Listopad 2008

MUMBAÍ ODVÁDÍ POZORNOST OD SIAMU

28. listopadu 2008 v 18:39 | MgA.Květoslava Šamajová
Na dvou letištích v Bangkoku je výjimečný stav.
Bude odlákána pozornost od SIAMU, dvou letišť. Ptáci nemají křídla, tudíž letadla nevzlétnou. Jde o lest. Čili to je symbol těch opic co jsem včera nemohla rozluštit ! Bangkok v Thajsku je SIAM , neboli TWIN a to znamená , že je podobenství 11.září v USA - ale obráceně. Součet dat 27.11. je opak 9.11. SIAM jsou dvojčata - tento název pochází odtud. SIAM má ve znaku : ČTVRTEK, ZELENOU a ZLATO: jde tam o svržení trůnů a odvádí se pozornost, aby se všichni soustředili na MUMBAÍ. Ne, že by to tam nevřelo, vře a ještě bude, ale zásahů bude více. Metropolitiní policie Anglie si musí dávat pozor na data, kdy jsou ohroženy tyto cíle:
5.12.
12.12.
bude to končit až 26.ledna 2009 - jitro.
Média naše neříkají, kdy nastoupí OBAMA na prezidentování.
Půjde to bohužel až k 26.1. je to předvečer holocaustu.
Amerika otevřela Díkůvzdání, to je myslím krocan. Indie má páva. Takže se mi to potvrzuje.
Metropolitní Policie Anglie musí dát ECHO na tyto významné objekty:
MUMBAÍ je hlavní město Maháraštra, a bohyně rybářů je MUMBAÍ DÉVÍ.
je nutné ochránit ostrov SAŠTRÍ od Arabského moře, BRÁNA INDIE byla anglická - tady je hlavní terč, potom železnice do Dillí, Kalkaty, Madrasu.
SANTA CRUZ spojuje Evropu s Asií, a s Australií, pozor si musí dávat také Australané.
Někde jsem slyšela, že zabili Japonce, ano, jsou v tom symbol perel, lovci perel, bude ohrožen nějaký ostrov s perlami (nyní mě to nenapadá),
Pozor na TROMBAJ - je zde atomový reaktor, MUMBAÍ je středisko turistického ruchu, tedy svoz k ELEFANTA, zase je to Brána Indie, a je ohrožena řeka KRIŠNA. Ta původně plynula do bengálského zálivu, potom co udělaly tunel, tak Krišna teče obráceně, tedy je ohroženo dílo KOINA . Vodní dílo KOINA, teče obráceně k západu, dříve do Krišny. Kdo neví tak KRIŠNA je pozemské vtělení Boha Višnua, symbol lotosu, růžová, a úplněk je 12.12.
Pozor tedy na tunel , ze zádního Ghátu, pohání eletrárny, a odvádí vodu do moře. Proč se zabíji 5 rukojmí? Stát Maharáštra vznikl 1.5.1960. Pozor na příliv a odliv, příliv je důležitý, připlouvají lodě do Indie, obchodní. Brána Indie má výhodnou polohu. Asi směrem k mausoleu Rabu Durrání by mohl být zdroj exterémistů, je to opak Taj Mahal, ale muslimský. Zdroj nenásilí byla vesnice MAHATMY G A N D H Í H O a to byla VARDHI, Sévagram. Taky pozor na rodinný hrad ŠÍVADŹÍ, národního hrdiny ze 17.st. a to byl ŠÍVADŽÍ, oblast Marátha. Ale to rodinné sídlo by mělo být směrem dolů k Tamilnadu. Tam někde hledejte. Pozor od moře, kde je Góa, bývalá država portugalská. 12/1961 byla osvobozena a 3/1962 je teritoriem Indie, zde jsou jezuité.
Taky si přečtete sury 16. Koránu je sura včely, a sura 17. KORÁNU je sura noční cesty. To bude 27.12. jde o vzkříšení, ve stvoření národů, svolává se všechno lidstvo, modlitba při západu slunce do jitra čtení, to vychází na 26.1. Obama je myslím muslim - ale naše média nepíší jeho životopis. Obezřetnost musí být v tyto dny, kdy jde o lunární kalendář, počítají vždy 29,5 dne a mezi druhý a jedenáctý měsíc vkládají se vkládá přestupný. My pak máme novu v západním kalendáři. Zatmění je vždy černý měsíc. Opice je symbol obchodu rozkvětu fúze podniků, tedy se to určitě přesune do Lanky, ostrova, který je pod Indií, pod Trivandrumem. To ale přináší chtivost, konklikty, nedůvěru. Tudíž to vše bude hrát v těchto akcích roli neméně důležitou.
Místa kde byste měli hledat jsou: horské masívy, údolí a řeky. Ohrožena může být petrochemie, a strojírenství. Pozor na lichvu - té se bude dařit. Když jsem listovala súrami, tak se mi líbilo, že pokud někdo dosáhl věku starobního, sešlého, tak už nebude vědět ničeho z toho co věděl. Mladý člověk, který uvěří v reinkarnaci, tak ví, že se zrodí v lepším těle. Višnua je reinkarnace, Višnua má kyj a lotos, a lotos je nadějí, rozkvétá při rozbřesku, a je růžový, milenci v zahradách Taj Mahalu stráví svoje líbánky za úplnku, ten bude 12.12.
Snažila jsem se nashromáždit fakta, která budou terčem útoku. Výklad ale vedu podle sémantiky, a odčítám znaky, ze kterých je to vedeno. Mám vlohy pro analytické myšlení, a tak jsem to vše propojila. Ale jsem v Čechách BIG ZERO, nezaměstnaná, a estébáci mě ukradli i byt, a jsem bezdomovec, mám jenom skladiště mého nábytku a knih. Prý to všude vizitiruju. Indii ale miluju a vycházím z Gándhího filosofie nenásilí - ahinsa. Hodně čtu a studuji různé filosofie, jinak bych se do toho nepouštěla. Ale ve světe to hodně vře. Pokud je stále ubližováno ženám a dětem, ztrácejí domovy, a v opozici je jídla v supermarketech a lidé mají hlad, tak k tomu dochází z těchto důvodů. Kolik je nadací na děti, ale žádná nepomůže, ale vybírá se hodně peněz. Jde to do milionů. My se s chlapcem soudíme 10 let a nikdo nám nepomohl. Kolik domů a bytů mají naši presidenti, lidé v parlamentu a senátu a ingnorují naše dopisy, budou vánoce a já patřím k těm co nebydí již třetí zimu. Jsem žena , která pomohla umírající matce a dítěti, a stát ČESKA REPUBLIKA mě vzal byt. Takže chápu, že to ve světe vře. Nemám chlapa, a pokud byla práce tak jsem cestovala, a tak nyní vám svoje zkušenosti sděluji. Vždy chodím s očima otevřenýma a naslouchám lidem a vím co je tíží a kde jsou bolesti různých národů.
samajova@volny.cz

NEJDE MI NA MYSL MUMBAI DNEŠNÍCH DNU

27. listopadu 2008 v 17:44 | MgA.Květoslava Šamajová
MUMBAJ je hlavní město Indie, která na rozloze 3,3 milionu čtverečných kilometrů tvoří subkontinent. Na východě je omývána vodami Bengálského zálivu, na západě Arabským mořem, a na jihu Indickým ocenánem. Z vykopávek lze historii Indie prokázat a doložit harapskou kulturou. Znaky jsou i první obyvatelé Indie: Drávité, Árijci, Řekové, Mughalové, Britové, Portugalci, Francouzi.
Indie je kolébkou světových náboženství: buddhismu, džinismu, sikkismu, judaismu, zorocestrismu. Posvátný květ Indie, lotos je naděje, na desce kruhu , se státním znakem čtyř lvů. Proč to říkám? Indie je symbolická, a kdo se nevyzná v symbolice a sémantice, těžko může pochopit co se děje v Indii dnešních dnů. Indie byla moje milovaná, kdysi jsem ji měla za teritorium. Vybrala si mě StB, abych s nimi šukala a donášela na Indickou ambasádu. Nějaký Juraj ABRAHAM, StB, z FEDERÁLNÍHO MINISTERSTVA VNITRA. Někdo na mě práskl, že jsem expert na Indii. Psal se rok 1988 a za mnou bylo 7 výjezdů do Indie. Když jsem zhlédla 100 filmů, vybrala 10, a jela domů. Pak mě Československá televize propustila a Česká mě nechtěla. Odměnili toho estébáka, dali mu odstupné 150.000,-Kč ( možná 500.000,-Kč a stal se majorem ) a já nenašla jako jeho obět práci až do důchodu. Nikoho jsem nezajímala ,že jsem s ním nešukala. Kdyby ano, tak si mě estébáci podrželi. Na vnitru jich ještě sedí dodnes dost. Ale experti nejsou. Pokdu čtu ČTK a zprávy České televize, tak stále ještě neví, že se BOMBAJ jmenuje MUMBAI již hodně let. Že Indie již nemá 22 svazových států, ale 28. Strefili se v tom, že je stát MAHARAŠTRA, ale ani jediný kometátor nebyl schopný, to rozebrat. Já jako propuštěný expert na Indii, kterou jsem tolik milovala, a již nikdy jsem se tam nedostala, PRO SVOJI CHUDOBU. Nemám, na to tam jet. Konfiskovali mě exekučně ještě 27.11.2006 a prsty v tom jistě měli další estébáci, soudě podle ukradených dokladů z 50.let. Dnes to jsou dva roky. KF TRANS vyklizeči měli tým 8 lidí a večer jsem se ocitla v tak zdevastovaném bytě, že se mě zde podlomilo zdraví. Při vyklizení mě rozbili nábytek a jsem bezdomovec. Slyšela jsem o útocích na Oberoi a Taj Mahal. Nedalo mě to, si to nepřečíst, co ČTK a ČESKÁ TELEVIZE píše.
Kdybych žila v Londýně, tak bych řekla Metropolitní policii sémantický výklad ve věci. Langrovi to říkat nebudu, s tím se soudím o 300.000,-Kč za to, že jsem nemohla od 1993 do 2002 pracovat v oboru , kvůli jeho estébákovi Abrahámovi. Dosud kontrarozvědka neodtajnila spisy o indické ambasádě, 16 let čekám na odškodnění, že jsem byla expert na Indii, a za to, že jsem spolupráci s StB nepodepsala, mě propustili dříve než skončila Československá televize.

Moje prognóza, na co by si Metropolitní policie v Anglii měla dávat pozor je : tato.
Pokud tedy Indie o mě tvrdí, že ji znám lépe, než ona sama sebe. Pak dojde ještě k dalším útokům. Ty ale budou soustředěny jinam. METROPOLITNÍ POLICIE SI MUSÍ DÁT POZOR NA IRÁN . PROČ? No, prostě proto, že MUMTAZ MAHAL byla Peršanka, pro kterou dal Šáh Džáhán postavit TAJ MAHAL. Pokud je TAJ MAHAL 7 div světa, tak se nemýlím, útoky byly na sedmi místech v MUMBAJI. Nyní bude 16 den útok v PERSII. Proč, protože Mumtaz Mahal při porodu 16 dítěte zemřela. Je srdcem hrobky Taj MAHALU. .Metropolitní policie Anglie musí dát ECHO metropolitní policii Persie, neboli Iránu. Je to před porodem. Útok je veden muslimskými separatisty. Protože hrobka má zelené smaragdy, bílá barva je vdovství v Indii, a červená je svatba. Pokud je tam hodně krve v Indii, tak to je svatba musulmanů. Namaskár. Nemýlím se. Oheň je prověrka pravdy, v OBEROI hoří, ten je středisko odjakživa obchodníků, zatímco v TAJ MAHALU se ubytovávají umělci, tak v OBEROI jenom obchodníci. V OBEROI hoří v horních patrech, záchrana by měla být v tom, že Indie musí hledat ještě konflikt se Sri Lankou. Možná jsou v tom i tygři zapojeni, protože Síta musela projít ohnem, kvůli tomu, že nezřešila s nikým a do Indie ji na ocase přenesl Hanumám. Opičák, tudíž v tom bude ještě propojení se Sri Lankou. Je v tom i Ramajana, protože zlo je Rávana, a ten byl v Sri Lance. Je to dokonalý symbol eposů. Je to klíčové a lze to snadno rozšifrovat co se děje . Kdo miluje Indii. Pro mě je to hračka. Taky v tom bude hrát spojení s jinými zeměmi. Barva zlatá, u nás byl přepaden nějaký zlatník, to se také stalo. Byl potlučen, my jsme tam jako Česko propojeni latentně. Ale jsme v tom také. My vyrábíme Škodovky. Protože lotos je symbolem Višnua a to je jeden z bohů trimurtí. Tím, že v sedmi ohniscích bylo i ortodoxní židovské centrum chásidské, tak jde opravdu o můj výklad zcela jistě za rozklíčovaný. Kdo ho ale dodá Metropolitní policii do Anglie nevím. Já mám již tam starosti dost, jsem dva roky bezdomovec za to, že mě ukradl byt estébák LIPTAK, ten dělal pro vniro za totality. Teď se dělá hrdinou, zatím se uchcává, a je mu 80. Má osmdesát let a pochcává se, ale zvítězil nade mnou. Ve věci Indie se soudím 16 let za to, že jsem nešukala s estébákem Abrahámem . ČTK a ČESKÁ TELEVIZE neví, že se to odehrává v MUMBAI, to je jejich věcí. Já jsem rok senior, a když hledám práci, tak nikoho nezajímám. Možná, že kdybych si dala přihlášku k METROPOLITNÍ POLICII do Anglie, že by mě vzali. Ještě v tom budou hrát roli opice, ale zatím mě nenapadá v které části, nejvíce opic je ve starém DILÍI, Červená pevnost, možná, že ještě tam bych posílila stráž. Potřebuji vědět ještě - jestli útok byl za rozbřesku. Jak to, že média nejsou schopna infomovat detaily. Pro INDII je rozbřesk důležitý, pokud k prvnímu útoku došlo při rozbřesku, tak je útok veden na složky hindu a hebrejské, ale pokud to nevím, tak to nechte spadnout pod stůl. Neviděla jsem zpravodajství, jsem tak chudá, že nemám ani televizor. Chtěli mě umlčet, tak při stěhování mě vše rozbili. Ale, jak říká BIBLE, vše do času.
Třeba se svými analytickmými znalostmi a sémantickými výklady nebudu muset mít záchody v důchodu, abych si zajistila lepší bydlení. A někdo mě bude ještě potřebovat na nějakou pořádnou práci.
NAMASKÁR a NAMASTE, Gándhí bojoval za obě strany , musulmanskou a hindustánskou.
Čest jeho památce, bojoval za nenásilí - ahinsu.
Kveta.Samajova@gmail.com
MgA.Květoslava Šamajová

OSM TISÍC ŠEST SET MUSÍM ZAPLATIT konfidentu StB ještě nyní 19 let po sametu:.

22. listopadu 2008 v 16:26 | MgA.Květoslava Šamajová
Víte, když jsem včera psala, že budu platit 5000,-Kč za HITLERA, tak k tomu ještě přibude 8.600,-Kč. Jsou ještě staré struktury, co dožívají u soudů a ty straní  bývalým prokurátorům , kteří tady zasedli do soudních síní  již v padesátých letech. Ty jsou kupodivu stále hájený. 
K soudům nechodí, jenom stále píše:
Šamajová je psychicky těžce narušenou osobou, navrhuji,aby musela zaplatit 8.600.-Kč Vrchnímu soudu, do 3 dnů od vyhlášení rozhodnutí.
Vrchní soud, který má dole ve foyeru Vrchního soudu v Praze ty popravy Milady Horákové a dalších, tak nahoře soudí ve stejné budově a vyhovuje stále konfidentům  StB ještě v roce 2008. Nic jim nevadí, že se můj otec zasloužil o stát.  Že v parlamentu se § 231/48 Sb -  velezrada nyní říká 3.odboj a že je to nyní hrdinství.   Vrchní soud stále soudí podle rozsud ků z 50.let.  Jsou tam  ti,  co přísahali na komunimsus,  totalitarismus.  Tak vás vůbec nepozvou do soudní síně.  Žadný soud s vámi se nekoná.  Vše za zavřenými dveřmi .  O vás bez vás,  vy se jenom se díváte na ty popravy na fotografiích. Říkáte si,  táto, kdybys byl agent,  tak mě ještě dnes za to  pleskají: doba je převrácená.
S t B zvítězila, nikoliv ti, co dělali Třetí odboj a bojovali proti komunismu.Ty skončili v koncentračních táborech, na nucených pracech a posadili je na uran. Dolovali pro Sovětský svaz.  Jsou jenom ty konference o zločinech komunimsu, totalitarismu,jinak se nic nezměnilo.  Kdyby mě bylo méně let,  tak taky  chodím s nadšením na ně.  Ale nelze tomu věřit co říkají nám média, nebo noviny, že došlo ke změně, u soudů k ničemu nedošlo, žádná obměna se nekonala. 
S chlapcem máme 31,-Kč na den,  ještě rok musí studovat.  Rok řeším jeho invaliditu. Měl dvakrát operaci ILEUS.  To znamená neprůchodnost tenkého střeva.  Když mu bylo střeží půl roku po operaci, tak nás vystěhovaly do plísně, vlhka,kde se podnikalo 14 let, pro nás to bylo dobry.  Zde  není sporák, ačkoliv musí mít do konce žovota dietu. Je zde  špína,  není hygiena ,  nelze tam ani prát,  ani vařit . Chtějí to platit jako I.kategorii,i když je to nestandardní byt. 
  Za tu ratejnu chtějí v příštím roce  platit 116,-Kč za metr čtvrečný.
Kdybych byla židovka, tak by mě možná dříve, když byly ještě nějaké normy etické, nedaly do plynu. Třeba nějaká rodina by  mě zachránila.  Já jsem zachránila toto dítě  v demokracii, aby nebylo v dětském domově. Mělo maturitu a jednou se sťastně oženil s tou, kterou bude mít rád. Jenže ono to nestačí. Vadila jsme tím,že jsem si troufla znát svoji mminulost. Když jsem otevřela spisy z 50.let, řekli ti,  co nespí. Tady je jakýsi potomek,  moc aktivní,  musíme ho udusit.  A tak mě dusí. Vystěhovali mě,  abych nedala žalobu na Judr.Arnošta KIKU.  Soudil mého otce,  spisy mě daly za 55 let,  odtajněné.  Kde ležely,  celou tu dobu,  žaloba se dává  do 50 let.  Ale těch 55 let hravě napočítáte, jelikož radnice Praha 11 na mě dala žalobu o vyklizení,nájmy byly zaplacené. DD Čeladná zpronevěřila skoro  milion, 999.000 Kč.   Když dá radnice žalobu - prohrajete. Byla jsem tak naivní, že jsem žádala pomoc u KDU.  Co udělaly,  navrhly mě směnu. Když to k nim vyměním, tak mě KDU pomůže.  Volby vyhrála ODS.  Stejně jako KDU,  tak i ODS , odvedla nekalý postoj. privatizační byt za 1,5 milionu,pak již to bylo 2,5 milionu,nyní 3 miliony dala soudně bohatým důchodcům,kteří mají chalupu v Káraný, družstevní byt na Chodově, a můj byt,kde sjme žila s maminkou,chlapcem, prodají. Pak i ten prokurátor dostane tučná zisk. Možná,že brala i radnice,bytová správa. Rozdíl mezi obecním a privatizačním bytem je mezi 200.000 -500.00 Kč. Ale daly mě plísnový byt.Tento stát je stát ignorantů. Nechce vysokoškoláky. Stačí negramotnost . Zavírat děti do dětských domovů. PREBENDU mají  sociálky, manýželky radních a hejtmanů.  Děti z rozpadlých manželství  jsou majetkem státu. POZOR: poničené dítě - nemá  pak na nic nárok.  Pokud toto dítě vlastníma rukama vychováte, stane se z vás bezdomovec. Jako z nás.Starobní dpchod mě nepřiznal po otci příplatek, za roky věznění, kdy jsem neměla výživné.Chlapci nepřiznali plný invalidní důchod.Žít v zemi, která vás týrá od 9 let, a ani jednou vám soudně nevyhověla, je nesvobodná země,kde perzekuce přetrvává 55 let.

samajova@volny.cz

KALOUSKOVO NE ODŠKODĚNÍ POŠKOZENÉMU DÏTĚTI v dětském domově Čeladná za roky 1989 až 2008

22. listopadu 2008 v 15:51 | MgA.Květoslava Šamajová
Trvá to 10 let, dítě jsem převzala N A H É v zimě v horách a jela s ním do Prahy,pěšky jsme šly 4 km, kolem chalup uhlobaronů a Topolánka, nikdo nám nedal lipový čaj, ani se na nás neusmíval.Půjčili nám boty,velikost 44 a ty se musely vrátit do týdne. Když jsem si chlapce vzala, 6.3.2001,tak až do jeho osmnácti let ,tedy do 21.11.2004 tam stále chodilo 270.000,-Kč ročně, každý kdo mě zná, zná složenky 270,-Kč měsíčně, které mě odtamtud psoílaly. Zná je i PRIMA, byly jsme svědky v jakési kauze v televizi,jak tam v Čeladné bijí děti. My jsme nic dosus nezískali. Jde o usraných 60.000,-Kč za to,že poškodily zdraví dítěti,a že mě ho daly nahého. Peníze na něho vzaly v domově ČELADNÁ bez jedné koruny MILION,celkem 999.000,-Kč za to že tam nebyl, a od 13.10.1998 do 6.3.2001 stejně, že tam byl, ale daly mě ho nahého. Víte,kdyby v mém životě se to nehemžilo STB, již od mých 9 let,kdy mě zavřeli otce na § 231/48 Sb(§ MILADY HORÁKOVÉ) tak si řeknu náhoda. Ale když mě vzali byt 27.11.2006, kfdyž mě dali nahé dítě, když peníze chodily 4 roky jinému, a nikdo není za nic zodpovědný,tak si říkáte,já NĚKOMU VADÍM a to hodně.
Když to shrnu. Péče o dítě je z jiného hrnku kafe. Jsem jedna z mála z ČR,která doložila policejně šikanu, doložila šikanu,i Českou školskou inspekcí,dložila šikanu i Ministersvem školství a to hned v roce 1998.Když jsem to tak krásně doložila, tak by si člověk řekl,ta ženská má kuráž.HOVNO. Dítěti dala JUDr. NIEDOBOVÁ ,Okresní soud Frýdek-Místek, do ústavní výchovy do 18 let,Nasadila na mě agenty STB, Mudr.Václkav Břicháček, 75 letý kulhavý ďabel, napsala,že si chlapec zvykl,a že má v domově karády,chlapec si nezvykl na splachování hlavy do záchodu,chlapec si nezvykl na materiální a citovou deprivací,ale když to napíše STB,tak to všichni schválí ještě v rpoce 1999.To už tady byl samet, HAVEL, OMBUDSMAN, a nikdo nepomohl. Havla zajímala mˇoda,jak se bude vyjímat s tou šerpou,a co říci, do médií,nebyl nikdy otec,takže proč by ho zajímali děti,on je politik.

Taky napsal Břicháček, že mám 3 VAGÍNY a 6 VEMEN,ale ti co mě čtou ,si to můžou nalistovat psala jsem to dříve.Kdybych je i měla,tak bych měla celoročně práci , a to nejenon dříve ale i nyní,určitě by na mě stály chlapi fronty, ale nestojí,mám malé kozy. Další KEC o mě napsal Břicháček, že šukám mrtvoly v márnici. Ohradila jsem se,jestli ty mrtvoly miluji orálně nebo vaginálně, a taky prosím rozlišujte, kriminalisticky,v které márnici,a když jsem tedy patologická, kde šukám sochy, kde šukám starce, a kde šukám zvířata. Zvířata doma, mám tam havět , jsem v nebytovém prostoru, šukám HITLERUV PENIS, za to mám pokutu 5000,-Kč,ale narodila jsem se za světové války, a měl spíše být obviněn HITLER,že mě šukal ON MÉ,já byla nezletiletá. To si Sváček nespočítal - ten můj ročník narození, jsem 10.12.1943, a kariéra Hitlera se blížila ke konci.

Můj znalecký posudek měl 27 stran, ale co věta to byla perla. Dítě si bere ananas, nedívá se na ni, TIK, a když se zeptá, jestli by chtěl s ní na dovolenou, TIK, tak mu obličej cuká a dívá se po vychovatelkách, kterým říká tety, co má říci, TIK atd...

Moje máma byla ročník 22, a měla jít na nucené práce, ale byla v tom soudném roce těhotná se mnou, posudek psal, že byla na nucených pracech, o otci chlapce,kterého jsem tedy nakonec do pěstounské péče si vzala, psali, že neměl matku od 3 měsíců, ale ta ho dala do domova až v jeho 11,5 letech. Co slovo to perla.

Posudek stál 13.340 Kč a já ho odmítla zaplatit.Chápte za ty snůžky lží, jsem se soudila a čistotu jména - pověsti atd.HOVNO, jim na tom nezáleželo, chtěly mě zavléci do soudů, zpronevěra 1 milionu, by sociálku stála zaměstnání, a musela by vracet ty tři auta.

Člověku se zvedá žaludek. Když chcete po politicích co mají nadace,at vám přispějí na soudní právníky, že na to nemáte, tak vam napaří pokuty, které jsou tak absurdní, že místo oběda mě stojí za to, je tady popsat na stránkách internetu. Kdo to čte, at si udělá názor. Pokud jeden europoslenec má 600.000,-Kč měsíčně, já to mám za 10 let jako starobní důchod, a on má na den 20.000,-Kč, a já to mám za dva měsíce ten můj starobní důchod, tak si to tak vždycky dejte na kalkultačku. Proč jich je tam ale 28, když vám NIKDO NEODPOVÍ, pokud poslete e-mail,že chcete dialog s nimi, tak se to vrátí zpět, tak zvaně rozdrceno, a nepřijato. Nevím jestli tam mají na to asistenty, abchom je neotravovali. Nikdo nikdy nic ode mě nečetl. IGNORUJÍ MÉ.

A nyní k tomu Kalouskovi, jsem statečná a soudním se 10 let, aby mě dali za můj zcizený fotoaparát ,oblečení pro dtě,které jsme koupila ze svého hubeného platu učitelky, a věci, které jsme průběžně dítěti dávala do domovo,předán byl nahý, a aby nám zaplatili za ty tři roky,kdy dítě nesmělo na vánoce velikonoce a já v zimě, v létě,tam jezdila na svoje náklady a živila ho.Když si vezmete dítě z domova,je na vašem účte,ale domů ho nedají,jdete s ním na jídlo do hotelu.

Víte co je rukojmí v domově. DOMOV tam má mít 50 dětí, tedy po 270.000 Kč na osobu - je to více než 13 milionů za rok, kdo by nebral, ale oni tam mají jenom 20 dětí- kdo by krmil 50 dětí. Všechny vychovatelky zadrží bílé děti, rómy propustí, ti zlobí, a na ně mají jako na 50 dětí.My se soudníme, ale jelikož je to dobrý džob,tak každá pracovnice je politická a pokud není manželka ODS, tak je manželka KDU či ČSSD. To nedáte dohromady, taky jedna byla manželka hejtmana,proto to trvá 10 let.

Ale jelikož i VRAH dostane na pindoura (a zase jsme u pindourů) erární šaty, a dítě bylo N A H É v zimě v horách ve sněhu, tak se budu soudit.

KALOUSEK, který nemá ani za 10 let na dítě 60.000,-kč,tak má miliony na externí právníky,aby u soudu zasedli a řekli jenom : NE.

Soudkyně pak vede řízení tak,že napíše všem ministrům,zdali má dát těch 60.000,-Kč a oni taky řeknou NE.

A tak dokola.

Já píši NEČASOVI:
Loni jsem pane ministře srala tenká hovna,ale letos již neseru žádná, není z čeho.
Nenápadně jsem se ptala, jestli to četl a zdali mě už zná.
Odpověd byla:
Paní šamajová,vás zná každý.

Ale,že mě nevyřeší ani za 10 let, ne, oni mě ukradli byt, a nyní mám ty pokuty za HITLERA, mě byly dva roky,když šel prdět do hlíny, jak bych si mohla pamatovat jako dvouletá jakého měl PINDOURA, ale platím : 5000,-Kč.

Člověku se nechce ani chodit k soudům, chcete spravednost a ze dveří vyjde soudkyně, má prdel,kozy,umělé vlasy a jsou kudrnaté. Soudružka, mezi 66-70 lety,stále aktivní u složek soudu.Je nejlepší.

Mimochodem ten co mě vzal byt, JUDr.LIPTÁk, je evidován SLINEK, číslo registru 180 313 8072.Na dílně vázne dluh ve výši 42.707.-Kč, ODS dala žalobu na mě,za období leden až listopad 2006,ale já byla až do listopadu ve svém bytě, v Brechtova 828/16-kde jsem žila 27 let. Nevadí,soudkyně to potvrdila, že budu platit, Svaček potvrdil toho pindoura, že nudu platit, a i když jsem tam nebydlela, a PERSONA ,který získal můj byt bRECHTOVA 828/16 a není můj milenec,má manželku, tak on to nemusí platit ty svoje dluhy,ale já za něho obci Praha 4-Nusle, a ona je kdo: ODS,přece.

Hledám možnosti jak se vystěhovat z politických důvodů, chodím na semináře o KGB a STB a zjistuji,že když někoho v zemi nechtěli, tak ho tak šikanovali,až pochopil,že má emigrovat. Nechtějí mě tady, znáte někoho, komu bych nevadila, a má velký dům v Kanadě, Anglii, Irsku, kde bych mu vařila, chodila venčit psy, hlídala jeho vnoučata, dětí atd.

VADÍM.

samajova@volny.cz

6367 mě přečetlo, za pinďoura dlužím 5000,-Kč a za mobil 1000,-Kč

21. listopadu 2008 v 20:18 | MgA.Květoslava Šamajová
Může mě každý čtenář poslat na vánoce 1.-kč,abych nemusela platit za pinďoura pokutu 5000,-kč a za mobil,dítě mě volalo,do soudní síně,1000,-Kč. V životě jsem si neřekla o korunu,ale pro tu prdel,můžete prosím poslat na základě rozhodnutí Sváčka, mě korunu, pokud máte pocit,že jsem vas pobavila českými zákony.

KONTAKT: správce daně, čj. 54000002308, Obvodní soud pro Prahu 4 - Míčánky,PRAHA 10, pokuta 5000,-Kč za HITLERA na jméno Květoslava šamajova,trvale bytem Brechtova 828/16, 149 00 Praha 415,pošta odnos,jsem bezdomovec,ale toto je moje adrasa na občanském průkazu a pro poštu chodím na poštu pro Praha 11, kde je nyní ta slavná starostka Marta Šorfová v zastupitelstvu.
Další pokuta je na čj. 5400002408 a to na 1000,-kč, správce daně Obvodní soud pro Praha 4-Míčánky, na jméno Květoslava ŠAMAJOVÁ, Brechtova 828/16, 149 00 Praha 415,jsem bezdomovec.

Soudy jsou na Míčánkách tak arogantní,že řeknou vyklidit byt, BRECHTOVA 828/16, a neřeknou kam ta rodina má jít.SIMONA POSPIŠILOVA,abych nejmenovala z Praha 4-soud.

Šla jsem do prdele,nábytek mě rozbili okradli,abych neměla doklady z 50.let,kdo mě soudil otce, a aby uplynulo 55 let,pak vše propadá,zatahli ěm do soud,abych nesoudila jiné.Když jsem žádala archiv bezpečnostních složek, o kopie táty, plně rehabilitovaného, řekli,že to dělá skoro 2000.-kč,otec byl plně rehabilitován.
Když jsem zjistila , jak jede rodina Marka Ebena, a jak otec byl agent a můj byl zavřený a já nejedu, tak jsem žádala osvobození od soudních poplatků a tak jsem ječela,jak jedou EBENOVI na základě vyšlápnuté kariéry otce agenta. Můj je ve hrobě, jelikož má přístí rok 100 leté výročí od narození, musím napsat něco slušných řádek o něm,jak zachránil 3 lidi,aby se dostali do zahraničí a sam dostal trest smrti, pak obžalobu 22 let a vyšel na amnestii v roce 1960. V roce 1968 založil ve Znojmě K -231.Byl souzen na 231/48 Sb.
Topolánek, ODS, křičí zasloužil se o stát.
Sorfová ,ODS, mě vystěhuje.
KLaus řekne,málo jste se starala.
Vrchní soud mě napíše, " magistra umění" a dělá si ze mě prdel.

Sváček mě dává pokuty za HItlerova pinďoura,se kterým jsem nešukala,ani nevím,jak ho měl velkýho. Ale stálo mě to 5000,-Kč,chápete,zastaňte se mě někdo.

.Má se někdo lépe než já.

Vsaďte si na mě,tudle mě někdo poslal šek ze prdele, po internetu, prý na milion.
Myslíe si,že mě baví takové v a š e hrátky, když mám 31 Kč n a den a NEMAM PRACI, MAM MALY KOZY.

V 65 se na mě každý vysere.

Já jsem se starala o maminuku a dítě z dětského domova.Kdo se nyní postará o mě.nemám sporák, nemám střechu nad hlavou,nemohu si pustit ani televizi,nemám ji,a nemám počítač,bavím vás tím,že chodím do kavarny,když vám píši,tak nejím,nemám na obojí.

Tato země je sprostá,korupční, plná šikany, plná agentů a StB, a jsme policejní protiprávní stát.
Přeji bohaté vánoce, a všem těm co mají moc a INGORANCI nám vyhovět,aby spravedlnosti bylo učino zadost,a měli z bohatého jídla a bohatého bytí taky nemoci mocných.

Vím k tomu nemám co dodat.

samajova@volny.cz

HITLERUV PINDOUR ZA 5.000.-Kč

21. listopadu 2008 v 19:48 | MgA.Květoslava Šamajová
Kolik si myslíte,že stojí v monstrprocesu u českých soudů takový Hitlerův pinďour? Rovných 5.000,-Kč. V monstrpocesu stoupám, takový Judr.jan Sváček, o mě píše:
"Žije pouze ze starobního důchodu,neboť dosud není ukončeno řízení o pěstounské dávky a po zaplacení nájmu jim nezbývá ani životní minium. Odvolání se zamítá.Měla sdělit,že není dlužitel. Podespsán Judr.Sváček, o žalobě za 42.707.-Kč,kterou na ni našila ODS ,Městká část Praha 4-Nusle,ODS.
Co Sváček nenapsal!
Že musím zaplatit pokutu za Hitlerova pinďoura 5000,-Kč.  Komunistická soudkyně, která straní obcím, soud pro Praha 4, Míčánky,  a je volena obcemi, při vstupu na dušičky do soudní síně, na mě dala rovnou pokutu 5.000.-Kč.  Za co? ŽE JSEM, ŽE DÝCHÁM. Chápete, tvrdila,že jsem o ní řekla,že je HITLER. Sdělila jsem, že jsem to neřekla. Jelikož jsem studovala sexuologii umění u docenta IVO PONDĚLÍČKA a těžko by mě dal zápočet za to, že u soudkyně vidím pod sukněmi Hiterův penis. To bych musela být choromyslná. V  pěstounství mám, že jsem zcela duševně zdravá. Tak si na mě v mostrprocesu vymyslel Judr.Sváček, že jsem měla sdělit, že nic nedlužím. Judr.Sváček tam nepíše, že se jedná o dluh PERSONY za sledované období od ledna 2006 do listopadu 2006 . Taky tam nepíše,  a že to dělá daleko více . Že bude probíhat soud v lednu,kdy požaduji, aby mě PERSONA  má zaplatit 109.101,- Kč. Které   jsem musela zaplatit za  jeho dílnu, ve které jsem nebydlela,  ale dali mi na ni  dekret.   Můj byt 3 + KK,  který má hodnotu dva a půl milionu, má nyní navýšeno již na 3 miliony tržně.  Můj byt  dostal proto, že mu bylo dovoleno dostat utajenou  nájemní smlouvu na můj byt, kde jsem  žila  27 let.   Dne 18.8.2003.  Stačil podpis referentky.  Moje nájemní smlouva měla 2 podpisy právníků.  Tím, že PODUŠKOVÁ-LIPTAKOVÁ, dcera Liptáka, advokáta PERSONY  je soudkyně Praha 8 u soudu,  tak kolegiální solidarita podvodu bytového potopila pěstounskou rodinu.

PERSONA- podnikatel na OSVČ - kterého zastupoval u soudu Tomáš Lipták (82 let vyhrál můj byt nade mnou, kde jsem  žila s matkou a prasynovcem 27 let.  Liptákova  dcera je soudkyně na Praha 8 u soudu,  Liptákova-Podušková. Její matka byla předpisářka nájmu na OPBH na Praha 4.
Záměčník a nástrojář PERSONA, majitel chalupy v Káraný,  a družstevního bytu v Chodově, PRAHA 4   (taky Jižní město-Chodov)  vyhrál ještě můj byt, taky privatizační 3+KK.  Nemá rodinu, jenom neplodnou PERSONOVOU.  A tak dva 62 letí (dnes) lidé mají chalupu,  družstevní byt a  můj 3+KK, který mají na prodej.  My s dítětem jsme bezdomovci,  v bytě  s plísní,  mokrem,  vlhkem  a zimě. Není zde sporák,  a nikomu to nevadí ,  jenom mě.  Zhubla jsem  10 kg.  Není zde koupelna abych se naložila do vany.  Zbavila  stesů ze svalů v bylinkové vodě,  uchlácholila a rozmazala jinými mastěmi. NIKDO SE NESTYDĚL NAS VYSTĚHOVAT.  Klaus má několik domů,  Havel má několik domů, Topolánek má několik domů.  Copak oni ví něco o tom,  že jsem  bezdomovec,  a že je tady násilí na starých osobách a bezmocných dětech.

KORUPCE: kdybych šla dobrovolně do obecního z privatizačního, tak beru za odstupné 200.000 - 500.000,-Kč. Bylo to násilně, braly to obce - bytová správa.  Vyklizeči mě rozbily mi nábytek, materiální kulturu za 300.000,-Kč.   Můj byt měl hodnotu DVA a PUL MILIONU. Nyní  mám hovno, a abych nemluvila o korupci - úplatcích, musím platit za HITLERUV PINDOUR 5000,-Kč. To zase nařidil SVAČEK,  kamarád kamaradů: KLAUSE, TOPOLÁNKA, ŠORFOVE, atd.
 JUDR.LIPTAKA, vše generace 82 let.
Já mám chlapce s ILUESUEM, to je neprůchodnost tenkého střeva, po vystěhování měl krvácení do střev. Myslíte, že to zajímalo KLAUSE, a jeho Nadaci pěstounské rodiny?  Ne,  protože  mě z bytu vyhodila jeho starostka Štorfová,  která mu dělala v O.F. sekretářku.  V zahraničí by šel od válu, je tam solidarita mezi lidmi.  Tady každý sám,  stáhne ocas mezi nohy. Příště by se to stalo jinému, tomu, kdo pomohl. Tak v takové zemi a s takovou filosofií nemusím žít. ŠORFOVÁ se nestyděla a vyhodila mě, do mrazu v zimě 11/2006,  přesně 27.11.2006. Když jsem to napsala Klausovi, sdělil, málo jste se starala.  Za mnou je za 10 let 35 soudů a dělá si ze mě KLAUS PRDEL.  V  jeho věku, když honí letušky, tak chápu, že ani ty dopisy nečte.  Klausová má Nadaci na děti, ale když napíšete, aby vám daly 5000.-Kč na pokuty, že nemáte co jíst, tak vám ignorant neodpoví.  Jeho pravník nadace, sděluje, že na právní úkony nejsou . Že jsou nadace na pěstounské rodiny.My jsme pěstounská rodina,a vyhazov z bytu je důsledek IGNORANCE KLAUSE. Dítě jsem vzala nahé 3/2001 a do 11/2004 chodilo do Čeladné ročně 270.0000,-Kč na "mrtvou duši."  ČELADNÁ - sociálky si vzala 999.000,-Kč,   MILION BEZ TISÍCIKORUNY na toto dítě. Které nemá na studium, na jídlo, na střechu nad hlavou. Starostka Šorková nehodala ukončit náš spor s domovem,  kde dítě nebylo.  Nechtěla říci pravdu,  že je v Praze,  chtěla nás trestat, byla věřící KOMUNISTKA. Řekla : " To musí soudy , když nás vystěhovala.  Řekla,  to musí soudy." Když vám dají nahé dítě v zimě v horách,  řekne Čeladná, která zproneveří, milion, to musí soudy.

Chápete, pak dostanete  SVÁČKA, ON JE SOUD, ale on napíše,  že musíte ZAPLATIT ZA PINDOURA 5000,-Kč. Kdo to rozhodne, jeho stará: SVÁČKOVÁ. Ve všech senátech mám Sváčkovou,  to je jeho manželka.  Pak nějakou Sýkorovou, ta to taky  zamítá. Vzala mě byt, a pak si to všechny kauzy taky hezky zamítly, svoje rozhodnutí si potvrdily. Vrchní soud,  to jsou ti,   co mají fotky - jak popravovaly Horákovou Miladu,  nalepenu ve fojeru v Praze 4.   Tak si ze mě střílí,  a nařizují, že to nebyla zmatečnost,  ale vše musím zaplatit.  Soudkyně Vrchního soudu ,mě píše:
MAGISTRA UMĚNÍ KVĚTOSLAVA ŠAMAJOVÁ zamítáme.
Tak - kde je náprava.

Shrnuji:

KLAUS lítá za LETUŠKAMA,
KLAUSOVA PIGLUJE ty svoje domy a hacienty a nemá čas na nadaci pro pěstounské rodiny,
SVACEK jistí soudy, aby to zase ty od StB vyhrály, nás maceruje jakýsi Judr. Tomáš LIPTÁK má 80 let a vyhrává.
Personální kolegiální solidarita u soudu potopí pěstounské rodiny, byt ukradla jejich kolegyně Liptáková-Podušková, a její otec, byla od soudu Praha 8.  Jelikož bydlela v Šturova 541/37 byt č. 5, a Šamajovou nastěhovaly do bytu č. 3,  kde se 14 let podnikalo.Tak se na dílnu zdevastovanou vystavil dekret, bez passportu, bytové správy, matka LIPTAKOÉ zde byla předpisářka nájmu.  To znamená, že to bylo podjatě provázané.
Nečinost policie, Magistrátu hl.m.Prahy. 

INU,  u je NAS,  je totalita - nástupnická,  pochcáváme se,  ale vyhráváme.  My to tady držíme pevně v rukách,  jsme evidováni  ve spisech StB, ale u soudu stále vyhráváme. Těch co spolupracovali s Stb bylo více než těch co nespolupracovali.  

U soudu u SVAČKA vyhraje StB,  a ŠAMAJOVA prohraje.  Jelikož ji soudili otce  na paragraf 231/48 Sb. Škoda, že právě v senátu probíhá 3 denní seminář mezinárodní s názvem Ustav pro studium totalitních režimů -   aktivity NKVD a KGB a její spolupráce s tajnými službami střední a východní Evropy. De facto, v senátu jsem seděla na židli Kalouska,  jelikož jsem se lekla židle Mirka Topolánka. Nicméně, jsem vše vyslechla, zapsala si, a jdu do té smradlavé díry, kam mě vystěhovala ODS, ten Topolánek . Sice říká,  v 50.letech dělali 3.odboj,  jsou  hrdinové a zasloužili se o stát.  Ale když mu napíši, že chlapci nedali ani plný invaldiní důchod, a umřít z hladu, tak ho to ani nezajímá. Umí prohýřit za víkend nejméně 90.000,-kč na rekreacích.  Má kde peníze brát, umí rozhazovat.

4 roky byly posílané sociální referentce, ČELADNÉ k rukám, 999.000 Kč, které nevracela státu, ale chlapci do Prahy posílala, kapesné, 270,-Kč. Já byla šlapka od vlaku z Prahy do Čeladné,  4 km pěšky od vlaku do domova,  kolem chalupy Topolánka a uhlobaronů.
SVÁČEK mě u Městského soudu nepodrží, nic neprověří.  Dá pokutu za HITLERUV penis, 5000,-Kč,aby ta ŠAMAJOVA už držela HUBU.
Prý měla napsat,že nejsem dlužitel.
Žaloba je za období  , kdy tam jsem  ani nebydlela.  Nejde tedy  o ten PENIS,  jelikož když to soudy potvrdí,  tak je to pravda. Ale o fakt, že tam, kde stát POCHYBIL na dítěti, na pěstounské rodině, nechce odškodňovat. Jenom odškodňuje podvodníky,  kteří jsou ve vazbách, za danové úniky. Pak je osvobodí,  a ty žalují stát o miliony, a stát "platí rád."
ŽE SI SVACEK Z VAS DĚLA PRDEL, TO NERESI, je PREDSEDA MESTSKEHO SOUDU a KAZDY HO MUSI POSLOUCHAT.  Doma u večere mu řekne stará, tak jsem  to SAMAJOVÉ nandala. On pak jako její manžel, to potvrdí. ŽE BY PODJATOST. Ale to by rešil VRCHNI SOUD a tam máme ty popravy z 50.let. Tam mě dají komunistku PRSATOU a ta mě napiše : " magistra umění, zamítáme ".

PINĎOUR je za 5000,-Kč. Krádež bytu mého je za dva miliony a půl, rozbitý nábytek je za 300.000,-Kč, to nIKDO NEŘEŠÍ.  Vrchní soud mě psal, magistra umění, KVETOSLAVA ŠAMAJOVA, a když si tam zajdete máte ve fojeru , popravy z 50.let.  Takže já nemám na počítač, ani 10.000,-Kč, na jeho nákup, chodím do kaváren , hodina  stojí 40,-Kč. na jídlo 31,-kč na den.  Když vam něco napíši, tak za to platím. Jenom - že nemohu usnout, abych vam nenapsala ty svoje sexuální hrátky s HITLEREM. Šukám s jeho pindourem, ale já mu platím 5000,-Kč .  Za to, že mě HITLER nespokojil.  No, řeknete.   BORDEL MAMA  by mě propustila .  Ale Svaček, ten si mě drží, MS mě vše zamítá, milují mě,  mydlí mě , hlava nehlava.
Pak mám ty sexuální hrátky s KLAUSEM, sexuální hrátky S TOPOLANKEM, sexuální hrátky s SVACKEM.
Rada bych byla na vanoce u někoho, kdo mě dá štrudl,  a teplý lipový čaj, asi zase budu na internetu vam psát ....nemám sporák, rada vařim, hledám práci v Anglli,  a taky bych se rada vystěhovala.  Znate nějakého dřevorubce , který ztratil ženu a potřebuje , aby mu někdo vařil a má  nějaký malý byt - kam se vejdu.

Kveta.Samajova@gmail.com

aktualizace:

Již jsem  investigativně zjistila provázanost soudu a soudců a krádež bytu . Za to, že jsem  byla tak aktivní, mě SZ navrhl pobyt na  moje náklady na psychiatrii, že jsem  si moc dovolila. Tak   to obletělo světem, jak jsem se nasrala.
Napřed mě pojebala StB v mých 9 letech,  a teď již konfidenti  StB. Vzali mě byt, a ještě si budu platit psychušku . Jako novinářka, volna,  bez výplaty za svoje články, analýzy,  které píši do celého světa, že mám hlad, že nemám byt, že mám nouzi. Jiní si dělají od EU projekty na náš hlad, a nasazují to na Středočeský kraj, Ráthův, a my tam nesmíme. I když jsme to de facto vymysleli, i žijeme ten hlad.V Africe se mají lépe, shazují jim potavu a je tam teplo.
Já mám plísen , zimu a stačilo mě  dát suchý byt  a mají ode mě pokoj,  a práci.
Ale to by museli myslet, a vcítit se do druhých, na to nemají.Sváček,  již nemá Sváčkovou, ale rosničku,  a polepšil se,  manželství ho vede k přezkumům.
Snad mu to vydrží.

kveta.Samajova@gmail.com

IGNORACE IS THE BIGGEST MENTAL HEALTH PROBLEM.

14. listopadu 2008 v 15:34 | MgA.Květoslava Šamajová
Ignorace je největší duševní zdravotni problem.Je to neotesanost, nevychovanost, přehliženi, nepozdravit někoho, neznat se k někomu, přejít ho bez povšimnutí. V Anglii vyzývají k volání 24 hodin NONSTOP linku pro duševne zatížené. JAK SE DNES CÍTÍŠ ?
Prožila jsem 14 dní s přítelkyní z mládí, která mě žádala o návštěvu. Omlouvám se jí, že to trvalo 2 roky, než jsem dojela. Měla jsem pro to závažné důvody. Vystěhoval mě stát z bytu,kde jsem bydlela 27 let. Neměla jsem žadné půjčky,starala se o díte,které jsem na svoje naklady živila 7 let, a pak o umirajici matku. Byt 3 + KK prišel do privatizace, a můj plat učitelky AJ byl jenom 8500,-Kč, nestačil na pujčku 70.000,-Kč, v roce 2003,pripočetly banky ke mě ono ditě ,které nebylo moje.Vystěhovaly nas 27.11.2006, Jaru odvezly do dětskeho domova 27.11.1998, a žalobu na nás dala starostka Šorfova z Prahy 11 (ODS) - Klausova sekretařka z Občanského fora 22.10.2003. PROČ? Aby se mě v privatizaci zbavila, věděla jsem, že do domova přišly nezakonně dva miliony na dítě, ktere jsem živila ze svého. Policie od toho dala ruky pryč, byla to politická kauza. Navíc, otce mě zavřely na paragraf 231 / 48 Sb, to je ten znamý , co měla Milada Horakova. Byla jsem ješte v roce 2003 nebezpečna statu. Báli se,  abych nedala žalobu na Judr.Arnošta KIKU, že me zavřel otce Miroslava Šamaje. Vystěhovaly mě,aby mě zalepili oči a usta jinými soudy.  Kdy věděly, že budu bojovat o ditě z rodiny, a starat se o nejbližší. Nikdo mě nemomohl: chtěla jsem jenom praci . Nic vic, abych měla vice peněz.  Jako učitelka AJ jsem měla  8.500 Kč na měsic pro DVA.  Vystudovala jsem  fAMU , ale pracovala jsem po roce 1992 (49 let) v jiných oborech . Zcela podřadných. K profesi mě neprofesionalové nepustili.
Se mou ten den ,kdy mě vzali byt,  ztratil domov již podruhé i chlapec.  Byla  jsem jeho pěstounka, nehleděli ani na to.  Převzala jsem ho   z dětskeho domova.  Dvakrát ho vzaly ze školy, dvakrát ho odvezly do jiné rodiny. Třikrat ode mě odešel, třikrát se ke mě vratil.  Jak má takové ditě zažit nový život. Nemá byt, nemá ukončene vzdělani. Potrebuje zázemi. Tím, že jsem  mu pomohla,  jsem ztratila ja sama byt.V Anglii,  kde je vypěstované citěni pro pomoc druhým, by mě daly za vzor.  Tady se ke mě každy otočil zády.Setkani s moji přitelkyni pomohlo nám oběma. Měly jsme k sobě zvláštní přátelský vztah. Chodily jsme na společné výlety. Do zámků a chtěly naše rodiče , aby se provdaly. Její otec a moje matka. Nevyšlo to.  Ale měly jsme snahu to dát dohromady.  Když bylo Alici asi 22 let do 33 let,  jsme se vídaly často. Vdala se do Anglie. Když jsem ji navštívila poprvé byla v duševni krizi , tehdy jsem to nezvládla.  Měla vztah k zahrobni filosofii,  Rilke a podobně. Zatímco moje rodina se s konvalinkama vdávala ,  kamarádka dávala konvalinky mamince do rakce. Když jsem ji konečne letos navstivila, měla jsem u ni být v červnu.  Přijela jsem koncem řijna, měla dalši krizi.  Kupodivu, sama orvaná životem, jsem ji z této krize dostala. Modlila jsem se s ni , rozprávěla jsem s ni.  Odpustily jsme jejimu otci , bylo dušicek.  Zapomněla na ně. V Angliie se nesvětí. Nachystala mě pokojík , kde za okny byla veverka,  s ořiškem,  malí ptáčci. Ty měla ráda moje maminka,  a tak jsem měla silu,  to s ni zvladnout.  Pokud byla na 90 % procentech tiže a v depresich. Odjižděla jsem a měla asi tak 30 procent tíže.  Slibila jsem, že ješte v únoru dorazim,  a nechala jsem tam i nějaké knihy a slovniky. Naučila jsem se nové vyrazy anglického jazyka. Tolik potřebné, pro můj dalši standard do pracovního zivota. Jsem generace, kterou nepustili na rok do Anglie, aby si vylepšila jazyk.  Tak bych zoufale potřebovala, žit rok v Anglii, abych si jazyk vylepšila. Zjistila jsem , že GIVE ME A LIFFT znamená, zavez mě domů. Nebo SUGER, slouži místo SHIT. Tedy pokud reklamní agentury řikaji:"  Suger, už jsem to prodal."  V  Anglli to znamená u APPLE CLASS, " SHIT, už jsem to prodal! .
Musíte dat najevo člověku, který je v duševni krizi, že vy potřebujete jeho pomoc. Aby se snažil vam pomoci , to je pomahá se stabilizovat.  Proč to rikam?
Je mezi nami spousta POLITIKU,  SPOUSTA IGNORANTU,  kteří vam neodpovidaji na dopisy,  měsic, dva měsice.  Berou vam byty, a otáčí hlavu vědomě jinam,  když vás potkaji.  Nic neprožili, musí ješte hodně trpět. Ješte hodně ztratit. Kdo touži po setkaní, má potřebu promluvit. Potřebu se uzdravit,  a vyléčit, potřebu žit.  Odjela jsem,  že ješte není vyhráno,   a potřebuje kamarádka ješte poslit. Ale i ja potřebuji se vylepšit v jazyce anglickem.  Abych nasla ješte praci, abych uživila chlapce, ktery neni hotov.  Jak to ale udělat,  kdyz mám sily, ale jsem limitována věkem. Je mi 64 let. Čamrda nečamrda, když mě vyhodila ČR z práce z oboru, že jsem byla stara v 49 letech, tak kde najit praci , když je mi 64 let.Pokud mě někdo umi poradit, kde najit praci v Anglii,  abych uživila chlapce než skončí maturitu, zlepšila si anglický jazyk, tak prosim o kontakty na niže uvedeny email.  Na politiky nespoléhavam, nikdy neodpovi. Tady neni GANDHI - jenom všechno co co vzniklo z domácího trhu a produktu. V České republice platí, domácí prodej, a kup cizí. Čili zadlužení, korupce u politiků do svojí kapsy. Hlad u většiny národa, který to nemůže utáhnout na daních.  Zadlužení státu roste vysokou křivkou. Politici doma v ČR mají  heslo: " Vše prodej  a vem si z toho profit." Ať mi odpovi jenom ten, kdo již hodně trpěl.   Jinak mě již žadný IGNORANT nezajimá . Kdo netrpěl, mi neporozumi ,  co je ochoten udělat  něco pro jiného.
Děkuji.

