Srpen 2008

Znalecké posudky v Čechách

29. srpna 2008 v 15:07 | MgA.Květoslava Šamajová
Do roku 1999 jsem nevěděla,že mám 3 vagíny a 6 vemen,až to o mě napsal agent StB Mudr.Václav Břicháček, 75 letý kozel. Pokud bych je ovšem měla, tak jsem taková rarita, že by chlapi na mě stáli fronty. Zatím mám malý kozy, jenom 75 b, a ještě mě žádný chlap v životě neřekl: "'O, jaké krásné kozičky máš." Takže kauza P 106 / 91 ve Frýdku Místku, která má 2.200 stran a je toho víc než má pan Kájínek, ten má jenom 1500 stran, jak mi říkají v podatelně soudu,je nejvyšší na soudě v Moravě možná na všech soudech. Kájinku, chápu, jak musíš být nasraný, že jsi na Mírově, mě stačí, že k mému jménu napsali (Šamajová, Šamajová, Šamajová a sečetli, matku, druhou manželku a pratetu, a z toho byly ty tři vagíny a 6 vemen. Ta představa , jak ke 3 vagínám běží 3 chlapy najednou nebo postupně a mají buď jednu nebo tři a nebo 6 vemen.No, tak jsme se zasmály. Druhý posudek je smutnější, to když jsem se nasrala a jela do Plzně,že mě pražští čuráci přestali zajímat, když 81 letí posudkáři M P S V ze sociálního resortu řekli u ileusu,že Jaroslav je zcela zdráv a má mechanický, to jako že spolkl pecku.Nakonec jsem to dokázala že to půjde ke kasačnímu soduu,ale jsem již tak nasraná, že v této republice, když si Říman usmyslí, že jeho syn nikoho nepořezal, tak nepořezal .Ale občan, když nemá 6 vemen, tak je má, a když nemá 3 vagíny, tak je má. Co k tomu dodat. Že chápu slovo
Č U R I P I N D Y, které koluje na Moravě, to říká to , že mám ty vagýny i ty vemena.
Když jdu Prahou a vidím ty bárišně, jak se jim houpají kozy, pak u pasu ty špeky, a za prdelé jiné špeky, tak jsem nakonec ráda za svoje půlky, nulky, nicky. Jenom ,když jedu na sraz maturity,a vidím ty zadnice a cecky, tak si zpívám :Generál Laudon jede přes vesnici, generál Laudon jede přes ves.,... ."
Znalecké posudky jsou rarity v Evopské unii.Taky jsem byla pozvaná na POLICII ČR, že mám sexuální styk s mrvolami, to si zase vymyslel Judr.Tomáš Lipták, něco mezi 85 -90 lety advokát.Já si myslím, že se již pochcává, ale POLICIE ČR, musela prošetřit, v které márnici ty mrtvoly šukám! Víte není šuk, jako šuk, ale když není mrtvola, nemůže být márnice. Ale, že jsem studovala u Ivo Pondělíčka, sexuologoga a prof.na FAMU,tak jsem na ně vyrukovala s tím, že detaileně potřebuji vědět, jestli miluji ty mrtvoly orálně nebo vaginálně, a jestli miluji mužské nebo ženské, pak by se to hodilo i na sochy a zvířata. U soch se to má tak,že bych je musela sexuálně zneužívat a taky zvířata. Pravda je, že mám doma, velké pavouky,a havět mě leze zpod plesnivých dřevíček, jelikož ten konfident co to na mě hodil, že šukám ty mrtvoly ,tak mě ukradl byt 3 + KK, za podpory ŠORFOVÉ, ex - starostky z JEDENACTKY -JIžní město a nyní je v zastupitelstvu.Je hájená, byla ex sekterářka KLAUSE, v Občanském fóru-je stále ve fóru. Policie to vždy odloží : znáte ten paragraf je to vždy : A-A : odloženo.
Takže mám smůlu : šukám zvířata, mrtvoly, mám 3 vagíny, a 6 vemen.
Ach jo : já se mám.
magistra umění : MgA.Květoslava Šamajová -pěstounka 1998 do 2008 za 10 let 35 soudů o dítě,které je plně invalidní(ILEUS) ale jjinak dle ČR není invalidní je zcela zdráv.
SIBYLA to nazvala :země naopak.
magistra umění: MgA.Květosklava šaamjová

Letní letargie.

26. srpna 2008 v 18:45 | MgA.Květoslava Šamajová
Léto je takové jak říkám v titulu, jsme letargičtí. jsme taky dehydratační. Zvyšuje se nám glukóza v krvi.Životní orgány nám proudí pomaleji, a tak je nutno pít vyšší procento tekutin. V zemích kde je ve stínu i 50 stupnů, se z lidí line pot, vzpomínám na Thajsko, to je prádelna, tam vám stačí 2 trička, a stejně jedno, když na sebe vezmete, tak vám trčí bradavky, jako v zimě, jelikož jste stále orosený. Pod paždí máte stále jakoby sůl, která opouští tělo spolu s potem. Tím, že máme zátěž na p i t t a - žluč, musíme - neboli by bylo vhodné - se zaměřit na potraviny sladké, vlhké, studené. Ty nám totiž vytvoří její snížení.
Co patří do letních potravin.
Určitě mě dáte za pravdu, že milujeme meruňky (jsou stále drahé až 69,-Kč za kilo) , jsou naše a jsou drahé, banány , ty co naše nejsou , jsou levnější (28,-Kč za kilo) drobné maliny, jahody, ostružiny (košíček do 50,-kč) meloun, ananas, grapefruity, hrozny, liči, manga, broskve, je toho celá škála. Nebojte se ani plody tykví, se soustředit, na saláty z celeru , jsou na potenci, i když já je ráda, a miluji i chlebíčky z celeru (jídlo chudých, proto mají chudí tolik dětí) , kedlubny, ledový salát, ředekve, a taky špenát (ten já sama nerada). A pokud uděláte letní salát, nebojte se k tomu dát jogurt, nebo i hrnek podmáslí.
Z příloh je dobrá rýže basmatti, stará jeden rok, nemusí být zrovna nová, citron, ten berte ke všemu, hodí se tuze a náramně. Voda může být pramenitá, studená, nebo chlazené kravské či kozí mléko.Můžete si vyrobit směs salátů z máty a okurek, máta je také vynikající jako čaj, ze živých listů, a nebo je výborný i studený mátový čaj, v letních horkých dnech. Chutě slané, ostré omezíme. Naopak co je vhodné rozšířit jsou - fenykl, anýz. Mimochodem, dědkům radím v supermarkytu, když jsou zcela bezradní, a dochází peníze v důchodu: radím fenykl, jednak se po něm dobře vyprdí a mají večeři za 7.-Kč. S fenyklem jako s cibulí, oloupe se jedna vrstva, pak se nakrájí a dá se do vody zavařit, k tomu je nejlepší brambora, podušený fenkl s bramborem a uvařeným dohromady s koncovým listím fenyklu, vás příjemně ukolébá na noc, a nejenom vás,ale i děti. Pokud jste v tropech, vrhněte se na kokos, jeho šťáva se dá pít brkem, z kokosu rovnou, pokud byl zaseknutý mačetou.
Také je někdy dobré , jen tak si pojíjet citronovou vodu , a pročist tělo. Vyhněte se potravinám horkým , suchým, ostrým.

JARO a očista

26. srpna 2008 v 16:13 | MgA.Květoslava Šamajová
Jaro je obdobím očisty - živé bytosti se probouzejí, z dlouhého zimního spánku. Někteří se postí 9 dní, že pozřou dva h ř e b í č k y denně, jiní milují citronovou vodu (to je teď můj případ-já vycedím limetku a lížu to s cukrem,Mňam) ) a někdo pojídá ovoce,ten kdo je nemastný-neslaný, je i takový i na jaře, jí neslazené pokrmy. Každý se snaží očistit si tělo, každý, každý jinak.
Jarní potraviny - jablka, manga, hrušky, čočka, hrách, kardamon, kmín, řecké semeno, kurkuma, karela (meloun) okurka, cuketa, baklažán, zázvor, dýně, cuketa.
Soli je nutné použvat málo, a taky je třeba se vyvarovat nadmíru tučností, masnosti ,a těžkosti. Brambory je třeba doplnit určitě kmínem, zázvorem, česnekem. Proto jaro je období Kámy - toho boha co tak dovádí. Je nuné pít hodně vody, tam kde je studené podnebí, tak i krev je hustší a zpomaluje rytmus toku, a tam kde je teplo, tak tam zase lidé jsou letardičtější.
Přístě léto.

Zimní ajurvéda

25. srpna 2008 v 18:56 | MgA.Květoslava Šamajová
Přijde vítr,zima,která je suchá a studená.Proto je nutné jíst během zimy mastné pokrmy,masáže těla,pomocí olejů ze sezamu.Kaloriemi si pomůžete proti chladu,můžete si brát ořechy,sušené ovoce,semínka.
Co je tedy nejlepší?
Pohanka,pšenice,červená čočka,melouny,mrkev,hrášek,brambory,špenát(ten sama nerada) řepa,lusky,cukety,máslo,smetana,mléko,papája,mango,granátová jablíčka,med,udrží rovnováhu,není od věci i pití vlažné vody.
Jídelníček na 7 dní.
Pondělí:rýže-cukety,okurky,květák( a taky se na sebe hezky podívejte do zrcadla)
úterý : červená čočka,rajčata,zelí,mrkev,věci do kysela.
Středa:koriandrová chuť,brokoli,kapusta růžičková,zelené fazole,chřest,zelí.
Čtvrtek:kukuřice,cizrna,šafrán,kmín,žluté ovoce.
Pátek:snad potraviny bílé barvy,např.houby,kokos,mléko,sýry,fenykl atd.
Sobota : fazole,baklažán, mák, kmín, švestky, ředekve atd.
neděle:fazole,hrách,pohanka,suché hořké potraviny
planety:pondělí-Měsíc, úterý:Mars, středa:Merkur, čtvrtek:Jupiter, pátek: Venuše, sobota:saturn,neděle: Slunce
Tak ahoj!

Tobogan a dva Neckáři

23. srpna 2008 v 23:28 | MgA.Květoslava Šamajová
Dnes jsem slyšela v Tobogánu Cibulku,jak si pozval dva Neckáře,sourozence.musím se vyjádřit,že Neckář zpíval od srdce, a tam kde neměl již mladý hlas ho doprovázel bratr. Vzpomínám si,jak jsem mu prodávala potraviny na Pankráci.Ne vždy tlustý je zdravý,je to ze stresů. V tu dobu moc nezpíval,pak se i oženil,vše se zlepšilo,a i nastartoval znovu kariéru.To,že nešel do tria s Vondáčkovou,chápu.Což ona nechápe,ani její Michal. zatímco Neckáři jsou nefalšovaní,rozdávají se srdcem,tak Vondráčková má umělé kozy,pohne se a gesto,je manažérské,zazpívá sice jako Helenka,ale není to naše Helenka,vše je strojené,takže je to stále složité.Dříne nebyly Blesky,AHa, šípy,ale byla šeptanda. já samozřejmě nevím,jestli šukala s Štrougalem, a jestli ji Štroufalová dala facku za kožřich od štrougala.To se šeptalo,ale zatímco jiní ve zpěvu nemohli, jiní ve svojí profesi nemohli,tak ona mohla pořád,ne,že by byla krásnější,ne,že by byla štíhlejší, ne,že by měla lepší repertoár,ale byla vidět a slyšet,tak se na ni nezapomnělo.I jiní uměli totéž,ale nebyli vidět a nebyli slyšet,tak se na ně zapomnělo.Ale Neckáři zpívali od srdce,tak jsem je nevypla,a bylo milo s nimi slyšet v kuchyni jejich hlas.

Gruzii dáme 150 milionů,nemáme na vlastní lidi doma !

21. srpna 2008 v 15:21 | MgA.Květoslava Šamajová
Ó, jak jsi velkorysá, ČR, že dáš pro Gruzii 150 milionů.Ó, jak jsi velkorysá, že nemáš ČR, peníze na oběti trestné činnosti, i když jsou na to zákony Ministerstva spravedlnosti.Ó, jak jsi velkorysá, ČR, že nemáš ani na děti,které byly šikanovány,ve státních zařízeních.Ó,jak jsi velkorysá, ČR, že pomáháš právě Gruzii,tam,kde se narodil STALIN.Ó,jak jsi velkorysá, ČR, to nevíš,kolik bylo ukradeno českých a slovenských lidí do GULAGU.Nejprve byli v Gulagu,pak po smrti Stalina byli rehabilitováni,pak se vrátili ze Sibiře, a byli zase zavřeni do uranových dolů. Ještě v roce 1989 se báli všeho,dva režimy,je zničeli,zničili jejich rodiny navždy.Ó, jak jsi velkorysá, ČR,že nejprve nám prodáš znojemské okurky,pak nám prodáš letiště, a pak náš dáš do otroctví. Co je to jiného, když nám bereš byty, když naše děti zavíráš do dětských domovů, když nás nutíš platit poplatky a vydávat různé doklady že nic nemáme.Máte perské koberce,máte televizor,máte lednici,máte pračku,všechno prodejte,a pak můžete mít teprve sociální dávky.Pokud je tady zákon na odšodnění obětí trestné činnosti a žák čeká od svých 11,5 let do svých 21 let, a za poštovné jsem vydala za 10 let pro 35 soudů 40.000,-Kč a stát se mě vysmívá ,že rozsudky není schopen napsat ani za měsíc, dva měsíce, u soudu je advokát za Ministerstvo financí,který nerozumí ochraně práv dětí, je mu lhostejno,že "oběť " tam nemusí být přítomna, oběť tam přesto vyžaduje, a pak všechno oběti zamítne. I když to potvrdil i Nejvyšší soud. Ó,jak jsi velkorysá ČR,že dáváš Gruzii 150 milionů a sama máš holou prdel. Alepson pro naše lidi.Ó jak jsi velkorysá ČR,že prosrala arbitráž 9 miliard na Diag Human.To bude tím,že si vybíráš externí advokáty, kterým se platí 241 milonů za rok 2007 a pro naše děti nemáš.Ó jak jsi velkorysá ČR,že máš 9 miliard na Diag Human,že máš 150 milionů na Gruzii, nemáš ani na odškodnění poškozených dětí z dětských domovů.Rok čekáme na invalidní důchod,10 let čekáme na usraných 60.000,-Kč,pro nastartování oběti trestné činnosti,která byla zneužita ve svých 11,4 letech a nyní má 21 let.Nikdy nebylo na dovolenou,nikdy nebylo na počítač,nikdy nebyo skoro na nic. Ó jak jsi velkorysá ČR,že máš pro jiné,jenom ne pro vlastní lidi.Magistra umění, 'S A M A J O V Á ,dcera politického vězně Miroslava 'SAMAJE,souzeného na § 231/48 Sb.(velezrada jako u Milady Horákové. ČR mě vzala mámu ,neodoborně léčila na proleženiny v Krči, pak po mě chtěly úplatek 30.000,-Kč na nadstandard, sami ji poškodili, neměla jsem ani na vlastní matku na úplatek, a musela jsem mít na rubáš, na pohřeb,20.000,-Kč. Dítě má mít již 10 let odkodnění 60.000,-kč,místo toho měl dvě operace ILEUS,a rok žádáme o plný invalidní důchod.11/2006 mě vzal estébák judr.LIPTÁk byt 3 + Kk,37 metrů čtverečných bydlím v havarijním nebytě s protékáním,bez sporáku,s havětí,že by tam nedali cikánaO všechno se musím soudit,jelikož Stb je stále aktivní.Současná Policie si nás eviduje jako vazební děti,ačkoliv jsem se ve vazbě nenarodili. nikdo pro nás nechce nic udělat,a jsme psychycky týraní stále.Pokud jste vzali život do svých rukou a vystudovali vysokou školu,tak nás neustále pokořují v nekonečném souběhu paraleních soudů o ničem .Ó jak jsi velkorysá ČR,že jsi nám prodala okurky,prodáš letište,a z nás uděláš otroky.

Kombinace znamení

18. srpna 2008 v 11:15 | MgA.Květoslava Šamajová
Nic není jenom teplé - oheň, ale i suché - země. Převažují vždy dvě znamení. Vnější a vnitřní. Beran je ohnivý, ale uvnitř vodní. Voda je společná všem znamením, kteří jsou jarní, jsou tedy citliví, i když zvnějšku tomu nic nenapovídá. Pojem ohně. je nespoutaný, co vznikne s vodou. Oheň vodu zahřeje, a změní ji v páru. Pokud v člověku je nahromaděn strach, pocit ublížení, tak nemůže z prostoru, a vytvoří tak velkou sílu , nabitou k citlivostí -např.Beran. Vzteká se, ale svou nahuštěnou sílu někdy pracuje hlava nehlava. Prudkost, neústupnost, vášnivost. Beran je někdy svéhlavý, ale uvnitř velmi citlivý. LEV - LEO je pln ohně, nejvíce plápolá. Jeho energie jde rozumem, a k tomu vede i ostatní. Pokud není šéfem, nahromadí se jeho energie, a ve vzduchu dochází k bouřkám, hromům , bleskům. Ale i po bouří je krásně, jasno, a tak u Lva ho jeho hněv brzy přejde.
Střelec. Má vnitřní živel ZEMI. Ta ho usměrňuje, dává mu pevné hranice. jeho energie je tak ostará, a jasně mířená, že Střelec umí zasáhnout vždy cíleně a přesně. Umí vycítit toho druhého velmi přesně a citlivě.
S letními znameními je společný vzduch, s podzimními země, a se zimními oheň.
Pokud znáte i hodinu narození, dá se více a blíže určit charakter utváření vašeho dítěte. Jedno je jisté, pokud lidé žijí v harmonii a bázni Boží, mohou předcházet svému předurčení, a zmírnit jeho hroty.Odpouštěním a promíjením, jinak jste na sobě neudělaly žádný kus proměny, a taky se ve vás nic nezmění. Kdo může proměnit Vás, je jedině milost Boží a o tu musíte požádat Vy sami.

Znamení vzdušná -znamení vodní

18. srpna 2008 v 10:33 | MgA.Květoslava Šamajová
Vzdušné znamení - Blíženci, Váhy, Vodnář je aktivní,mužské, slabě jangové.Protipól je znamení vodní - Rak,Štír,Ryby, pasívní, ženské,slabě jinové.
U vzdušných znamení nestoupá energie až do nebeské báně, ale vzduch se pohybuje horizontálně rovně - spojuje nebe a zemi, jeho energie je tvořivá. Zasahuje intelekt a logiku. Důraz je zde kladen na řeč a myšlení. Lidé vzdušných znamení jsou pohybliví , přemýšliví - sanqvinici. Vyslovují se v myšlekách i písmu. Jsou postaveni na bázi rozumu, předávají myšlenky, a lidi vzájemně propojují.
Znamení vodní, svoje pocity těžko uchopují slovy, ale vyjadřují se gesty. Lidé ve znamení vody se uplatňují v umění, hudbě, poezii, zpěvu. Umí dobře pečovat o jiné lidií, mají empatie vcítění. Ale často se utápějí samy v sobě, až k depresím. s nimi je třeba mnohdy mlčet, a cítit je srdcem, než slovy.

Dnes jsem si hrála na poštu

16. srpna 2008 v 17:34 | MgA.Květoslava Šamajová
Kasační stížnost stran invalidity dítěte,kterou řeším jeden celý rok,toho množení,poštovné, za to bylo sendvičů.Pošta ze mě měla v P 106/91 za 10 let celkem 40.000,-Kč.Pak mě nic nedaly,dítě neodškodnily,a ještě jsem měla platit náklady řízení. Myslíte si, že by to chtěli po politikovi.Ten má řízení do měsíce, a žádné náklady- je politik.Je vždy bezúhonný.Má i na advokáta,aby byl bezuhonný.Já stále lovím ex offa, a musím se s tím lidsky poprat, mě nikdy nevyšeší na I. a II.stupni, ženou mě k Nejvyššímu soudu, pak Ústavnímu soudu, nyní NSS tedy Kasační stížnost. Nejprve jsem v dětství nechtěla být učitelka,vystudovala jsem fAMU, je mi platna jak mrtvýmu zimák, všichni co jsou v NOVĚ, PRIMA a v ČESKÉ ani faMU nemají. Nepotřebují ji, jsou drzí. K čemu tedy profese vystudovaná s laskou, když ji nemohu uplatnit. Mají o mě zájem 3 chlapci,dva jsou handicapovaní, myslím si, že jsem až tak neuměla ocenit, že umím žáky naučit dobře předmět, snažím se zamyslet a v rámci chápání , toho kterého dítěte, jsem schopna malou skupinu něco naučit .Tady se mě nabízejí 3 chlapci, kteří potřebují pomoc. Tady v této zemi jsem stará, a nikdo mě nechce. Poslala jsem agentuře svůj současný obrázek věku 64 let a chlapci si mě vybrali, abych jim pomáhala se vzdělaním. Když mě nechce moje země, tak jsem věděla, že mě bude chtít někdo jiný, a ještě, si udělám zkoušky z jazyka. Tady vás nenechají učit,když jste nebyla rok v teritoriu, kde se mluví AJ, takže musím povinně na rok jinam, dle našich zákonů konkurence.Je tady tolik nasraných televizí, a nikdo nechce profíka s fAMU, takže musím jinam, zase se něco naučit, de facto,musím jenom pobýt rok v cizině a pak již mohu učit, musím tam být rok.Dle našich současných zákonů, musím mít praxi rok. Mám sama chlapce, kterému musím zajistit jeho rok studia,a chlapa nemám, a žádný "kamarád" mi nenašěel práci v ČR, od Aše do konce Moravy.
Takže jsem to pochopila,jak říká KLAUS, každý sám za sebe. Chlapce podržím do jeho konce maturity. Tady stejně nepřežiju v té studenné ratejně, zatímco za komunistů rozdádaly byty, mě nikdo nikdy žádný nedal, a ten náě jedinný mě ukradla demokracie. Co k tomu dodat. Je mě v něm zima,je studený,vlhký, plný hmyzu. Pokud tam někde potkám slušného člověka, tak se pokusím, si najít navou zemi, tady mě ponížili, mě,můj rod, donutili mě tzv.emigrovat zue sociální chodoby, abych byla syta a ač mám certifikátů půlnou prdel, tak to pro současné č ů r á k y nestačí.Oč je to jiné než za komunistů než jste někam došly, tak jste již neměl práci ,než jste vyjeli/y, vzali vám vaši židli. Je zamjímavé,jak se mnozí udrželi i poté, co s ostatními se to všechno zatočilo, z mojí redakce, tam mnozí jsou ještě dnes. Já mezitím měnila tolik "profesí"že jsem se až nestačila divit.Všichni kolem filmu a televize mě stále říkali,jak se zeštíhlují a zatím se tam nabíralo o sto šest. Inu, k tomu mohu dodat, nechávám to na tobě, Pane Bože, ty víš nejlíp, co jsi mi napsal v domě nebeského životopisu, ale jedno vím, že se daří s dětmi.

AJURVÉDA dle ročních cyklů

16. srpna 2008 v 16:32 | MgA.Květoslava Šamajová
Na západě máme cykly čtyři,ale Indie preferuje šest ročních období.My známe dvě rovnodennosti - jarní a podzimní, pak dva slunovraty. Letní a zimní. 21.3. a 22.9. v tyto dny jsou sluneční paparsky přesně nad zemským rovníkem .Jedná se o jarní a podzimní rovnodennost.21.3.se začíná severní pól naklánět k Slunci až do 21.června. Severní pol má nejvíce tepla,energie a slunečních paprsků.Letní rovnodennost.Šestiměsíční období od 21.3.do 21.9.Od 22.9.se severní pól vrací do svého předešlého postavení. Ajurvéda pak těmto cyklům klade velký důraz na správnou volbu potravin.U nás západní podmnínky přeferují pouze 4 cykly, podzim například znamená změnu barev, počasí není ani teplé ani studené, podzim je časem zvýšené aktivity, sportu a prožitku. Roční období přináši očistu. Tělo shromaźduje teplo, aby mohlo bojovat s chladem, a to je jedním z důvodů, proč se zvyšuje - p i t t a. Od 22.9.do 20.3. má nadvládu Měsíc, který přináší vláhu, deště. S příchodem prosince bude mrazivo, a lidé potřebují více kalorií, a na to se musí připravit během podzimu, zvýšit si pittu - žluč, k jejímu sklidnění by to měly být potraviny sladké, hořké, trpké chuti, sestava takového jídelníčku je tady pro vás.
POZDIM a MOJE POTRAVINY:
rýže,pšenice,ječmen,hrách,červená čočka, květák, okurka, fazole, dýně, rajčata, cuketa, meruňky, brusinky, kokos, datle, fíky, melouny.Střídmě by se mělo pak používat následné : máslo, mléko, aby bylo v rovnováze dobré zdraví a svěžest.

Znamení ohnivá -znamení zemská

16. srpna 2008 v 16:14 | MgA.Květoslava Šamajová
Beran,Lev,Střelec jsou znamení ohnivá,mužská, jangová,jsou to taková znamení,že druzí čerpají z jejich energie,která je natolik povzbudivá,že dává zdroj energie,převážně tvůrčí pro druhé.Lidé narození v těchto znameních jsou převážně tvůrčí,mají dostatek energie,síly k prosazování věcí,oč usilují.Ohnivá znamení mají lidská poslání, a k t i v o v a t o k o l í.
Býk, Panna, Kozoroh,jsou znamení zemská, pasívní, ženská,slabě jinová.Jejich energie udržuje pořádek, stabilitu, vytváří harmonii světu.Lidé země jsou obdařeni praktičkostí, mívají pomalejší reakce, a věci se jim musí vyslovit jasně. Musí si myšlenky napřed uspořádat a pak je teprve vysloví. Jsou dost často flegmatičtí, proto je vyprovokovat k akci je dost obtížné, jsou to dva protiklady:
ohnivé znamení se snaží věci měnit, zemské má tendenci věci uchovat.

Nevím čím vadím,ale chtějí mě zrušit...

16. srpna 2008 v 16:03 | MgA.Květoslava Šamajová
Nevím čím vadím,ale chtějí ěm zrušit... Přišlo varování !

Tak máme maturitní sraz osmých tříd

15. srpna 2008 v 10:32 | MgA.Květoslava Šamajová
Stalo se něco neuvěřitelného,že se scházíme po 50 letech,samé osmičky, 8A,8b,8C.Věřte mě nebo nevěřte, již jsem nevěděla, kam patřím.Ale našli si mě, jsem 8 C. Máme již 4 mrtvé, a máme přijít s fotografií, abychom se poznali, ale já nevím v kterém exekučním pytli mám svoje fotografie z 8.třídy.Asi bych tam ráda jela, je to v září. Zajímavé je to, že tam byla sestava BABINEC, málo kluků a již čtyři umřeli.To je dost divné, měli větší zátěž a stresy a asi to v sobě nosili, a tím to má pak prudší dopad,při střetu s realitou. Bude to v hospůdce v KŘELOVĚ na OLOMOUCKU,tak vám pak povím,jak jsme se potkávali,seznamovali.Teď jsem ráda, že mám tu cestovatelskou kamerku, a mohu si to natočit.V čase plískanic se mi to bude hodit, a vycucám z každého větu : jedno zrnko moudrosti.To se budete divit, co z nás po 50 letech vypadne.
Tak čao, za měsíc.

Dnes ta papírová onanie u soudu pro Prahu 4 pokračovala ...

14. srpna 2008 v 22:09 | MgA.Květoslava Šamajová
Věřte mě nebo neveřte,ale dnes jsem již ječela i na justiční stráž, ať mě strčí do vagíny rentgen, a neserou mě.Týden studuju exekuční titul, proč mě vystěhovaly, zdali mám právo vůbec se ptát u Ústavního soudu s nároky na spravedlivý soudní proces, a zašité kurvárny odhaluji,že například moje podané odvolání na exkuční titul, bylo odeslané rychlokvaškou Boženou Horákovou až den po exekuci, 28.11.2006(exekuce byla 27.11.2006) ale není podjatá, a tak nemám žádná práva v této zemi.Mám kovový knoflík na riflech a haraším pod rentgenem,jelikož to na mě vždycky vypálí, tak jsem se již dnes nasrala a ječela jsem na ně ,že jim dám zrentgenovat vagínu.Bylo jim asi 29 let a zírali jak pominutí.To ale neznají,že v Nachodce za bolševiků strkají gumové rukavice do vagíny,jestli nepřenášíte prachy na nákup televizoru. Patřím k těm,.co jeli Nachodka-Sibiřskou magistrálou,cestou chudých, týden do Japonska,viděla jsem ty nádherné ocúny fialové, jela jsem v smradlavém vlaku Sibiří a měla drbátko na blechy ,jelikož deky úžasně smrděly a byly plné blech,byl suchoj zakon, a baryšny hleděly- kdo má chlast.Já měla na sobě 8 punčocháčů, aby mě nedobyla blecha a když jsem jela nazpátek,tam mě bylo všechno jedno, jenom vložky jsem hodila do kýblu,byly ohmatané a smrděly ruskou rukou,chňapalkou,ale ocúny voněly nádherně a vzpomínala jsem na dědečka legionáře a Masaryka, jak tam dobývali svobodu a naši samostatnost Československa, a jak to bylo všechno zrušeno k 31.12.1992.Tak proč tam sakra bojovali za svobodu, když se na to HAVEL a spol. pak vysral. Teď tady máme Mongolce a budeme plodit a rozmnožovat šikmooké, Slováci nám smrděli.
To je tak můj skromný názor po roce 12/1992,za chvíli bude 12/2008.Já už budu prdět ve hlíně, a nebudu vás oblažovat svými textíky,stejně je nikdo nečte. Nepřežiju další zimu v té studené ratejně,ještě bych se mohla vdát do KUALA LUMPUR nebo RÁVALPINDÍ,to jsem ještě nezkusila,třeba by tam bylo teplo .....
shama - shamaj-šamádž - světlo-modré nebe-ŠAMAj-všude je moje jméno po celém světe širém napsané a já vlastně bydlím po celém světe....nechám to na pánu Bohu něco mě do zimy najde!

13.8.2003 - 13.8.2008

13. srpna 2008 v 12:35 | MgA.Květoslava Šamajová
5 neuvěřitelných let zápasím s Městskou částí Praha 11 - Jižní město (Praha 4-Háje) o tom, že mě vyhodily z bytu, 4 roky mě nedávaly pěstounské dávky, nechaly moji matce vzít šaty a daly ji to na půdu, a přemístili ji z domova důchodců , kde měla krásný pokoj s předsíní , záchodem, a svojí zahrádkou, a terasou, na vícelůžkový pokoj a šokem z ní udělaly ležačku. Maminka se z toho nemohla vzpamatovat, já jsem dělala co jsem mohla, ale neměla jsem doslouženo do důchodu , a měla jsem chlapce , který neměl 18 let.Zachraňovala jsem co jsem mohla. Když jsem volila, že musím dát chlapci budoucnost, tak mě K D U, na radnici Praha 4-Nusle, slíbila,že když se přestěhuji,zruší mu ústavní výchovu-kde 4 roky nebyl. Praha 11 to odmítla udělat,neměly jsme prostředky ani na jídlo ani na vzdělání. Živila jsem chlapce z jednoho výdělku bez podpory státu. Byla to ekonomické násilí na nás.Tak jsem dne 13.11.2003 podala směnu bytu (dle inzerátu) a přihlásili se vybraní PERSONOVI na jejich "doporučení".Že to byli problémovi jedinci, bez dětí ,sprostí 60-tníci, kteří měli chalupu a mají v Káraný, dále byt na Praha 4-Chodov, družstevní , mě bylo zamlčeno, a když jsem si tedy vzala mámu k sobě do BRECHTOVY 828/16 ,slunného bytu 3 + KK, kde jsme se všichni vešli, tak jsem byla bez nájemí smlouvy, i když k směně nedošlo, odstoupila jsem. Mě byla zrušena a PERSONA měl dvě, na dílnu a na můj byt.To vše bylo lelgální ,radnice jednaly rozdílně. Dle litery zákona je to tak (poučím vás) než se přestěhujete, tak platí staré nájemní smlouvy po nastěhování jinam, se teprve sepíše jiná nájemní smlouva. I když to zní neuvěřitelně, stala jsem se bezdomovec. Cosi nám, ale to cosi je plśňový byt, kde zatéká, je to vlkhé, a rozhodně to nemá hodnotu dva a půl milionu o který jsem přišla. U všech soudů jsem to prohrála.Radnice -Háje to jistila,že TAKY na mě podala žalovu : VYKLIDIT byt,ale neřekly, KAM! Nevěřím ani Havlovi ani Klausovi. Havlovi proto, že jsem žádala, aby Járovi ukončil ustavní výchovu , od 3/2001 do 11/2004 nebyl v Čeladné a přišlo tam 999.000 Kč, bez jedné koruny, a my měli 270.-Kč, na měsíc, a Klausovi proto, že tento zmatek či vědomou korupci udělala jeho sekretářka ŠORFOVÁ z Občanského Fóra,dříve starostka Praha 11,dnes je v zastupitelstvu. Zdali za ní stojí ještě dnes nevím, ale nepomohl. Když jsem chtěla po jeho nadaci na pěstounské rodiny, taky to zamítli. Všichni, kteří mě ho vychvalovii, tak neměli pravdu, nás podrazil Sám měl matku u sebe, a nechal pro ni vyrobit i lift. Mě předčasně umřela na zanedbání, proleženiny, na to, že se bála , co s námi bude. Mamičko, nemáme byt, Jára byl po operaci ILEUS a nestyděli se nás vystěhovat. Jára se potuluje od kamráda ke kamarádovi, já jsem stará mě odmítli všichni pomoci, tak tam přežívám již dva roky, letos to již nevydržím. Třetí rok je na mě moc. Na co stát dá ruce, odmítá to vrátit. Ale, že stát přidá k chalupě a družstevnímu bytu bezdětným n á š privatizančí byt, a ti, co měli privatizační byt, že ho soudně prohrají, to bych neuvěřila ani v nejbulnější fantazii nikomu. Vzala mi ho S t B, Judr.LIPTÁk podporován Šorfovou,starostkou a zastupitelkou radnice Háje. Bez KORUPCE nejde v tomto státě . Na tom je to založeno. Taky, když chci doklad: JSEM KRÁVA" a vyhání mě.Již jsem si zvykla, že vám v této zemi nepomůže nikdo. Proto hledám práci, kde se dá.Věřím, že tento rok, se mě podaří najít práce mimo Lhotku, Praha 4. Kde nemohu v zimě, ve vlhku a s havětí, která se dere zpod špíny a dřevíček, které tam živnostnímk PERSONA zanechal. Já měla v 3 + KK čerstvě vymalováno a vyměnila plastová okna v 3 + KK, dne 10.11.2003, a dne 27.11.2006 mě vystěhoval konfident STB, Judr.TOMÁŠ LIPTÁK.KDU nepomohla, ODS mě odmítla to řešit, HAVEL-KLAUS se tím nezabývali. Náprava žádná. Budu to považovat za štěstí, pokud mě Bůh dá na rok práci jinde.
MgA.Květoslava Šamajová

Hravý talmud

13. srpna 2008 v 12:01 | MgA.Květoslava Šamajová
Benjamin Kuras alias Miloš Kuraš (tak jak já ho znám) z 8 třídy, se zabývá talmudskými postavami budoucích učenců judaimsu. HILEL byl plebejec či liberárální, ŠAMAJ byl patricijský či "ortodoxní." Hilel se proslavil macesovými sendviči,tzv. KRICH, což jsou dva plátky macesů, křen, petržel, vajíčko, a směs z jablek, ořechů, vína , skořice a medu.ŠAMAJ v jídle do dějin nevstoupil. Liberární HILEL a ortodoxní ŠAMAJ definují judaismus stejně, stanoví základ etického a civilizovaného života, z něhož se odvíjí i západní civilizace včetně křesťanství. HILELUV a ŠAMAJUV výklad je pravdivý a správný.Oč se tito učenci prali , byla ŠKOLA ŠAMAJOVA a ŠKOLA HILELOVA, a haštěřili se 3 roky. Učení oných škol jsou slova Živého Boha, ale zákon následuje školu Hilelovu,že byla laskavá, byli skromní, a jejich výklady byly srozumitelnější a prakticky proveditělnější. Přesto se uskutečnuje rovnováha mezi oběma školami. Nikdo neví do posledního detailu, jaké jsou následky činů konáných v dobré víře ve zlepšování světa.HILEL přichází do Judeje jako čtyřicátník okolo roku 30 př.n.l.studuje Tóru a živí se truhlařením. Studuje v rabinské akademii, někdy nemá na zapalecní školného, a tak naslouchá jako neplatič na střeše akademie. Je smířlivější a otevřenější ke konvertitům. Měj rád lidi a přiváděj je k Tóře , bylo jeho heslo. Nesuď druhé, dokud se neoctneš v jejich situaci. Více žen -více čarodějnic. Více služebníků - více chtíče. Více sluhů - více zlodějů. Kdo získal dobré jméno, získal si je pro sebe.HILEL vytvořil základní pravdila rabínské logiky, jejich pomocí lze ze starých zákonů využít jejich význam pro nové okolnosti. Citáty Hilela a Ježíše mají shodné významy.Moje ponížení bude moje povýšení a moje povýšení bude moje ponížení. Ježíš: Kdo se povyšuje, bude ponížen a kdo se ponižuje, bude povýšen. Co se ti protiví, nedělej druhým. Ježíš: Co chceš, aby ti druzí činili, čiň ty jim, neboť to je celý Zákon a Písmo.
Kuraši,ale Kralická bbIble má jiný citán:Co nechceš, aby jiní činili Tobě, nečin ty jim." Takže nevím z jakého překladu jsi vycházel.
ŠAMAJ je zámožný judajský stavitel, ortodoxně vykládá zákony Tóry. Přísný, prchlivý, vlastenec a národopisec. Jeho citáty:" Přijímej každého přívětivě." Málo mluv a hodně čin." Šamaj trvá na tom, že čin a jeho důsledky mají význam. Oba jsou členy sanhedrinu-Nejvyšší soud--složený z nejučenějších rabínů - jejich spory se odehrávají na vysoké politické úrovni . ŠAMAJ přežívá HILELA o 10 let.Předsednictví přebírá po smrti HILELA jeho vnuk .Přesto,se vedou 3 roky spory o to, která škola , zda šamajovci, či hilelovci, byla přesnější, i když, jak bylo v úvodu sděleno, byly obě postaveny na bázi učení živoho slova Božího.
Šamaj: ! O svátku se dělá svátek a pak se pije víno." Hilel to prosazoval naopak.Šamajovci jsou z bohatších vrstev, vedou každodenní prací, ale svátek je pro ně důležitý.
Ulice ŠAMAJ je v JERUŠALAJIMU a nikdy jsem tam nebyla.Zato jsem byla v Indii a tam mají BHAVAN SHAMAJ (či šamádž) hudební místnost , kde se leží na zemi, na bílých povlacích, a pod hlavou je orinetální váleček. Vyfasovala jsem 4 chlapy, 4 hlavy, a notovala jsem si nějaký koncert a tiše podřimovala, neboť tato poloha mě k tomu naváděla. V arabských zemích si jméno ŠAMAJ vykládají jako BLUE SKY. Na jihu Indie, abych nezapomněla, je to LAMPA, která vítá boha do domu, zlí jazykové mě škádlili, a říkali, že když se mě chlap vrací pozdě do domu, že mu říkám, o mužičku drahý, že již jdeš tam brzo.
Žádného nemám ...
MgA.Květoslava Šamajová

Pohádka pro dospělé

10. srpna 2008 v 19:15 | MgA.Květoslava Šamajová
Kdysi bylo nebe spojeno se zemí provazem. Když lidé zestrárli,vyšplhali se po provaze do nebe a navrátili se opět mladí a krásní. Jednoho dne objevila konec provazu hyena, stáhla ho na zem a snědla. A od té doby jsou lidé smrtelní. Proto nemají v Mali rádi hyeny. Pokud to stihnete,tak do 24.8.2008 je v Náprstkově muzeu je v arfrické sekci podívaná pro děti,že uvidí bamberské stany. Vydovádí se tak,že buď usnou jak zabití,nebo budou blbnout celou noc. Pokud dáte ratolesti 30 Kč,tak se mohou i vyfotit s artefakty.

Co se dneska semlelo

9. srpna 2008 v 21:31 | MgA.Květoslava Šamajová
Setkala jsem se s kamarádkou a naplánovala jsem T-G-V z Londýna do Paříže. Setkala jsem se s jinou kamarádkou a ta mi řekla, že kdyby nečetla na poště můj článek o Indii, tak bychom se zase pár let nenašly. Tak jsme si hezky poseděly, popily čajíček, podívaly na fotky dcer a a syna, a měly radost v srdci. Pochopila, že nepřežiji jako žena bez bytu třetí rok, že musím najít řešení. Na straně druhé se mi nabízí, že když pomůžu, pomůže jiný(á) mě. Potřebuji papír, abych mohla učit AJ. A k tomu potřebuji žít od 6 měsíců výše v reáliích, jinak zaměstnají Američana sociologa, nebo kohokoliv, kdo mluví rodným jazykem. Je sice hezké, že jsem magistr umění, ale nemám práci. Pokud bych byla v nějakém časopisu, externě, tak bych nemusela do světa, ale tuto práci mě nikdo nedal, ač jsem ji hledala ROK. Psala jsem pro Českou televizi normoznaky 1800 za 30.-Kč, ale za to neužívím rok chlapce na studích, to jistě pochopíte. Škoda, že nejsem středoškolák, každý by mě dal práci. Obě dvě kamarádky to pochopily , že vyjet se provětrat bude k užitku, jedině získám. Copad se s těmi pražskými čuráky dá vůbec na něčem dohodnout? Napíšu 3 články a dají mě 627.-kč, a jedu do terénu, zaplatím za vlak, jdu na dvě minerálky, odpočtu stovku, a vydělala jsem 527.-Kč.Jsem jako Kubiška s Vondáčkovou. Kubiška zazpívá za 8500.-Kč a Vondráčkovoá za 100.000.-Kč, já to nevím KÁCH-je to hypotetické, ale Vondráčková má umělý kozy ,dostane víc, jedna koza ji vyleze a je to, Michal to tak narežíruje, Kubiška je přirozená a má dokonce samotově neotřelý hlas, který s léty získal, ale je to jenom za 8500.-Kč a nevypadávají jí kozy.Takže je to zase o kozách. Pokud to platí KOZY, tak má málo, pokud to platí chlapci s malými pinďourami, taky bere málo.Těch zakomplexovanejch čůráků je tady hodně.
Tolik k dnešku.
Magistra umění Květoslava Šamajová bez práce

Do důchodu v 65 letech!

6. srpna 2008 v 15:12 | MgA.Květoslava Šamajová
Ale kdo je zaměstná? V 49 letech jsem byla stará a pak až do 63 let jsem stále hledala práci. Když si vzpomenu na vrásčitou ještěrku Marvanovou ze senátu, jak zvládala řídit francouzskou firmu jako ředitelka, a co všechno v 70 stíhala, tak jenom proto, že byla politička. Já byla stará v 49 letech. Když jsem chtěla Járu z dětského domova, tak jsem zase neměla chlapa k pěstounství, tak jsem na ně řvala, že lepší polorodina než dětský domov, a jestli mi ho nedají, že je tak naseru, že se budou divit .Jenže to trvalo 10 let u 35 soudů a dali mě ho nahého, dosud se soudím o 60.000,-Kč, což je taxa obětem tresní činnosti, aby nastartovali nový život.Byl pobitý,dlouhodobě šikanována omezována osobní svoboda(státní dětské zařízení).Prý nemusel dávat sexuální služby ve sprše, a lékařsky, lezl po čtyrech a štěkal jako pes. Na nic si nevzpomíná.Má výmaz paměti. Járu mě dali nahého 3/2001 a do 11/2004, kdy měl 18 let mě dávali z dětského domova 270.-Kč. Letos to byl třetí soud, loni dva, po 10 letech, a již nemluví o žádných penězích je vše zamítnuté. Nejsem politik. Tak bych tady ráda řekla naplno a od plic. Pokud Topolánek prohýřil 60.000,-Kč za noc za Nicolase, já mu to přeji. Pokud Talmanová měla šaty za jeden večer do K.V. za 75.000,-kč , já jí je přeji. Ale sere mě, že pokud MS vydá justiční panflety, že oběti mají nárok na jednorázové odškodnění, a de facto, to v praxi u soudu neplatí, že se soudíme jak za ODS, pak za ČSSD, pak zase za ODS, a o KDU nemluvě (rodinná politika) že každé oběti vše zamítnou, tak tedy vyzývám Boha a říkám naplno. Děkuji ti Bože, že politici mají dnu, cukrovku, zápal moskových blan, protože my sereme tenká hovno, a nyní již žádná.
Moje zdravotní karta,nasrané občanky v ČR:
puls: 78
krevní tlak: 122/85
cholestelor: 4,39
glykémie: 3,8
tělesný tuik: 21,8
Prý mám ztloustnout, říkalo VZP, když mě kontrolovalo, včera u Sv.Ludmily, kde měly stánek.

Tak jsem byla v IKEA

6. srpna 2008 v 14:49 | MgA.Květoslava Šamajová
Pozorovala jsem to tam. Muž:"Toto nechci." Žena:"Já zase černou sedačku." Muž romantik:" Kovová postel bílá, to hrozně chci. 10.000.-Kč, to je zadarmo. Slovák." Připletu se k manželům a vnucuji se přpomínkou, aby na tom nedělali čtyřčata, že to pod nima rupne. Manžel to zvažuje a říká, že mám pravdu, že laťky již pod nima praskly. Měly 2 děti. Načež se společně díváme pod madraci a vidíme, že nemají laťky v roštech, ale laťky pěkně podélně pod dubl postel.Tak se rozmysluji a říkám, že takovou jsem měla za mlada, a byla jsem s ní moc spokojená, že takto postavené laťky, vydrží i čtyřčata.!
Dnes jsem tam byla podruhé, a neměly moje vytipované polštářky (povlak), který se mi líbil o víkendu, byl bílý s výšivkou jako od mají babičky a měl ganýrek a byl z etamínu. Asi šel na dračku, bohužel jsem o víkendu neměla ani těch usraných 39,-Kč co to stálo. Být důchodce by nebylo blbé, ale být důchodce , kterému nikdo nedá práci, ač by rád pracoval, tak to je hodně blbé. A tak tam proháním dědky. Viděla jsem tři .Dva šli v poklidu, ale jeden se vozil na vozíku a ten mě zaujal , a tak jsem se ho zeptala, jestli jezdil rád na koloběžce. Jeho dva kámoši mu říkali, že to na něho prásknou v hospodě. Tak jsem mu pošeptala, že jsou již k ničemu, když ani v IKEA nejezdí v důchodu na vozíčku a nedělají si radost ze života. Pak jsme se rozloučili, já nakoupila nějaký hrníček, a orientální povlak do válečku, neb tam nejsou polštáře pod záda, ale válečky, a spokojena jsem odcházela, a dědek se stále ještě vozil, ale pokukoval po mě....