STANISLAV PENC a Svazky .cz

14. července 2009 v 12:09 | MgA.Květoslava Šamajová
To co mě nikdo neřekl v ABS a USTR, mě alepsoň objasnil Stanislav Penc. Jeho materiály na servu napadl hekr, takže detaily o K-231 neznám. Kliknu a najdu relamu na jakýsi obchod. Kdo ví z mladých co bylo K -231. Nikdo. Proč o tom nemá USTR přednášku, proč ro neinicuje Kavalírová, předsedkyně RADY. Nemusí. Jí se nic n e d ě j e , ale jsou tady jiní, kteří mají ještě v roce 2009 potíře s bývalou S t B, a které NIKDO nechrání. O tom Kavlírtová nic nechce vědět. Když mě loni na Žofíně právník K-231 řekl, že Tomáš Lipták byl konfident S t B, tak jsem zahájila pátrání v Archívu. Ale na území Českosloveska jsem k dnešnímu datu našla 3 x jiný TOMÁš LIPTÁK. Jeden je starší, a sluje jako SLINEK, byl INFORMÁTOR = negativní lustrace. Druhý je ten ,co ho označila K-231, že byl konfident StB, ten si bydlí v teple v areálu Vrchního soudu, v čísle 10, má něco okolo 82-9O let,a ještě mě vyklidil z bytu dne 27.11.2006, chtěl konfiskát mého majetku, soudy mu vyhověly, (současné, judr.SIMONA POSPÍŠILOVÁ, JUDr.VĚRA SÝKOROVÁ, JUDR. M.VESELÁ)
Jasně napsaly: vyklidit byt nez nároku na jiný byt . Lipták žádal doplněk : aby se zaplatila exekce vyklizení bytu s prodejem majetku povinné." Tedy já jsem povinná a on je oprávněný.
Povinný prohrál, platí vše. Vše vám vezmou, jste nahý a ještě platíte vnitrákovi, že jste v nezávislém soudu prohrál, a on nad vámi vyhrál. No není to na ORGASMUS. Vítě, že od mých 13 let nemám orgasmu jiný, než když šukám s estébákem. Již mě vyslýchali v 13 letech.to je na celý život. Ach,Kundero,ještě ,že jsi mě učil jeden rok,zaplať Pán Bůh za něho. LIPTÁK mě vystěhoval v zimě do vnitráckého bytu, radnice mu vyhověly a daly ještě na mě žaloby za jeho klienta Personu, který dluží za minulé období 44.693,Kč, a to, že to je IV.kategorie, kde nemám sporák,je mi 65 let,jsem seniorka , potřebuji vařit,abych ušetřila,chlapce má dietu-to nikoho nezajímá.
Koupelna protéká, smrdí a je závadová, to nikoho nezajímá, žalobami mě nutí , NUSLE, ODS, abych platilla za I.kategorii, tento rozdíl je na ní vymáhám. Po 3 letech v p l í s n i , zničeném jejím nábytku, soud konečně uznal I.kategorii bytu, za III.kategorii ,tedy dluhy nemám, ale že zde nejsou k r y t y na šachtě tak v zimě v předsíni jsou n á m ě r y na vodu tak vysoké, jako zde ž i l i : 2,34 osob, a já jsem zde sama - bez sporáku a bez koupelny - tak za co bych to vycardala ,prostě náměry v zimě , na které vane studeno, vlhko, mají pohyb . Ale služby za vodu dělají 12.000 Kč . Na patře umřely 2 lidí, asi mě tam započítaly ty dvě mrtvoly a jejich vodu,tady je možné všechno. Co k tomu dodat. K   P E N C O V I : V jeho materiálech je cenná zpráva o dokumentu, jak se mají likvidovat nepohodlní lidé. Nejenom jsem přesvědčena, ale mě to i POTVRDIL, že tato l i k v i d a c e pokračuje d á l . Jenomže v jiné podobě. PROPOJENÍ bývalých prokurátorů na současné státní zástupce, kterým je třeba 60 let, je t ě s n é. Jinak bych nebyla obviněna b e z prostudování spisového materiálu za pomluvu, se sazbou odnětí svobody 3 let, že o Liptákovi říkám (jednou, že je KONFIDENT S t B ). MOHU dokladovat až nyní, že jsou 3 MUŽI s tímto jménem. O tom mém to řekl K-231, já měla tátu souzeného v BRNĚ. Do Prahy jsem přišla až v 25 letech. ALE GENERÁLNÍ PROKURATURA podléhala za totality S t B,to znám ze spisů 50.let,tak vo co de,pane ŠVECI,že mě stíháte. Kdybych měla 35 letého státního zástupce, a nikoliv Vás,tak pro pomluvu obviní LIPTÁKA,který o mě tvrdí,písemně,3 roky,že jsem narušená psychicky a házím po policajtech předměty, zatím já jsem o nich napsala do BLOGU krásné články :
23.3.- Dopravní hřiště na Proseku pro děti aneb Bezpečně v dopravě
23.3. -Budu překládat cizinecké polici zadarmo pro pracovníky z 3.světa
28.5. - Vem si mě, říká Pražský Voříšek, z útulku v Tróji.