Kveta.Samajova@gmail.com
aktualizace 10.4.2010

Situce v České republice se promítá do rodin . Samoživitelů, dětí z dětských domovů. Důchody pro jednoho nestačí pokrýt spotřeby domácnosti . Po zaplacení  nezbytného,  nemáte na radosti: divadlo, kino, koncerty.  Roky jsem nikde nebyla.  Navíc, když někdo trpěl celý život a stát ho neodškodnil za utrpení totalitarismu, tak to člověk nedožene. Ty nůžky se rozevřely již moc. 
Politici na Praha 11 nám vzali byt, 3+KK, neměly jsme dluhy. Rozestěhovali nás s dítětem. To se nedá zvládnout, je student.  Já žiji v  v nekonečných hygienicky závadných podmínkách,  po 27 letech v slunném bytě. Byl to panelák, ale slunný, do lesoparku pouze  10 minut.
Mentální problém tedy mají v České republice politici.  Nepozdraví,   nepošlou odpovědi na  dopisy, soudy jsou nekonečné . Aby vám daly najevo svoji nadřazenost a ponížení.  Tím, že zůstalo  800 členů StB  v mocenských pozicích ,  způsobilo, že jsme policejní stát.  Dětí bývalých pohlavárů za totality zase převzali moc.  Jsou u soudů,  vstoupili do politiky,  stali se novináři.  Mají média, mají sedmou velmoc.  Proto lidi z profese, co to skutečně vystudovali oborově,  a rozuměli řemeslu, byli odstavení od profese. Museli odejít. Konformisti zůstali. 
Sedím například v místnosti, kde je všechno zničené, rozbité, a jsem  vysokoškolačka. Nemohu si například ani vystavit jeden zapaspartovaný obrázek  na stěnu.  Je vlhká, mokrá.  Všechno mě vyklizeči rozbili. Právem koho?  Právem politiků,  právem radnic,  právem soudců ,  co nastoupili v roce 1970,  tedy 2 roky po okupaci- 1968. 
IGNORACE IS THE BIGGIST MENTAL HEALTH PROBLEM. To je v anglickém  metru na každé stěně. Musíte pomoci každému do 24 hodin. Ne tak v České republice. Pokud je  to vidět mediálně,  tak se udělá obrovské show. Klaus je hodně ješitný. Pokud mu napíši,  za pěstounské rodiny,  že nemáme byt, tak mě odpovídí:  "Málo jste se starala." Čekám až mu skončí volební období, a  bude  také on přehlížen. Pak mu řeknu :  "Málo jste se staral o nás podané."

MgA.Květoslava Šamajová
Kveta.Samajova@gmail.com

Save the children,Believe in Children,Cancer Research

10. listopadu 2008 v 17:03 | MgA.Květoslava Šamajová
To vse neni ignoranstvi,ale pomoc potrebnym.At jiz jde o stari nebo deti bez domova,bez rodiny, nebo lidi postizene rakovinou.Anglie se s tim vyrovnava tak, ze vstepuje zasady moralky vsem vrstvam obyvatel na vsech stupnich vzdelani,aby si lide vzajemne pomahali,aby se respektovali,aby byli spravedlivi vuci sobe vzajemne, a taky poctivi.Proste vsechno to,co nam chybi a co nam nikdo neklade za cile naseho ziti.Jedni davaji ,druzi to kupuji, a 50 procent jde zpet tam,komu to nalezi. U nas plnime popelnice vsim moznym,nemame to komu dat a taky to nikdo nechce.Jsme jeste moc pysni.Taky nam media liji do hlavy, ze 3 mladi delaji na jednoho duchodce a to nadeje neprida.Magistraty davaji zaloby na stare lidi,aby je vystehovali zlikvidovali,pokud se clovek z toho nezbohni,tak nema kam dat nabytek,nema co prodat a je do smrti chudy.Najednou,vdova,rozvedena,samozivitelka se ocitnou na hrane chuduby.To se nasim politikum velice libi a vubec je to netrapi.V 75 letech se takovy clovek nevzpamatuje,jednak je hrdy, aby trapil svoje deti,kteri vychovavaji take svoje deti a proste na to nemaji nebo vidina nakupu jim v tom brani.Tady v Anglli zejou obchody prazdnotou - nakupuje se v jenom v charitach,kde je to levne,a maji pocit,ze prispeli na charitu.Take jsou zde lide zamestnani v charitach a nikdo je nevyhani z jejich domovu.Tady by se mi nestalo,ze kdyz me matka umira a ma 81 let a mam dite z detskeho domova,neni to muj syn,ale udelala jsem dobry skutek,ze me starostka SORFOVA ODS z Prahy 11 vystehuje,jelikoz ji seru tim,ze stale hovorim,ze me zavreli otce, v 50.letech a zadam satiskafakci ,aby moje rodina byla rehabilitovana.v privatizaci to udelala. Mam papir,ale ukradli mi byt, vsechno rozbili a bydlim v brlohu.Mohu jenom chodit do muzei a vnimat klid duse BUDDHU,BODHISATVY, a predchudce krestanstvi.Nakonec charakter cloveka se tolik nezmeni,jenom se vytribi v prubehu let, kazdy se pozna az v utrpeni,co je ochoten udelat pro jineho,jinak se nezna. Jeho krivka zivota ceka na kazdeho z nas, a nikdo ji neunikne,pro nekoho je to pak horka pilulka,az se s ni sblizi a stotozni se s tvrdou realitou zivota.

Co byl RAJ KAPOOR v filmu 50-tych let - to byl GANDHI V POLITICE

10. listopadu 2008 v 16:45 | MgA.Květoslava Šamajová
Kapur zemrel a nezazil MUMBAJ ani BOLLYWOOD.Jeho indicke filmy,ktere jsme opentlili cenami v Kkarlovych Varech ,GRAND PRIX za Pod rouskou noci se hraji ve francouzskych muzeiich,ale nehraji se v Praze.Jeho filmy z padesatych let,byly proste.Sdeloval,ze jednou DIPLOM bude mit cenu jedne vecere,to rekl jiz v roce 1958.zatimco se jeho filmy predvadeji jako klasika a historie umeni v cizine,tak cesky narod ,ani nevi, kdo byl RAJ KAPOOR cti RADZ KAPUR. V dobe,kdy se u nas zavirali politicti vezni v padesatych letech,tak komuniste vyznamenavali na festivalu ve Varech Raj Kapura za to,ze umel rici,ze diplom je cena jedne vecere.V tu dobu,ale nikdo nebyl nezamestnany,to by znamenalo,ze je prizivnik-kazdy mel praci. AWARA -TULAK je o advokatovi,ktery odsoudi zlodeje do vezeni, a ten se mu pomsti tim,ze narkne jeho manzelku z cizolozstvi,advokat nic neproveruje,manzelku zazene, a zlodej jeho syna vychova ve zlodeje. Kapur chtel rici,ze zlodejem se clovek nerodi,ale stava v meznich situacicih ,kdy je hladovy.Bohaty se nakonec dostane do situace ,ze ztrati rodinu, manzelku ,syna a zije smutny zivot,dcera jeho pritele se stane advokatkou a detske pratelstvi je nakonec zase sblizi. NARGIS a RADZ KAPUR v 29 letech odvedli mistrovsky kousek,na ktery se nezapomina.Jiz dlouho nejsou mezi nami,jsou po smrti, a zatimco mistri historickeho umeni jim vzdavaji hold vsude na svete,my je vubec nezname.MUZEUM GUIMET v Parizi vzdalo hold Raj KAPUROVI nejenom timto filmem ,ale celou jeho prehlidkou vsech slavnych del,moje 3 dny nestacily,abych to vsechno zvladla.Preji mlade generaci, aby znala jeho jmeno,a pokud budou mit prilezitost,aby vedle BOLLYWOODU taky videla klasicke indicke umeni.Kapur je nadcasovy a umel se prozrit do let budoucich .U nas je KAPUR velka neznama,stejne jako GANDHI,ktery byl vezen nadeje,a umel pro svuj narod silou sve osobnosti ziskat renome ve svete.

CESKA REPUBLIKA dne 1.1.2009 bude predsedat EU po Francii.

1. listopadu 2008 v 18:03 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak asi za 2 mesice si sedne CESKA REPUBLIKA do presdsednictvi Evropske Unie. Nikdo ji neveri ani vlastni lide. Seniorum bere tato vlada 3 pokojove byty a dava jim kralikarny, 75 lety duchodce se bud zbohni a jde rovnou do blazince, nebo to vydrzi a stane se zebrakem. Nabytek nema kam dat, nikdo ho nechce, a tim duchodce nema co zpenezit. Starodavne anticke nabytky se prodavaji pod cenou v Praze, kramy jsou jimi narvane, lidi na to nemaji. Tak takhle to vlada dela se seniory. A pokud senior pomuze, to je HROB pro neho za ziva. POMOC v CESKE REPUBLICE znamena SMRT INTELEKTUALA, prestanete si kupovat knihy,jezdit na dovolenou, mate na den na jidlo tak 31 Kc, za to koupite 2 a pul krabicky sardinek. V Londyne stejne rybicky stoji pouze 32 pi, Tedy za 1 libru mam 3 krabicky sardinek OMEGA 3.
Clovek zasne kam to CESKA REPUBLIKA dotahla od MASARYKA. Muj dededecek byl legionar, nikdy si nesel pro medajli za statecnost, byl legionar v Rusku a byl v zajeti dva roky, pak se vratil,potkal Marusku a museli se brat nekdy v kvetnu, meli konvalinky jako svatebni kytky. De facto, me neni dosud jasne, proc v mem rodu jsme mely same statecne, kdyz si na to CESKO nehraje. Legionar, politicky vezen na paragraf MILADY HORAKOVE no to je konec nadosmrti. To mate geny, ze stale mluvite pravdu, a jste chusi a chudsi, az jste nejchudsi. Clovek jde sice duchovne vysoko, ale nema nazbyt, nema na kulturu, nema na poradne osaceni, nema na nakup knih, bud nema na metro nebo na satstvo nebo na knihy nebo na vzdelanost. Tak takhle je to nyni v CESKE REPUBLICE. Zajimave je, ze deti agentu S t b  a  ty , co spolupracovali s NACISTY maji prosperitu a vydelavaji miliony, pry jsou profesionalove. Inu,  kdyz nam nedaji praci,  tak jini vynikaji.
Verim,  ze CESKA REPUBLIKA bude plna lzi v predesednictvi EU a pokud si nebude hamonit PRO SEBE,  tak pro druhe neudela nic.  Jenom nas rozprodava, a  jiz neni nic nase.  Ne nadarmo GANDHI  rikal,  nic ciziho,  vsechno si vyrabejte doma. Budete nezavisli,  abyste si byli sobestacni.  Zacal s kolovratkem,  aby si utkal bederni rousku z bavlny.  Vim, ze je INDIE dnes jina. Ma jiz 28 svazovych republik.  Populace je vic nez miliarda .  Je ale  vice stastna nez my,  a je vice srdecna nez my.   Také  je vice pokorna nez my.  To je proto,  ze mela VELIKANY,  mela VZOR. Kdo je nas vzor ?
Asi naposledy MASAYK a to je uz hodne dlouho.
KDO VYDA :  GANDHI  : PRISONER OF HOPE BY JUDITH M.BROWN, LONDON 1984.
Gándhí :  Vězen naděje, napsala již v roce Judith M. Brown, Londýn 1984. 

To jsem si listovala v městské knihovně v Londýně, když jsem byla za kamarádkou po 18 letech. Nyny mi psala, že je na tom opět špatně, ať přijedu na měsíc.  Nyní  to  co mi sdělila,  je hodně vážné. Je jí jako mě, něco okolo 66-67 let.  Ale je enormně tlustá, nehýbe se,  a má nadváhu. Nedělená turistiku a silně kouří. Kdyby to omezila, tak by se s tím něco dalo dělat. Když jsem  za ní byla měsíc a modlila se s ní, tak byla silná v mysli.

Kveta.Samajova@gmail.com
dodatek: 29. 8.2010
Praha

Jak dnesek vidi deti politickych veznu paragraf 231/48 Sb.

1. listopadu 2008 v 17:44 | MgA.Květoslava Šamajová
Brozova-Polednova podala zadost o milost presidenta Klause,ktery ji neomilostnil.Podilela se na vrazde 4 lidi.Milada Horakova byla zatcena 1949 a 6/1950 odsouzena k trestu smrti.Spolu s Horakovou bylo odsouzeno 12 lidi. 3 k trestu smrti. 9/2008 byla Brozova -Polednova poslana do vezeni na 6 let . Vrchni soud zasedal v Plzni. Mela nastoupit do vezeni na 6 let , ale problemy se zrakem, na ktere se vymlouva , neznamenaji, ze by nemela nastoupit. 1.11.2008 mela nastoupit do vezeni na 6 let, jeji advokat pozadal o odklad, a soudce PETR BRAUN prohlasil, jiz pri vyneseni rozsudku , ze si neodpyka ani den. Mela nastoupit do veznice s dozorem v Plzni-Borech.
Nejnovejsi pruzkum verejneho mineni MERIDIAM zjistl a psalo to LN , ze dnesek je nejlepsi obdobi pro CSSR 16 procent, preference Rakouska- Uherska je 5 procent, 22 procent vzpomina na komunismus, a 43 procent ve veku 12 let az 44 let a ode esa ci ODS ve veku od 65 let do 79 let .Vsichni ale sdeluji , ze lide na sebe nejsou hodni, politici jsou zkorumpovani a CESKO nema dobrou povest ve svete.
Cekala jsem55 let az me daly kompletni krabici s celym odsuzujicim procesem na meho otce Miroslava SAMAJE. Kde to lezelo 55 let, a proc nam to nedala Ceska republika do 50 let, tajne archivy se otevrely v roce 1999 a to co bylo tajne je verejne. Ale jak to pracuje u soudu, stale maji deti po politickych veznu komunisticke soudkyne - jenom ty - a ne jine .Nebo sympatizanty komunismu. Nemela jsem nic se soudy , jenom se me zzelelo meho prasynovce aby nebyl do 18 let v detskych domovech, tedy od 11 let do 18 let, a jak to dopadlo. Byl tam 3 roky, na pastounstvi jsem cekala 7 let a byla jsem pestounka pul roku,pak nam ODS vzala byt, najmy byly zaplaceny, jako ucitelka jsme mala jenom 8.500,- Kc mesicne. S privatizaci si na nas byt 3 a kuchyn prisel podvodnik s byty, ktery mel chalupu a tu jeste ma , ma auto a jeste druzstevni byt, je impotent, nema deti, matka mi umirala 9 mesicu, 14.4.2004 byl soud a rozsudek VYSTEHOVAT a nerekl KAM? Matka mi zemrela 28.4.2004, a 27.11.2006 nas vystehovaly, nyni chlapec, po dvou operacich nema jeste maturitu a mel by narok na pestounske davky, ty nemame nemame byt, kdyz to napisi TOPOLANKOVI, tak to posune ministru spravedlnosti ODS a ten mi neodpovi, zatim na muj pripad me 5 ministru odpovedelo, vzdy, ze nelze nic delat, ale tento z ODS ani to ne.Takze Vvrchni soud ma za predsedu v Praze komunistu, u Nejvyssiho soudu mam taky komunisty,ty pisi,nemate pravo dovolani, a Ustavni soud to odmita, ze nemam zadna prava.
takze kdo ma tedy v Ceske republice prava,zase ty ze stejneho vedeni jako totality/
Muj otec byl taky na BORECH, taky v Valticich, taky v Jachymove, a kdo se ptal jestli ma nejake zdravotni potize, kdyz vychazel na amnestii s podlomenym zdravim, tak tam byl zaznam, ze neni znamo, za co tento vezen sedi a odpykava si trest. Psal se rok 1960 vysel na amnestii, v roce 1968 stihl zalozit K - 231 na Znojemsku, tak jsme byli nonstop nepratelske osoby tehdejsiho rezimu a proc jsme jeste nyni, kdyz TOPOLANEK tvrdi, ze se 3.odboj zaslouzil o stat. TAK PROC ODS L Z E , bere nam byty, hamoni vsechno pro sebe, proc nedovoli, abychom zili a bydleli ve svem byte, a proc jsme bezdomovci za pravdu. Uz jsem pochopila proc byl G A N D H I vezen nadeje, neboli PRISONER OF HOPE. To jsem take, ale jaka je pro nas nadeje, nemame byt a kdo nam da hypoteku,kdo nam da strechu nad hlavou, TOPOLANEK, BEM, nebo C S S D, nebo KDU, pokud jsem cetla v mediich tak KDU Svoboda vzal dum i detem z JEDLICKOVA ustavu kde jsou handicapovane. A me KDU take nepomohla, ba ona to byla, kdo me udelal falesnou nabidku, a ODS me podlomila kolena. Proste, abych nedala zalobu na soudce KIKU ktery odsoudil meho otce v roce 1952.Za co, ze pomohl k uteku 3 lidem a prozradil valticky prechod. Sam dostal nejprve trest smrti - pak 22 let - a pak amnestii v roce 1960 s podlomenym zdravim. Vyslechy jsem mela od svych 13 let a od 8 do 19 let, byl otec zavreny. Vim co je HLAD. Ale proc to vim nyni v demokracii, proc me vyvzali praci v roce 15.10.1992, proc jsem ji shanela do duchodu a proc ji stale shanim pro chlapce - aby dostudoval. Ttak komu mam verit, asi GANDHIMU :
vezni NADEJE.