Už za Lenárta měla něco s mrtvolama,řekla sociálka z Čeladné, dětského domova soudu ve Frýdku-Místku o mě.

6. července 2009 v 13:21 | MgA.Květoslava Šamajová
Psal se rok 1998 a to stačilo, aby soud rozhodl, že musím na psychiatrii, sexuologii a to nejlépe k znalci z oboru sexuální kriminologie, pak vyžadovala, aby Jára a já jsme si šli lehnout dp Opavy do bláznice, pak k nomeklatuře KSČ do Motala, to i foxteriér věděl, že to byla tajná spolupráce s StB. Každý takto vybraný znalecký posudek se pohyboval od 13.0000,-Kč do 30.000,-Kč. Samožřejmě že to platí o b ě ť. Ta, která je vyšetřovaná. MONSTRPROCESY, okázalá, v 50.letech taky platila ta oběť. Neměla jsem výživné od otce, 9-19 let, a dosud stát mě neodškodnil, že mě zavřel otce a nedával výživné po dobu jeho vězení, zato stát ODŠKODNIL CHARTISTY: Havla a spol. Otec musel platit za monstrproces, pak za advokáta, který ho obhajoval , že dostal 22 let za velezradu, paragraf MILADY HORÁKOVĚ . Napřed provaz, pak to zmírnili na 22 let. Přišla amnestie v roce 1960, bachaři říkali, že neví, za co je tento vězen zavřený. Četla jsem to v rehabilitačních spisech. Nemám tátu, nemám nárok na 1800,- Kč za měsíc vazby, vězení, dělalo by to dnes asi 153.000,-Kč. Mohla bych se aspoň pořádně jednou najíst. A jet na týden na dovolenou, kde mě nebude stíhat policie pro pomluvu pana Liptáka, který chce prodat můj  byt 3+KK a já mu překážím.Hitler byl pánové milosrdný: vymyslel sprchy - atrapy a všichni šli v naději se sprchovat a vyletěly komínem. Tady vám znalec vyhrožuje - smí, straší,  psychiatrií, a já jsem ta malá holčička, kdy na mě řve na soudě S tB a je mi 9 let.
JIŽ SI NIKDO NESMI DOVOLIT NA MĚ ŘVÁT,  JIŽ SI NIKDO NESMÍ DOVOLIT,  MĚ ZAVÍRAT DO BLAZINCE A JIŽ SI NIKDO NESMÍ DOVOLIT ,  KE MĚ BYT BRUTALNI.
Obamo: jsi prezident v křesťanské zemi, Chicago je jedna věc a české menšiny, ale v zemi ateistů jde jenom o moc a majetek.  Okázalost.  Tady je brutalita v modě,  nevím jaké jsou současné sexuální vztahy mezi lidmi,  soudě dle časopisů a jejich DEMO fotek,  tak je to návod jací máme BÝT : IN V SEXU.  Já , jak říká Lipták,  šukám mrtvoly v márnici. tak ať to doloží, jak  je olizuju. lipták je lapiduch, že to tak dobře ví. Dle jeho senility musí být on,kdo mě křivě pomlouvá.   Policajti mě  obvinili, a jde o naprostý blábol,nesmysl, že mám blog a píši do něho.   Obamo, já o tobě psala: AHOJ PRAHO,  SALAM MALEJKUM CAIRO,  a radši to zpřístupnuji,  že to píši na BLOG, ale že by jsi mě stíhal s odnětím svobody , to  nevím.
Zatím jsi mi to nenapsal , Obamo.
Co chudák můj otec, vyšel z vězení s podlomeným zdravím. Patřil k 80-ti statečným, kteří založili K -231. A právě K-231, právník na Žofíně, mě loni řekl:  Ano, Lipták byl konfident StB.  Jenže nyní se zde hemží  muži s tímto jménem. Jeden je Slovák, může mu být něco okolo 96 let,  druhý je ten, co mě vyklidil z bytu, jehož datum narození n e z n á m, ten může mít 82-90. pak je několik jiných na internetu, a nikdo z nich na mě nadal žalobu o pomluvu. Ani se nestotožnil s Liptákem, z roku 1913.  Touha prodat již můj byt.  Brechtova 828 , aby z toho měl tučné konto za prodej.  Nyní jsem  v vnitráckém bytu, plesnivém.  Sem mě daly již s tím, že mě ho taky vezmou.  Soudě podle toho,  že je zde stále nábytek Persony.  Ten není ani za 3 roky odstraněn.  Tak na mě pomalu pracovali. To je na orgasmus, dříve se neuspokojí.  Vnitrácký byt je ještě taky pod lupou. napřed můj byt 3 + KK, a nyní ještě ten vnitrácký. Můj nábytek půjde na skládku, já do chládku.  A je to vyřešeno. První LIPTÁk má negativní lustraci -  jako INFORMÁTOR. Je z roku 1913. Druhý byl prokurátor na GP ČSSR. V totalitarismu 1958-1975 musel naplnovat teze KSČ.Liprák byl členem UV KSČ. Tudíž její  směrnice musel  naplňovat. Jako samozřejmost, ale to není v lustraci zaznamenáno.  Ta houževnatost, jak mě vystěhovat, když umírá matka,  chlapec , když krvácí do střev, půl roku po operaci. Dnes, všechno zatlouká Lipták. Dříve sloužil době totalitarismu.  Člověk žasne.  Pokud je Policie  tak aktivní .  Já slyším,  že musí být PAN LIPTÁK SPOKOJEN.  Tak tady jsou nějaké tajné směrnice , o kterých my, zase nevíme.
OTEC mě vyšel z vězení s podlomeným zdravím.  Já se ptám proč,  když ostatní přežili . Asi proto, že nepodepsal ani tam uvnitř.  A tak vyšel z podlomeným zdravím.  V těle uranové doly a smrt. Těžko jsem vybírala jeho fotku , pro setkání se studenty do ORAL HISTORY.  Chtěla bych o něm napsat na interenet do oral history.  Má letos 100 let  od narození.  On se svobody nedočkal.  Ani já ne.  Mě současná policie o b v i n i l a  z pomluvy,  sazba 3 roky.  Pokud o tom píši v médiích , tak 3 miliony pokuty. Toto potřebuje bývalý prokurátor GP ČSSR Lipták, aby prodal můj byt BRECHTOVA 828, číslo bytu 37.  PERSONA s bezdětnou manželkou , 60-62  let.  Oni mají ještě luxusní Káraný  a další družstevní byt. Nač potřebovali můj byt. PRO PRODEJ.  Jako v 50.letech - tak to nastrojili tak, že plakali ,  jak nemůžou užívat můj byt. Do kterého jsem dala 50.000 Kč na privatizaci a pak jsem z něho byla brutálně yvystěhována 27.11.2006.  Řízení není skončené. Proto jsem obviněna z pomluvy, již chápete. Už zase chtějí prodat ten svůj byt . Napřed užívat můj  byt, teď  usilují ho prodat. Je mi 65 let,  do blázince se dávaly starší ženy,  když příbuzní , stát, radnice chtěly byty.  Již je zacíleno na seniory ve věku 65 let.  Inu, časy zhoustly, již i vnuci potřebují byty.  Surovost s jakou bylo se mnou zacházeno při vyklizení,  bylo fyzické násilí.  Zima, smíchali mi 8 vyklizečů moje věci , rozbili moji rustikální kulturu , té které země z 3.světa,  a dovezli v 23,00 hodin do vlhkého plesnivého bytu.  Kde v listopadu chybělo zimní okno. Celá jedna tabule.  Závěr :  koliky - ledvinové střídavě,  uralogie trvale. Nyní po 3 letech ještě bolest  kyčle.  Nikoho to nezajímá,  že se vleču Prahou v bolestech.  Měla jsem jet na ekumenické setkání.  Slyším , že VARY mají žranici. Asi se všichni předvádějí,  aby světu ukázaly,  že Praha na to má.  A tak Karlovy Vary vydávají z peněžky , co se dá.  Táta má 100 . let narození.  Jedu na hrob. Vzpomínám, když jsme ho pochovávali , že tam v rohu stála S tB.  Venku před hřibitovem TATRAPLÁN a děsili malou skupinku,  když pohřbývali politického vězně.  Který s nimi nepodepsal spolupráci. Ti,  co podepsali, mají práci stále.