Nebo nedej BÓŽE , píši i o ministru vnitra do blogu, dne 24.6, kde říkám, že pod záštitou MARTINA PECINY se na Kavčích Horách konala DIGIMEDIA 2009.
A teď já. OBRANA 65 LETÉ ŽENY u našich soudů je na hovno. Já napíši na soudy ,že mě uráží Lipták tím, že mě zesměšnuje,že mám sexuální styk s mrtvolami, to píše všude, to je totiž dg: psychicky těžce narušené osoby , taky se sochami a se zvířaty a se starci.
Na základě tohoto podání senilním Liptákem,jsem písemně převdvolána s e x u o l o g e m dopravní policie, k výslechu a já odmítám ukazovat vagínu a psát textíky o svém orgasmu. Já mám za sebou v pěstounství 6 takových dotazníků. . Že jiní to nemuseli dávat?
To je možné, ale já v pěstounství jsem musela doložit:
lustraci dědečka, legionáře ze Sibiře
lustraci táty, kterého zavřeli na § 231/48 Sb
lustraci svoji
Dědečka jsem vyřešila tak, že jsem na Ministerstvu obrany žádala z archívu jeho bezúhonost,a tak mám 10 stran co neměla ani babička;
tátovu bezúhonost jsem doložila jeho odsouzeným paragrafem : 231/48 Sb.velezrada z roku 1952 a nepodmíněným odsouzením na 22 let, konfiskátem veškerého majetku
1988-89 mě sledovalo 8 tajných KONTRAROZVĚDKY ,abych práskala na Indickou ambasádu.
Od té doby nemám práci v televizi 17 let. NEPODEPSALA JSEM.
NEJPRVE vás zavlečou do soudů :budete obviněni, pak vy se musíte obnažit důkazy, oni je zneužijí a pak vás zlividují.
Jinými slovy, ZNEPŘISTUPNILI infomace , které p o t ř e b u j e t e , a tím pádem nemáte žádné doklady, soudy jsou o hovně, ale vy jste za to hovno odsouzeni ,pokud možno nepodmíněně jako v 5O. letech,pak vyjdete jako stařena a bachaři řeknou:" NEVÍME za CO TEN ČLOVĚK SEDÉL.
Obraz české justice od 5o.let stejný.
Topolánek může lítat nahý v Itálii , a není choromyslný, naopak,jeho pindour je animačně prodloužen, a všichni mu tleskají,viděli jste ho v orignálu, já ne. Až ho uvidím , pak řeknu ,jak ho má velkýho, jinak nic nepotvrzuji. Paroubka nafotily z podhledu, aby ukázali , jak ho má malýho. Já nic nepotvzuji ,neviděla jsem jeho penis.
Jsem absolventka U3V UMĚLEC a vím, co se dádělat s fotkama. Tolik na vysvětlenou. Mám famu mám umělec a nemám práci.
Poučila jsem vás,nemám práci ani jako učitelka.
Kdyby mě daly byt, daly práci, není blog,psala bych o výstavách. Tak píši o tom, co se děje v naší prodané zemi.
Tudle mě za den přečetlo asi 170 lidí, a jak jsem zjistila frčel článek:
BIBLE, KORÁN, A CIBULKOVY SVAZKY.
POLICIE 2, se mnou píše MONSTRPROTOKOL,jak šukám mrtvoly v márnici, nic nesmím vidět, co si tam zanesl ŠVEC od Liptáka, a tak co mám dělat, píši vám to. BUDU ZLIKVIDOVANÁ.
Napíchají mě injekcema, a zemřu za 4 měsíce.
Jezdím na hřbitovy: zlikvidovali politické v roce 1952, jednoho otce DCERY 50.LET jsem našla,že ho utkoulkli StB v jeho 36 letech ,dcera mě ukázala náhrobek.
Nemá ani sirotčí po něm a bylo jí tehdy 1,5 roku. Tak pro koho mají ve vládě ty miliony na odškodnění. Aby nám zatřely huby tak jdeme do vězení.
CHARTA 77, žijící dostala odškodnění, ale DCERY 50.LET NIC a nikdo se nás nezastal.Tady mohla KAVALÍROVÁ dát podnět na vládu za KPV,nebo za RADU USTR.Nedala nic. Ona nemá problém,měla práci za totality na MPSV jako vedoucí ústavu dětí a domovů důchodců.
Proč jsou dnes pOLITIĆTÍ CHUDÍ a TAKY BOHATÍ.Odpověď může být jenom jedna:
Ty bohaté zlomili uvnitř a měli malé sazby ve vězení. Ty chudé nezlomili, radnice týraly otce, radnice týrají dcery, radnice vysvětěhovávají dcery,jsme vedeni jako vazební děti. A znovu nás zavírají, jsme pamětí národa. PARADOXNĚ: ˇuřad vlády dal 4 granty na ORAL HISTORY s námi. Já když nemám práci ,říkám : mám malý kozy. Když mě chtějí zavřít, říkam : šukám mrtvoly.
Ten kdo mě čte, tak mu to tady KROK ZA KRKEM vysvětlím.Táta měl 100 let do narození a máma 5.let od úmrtí. Sedím a povídám si s nimi. A za co vlastně zemřeli,že byli stateční a nepodlomili se a nezesrali z StB. Za to jsme byli chudí a stateční .Tato doba vynesla děti bývalých agentů, dala jim práci, věhlas a miliony. My se stále domáháme alepson mít slušnou penzi, nemáme, dále mít odškodnění za otce, nemáme, dále mít byt -který nám vzali radnice, a soudy provázané s radnicemi.JSEM RÁDA,že znám nyní ty tajné směrnice a to co se v nich píše, není moje chiméra,ale skutkový fakt, a je čeho se být. KOLIK JE TADY stále S t B u moci? Kolik je ve vládě dětí od S t B a kolik je u soudů S t B.Dlouhodobé nahlodávání , dlouhodobé zamítání prace, dlouhodobý hlad, dlouhodobé společenské neuplatnění, a odmítání i tam, kde by se měli k vám chovat slušně. ARCHIV mě nedal práci, USTAV ani ČT mě nedali nikdy práci . 17 let žadonit o práci, 3 měsíce dělat a 6 měsícůť hledat práci za 17 let unaví. Ztratíte jiskru ženy v nejlepších letech, ztratíte chuť chodit do divadel, na to co hrají, a jste vysazené jenom na zprávy, dokumenty a nemáte rodinné zázemí. Chlapa nemám, dítě má 22 let, a já jsem zde sama s rozbitým nábytkem, hmyzem, kapající koupelnou bez sporáku a podvýživena s váhou 53 kg. JAKO GRADUOVANá MAM na den : 10 Kč.Dg.nepodepsali spolupráci s StB,dědeček nepodepsal spolupráci s nacisty, dcera nepodepsala  spoluoráci s StB. DNES: 10 Kč denně v rozkvetlém ateismu jménem ČESkA REPUBLIKA. Kde se prodává státní, šmelí a podvádí, státní zakázky, peníze z EU nejsou pod kontrolou a když je skončena akce, dostane o tom po roce zprávu ,co jste mohli udělat v předchozích 7 letech. Tajná směrnice od materiálu PELCE, který je má od LANGOŠE, zní:
"Kdo bude jednat o poškození zájmů ĆSSR ,bude pro to právní podklad spočívající v odsouzení zájmové osoby čs.soudy k trestu smrti , bude přistoupeno k fyzické likvidaci na uzemí cizího státu Dokument tajné policie.
Kdo z vás ví , že politickým dávali rakovinové injekce, zemřeli do 4 měsíců. Kdo ví, že i když psali političtí,že se vrátí,že se vrátila jenom utlučená fialová mrtvola. Kdo ví,že se DCERY 50.let ještě dnes bojí mluvit ,a rychle se vdaly aby se na ně zapomnělo. Nikdo, nikdo totiž neví, že nějaké DCERY 50.let žijí a ve vládě , jim ani neodhlasovali odškodnění, po mrtvých otcích, aby měly slušný důchod s navýšením 1.800 Kč měsíčně po otcích, kteří byli stateční a nezradili. Já od 9-19 let neměla výživné, OTEC platil monstrproces za odsouzení na § 231/48 Sb.Z něho se ustavil K-231 v letech 1968 na 80 místech ČSSR a můj otec to ustavil v Znojmě. Já a jeho dcera jsem i dnes vedena jako NO a určena k likvidaci. Kým: JUDR.KAMIL ŠVEC , Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 2, obviněna z pomluvy , s odnětím svobody na 3 roky.Kým. Judr.Tomáš Lipták .Bývalý prokurátor  z GENERÁLNÍ PROKURATURY (dnešní VRCHNÍ SOUD), ten je na čísle 11 a bývalá prokratura byla taky tam, kde Lipták pracoval. Dali mu byt č.10, hned vedle areálu soudu. Služební:za zásluhy o práci. Má něco okolo 82 - 90 let a všichni mu jdou na ruku. Radnice Praha 2, všichni policajti na Praha 2, nebo lépe téměř všichni a pokud mě ad hoc zavolají telefonem jako S t B, tak milým hlasem, že o nic nejde, pak jde o 2 hodinový záznam, jak šukám mrvoly, a pomalu a jistě moje renomé jde do prdele. Navíc nyní s sezbou 3 let , kde mě napíchají injekcemi rakoviny a půjdu ke kytičkám . Jára nebude mít 20.000 Kč , aby mě pohřbil a já na to nemám ušetřené. To je tedy můj závěr po prostudování spisů PELCE za což mu děkuji,že mě objasnil tajné směrnice, o kterých jsem něco tušila ale nyní je to jisté. Není totiž normální ,aby demokracie vzala byt v domě důchodců mojí 81 leté matce, není normální , že můj bratr přišel jako horník o byt v Frýdku-Místku a je bezdomovec . Není normální, že Jára byl naprogramován do dětského domova do 18 let , a že mu psal posudek Břicháček, agent S t B. Není normální, že mě radnice ODS Praha 11 vzala byt v mých 62 letech i poté co jsem jim zaplatila 50.000 kč a doplatek je až do roku 2014, vyvezena z bytu jsem byla 27.11.2006. Když to tedy všechno logicky shrnu, již chápu, proč vznikají f á m y typu , o tom, že Kundera udával, pak to zase shodí, že to nebyla pravda. Aby se to rozviřovalo, a odvrátila se poznost od našich politiků, kteří mají neuvěřitelné vysoké posty s platy na 20.000 Kč denně, jako ŠPIDLA, nebo alepson 200.000 ,-Kč měsíčně, a my máme na den 10, -Kč.  Co k tomu dodat.  Mohu do nekonečna se soudit,  soudy dají za pravdu tomu ex StB, a že jsem neustupná, tak musím do vězení, aby si Lipták konečně s klientem ten můj byt prodali a měli tučný profit. Je to tedy o tom, kdo byl ochoten podepsat s tajnou S t B, NAZi,  KGB,  STAZI  a NKVD  spolupráci,  tak má prosperitu.  Práci do důchodu,  vysoké posty.
Ostatní musí být zavření: mají  malé kozy,  šukají mrtvoly. Pojďme to tedy psát na ambasády, když naše otce soudili za velezradu a nedostaly dcery ODŠKODNĚNí a mají hlad, nemají práci, a jsou ještě zavírání prý od nezávislých soudů ; zatím jak se ukazuje od provázaných státních zastupitelstev s napojením na bývalé S t B složky.

Já si myslím, že Kanada chce, abychom to napsali i do Vídně, jelikož tomu nemůže uvěřit ani samo Rakouko, že by moc konfidentů měla dosud takovou pravomoc, ale oni nebyli ex-východní složka. V ČR pravomoc S t B tady stále roste víc a víc.
JEN HOUŠŤ A VĚTŠI KAPKY.


samajova@volny.cz
MgA.Květoslava Šamajová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama