - nejenom rakovinou....

Zatímco Ústav paměti národa plní Václavák S t B i s fotkami, a jejich zařazením kam patřili,
I .rozvědka, II. kontrarozvědka, IV.sledovačka atd.

Tak POLICIE nás obviňuje z pomluvy, když se obhajujeme, že nás v současnosti konfident S t B připravil o byt. POKUD BY MĚ BYT NEKRADL ! NEBUDU HO ZVIDITELŇOVAT : JE MI TOTIŽ U PRDELE.

Pokud mě ale vytipovaný státní zástupce JUDR. Kamil Švec obviní AD HC, a trestně mě stíhá POLICIE ČR, již 15 měsíců že konfident S t B je skutečně konfident StB , a jsou na to papíry od A B S, tak TADY NĚCO SMRDÍ, a někdo mě chce ZLIKVIDOVAT.
Pokud mě BIS odmítá odtajnit spis 17 let, tak tam má ještě ty agenty co mě honili v letech 1988-1989 má.
POKUD ÚS mě odmítá plně invalidní dítě uznat, a říká, že je zcela zdravé, jelikož nemá z Afgánu utrženou nohu, to řekli BAXOVCI a ÚS to strdil , tak jsem již dávno vytipovná na likvidaci. Ale jinou než plyn, co měli HITLER na ŽIDY, my jsme vytipovaní, a nás plyn jsou letité soudy, letité "vředy s rakovinou "a letité stresy, letitý hlad, a to se vás podepisujue....Ještě , že boží mlýny jsou pomalé a jisté, a ti co vás tak macerují jdou do nemocinice a za 3 dny nejsou, prostě umřou...
Tudle jedna soudkyně, co 21 měsíců nerozhodovala.

Taky vedení ČT odmítá schválit 24 HODIN reportérovi, aby se mnou udělal minutu do ČT 24.
Brání mu. Již se neozval.

Takže uvedení na stěně hangáru DOX, kde jsou smíchaní konfidenti S t B s kandidáty tajné spolupráce, kteří nespolupracovali, ale byli jako experti žádaní , je výsměchem pro ty, kteří dostávají písemná usnesení ústavního soudu, jak se jim vše zamítá 17 let.
Jak ty od B A X Y jsou správně naladěni , že napřed dítě musí do Afgánistánu si nechat utrhnout nohu, pak si opatřit vozík a přijet před komisi na něm. 82 letou nomeklaturu KSČ, Mudr.Ferdinanda Třebíckého, který napsal ANI-ANI - ani plná invalidita ani částečná, obvinila POLICIE z pomluvy, ale ÚS to přehlédl.

Již poměrně mladší než 82 let, jenom 75 let to M P S V zopakovalo, pak ještě Městský soud Praha, Nejvyšší soud správní, u BAXY a pak to zopakuje NYKODYM, LASTOVECKA , BALÍk.

Tak to je to, co chybělo na výstavě DOX, a nechte si vysvětlit od techniků co je:

S T B a pak si najděte na na inetrnetu co je S t B .

A budete doma, proč to je to tak popletené.

Jako HAKRNKRAJIC je pravotočivý, a snastika je symbol rodinného štěstí -mojí drahé INDIE.
HITLER byl fanatik a vzal symbol štěstí, který rozbil, nakonec se jako zcela šílený zastřelil, neb to zlo se k němu vrátilo zpět.
Tady je to stejné : S T B a StB.

Díky za slyšení.
Píše Vám to DCERA MUKLA - MUŽ URČENÝ NA LIKVIDACI, souzený na § 231/48 Sb, založil K-231 v roce 1968, před 40 lety Konfederace politických věznů na Znojemsku, aby nás dostal jako ČESTNÉ LIDI do NO- nepřátelské osoby. ČILI BY DNES POLITICI MĚLI PŘED NÁMA OPRAŠOVAT ŽIDLI A SMEKAT PODPADKY, a SOUDY VYHOVĚT ihned. NENÍ TO PRAVDA -SOUDÍ NÁS RYCHLOKVAŠKY, A ČÁST POLICIE NÁS CHCE OPĚT ZAVÍRAT ZA POMLUVU NA 5 LET .Tady je to prošpikované K G B , ty neznáme, ale znají je S t B a jejich agenti a ty nás zase dusí.
ALE TO NA VÝSTAVĚ NENÍ ZACHYCENO. Ty se hrabou v minulosti a přitom ta současnost je ještě děsivější tím, že to pokračuje a krágluje to lidi současné s odkazem na minulost , ale tady jde o to ,aby oběti brzy vymřeli .ČEKAJÍ NA TO.

PROTO PENC byl se svými svazky vydírán , aby to vymazal, že bude pokutován MILIONY.

www.svazky.cz


A Havel - ten platonik - nám tady stvrdil, že každý - kdo studoval v MOSKVĚ do roku 1987 , je skvělý DIPLOMAT, vždyť jinde nemohl ani studovat.

TAK PROČ ČST vyhazovala ty, co studovali v Moskvě a proč jsme museli ti lustrovaní podepsat, že četně prohlašujeme, že jsme nebyli členy LIDOVÝCH MILIC, že jsme nestudovali v Moskvě, že SOUHLASÍME s lustrací atd.
HAVEL BYL LUSTROVÁN PŮL ROKU POTÉ CO BYL PREZIDENT , OSTATNÍ POLITICI PŘED VSTUPEM DO Federálního Shromáždění . A TÍM MOJE LUSTRACE PŘIŠLA DO čst 28.8. 1992, ALE MĚ PROPUSTILI s návrhem 20.7.1992, a před komisi jsem šla až 19.8.1992, a ti co mě propuštěli museli vědět, že mám otce souzeného na § 231/ 48 Sb, že založil K-231, Znojmo, v roce 1968. Totiž otevřením spisů S t B a eletronicky zavedením do PC do roku 1990, jsme to neznali ani my sami, jinak bychom se bránili, ale ti co to znali, konfidenti S t B, a přisluhovači režimu, a propuštěli nás z ČST, tak na nás vyvíjeli nátlaky .( Eisnerová, Fučík, Hubáček); návrh podal Ing.Světecký, agent rozvědky , tehdejšímu řediteli KANTURKOVI, s návrhem 20.7.1992. Nález, že jsem košér pro práci v ČT , byl Baštou odsouhlasen 19.8.1992, ale JAN FROLÍK ho zavedl až 20.11.1992. Já ho převzala dne 28.8. 1992, ale vedení ČST na mě dalo propuštění již 20.7.1992.
ČT si převáděla lidi z ČST celý rok 1992 a dával se seznam košér lidí,kdo smí, ne kdo je profík,ale kdo smí. Já nesměla!
BYLA JSEM NEPOHODLNÁ!
HAVEL měl jako důvěrník, tzv.malé c) nevědomou spolupráci s S t B a vydržel jako prezident 13 let.
Já odtajňuji jako expert na Indii svazek 626 , 17 let a soudy ještě neskončily.

Tak kdo mi na to odpoví, třeba pan CIBULKA.

Havel taky říkal o DCERACH .50 let, že nebyly manželkami, a tudíž nemají nárok na odškodnění po otcích, a na příplatek k důchodu. Jde o ty otce, co jsou po smrti, a příplatek si nemohli převzít. DCERY byli vyslýchané od S t B na soudě, já od 13 let, pak od -19 let jsem neměla výživné a samet,REVOLUCE ,mě v 50-ti odškodnění na výživném nedala.
Mám vysokou:famu, ale v oboru nejsem od roku 15.10.1992.

NEVDALA JSEM SE, NERODILA DĚTI, aby další generace byli HLADOVÉ.

Stejně nemám příspěvěk k důchodu, dokonce ani za to dítě, co ho mám v péči 11 let.

Spolupráci s S t B jsem nepodepsala,ale moji estébáčci, je jich 8 , nejsou ještě v důchodu a škodí mi. A kdo mě chrání: HAVEl, KLAUS, ČST, ČT?

ANI JEDEN


V letech 1988-1989 mě sledovalo 8 příslušníku S t B, sledovačka kontrarozvědka, odposlech doma, tzv. PŘESTAVBA, II.skupina, a Lavanya Prasad sledovala rozvědka I.skupina, odpolslech, tzv. PŘESTAVBA. Jelikož soudy trvají 17 let a já nejsem diplomat, abych byla syta slušným platem, tak si tady sama dělám rehabilitaci jako magistra umění, nebudu čekat, až mě to soudy dají. ČEKÁM 17 LET.
Do té doby zemřu hlady , jako můj dědeček leginář, můj táta , mukl určený k likvidaci, na
§ 231/48 Sb, a já jako jeho dcera. Přečtením jeho protokolů s S t B se mě otevřely oči, a já pochopila, že nám jeho geny, a musím tuto zemřelou linii otců 50.let rehabilitovat sama. Jsou tady studenti co chtějí s námi psát diplomky, b e z j m é n a , aby to bylo a n o n y m n í, prosím, ale pak , proč se za totality dávalo NITRO na VNITRO , a proč dnes je ORAL HISTORY ANONYMNI.

-HAVEL-platonik,
-KLAUS -autor tlustých a tenkých knížek, autor přednášek, je za vodou, je solventní, každý ho chce.

Je zajímavé , že MĚ NIKDO NECHCE.

MOJE KOZY: 75 B, jsou malé na to být vrátnou.

Když se hlásím jako lektorka -magistra umění - tak mají prý plno střediškolaček na tuto práci.

Když chci práci jako hlídačka exponátů, tak na to mají baryšně z RUSKA.

Znáte nějakého dědka se zahrádkou s mrkvičkou, který by mě řekl, holka, vyser se na ČESKOU REPUBLIKU, pojď za mnou, mám zahradu, nerad vařím, rád jím, dát ti zahrádku-bude to ráj na zemi.

Tak, až mi ho najdete, tak já za ním půjdu, tady mě to opravdu, opravdu , nebaví. Ani jeden mě nepodal ruku , natož tak prst, abych mohla chlapce nasytit, ač na to nám vzdělanost, chuť pracovat, logiku i analytické myšlení.

Jenom Pán, který je vševědoucí ví, co mi dal do vínku, od mých 65 let do 82 a výše, nevím, kolik mi ještě zbývá .....Mám pracovat s dětmi, to vím, ale na žádné škole, mě nechtějí, nejsem rodilá mluvčí, a na ROK života v AJ, abych to doložila , jsem za celý rok práci nenašla, je mi 65 let, to jdou všichni do důchodu. Tak vezme si mě OBAMA na job v mých 65 letech. Dá mi Obama AZYL, že jsem politická DCERA 50.LET a jsem tady jebaná - prcaná - soudy, ÚS, Lastoveckou, Nykodýmem, Balíkem, BAXOU, a jinýma, RYCHETSKYM, který nikdy nic nepřezkoumal , ombudsmanem, který souhasil, že Praha 11 vše skvěle pro nás udělala atd.

Oni jenom hovoří do médií , že se má... ale když , tam mají váš případ, tak vás sprostě a rychle smetou ze stolu.
Tak taková je ta ČESkÁ REPUBLIKA OBAMO, tak taková ve v nahé pravdě, OBAMO.

OBAMO je to na tobě, nikde jinde není křesťanská země, jenom u tebe.
Tady je BELZEBUBISMUS.

samajova@volny.cz

magistra umění MgA.Květoslava Šamajová

dcera mukla, muže určenéího na likvidaci § 231/ 48 Sb, založil K -231 je Znojmě, 1968
což je nyní KONFEDERACE POLITICKÝCH VĚZNU
NO- nepřátelská osoba u tajné S t B
absolventka fAMU, žačka Milana Kundery , Miloše Formana , Ivo Pondělíčka,
žijících, a zemřelého Myrtila Frídy ( byl agent S t B ) , MIKI KUČERY, Pepíčka Ceremugy.

samajova@volny.cz
Kveta.Samajova@gmail.com ( používejte tento)

V Čapkových nevěstkách jsem našla předobraz současných moderátorek.

8. listopadu 2009 v 10:32 | MgA.Květoslava Šamajová
BIBLE říká, že je hřích, když muž souloží očima . A mnohé ženy si o to říkají samy a často ty muže k tomu vyzývají. Taková moderátorka zvládne "osouložit" i desetimilionovou populaci najednou.

JOSEF ČAPEK respektoval BIBLI a v Kulhavém poutníkovi často z ní citoval. A nejenom z Bible, vybral si něco i ze Shakespeara, Platóna, a taky z filosofie Dálného východu. Ani KAREL ČAPEK nezůstal pozadu. Ten nám do budoucnosti dokonce esemeskoval:
"MY NEBUDEME KRAST VASI TRAVU A VY NAM ZA TO BUDETE DAVAT PO DOBREM CO JE POD NI."
Včera jsem si zaskočila na HRAD za JOSEFEM ČAPKEM a zjistila jsem, že je numerolog. Jeho slavná TOUHA je 9. Touha je žena u západu slunce, u ranního rozbřesku, u moře , u skaliska a pohled do dáli atd. NOCI je 5 kompozic : černá, červená, hnědá, zelená, modrá. Je tam snivost, objímající se milenci. Když se mu narodila dcera Alenka, a dorůstala, tak se zabýval lyrickými a radostnámi náměty .Jeho výtvarný a malířský rukopis a styl byl od cézanovsky laděného rukopisu, přes kubismus a dětské malby a témata. Podle toho, v jakém terénu se pohyboval. Byl malířem, spisovatelem, fotografem, grafikem, kritikem, otcem, manželem. Jako jevištní výtvarník působil v ND, a v SD v Brně, v MD Vinohrady, a byl členem Mánesu. Studia rozšířil o pobyt v Paříži a očarovalo ho Trocadéro (Afrika, Ocenánie), přešel ke kubismu, klasicismu, byl i karikaturistou. Za protifašistickou činnost byl gestapem zatčenv 9/1939. Nevíme kdy zemřel a kde má hrob. Poslední datování pochází ze 13.dubna 1945, prošel koncentračními tábory Dachau, odvezen 9.9.1939, Buchenwaldem (2,5 roku), Sachsenhausenem, Bergen-Belsen, zde končí po vypuknutí tyfové epidemie, i když zažil ke konci života i vítězství. Dokonce musel malovat v koncetračních táborech rodokmeny esesáků.
Na výstavě je dochováno v rozsáhlé sbírce nejenom to co známe ze školských lavic , ale i od soukromých sběratelů, a to je jeho neúnavná energie, která jako vystřelný šíp do nás míří z každého plátna a my se otáčíme za ním, i když je to vytvořeno v jiném časovém pásmu . To nás zasáhne v plné šíři a síle. Jeho lyričnost, touhy, milostné noci, dětský úžas, dětské sny, dětské hry, jsou tak živé, jako bychom viděli malíře s jeho modelem před námi v současném prostoru. Josef je tam s ními.
1912 je to lyrický motiv, zahrady v květu, 1914 děvče s kopretinou, mladá žena 1915, děvče v růžových šatech 1916, zátiší s konvalinkami 1922, to je již ročník narození mojí maminky, to je svatba Václava s Maruškou, mého dědečka legionáře, to je kytička konvalinek na svatební fotografii, to je stejná věková kategorie mého dědečka jako Josefa Čapka, cca. A bylo mě tam s ním dobře. Chlapec se svítilnou 1918, vyjadřuje úžas, děvčátko s míčem 1916, pieta 1920-21, svatý motiv panny Marie a Ježíše Krista, ležící akt 1930. Jeho ženy jsou plnokrevné, žijící, existující. Nástup Hitlera jsou tváře bolestné, depresivní, ale i tam se Josef vyjadřuje.
" Duše je v člověku to nejcennější a nejvlastnější . "
Výstava zachycuje i linoryty, litografie, a jiné techniky.

Ve dnech 19 -20 - 21. listopad navazuje LIBRI Olomouc - uvidíme - zkusíme.

Datování: JOSEF ČAPEK se narodil 23.března 1887, zemřel po datu 13.dubna 1945 , neznáme hrob ani datum umrtí, zemřel na následky tyfu.
Z jeho slovíku se zrodilo slovo R O B O T .
9.9.2009 uctíme 70.výročí památky - odvlečení do koncentračních táborů - vzpomínkou na jeho silnou osobnost, která nám tady zanechala poselství tvorby, neohroženosti, protifašistého odboje, i za cenu ztráty osobní svobody a vlastní rodiny.
Sestra Helena(1986), bratr Karel (1890).


Stejně jako JOSEF ČAPEK i na KARLA ČAPKA vzpomeneme letos 29.12.2009 a to 70.let od úmrtí 
Karel Čapek patří k nejsilnějším osobnostem jako novinář, spisovatel, fotograf, autor divadelních her. Jeho partnerkou v životě i v manžslství, byla OLGA SCHEINPFLUGOVÁ  (manželství 1935-1938).
Karel se narodil jako mladší bratr 13.ledna 1980, zemřel 29.12.1938. Je pochován na Vyšehradském hřbitově v Praze. Pro nemoc se nezúčastnil aktivně v odboji první světové války. Stal se v roce 1938 terčem politických útoků.
Studoval na filosofické fakultě UK v Praze, ale také v Berlíně, a v Paříži.
Působil v LN 1920, NL 1921, Vinohradské Divadlo 1921-1923.

Snad každý z nás, si umí spojit jeho dramatické hry, s narůstajícím fašismem, které lze najít v jeho VÁLCE S MLOKY. Lidé si nejprve mloky ochočili , aby jim lovili perly z moře, ale mloci pak chtěli moře, aby patřilo jim a bylo větší a větší a až by bylo největší.. . BÍLA NEMOC je objevení léku pro chudé, ale ten má být použit jenom na bohaté a majetné atd. KRAKATIT je horečné blouznění vědce, který zjistí, že prozradil spolužákovi jeho složení v horečce a všechno o "krakatitu".
Každá hra byla dramatem doby, který předznamenával hrůzu z blížícího se fašmisu, Karel se ho nedočkal, zemřel poměrně mlád, ve věku 48 let. Přesto zanechal po sobě dílo tak rozsáhlé významem, přeložené do mnoha jazyků a novinářská obec může čerpat jeho mistrovství slova, stejně jako jeho poselství míru, která se dají aplikovat i v současném rozeštvaném svetě, kde nesvoboda ještě doznívá a oklešťuje novinářské ambice těm, kteří to komentují a ohrožují sami sebe (např.Irán atd). Nebudeme jmenovat - víme své.
V roce 1995 byl KARLU ČAPKOVI udělen IN MEMORIAN řád T. G. MASARYKA .

S Karlem a Josefem Čapkem jsou spojeny literární a malířská díla pro děti O pejskovi a kočičce, nebo slavná titulnice Karla Čapka Dášenka . Díla jako BÍLA NEMOC jsou známá i z filmového podání z roku 1937 s Hugo Haasem , nebo Válka s mloky a jeho mírovým poselstvím jak čelit násilí a nadvládě a ohrožení jiných "civiliací" nebo podmořských mloků atd...

Vstupenka rodinného rozpočtu činí 250 Kč, novináři 10,-Kč, snížené 110 .

Výstava potrvá do 17. ledna 2010.


samajova@volny.cz
MgA.Květoslava Šamajová

10 dkg osteoporózy

8. listopadu 2009 v 7:07 | MgA.Květoslava Šamajová
A je to tady . Nedostatek vápníku. Třetí rok bez sporáku, v plísni, bez koupelny. 1 metr čtverečný za 116.-Kč, řekl starostka Horálek, z Nuslí, ODS - komunismus. Tak je i BENDA co má ten titul JUDR., takže se není čemu divit. !
Jak mohu levně a účelově žít, když si nemohu upéci buchty, vanilkové rohlíčky na vánoce, když si nemohu pozvat přátele ani příbuzné, ke sdílení. Žiji za betonovou Berlínskou zdí, a je to před 20 lety, nebo je to nacismus a ještě je HITLER u moci?
Ne, jsem jenom v České republice!
Zde se střídají vůdci, lídři, party, strany, a jak samospráva - tak státní správa. Jenom pro sebe, normální člověk, s tím nemám nic společného. O jejich životy nejde, ani o jejich blaho. Jsou stroje, mechanické, aby byly poslušní a vykonávaly svěřené úkoly včas a beze strát. Jako lidé určení na porážku.
Co je to ta osteoporóza. ?
Nedostatek vápníku, a rizikové faktory. Pohyb, turistika, správná zátěž svalová. Mít dostatečný přísun bílkovin, vápníku, C, D, K. Jaká je dávka 10 dkg osteoporózy denně: 1200 mg . Dobře. To co jsem odmítla "žrát" během svého vývoje, na mě dosedlo. Sulc, koty, chrupavky. Takže místo chlebíčku s celerem, aby se narodilo 13 dětí v rodině, hajdy zpátky ke kotám, sulcu. Jak že se to jmenuje v Praze? HUSPENINA, SVĚTLÁ TLAČENKA. Volky, nevolky, jsem vstoupila o p a t r n ě do krámu, jednou, poprvé, podruhé. Začala jsem na kolejích , v kantýně, řekli ,zítra, to jsem tam zase nebyla, pak ve dvou jiných , tam to neměly, a tak jsme nakonec šla do lahůdkového krámku, a řekla: 10 dkg osteoporóry! Mládenec měl zástěru s kytičkama, řekla jsem si ,na něho to vybalím. Měl pochopení a řekl, já to taky rád. Já říkala, já to nerada. Br, ale musím. Řekl mi, berte, a budete to mít ráda. Tak jsem si vzala malé, širší, někde mají velké tenké. Nevyberete si. Ale měl květovanou zástěru, měl to tam voňavé, tak jsem si vzala tu osteoporózu. Je to z prasečích h l a v . Znám to z dětství, když se dralo peří, tak si babky vysvětlovaly, jak na to, aby jim n e v r z a l y kolena. Dnes se to operuje, maso vyřeže, vyhodí a nahradí umělým kloubem. Naše stařenky měly sulc, koty, a a šly i v 9O-ti na pole, když se koply motyčkou, tak si to počůraly - antibiotikum. Vždyť i Morádži Desaí pil ranní moč, pouze p r v n í ranní moč. Pili to i argentínští političtí vězni. Když měli měsíc samovazby. Bez jídla vydržíte jako kostlivec, bez vody zahynete. A tam jsem to doma rozbalila, a začala žvejkat ty prasečí hlavy, nedala jsem si na to ocet, jak se konzumuje na Moravě. Pravda je, že ten mládenec měl pravdu, nebyly tam křupavky, ani chlupy z prasete, byla lahůdková.
Tak jsem se dala do studia internetu, a udělám vám rešerž prevenci. Kdybych napsala článek, tak mě ho stejně nevezmou, a než oběhám všechny redakce, námět mě ukradnou, a tak vám to tady napíši raději doma, u kávy.
Úplně neklepší je mák, ten má 1400, pak si dejte ementál 887, bílý jogurt 180, oddech, a pak sleď 920. Někdy si dejte obilnou stravu a začněte, pšenicí 2760. Brokoli je dobrá 105. Sardinky to taky vylepší 400, olivy 61, aby se to zpestřilo, a bylo to i vnadné na chuťový apetit. Do práce si vezměte pytlíček sezamu 670. Jako přesnídávku začněte s prevencí i u dětí, vločky 56, polotučné mléko 112, a dejte tam sušené meruňky 82. Když máte na paraořechy 170, pokud ne, nahraďte si to ořechy vlašskými 94, rozinky 80, slunečnice 110, švestky 71. A kolik má ta tlačenka? 77. Nejlepší mít doma sušené houby 70, a střídat květák 205, vejce 2 je to 60, a chleba s medem 23, kakao opět s dětmi 136, datle 63, ale nevadí i bílá čokoláda 187 (jenom bílá) , a pro prdění FENYKL 109, a aby bylo prdění hrách 57, občas banán 32, máslo 40. Kdo rád úhoře, tak to vyřesí najednou: 1600!
Je to o tom, že s tím muíste začít t e ď , ne až to přijde. Taky nač si řezat koleno, vyhazovat svoje maso, a nahrazovat svoje koleno, nebo celý kloub. To znamená, že KLAUS "žral" jenom to lepší, a pak si vyměnil celý kloub. My co nemáme ani sporák, nemáme na to si vařit, snažit -péci, a nemáme ty tři domy, jako KLAUSÍk, který má NADCE NA DĚTI Z DĚTSKÝCH DOMOVU, ale dětem bere byt, a nebo HAVEL podepsal ratifikaci UMLUVY PRÁV DĚTÍ, ale nechal je bít v dětském domově ČALADNA. Dnes, když řeší plnou invaliditu, tak sice LASTOVECKA to má vyřešit u Ustavního soudu, ale tam nás zamítají

11 let.

Škoda, že je pozvaná na akci DCERY 50.LET, sama je dcera bývalého předsedy Ustavního soudu , taky politicky zavřeného v 50.letech : je již mrtev, ale co je největší šok, že ta Lastovecká svoji sestře dceři , ty stížnosti zamítá ve prospěch těch spolupracovníků S t B. Hájí zájmy institucionalizované firmy, která je tady jenom pro ty KLAUSE, HAVLY, a ostatní potentáty. Není pro nás - normální lidi.
A tak my máme ty sulce, huspeniny, rolky, tlačenky, a 10 dkg osteoporózy je za 15 Kč, ale mnohdy nemáme ani na to. 30 dní x 15,-Kč je 450 kč osteoporózy za měsíc. Pokud máte na jídlo na měsíc 1500,-Kč s a m a s a m i č k a - tak je na vás 450 Kč osteporózy hodně.
Nikdo mě nadal vydělat ani pro dítě, aby bylo syto, aby mělo dietu , aby mě nestrádalo hlady, a mělo na nájmy garsonky, u mě bydlet nesmí ,hygienicky závadný byt.
HORÁLEK, ŠORFOVÁ - ODS - komunisti - mi nepomohli a naopak mě brutálně vystětovali do vntráckého bytu IV.kategorie, kde je plíseń, špatná hygiena, a 40 let nemalováno, neodtraněný nábytek vnitráka podnikatele PERSONY a jeho dluhy 44.693! Jak se to mohlo stát? K O R U P C Í: radnic a bytových správ.
NUSLl + JIŽNÍHO MĚSTA, NAVATYPU + TOMMI.

Z privatizace do obecního je rozdíl v částce c a s h e : O,5 milionu. A to někdo pobral? No, ten kdo mě vystěhoval. kod je kryl? No ten,co na mě dal pomluvu AD HOC: ti co vystudovali v Plzni a musí sloužit těm , co jim to umožnili aby měli platy, tituly atd.

Policajti si přísli na svoje, obviňuji AD HOC, a i když jde o hovno, jako že konfident StB, je konfident StB, tak za to je POMLUVA- 5 let odnětí svobody.
Kdo chce žít v takovém blbákově?
jenom rozhašený stát, kde se politici hádají může u m o ž n i t takový marasmus, že když napíši článek o tradičních vánocích, tak mě ho dvakrát vevezmou nikam, a i když mám líbezné fotky malíře tradičních vánoc, tak nemám redakci, která by mi to otiskla.
Žasnu, že když budu synem S t b, tak taťulka bouchne cashem 100.000 Kč. Syn si udělá IČO-ČIČO. A dá inzerát na Syndikát novinářů , že hledá novináře. My mu dáme článek, a on nám "kvalifikovaně" pošle za něj 200,-Kč. Prahu nechtějí, tak jedete za Prahu, vlakem, koupíte si kafe, jdete si vyčůrat: náklady 100,-Kč, vydělal jste 100,-. To nemluvím o DVD-ROM: 16,-Kč, a sepsání článku - třeba 1 den, kompletace, výroba fotek, dohoda s redakcí atd.
Za den si dělnice vydělá na brigádě jenom když láduje do obálek u pásovky nějaké reklamy čistého 500,-kč. Kultura, tradice, řemesla, tedy klesla na 25,- Kč, oproti nevzdělanostním 63 Kč na hodinu.
Takže intelektuál, člen Synidkátu novinářů, si vydělá na 10 dkg osteoporózy, a pak se jde vyčůrat na WC HLAVNÍ NADRAŽI,zde to stojí pro mimopražské 10,-Kč!
25,-Kč ( 200,-Kč děleno 8 hodinami) a koupí si 10 dkg tlačenky a čůrání na WC je v Praze 10 Kč.

Tím jsem vyčerpala dnešní téma a úvahu o sulcu, kotách, tlačence, osteoporóze, a o tom, jak na nás serou u Ústavního soudu i blízké DCERY politických věznů a jedou proti nám, DCERAM politických věznů.
Jsem ráda, že se každý v této zemi zařadil a jsem ráda, že nepláči, že to vím, protože to již dávno napsali klasici.

"Ty čehůni jsou národ znešvářený a semknou se jenom, když je jim nejhůř a pak se zase znesváří...."


samajova@volny.cz
MgA.Květoslava Šamajová

8.listopadu 2009

PRAHA - ČESKÁ REPUBLIKA