I mě děsily,  již v 9 letech.  Nynější okázalé výslechy policie se mnou,  bylo  již řečeno,  aby LIPTÁk byl spokojen.  Lipták, to je on.  Stále není spokojen.  Chce mě nechat zavřít.  Je mu asi 82-90 let, vždy mě vybílí datum narození. Nemohu ani zjistit, kdy se přesně narodil. S tímto jménem, je jich několik na internetu.  Brutálně a surově mě vyklidil.  Matka mě umírala , chapec krvácel po operaci  ileus.  Nyní řešíme jeho invaliditu, NSS vše zamítl.  I kdyby měl LIPtÁk negativní lustraci je
H Y E N A.  Proč je na někoho takový postih ještě 20 let po sametu . Jiný je veleben za svoje činy v 5O.letech , jak stíhal ty druhé. Můžete mě na to odpovědět. Nikdo mě nepodepřel,  když to šlo. Stačilo mě dát práci,  abych se udržela nad hladinou.  Táto,  podívej se,  takový EBEN byl agent a jak jeho 3 synové jedou.  Karlovy Vary moderátorství,  všechny další výhody  a nikdo jim to nevyčítá,  že otec nebyl statečný - ale kolaborant.  Já tady třu bídu,  a stále mě pronásledují a nedá se tady žít.  Již nemám nikoho.  Jára z dětského domova ,  taky jednou dospěje. Taky se ožení,  a najde cestu v tom komplikovaném světe. Co znamenalo šukání mrtvol.  Aby vás zavřely do blázince - musíte být nějak úchylný.  Proto ty mrtvoly,  stačí že o vás budou říkat,  že jste těžce psychicky chorá.  Pak vám yvberou znalce,  který spolupracoval s S t B,  a on zaručeně napíše,  jak jste sexuálně úchylný.  Pak vás zavřou a vám zabaví majetek  -  vy vyjdete nahý z vězení ,  dětského domova s tiky v obličeji.  Máte pošramocenou pověst a taky vám nedají práci. Ještě vám budou z důchodu strhávat, že jste byl ve vězení, abyste si za jeho pobyt platil.  To dělají nepohodlným. Ty pohodlní kradou,  jsou "zavřeni" aby je pak je osvobodili, oni podají žalobu na stát, a jsou vyplaceni, za to, že   jim  bylo ukřivděno.  Tím jsem vám vysvětlila,  jak je to s těmi ,  co jsou zavíraní po znaleckém posudku,  že jsou choromyslí.  Jak je to s těmi,  kteří něco defraudují a pak jsou sprostěni obvinění.  Stát je pak vyplatí.  Já chci odškodnění , ale  17 let mě ministerstvo vnitra odmítá odškodnit 300.000 Kč. Nikdy  jsem nespolupracovala s StB, ale taky mě nedali práci v oboru. Když jsem odmítla práskat na Indickou ambasádu v letech 1988-89,  víte , že soudy nejsou ještě skončené. To už bych brala za průtahy za rok 15.000,-Kč  a mohla bych být syta. Pak mám žalobu na stát,  že mě pobili chlapce v dětských zařízeních a okradli.  Járu mě daly nahého.  Na 60.000,-Kč, opět zamítntuo, pak na svůj ukradený byt 3.850.000,-kč, opět zamítnuto, pak na rozbitný nábytek 300.000,-Kč opět zamítnuto.  Chápete, proč mě chtějí dát do blázince.Já jako učitelka, nemohu 3 roky najít práci, ale Lipták si stěžuje,že ho pomlouvám.Přitom má na jazyku stále jenom o tom  ,jak jsem duševně chorá bez validity. Křivě mě obviňuje. Policie nezasahuje. Když se bráním, obviní mě, že ho pomlouvám.To se Liptákovi moc líbí, jak mu slouží všichni policajti. A že to těm u policie vydrželo.  Již to měl VACULÍK v letech sedmdesátých.  Taky šukal mrtvoly. Když si vezmu svého estébáčka, Juraj A b r a h á m,  se z nadporučíka stal
m a j o r ,  a já se soudím 17 let.  Kdybych zůstala v Československé televizi,  odkud mě de facto vyhodil ABRAHAM, S t B, kontrarozvědka,  tam bylo odchodné , 150.000,-Kč.  Ale ČST mě propustila 15.10.1992, tak nemám nic.  Japonec se mě uklonil,  řekl HANA-SAN,  pojedete do Kagoshimy.   Kristýna Vlachová tam udělala Grand PRIX za " ŘEKL, JSEM DÁBLOVI : NE! " Kagoshima  mě  poslala " zahraniční korespodent Kagoshimy". Za dlouhodobou práci s nimi.  Je to hodně smutné. Chtěla bych práci ,  až bych břečela. Kdo mi ji dá.  Chtěla jsem u mistra Gotta dělat hopsodyni, ani mi neodpověděl.  Pak jsem přišla na inzerát nevěsta,  že budu oblékat nevěsty.  Přišlo 6 mladých slečen, a bylo po práci.  Pak jsem chtěla být vrátná,  ani mě neodpověly na můj dotaz.  Všude sedíte - zkusíte si práci a pak vás nevezmou.  Táto  , pojedu za tebou, si s tebou špitat, jak ti tam je.  Kde odpočíváš a projdu se pod tím stromem. Když jsem byla na tvém pohřbu a možná tam někde v zádu u zdi uvidím ESTĚBĚ .Jak jim vadíš ještě ve smrti.  Uvidím TATRAPLAN, co mě pronásledoval.
Výslechy v 9 letech.  To MAREK EBEN nezná.  Takové dětství.  Neměl nikdy hlad.  Jeho kariéra byla bezchybná. Já měla hlad a mám i nyní.  Důchod je na 14 dní a 14 dní je jenom čaj a polívka. Dívám se na ten roztřískaný nábytek,  jak byli sprostí a vše mi rozbili.  Na Maryčku Hakenovu  , jak se na mě dívá z časopisu NAŠE RODINA s titulem Láska kvete v každém věku. Po smrti Hakena se taky vdala.  Je těžko,  bolí mě srdce, nemůžu to unést, kyčel mě vystřeluje do boku srdce mě nepravidelně tepe.  Vyhrožování,  že mě umístí na psychiatrii nepřidá.  Když se nepodvolím jejich vyšetření.  Víte, že politickým píchali injekce.  Rakovinové.  Za 4 měsíce nebyly. To píši na internet.  Ty co přežili,  a žijí v poměrném blahobytu,  to nestvrdili.  Já to stvrzuji,  že vím o mnohým, že byli zcela zdraví  a pak se něco objevilo a zemřeli.  Před tím měli sérii injekcí. Buď byli likvidátoři , nebo měli majetek a překáželi.  Nebo vypovídali  , co je tížilo  a tím porušili pravdu a lež.  Je zajímavé, jak tato a t e i s t i c k á    z e m ě   se vypořádává s těmi, kteří pomohou obětem a dobrému skutku.  Zákonitě tito ateisté určí,  že tady v této zemi HARMONIE NEBUDE. Že musíme být haštěřiví,  plní násilí,  a pak v této zemi se dobře zavírá.  Dávají se pokuty.  Odebírají se byty.  V tomto marasmu se stratí, jak ostatní okázale hýří.  Žerou ,  a jaké luxusní toalety nosí.  Zase,  ani roucho jejich cípu šatu,  se nesmí dotknout vaší pravdy.  Jako v Indii  , kasta brahmánů , a kasta nedotknutelných.  Ani stín se nesmí dotknout jiné kasty.  Jestli pak mají v Karlových Varech  indický film a developing countries filmy.
A jak to souvisí s otcem a šukání mrtvol. Nemohu na Vary, když jedu na hrob. Nemám na obojí
cestu.  Jsem důchodkyně,  a bez další práce.  Nikdo nepotřebuje můj um, kreativitu, umět naučit děti, i hyperaktivní. Nás nikod nepotřebuje. Musíme si vystačit jenom s důchodem. To je 14 dní na trochu jídla, a 14 dní na polévku a čaj.

samajova@volny.cz
MgA.Květoslava Šamajová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama