Festival politické písně po 20 letech opět na scéně s podporou hlasů KSČM

21. června 2009 v 15:29 | MgA.Květoslava Šamajová
A už je to tady zase. Sokolov a Karlovy Vary oživily festival politické písně. Nikdo netušil, že to vyvolává zájem u novinářské obce. A jak by ne. Vždy již téma bylo lákavé.
Papaláš roku.
Prasárna roku.
Skokan roku.
Z každého počítače mohl hlasovat jenom JEDEN H LA S .
A kolik bylo hlasů : celkem 3 8 4 8 lidí.
A kdo to vyhrál?
Paroubek, vajíčkový král. Taky cena byla v intencích vajíček. Plato a na něm nasázená vejce.
I když šlo o anticenu, tak Petra, manželka, sexy mozek ,to vzala hrdině a děkovala ve stylu
O s c a r ů.
Další cena byla Prasárna roku. A kdo ji vyhrál. No jistě ani nemusím napovídat. Svržená vláda, předsednictví Česka v zemích Evropské unie, tedy sedmadvacítky.
Skokan roku.
Tady si zaskokaly dvě ženy, Zubovka a Jakoubka, kdo jiný než naše zelenačky. Vše v dobrém, jsou to statečné ženy. Olga Zubová a Věra Jakoubková.
Kdysi festival politické písně, který byl oživen v Sokolově získal i podporu v Karlových Varech, kde je hodně členů a představitelů K S Č M, je vidět, že komunisti mají mysl pro humor, a tak se přidali k této akci.
Zpráva převzata z internetového servu Českého deníku.
Hned poté, co jsem napsala o tom, v Rusku je 312 nezvětstných novinářů od roku 1992, tak jsem dostala obesílku, že jsem obviněna z tresného činu pomluvy, se sazbou na 3 roky,
§ 206 odst.1,odst.2 trestního zákona(což je publikace a šíření v médiích).
Šířit po internetu nesmíte již nic, je tady cenzura. Od teďka budu rozlišovat rodinný samizdat to ,co přebírám z četky ,ČTK, a uvedu zroj, jelikož jenom si cvičím rutinu, a to, že umím glosovat, by mě vydělalo dost peněž, kdybych to psala na video v metru, takto nemám příjem kromě důchodu a navíc hladovím s 10,-Kč denně.
Poslední článek, který mě vzali je do Naší rodiny, 3/4 A 4 textu a 3 fotky, tak jsem obdržela 340,-Kč netto.Tedy novinářka nejsem uznávaná,jsem jenom glossačka, čte mě asi 20 lidí denně. Všechno dělám pro Járu, který ztrávil 3 roky v Čeladné a diagnosťáku, kde mu splachovali hlavu v záchodě, nemusel dávat "sexuální služby" ve sprše, pak lezel po kolenou a štekal jako pes. Chlapec má trauma na celý život. I já , já měla výslechy v 13 letech od StB, táta zavřený na § 231/48 Sb, nikdy jsem nebyla pořádně syta, neměla jsem možnost výdělku a to se mi děje i dnes, důchod je malý, podporuji Járu, byt nám vzali a rozestrkaili nás každého zvlášt. Láska zůstane v srdcí mezi limi, ať nás rozestrkají kamkoliv. Nicméně to, že mě obvinují, abych šla do vězení na paragraf pomluvy, znamneá, že po mě jede nějká smečka belzebubů, kterým v a d í m již všim. To by mě musel nechat zkoumat Obama od F B I, že jsem o něm napsala blog:

AHOJ PRAHO, tvůj Obama.
Pak by mě musela sledovat C I A, že jsem napsala:
Salam malejjku Cairo, Obama v Cairu, atd.

Jsem žačka Milana Kundery z FAMU a Miloše Formana, 1968/69 , takže humor mě neschází, přece nebudu plakat celý život, jak jakých jsem měla zkurverných 65 let. Včera jsem byla na muzejní noci v umeleckoprůmyslovém muzeu a chtěla jsem vám napsat dojmy, pak jsem byla na GRAND PRIX ARCHITEKTU a nemám čas se s tím a s vámi podělit.
Včera jsem posílala doporučený dopis s dodejkou na ˇUstavní soud, kde píši, aby US zvrátil moji neutěšenou situaci a vrátil mě můj byt zpět, kde sjjsem žila 27 let. Ale to se nelíbí Liptákovi ,který mě vyvezl z tohoto bytu dne 27.11.2006. Od té doby jsem zhubla 5 kg, Jára 8 kg, nemáme sporák, nemáme koupelnu a je zde hmyz a plíseň. Obvińovat ženu, která se starala o dítě a umírající a sebrat ji byt, připravit o možnost hodnoty 2,5 milionu a pak na ni dát sazbu odnětí sbobody 4 roky, že pomlouvá Lipotka. Jsou to kruté roky totality, která je tady nastolena tím,že je obnovena. Slušní lidé jsou obvinováni protizákoně, protože pokud je DCERA 50.LET obviněna, že pomlouvá Liptáka, že je konfident StB,s negativní lustrací, tak buď jako prokurátor dělal to a to, nebo to nedělal, a musí to d o k á z a t ,ale když mě utajují fakta,ke kterým nemohu a ani nevím,kdy se narodil,tak je to směšný stihomam,který vyvíjejí na 65 leté ženě. Lipták mě brutálně vystěhoval, z bytu,kde umírala matka, a to jsou praktiky 50.let, to jsem již zažila. Šukání mrtvol tady taky bylo. To měl i VACUlÍK někdy v sedmdesátách letech, a já v opatrovnickém u soudu Frýdek-Místek.Sociálky z Čeladné braly 999.000,-Kč (2001-2004) a psaly, že za Lenárta o ní říkali ,že šuká mrtvoly. Kdo dnes ví ,kdo byl Lenárt. Tudíž ,to by mě musel Lenárt obvinit, že jsem o něm řekla že iuká mrtvoly, a zatím to říkali o mě, že šukám mrtvoly. A už je to tady zase. Když jsem byla učitelka a 3 roky nemám práci, tak je to tak nachystané, abych byla pomluvena. Ale policajti -někteří- píši, že já pomlouvám Liptáka.

Když vás ale LIPTÁK vystěhuje a umírá vám matka, a chlapec krvácí do střev po operaci, tak to je brutalita ,jako když Židi nakládali a vozili je transporty do plynu. Nám konfiskovali majetek v roce 1952. Pokud budu zavřená 3 roky, tak mě seberou i tuto ratejnu, je to vnitrácký byt, a nastěhují sem vnitráka, Persona zde má stále svůj nábytek již 3 roky, to svědčí, že to bylo na mě našito, nejprve mě vyvezou z mého bytu, pak to bude pravomocné,pak na ni dáme sazbu p o m l u v y, a pak ji vezmeme ještě jiný byt, protože zde máme stejně svůj nábytek z podnikání a my ho chceme zpět. Takže výsledek je, Persona získal Brechtovu 828/16, tu prodá, během 5 let, zástavní právo do roku 2014, a můj nábytek vyvezou na skládku jako Járův, stejně je rozbitý, a já se vrátím za 5 let, scvrklá stařena, stáří 71 let.
O to tady jde.To, že mě vzalo vše, 50.léta, dětství radost, v mých 13 letech, kdy mě vyslýchala StB, tak mě to současná police stále e v o k u j e, jelikož chodit na v ý s l e c h y ,že šukám mrtvoly, mě u r á ž í to měl za totality V a c u l í k, a jde to od StB . Nyní mě chce do toho namočit L i p t á k. Chudák, tvrdí, že můj blog čtou všichni soudci, Personová zase vyžaduje, abych šla do Bohnic, a byla mě udělána ochranná vazba, tedy léčka, asi mám být sexuální deviat. Možná mě vykastrují nebo užežou kozy. V tomto státě, když na někoho ukážete prstem, tak vás zavřou, protože kdo je v oblibě, získá vše,kdo je v neoblibě, ztratí vše. MODEL TOTALITY.
Jak mohl PERSONA + PERSONOVA získat byt, kde jsem žila 27 let, a kde mě umírala matka, 81 let, a chlapec byl po operaci paralytický ileus, a krvácel do střev. Takové HYENY s lidskou tváří mohou mít tak navrch u soud.

Přátelé, přestali jsme se smát, Česko není žádné království, kde je zakázaný smích.
Ale ubohá z a k o m p l e x o v a n á z e m ě , kde každý duch je umlčen, každá kreativita je umlčena, a není zde pěstován svobodný duch. Pokud musím každý večer lítat na poštu do půlnoci, abych odesílalal stížnost na ˇustavní soud, stížnost na Nejvyšší soud,stížnost na Policii, to ani nemám tolik peněz na to množení a poštovné, a jsem čím dál víc zatahovaná do bahna pomluv na moji osobu. Šukám mrtvoly, a zatím mě soudí, že pomlouvám Liptáka ,že je konfident Stb. Když je nebo není, to musí dokázat on sám,když jsou DVA,mají stejné jméno, oba dva jsou an SLOVENSKU,tak mě muís dát jejich datm narození. Dále mě muís dát pčřečíst,co na mě dává k pomluvě sám Lipták, a ne mě AD HOC obvinit. To zavání 50.LÉTYX,všechny braly od ranních hodin a ani se neznali,tady neznáme spis, a jsme obviněni.
Lipták, tvrdí,že mě méně než 90 let.Když jde do schů tak se jich přidržuje a vyskakuje jak kozel,aby je ušel. Ale to,jak řídí ze svého bytu, že já šukám mrtvoly, že házím poo soudncíh předměty,, že jsme těžce duševně chorá, na to není VALIDITA a to mu prochází.

Tak , když za tím není S t B, tak KURVA kdo to je . MARŤANI, C I A, F B I ,kdo to teda tady je v usrané České republice, jsou v novinách jenom pindouři a kde se nepíše, že ŠAMAJOVÁ, DCERA 50.LET BYLA OKRADENA O SVUJ BYT, BYLA UČITELKA, DĚTI JI MELY RÁDY, JE PĚSTOUNKA, NADACE na děti jim uděluje pochvalný vísk a dává klč od bytu - ať již normálně žiji.
SLYŠELI JSTE NĚKDY, ŽE BY NA PODIU BYL DÁN KLIČ NEKOMU KDO JE PERZEKUOVÁN 55 LET. JÁ NE.
Ve stejné věci mám platit:

8.600,-Kč rozhodl Vrchní soud
1500 ,-Kč rozhodl Magistrát hl.m.Prahy 2
a být ve vězení na 4 roky, jsem obviněná Policií , kriminálkou Praha 2.

Můk blog čte asi tak 20 lidé denně, mám ho ani ne dva roky, číslo je kolem necelých 10.000 sledovatelů.
Ale co mě zaráží, že si Lipták myslí, že mě čtou s o u d c i, v Klubu volných novinářů je nás 130, takže nás čtou naši , kteří potřebují znát akce, které chystáme. Lipátk šmejdí po internetu, aby na mě nachystal PAST a mohl prodat můj byt za 2,5 milionu.
Zmatečnost soudem, obnova -vyklizení bytu, se mu nelíbí, a tak dává žaloby, jednu za druhou.
Polici se vůbece nezabývá tím, že na mě kydá š p í n u ,že šukám mrtvoly, a nemohu jako učitelka najít práci 3 roky.3 roky. Mám na den 10,-kč, když všechno zaplatím jako samoživitelka, nic mi nezbude, za články 3 stránky tiskem o Indii bylo 400,-Kč (fotky jsem nedala), nyní o tulipánech z KEUKENFHOF to bylo 3/4 stránky a 3 fotky moje za 340 Kč.
Jsem podceňována ve svých kvalitách. Pokuty mám za Hitlera 6000,-kč.
Kde mám na to brát. Chtěla jsem práci na vrátnici, ale zatím mě nepotvrdili.
Poštovné na obhajoby jsou stovky týdně, ne li denně, a jím za 10,-Kč denně, jsem
p o d v ý ž i v e n á, mám 53 kg ,kdyby přišla prasečí chřipka, tam mě to skolí.

Ne, nelíbí se mi to, tady si každý může psát po internetu co chce, ale ještě za to není zavřený na 3 roky, tady se mě děje nějaká kurvárna a já zatím nevím k d o je za tím.
Nějaká š a j b a, která mě chce dostat do lesíčka, abych se tam pochcávala, a volala po KSČM, dejte mi guláš a svačinu a pak je šla volit.
Máte jiný nápad, proč po mě jedou.

Kurva to se tady nenajde žádný chlap, který se mě zastane.

To jsou tady takoví č u r á c i v té České republice.

Politika je služba lidu. Ukažte mi nějakého politika, na kterého jste se obrátili, jestli vám vyhověl. Mě, žádný, ta arogantnost, ta pýcha, kdo jsou oni, a co já po nich c h c i .
S p r a v e d l n ost, abych měla právo kde žít, mít důstojný život, byt ,když jsem graduovaná, a pokud jsem v této zemi žila slušně, abych nebyla vlácena po policii, že šukám mrtvoly, aby byla ke mě úcta, a když mě tátu zavřeli na § 231/48 Sb, což je stejný jako u Milady Horákové,
aby mě respektovali, jelikož na jejich h ř b e t e c h , nyní jsou u vesla.
Otec nezradil v e n k u ani u v n i t ř a vrátil se s podlomeným zdavím a již není, má letos 100.výročí od narození, tak to svědčí o tom, že by měla k mojí rodině být dána ú c t a. Pokud jsou vláčena po POLICII,že bude zavřena za to,že jsem nešukala s S t B, tak tady vládne S t B.
Místo toho mě sebrali byt, když mě matka umírala, Jára byl po operaci , a neříkejte, že Lipták, který to jako advokát udělal, je čisté dítě minulého režimu.
Je to h y e n i s m u s, a že bráním soudními žalobami: obnova-vyklizení bytu, zmatečnost soudem,tak mám být zavřená za pomnluvu"že není spolupracovník StB".
tady každý kdo je spolupracovník St,tak je hájený a jsou všude, a nemají problémy.Můžete mě tedy říci,proč mají problémy zrovna ti, co spolupráci nepodepsali.

Vrchní inspektorka , k t e r á mě předvolává již říka, že jsem dostatečně prokázala pomluvu a jsem z ní obviněna, když jsem neviděla žádný spis, ANI TU INSPEKTORKU, a o tom, jak si Lipták zakládá, že ho já pomlouvám. Lipták pomlouvá mě do každého spisu soudního, a já nemohu docílit - aby se mi v rá t i l můj byt zpět.

Buď jde o život, nebo o hovno. Tady jde o h o v n o a jde mi o ž i v o t.
OBAMO: CHCI POLITICKÝ AZYL. Jsem křesťanka.


samajova@volny.cz
MgA.Květoslava Šamajová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 deepa-shama | E-mail | 24. dubna 2011 v 8:32 | Reagovat

Obsáhlý příspěvek mi zablokovaly.
deepa-shama.blog.cz
24.4.2011

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama