Červenec 2008

Pomáhat a chránit !

30. července 2008 v 18:03 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak jsem se musela zpovídat do protokolu, ze styku s mrtvolami, se sochami a se starci. Dostanete se do toho, coby dup. Nejprve mě řekli, že jim to podstoupil Městský soud, a nakonec si na mě stěžoval konfident STB, Judr.Tomáš LIPTÁk. Napsal o mě, že jsem těžce duševně chorá (jeho věk je 85-90).Pokud bych měla styk s mrtvolami, tak by musel validně prokázat, v které márnici, a pak by musel doložit, jakou mrtvolu vlastně ošuchávám, zdali mám ráda mrtvolu orálně, vaginálně, a pak , jestli je mužského nebo ženského pohlaví .Pokud není mrtvola, není ani márnice, a pokud jde o vaginální mrtvolu nebo orální,to taky nevím. Kdo to na mě hodil, tak asi jsem musela přefíknout jeho mrtvolu. Jenže Judr.Tomáš LIPTÁK je v registru STb jako SLINEK, 1803138072. A škodí dál.Nechala sjem to přezkoumat na K P V a je v seznamech Cibulkových.
Skutečná pravda ale je, že mě nechal vystěhovat z mého bytu 3 + KK i moji matku,když mě umírala,dítě z dětského domova, které ztratilo domov podruhé a ta, co je chránila, měla před dlůchodem. To jsou ale již teroristické praktiky a metody Stb, a tomu by měl LANGR udělat přítrž. Jenže on si tam, jako hovnivál, ty estébáky sulcuje. Vrchní soud neodsoudil Poledňákovou za Miladu Horákovou, a pak na nás každý, nakydá co se dá.Pokud jde o šuky se sochami, tak nevím v kterém parku šukám se sochami, a pokud jde o starce, tak je otázka, kdo je stařec. Někdo je v důchodu - respektive jeho mozek je v důchodu - ve třiceti - je to tedy stařec, jiný není stařec ani v 75 letech. Takže nevím, které starce konfident myslel. Těžce psychicky narušená osoba, zřejmě může šukat i na hrobech.
Já jako průvodkyně, pokud si vzpomínám, tak jsem tam recitovala verše, nebo vzdala úctu Karolině Světlé, nebo Boženě Němcové. Asi by se emancipované ženy divily, čemu moderní žena musí, pokud je pokroková a bojuje se státem, tady musí čelit.
To se Langer bojí jedné ženské, že na ni poštval estébáky, místo, abychom dostali důchody po rodičích, táta byl souzen na § Milady Horákové, 231/48 Sb, nemám po něm v důchodu přípěvek, a ani mě nepodporoval na studích od 8 - 19 let, nejkritičtější roky mého dospívání, nevím co to je OTEC.
Často jsem věci brala do svých rukou já sama, abych vystudovala, byla vzdělaná, že jsem se nevdala, nevadí, alespoň nyní umím tyto KOKOTINY - že jsem studovaná - odhazovat.
Ano, pokud není validita na márnici, místo činu, není ani mrtvola, tak nemohu být těžce duševně chorá.
Spíše by ale měla POMAHAT A CHRÁNIT ! honit Judr. TOMÁŠE LIPTÁKA,SLINEK - 1803138072 , potvrzeno : CIBULKA, KOnfederace politických věznů .že takové ČURIPINDY trousí o mě, a zjistit si podstatu věci, a nevykřikovat,že já podávám svědetví, a NAOPAK HO obvinit z p o m l u v y , pak by mě totiž stát musel odškodnit za krádež mého bytu, 3 + KK, privatazačního,který mě byl odebrán dne 27.11.2006, a udělal z 3 osob bezdomovce, matka byla krátce po smrti, Jaroslav má krvácení do střev a rok řešíme invaliditu.JEDEN ROK STUDIA JE ZA NÁMI = BEZ PĚSTOUNSKÝCH DÁVEK. myslím si,že by u žádného politika nic netrvalo 10 let,pokud by byl škodným, a naopak jsem do 8 dnů převolána na šuky s mrtvolami.Myslíte si, že píši o pornokazetě, ne, mě skutečně prošetřovala POLICIE ČR. Mám běžně 3 soudy týdně, pokud se z toho nezhroutím, tak jde jenom o čas, jak dlouho to vydržím- když máme na den 31.-kč.Pomáhat a chránit. !ŘEKL LANGER, ministr !
MgA.Květoslava Šamajová

MF mělo v roce 2007 celkem 154 milionu pro externisty, Ministerstvo spravedlnosti mělo v roce 2007 celkem 60 milionu na externisty

30. července 2008 v 15:58 | MgA.Květoslava Šamajová
Jde o soudce, externisty, neměli na pobité dítě, neměli po deseti letech, aby bylo poškozené odškodněno. Přitom tady byl zákon u Ministerstva spravedlnosti, že poškozebná oběť trestního činu, pokud jde do života, dostává jednorázovku 60.000,-Kč. Jarsolav to řeší od svých 11,5 let , kauza je z roku 1998, nyní má již 21 let, a píše se rok 2008, a stát tedy Minsietrstvo spravedlnosti (dále MS) ho odmítlo odškodnit. Nastoupilo Ministersvo fianncí ( dále MF) a ti dělali ze mě idiota, neznají zákony, a sdělili, že oběť se má sama obhajovat. Viktimovaná oběť se nejenom nemusí obhajovat, ale již sdělila o sobě svoji šikanu , napsala, a nyní jako obě't čeká, kdy ho stát ,tedy ČR odškodní. Za omezování osobní svobody, za krádež vnesených věcí, za neabsolvovanou krizovou intervenc viktimované oběti. To jsme na tom tak špatně, že nemáme pro dítě, ale máme pro externisty, máme pro svoje soudruhy , ti co jsou externí spolupracovníci MS, ti co jsou externí spolupracovníci MF. Pokud stát, tedy ČR vydala v roce 2007 celkem 154 milionu (MF) a 60 milonů ( MS), tak dohromady vydali 214 milionu. Z toho nemají za 10 let pro šikanované dítě z dětského domova Čeladná 60.000,-Kč.
"Prý "nemusel dávat sexuální úkony ve sprše, měl prosím 11,5 let, lezl po čtyrech a štěkal jako pes.Má od pedopsychiatrie, že má trauma ze soudů, všude je to založeno. Je za ním za 10 let 35 soudů. Nevíte o někom, kdo by mě potřeboval. Ráda bych vyjela z této zkurvené země - jedno- kamkoliv! Je mi na zvracení z každého soudu, je mi na zvracení z každého jednání se soudci , je mi na zvracení z každé soudní obálky. Zamítnuto, zamítnuto, zamítnuto. Toto stále dokola 10 let. Abych si zachovala slovní pojmy, že slunce je slunce, zima je zima, voda je voda , a země je země, tak si musím najít jinou zemi. Tady již nemohu žít. Nenašla jsem za 10 let jedinou podporu, abych prorazila u soudu. Měla jsem mladého chlapce ve F-M, ten mě podporoval a napsal dva články, asi by se divil, když již to mělo být vyplaceno,dokonce na pokyn Nejvyššího soudu - tak vše bylo zamítnuito. Soudkyně si vyslechla názor externisty, holobrádka z MF, a vše zamítla.
Jára , jehož táta je stát , aby mohl dostudovat, tak mu zbývá rok do maturity, byt nám vzali v roce 27.11.2006 (ODS, nějaká starostka Šorfová) a rok žádáme o jeho plný invalidní důchod. Zamítnuto.Není ani - ani, pokud dostaneme posudkáře, tak je z oboru sociálního, již jsem se na ty pražské čůraky vysrala, a jela jsem za soudním znalcem do Plzně. Pokud jsem někam přišla, byla tam HOT LINE, a opět jsme byli ANI-ANi.
Mám tátu zavřeného na § 231/48 Sb. HORÁKOVÁ MILADA, a pokud nebyla její soudkyně dosud obviněna, jak můžou být ti druzí, co byli zavřeni následně. Stále jsme pro vládu a stát nepřátelské osoby, až do IV.generace. Jakpak jsou na tom dizidenti. Myslíte si, že je stále také někdo prohání. Ne, sedí na špičkových místech. Proháněni jsou pouze potomci politických věznů z 50.let.
Jára je naše IV.generace, má paralytický ileus, píše se u soudu, že má mechanický, má krvácení do střev, na to 81 letý kostlivec řekne, že do budoucnosti nelze nic předjímat. Nyní je zcela zdráv.Mslíte si,že by takto se chovali k dítěti Havlové,pokud by bylo nemocné, nebo k vnukům Klausovým?Jsem zhnusena státem, který si tak hamouní všichni jenom pro sebe, jsem zhnusena státem, kde nám vládl HAVEl, nyní KLAUS, a nikdo nepomáhá dětem, jsem zhnusena státem, kde chartisté o nás říkají, že trpíme stihomamy Stb.Udávají nás k současné policii,abychom dokázali,že jsme zcela zdrávi a způsobilí k právním úkonnům.Chápete,pokud bychom nebyi,tak nemůžete převzít ani svoji vlastní důchod,jelikož by vám vydali na osobu 999,-Kč.Víte to vůbec,že tomu tak je?
Bůh je spravedlivý, a věřím, že ti, co se přejídají, budou mít dnu, a nemoci z přejídání. Pevně v to věřím.
MgA.Květoslava Šamajová

Pohádka z kapradí.

25. července 2008 v 21:48 | MgA.Květoslava Šamajová
Vzpomínám na ni, byla v mém dětství, ale až nyní je živá . Hodí se na náš stát. Budeme mu říkat : JANEK. Toužil po štěstí a z lidového vyprávění slyšel, že rozkvétá jednou za rok, jedinkrát v roce, na svatého Jana, proto svatojánská noc. Kvítek z kapradí měl 5 okrasných listků a musel nebohý JANEK 3 roky se k němu brodit rašelinou, temnou nocí, křovím, než si ho utrhl. Pak mu kvítek splnil všechna přání. Byl tak bohatý, že se mu o takovém bohatství ani nesnilo. Ale byl bohatý jenom on. Zapomněl na svoji rodinu, na svoji stařičkou matku, ustaranou, pohrblou, na svého otce, na svoje sourozence. Zatoužil je vidět, a přijel v kočáru k chudé chalupě, která se rozpadala, a zde viděl sedřenou stařenu a skoro v ní nepoznal vlastní matku. Ale řekl si, nemůžu ji dát svoje štěstí, protože mě kvítek řekl, že bych svoje ztratil. A tak se vrátil zpět do království bohatství, které se jmenovalao štěstí. Uplynulo zase pár let a zatoužil se podívat do svoji rodné chalupy, zde již ale polovina jeho rodu nežila. Ale zase se vrátil a říkal si, ještě jsem si svého štěstí neužil do sytosti, však oni to vydrží. Když se vrátil naposled, již nikdo nežil.....A tak JANEK si tak zoufal, že žádal kvítek z kapradí, teď vám tu pointu prozradím, aby ho taky vzal navždy do země. Kapradí uchopilo jeho zrádné srdce a sevřelo tak, že se JANEK celý zvrátil a zmizel v hlubinách země.
Co jste si , tedy děti vzaly za ponaučení , z této pohádky, můžete mě to prozradit? Čekám !
MgA.Květoslava Šamajová

Tak mě Praha 11, nějaký Hrůza , abych nejmenovala napsal...

25. července 2008 v 21:10 | MgA.Květoslava Šamajová
Na schůzi dne 16.7.2008 Rada městské části Praha 11 vydala usnesení a neschválila pronájem bytu v majetku hl.m.Prahy, svěřeného městské části Praha 11, Vaší osobě. Odpověď je k dopisům , které jsme obdrželi dne 7.1.2008, k čj. 452, dne 30.5.2008 pod čj. 20354, dne 23.6.2008 k čj.23110, ve kterých žádáte o přidělení bytu 2+1, náhradního za ukradený 3+KK s trvalou nájemní smlovou za bRECHTOVU 828/16, bytu č.37, který mi byl zcizen dne 27.11.2006 konfidentem S T B Judr.Tomášem LIPTÁKEM pod krycím jménem
S L I N E K a pod číselm registru :
1803138072.
NE:RADA MČ PRAHA 11, NESCHVÁLILA!
Děkuji ti dědečku č.1, že jsi byl statečný a byl jsi legionář, byl jsi celý život věrný svému národu a svojí Marušce, když jsi šel tančit jako Sokol a vrátil jsi se jako Sokol, a i Maruška, ti věřila, že se protančíš, a dala ti svobodu, a vrátil jsi se celý k svojí Marušce.Moc toho nikdy k jídlu nebylo, to je pravda, ale byli jste tu, a měli jsme se rádi.
Děkuji ti dědečku č.2, že jsi hlídal zlatý poklad národní a umrzl jsi na nádraží, nikdy jsem tě bohužel za života neviděla, neb jsi umřel, když měl můj otec 12 let.
Děkuji ti můj otče, že jsi dělal 3.odboj, a byl jsi statečný a nezradil jsi ani ve vězení, ani než jsi šel do vězení. Je pravda, že jsme měli v životě nouzi a konfiskaci majetku za života, ale jsem silná z dopisů, co jsi mi psal, a jsem silná ze svazků , když jsi byl odsouzen na paragraf jako Milada Horákovoá, § 231/48 Sb, k odnětí svobody na 22 let, konfiskaci celého majetku, pokuty 20.000,-Kč, a ztrátu občanských práv na 10 let.
Bohužel jsem celá po tobě a taky mém rodu, dokonce po všech třech. A čím jsem starší, tak jsem údernější.Vzala jsem si prasynovce nahého z dětského domova Čeladná, zbývá nám jeden rok než dostuduje, práci nemohu najít , jsem stále pomlouvána, a pokud udělam testy u přijmu, přijímaček, stejně mě nevezmou. Nešukám s těmi pravými:ODS,ČSSD,KDU,zelenými,atd.
S t B zvítězila,je tu stále s ními.Je všude:posudek na Járu:MUdr.BŘICHÁČEK a měl to do 18 let v děcáku, zvláštní škole, pasťáku, vysekala jsem ho z toho, ale vzala jsem si ho nahého ,jak ho Pán Bůh stvořil, bylo mu 14,5 let. za jiných pomínek mě ho nevydali,pouze nahého. Dnes je mu 21 let.Zbývá nám jeden rok než dostuduje, a nemám práci.Vzpománím na Opělu,když jsem končila fAMU a pracovala jsem ve filmovém archívu,tak mě řekl:"Nepřidám vám slečno 200.-Kč! Musela jsem odejít, neboť bytná mě vyhodila, a měla za byt v bónech od negra.Dostala jsem se v 29 letech do televize, tam mě vyhodili, když mě bylo 49 let, že jsem stará, estébáci zůstali a jsou tam dodnes.Pokud chci práci,tak mě dají jenom normostránku az 30.-kč, ale již ani tu ne.Pokud chci do jiné televize, tak mě nenaberou, jsou tam staré struktury, co odešly z Československé. Takže mě opravdu nezbývá než vyjet do zemí, kde se mluví AJ, a potěšit se s kamarádkou, co má rakovinu a pobýt někde , kde se procvičím.Osud tomu chce, a je to tak nastaveno.Taky mě nikdo nechce, a kamarádka, která mě to oznámila asi mě potřebuje.Asi to tak má být,zde mě nikdo nepotřebuje.A musím ještě rok vydělávat, v tom nebytě bych nakonec stejně již umrzla,a nikdo mě nenabídl jiný byt, a všichni co mají vily, byty prázdné, mě svoje štěstí nenabízejí, aby neztratili sami to svoje.
MgA. Květoslava Šamajová

627.-Kč za 3 články pro volnou novinářku!

25. července 2008 v 18:55 | MgA.Květoslava Šamajová
Když jsem neměla počítač před 10 lety( nyní mám něco jako psací stroj) , tak za článek či recenzi se dávalo za 33 řádků 500.-Kč na internetu. Firma, která si říká PRAGUEOUT.CZ a ONLINE TRAVEL SIOLUTIONS si vzala 3 články, poslala mě za ně 637.-kč, a ještě je vystornovala a nechala jenom jméno moje, ale text napsal pan Tomáš Urban. Mám prima nápady, vždy a všude, jenom se na mě hrnou, ale nemám pevné zaměstnání. Kdybych byla píšící s pevným platem, mám asi 25.000,-Kč, de facto, bych za jeden den měla vydělat nejméně 833.-Kč, kdybych průvodcovala, tak to je za den 1000,-Kč. Mě poslali za 3 články 637.-Kč. Před desetil lety, by to bylo 1500.-Kč. Čili si Urban před deseti lety vzal nyní 863.-Kč.
Psala jsem BRAUNEROVOU, na to mě řekl, tu nikdo nezná. Psala jsem Kdo si hraje nezlobí, bylo to o MERKURU - stavebnici, a pak FIMFÁRUM, zcenzoruzoval i slovo Wericha.
Co k tomu dodat, člověk by nejraději dělat HOVNOCUCA. Celkem jsem nakecala 36 ř, 21ř, 25 ř ,dodala i fotku Braunerové, výlet byl na den, platila jsem si vlak, a taky jsem měla útratu, s občerstevním ... suma sumárum, jsem tedy vydělala za jeden cen , když odečtu náklady asi tak 487.-Kč (včetně katalogu ). A pak, že se v Praze : dá najít práce !

2 měsíce u kasy,pak na rok praktika v AJ.

25. července 2008 v 18:35 | MgA.Květoslava Šamajová
Už to jinak nevymyslím.A't dělám co dělám, pokud jdu na pohovor, tak mě všichni chtěj, pak mě nikam nepřijmou a zase jedu jenom z důchodu. Nynyí je to ale vážný : volala kamarádka, že má rakovinu prsu. Abych ji viděla, a já získala praxi z AJ , musím na to jinak. Půjdu ke kase dělat pokladní,tam berou asi za ěmsíc 9000,-Kč,to bude na cestu a kapesné. to proro,abych měla praxi jeden rok v zemi mluvící anglicky. Dříve šlo dělat AJ jako vysokoškolačka,ani to už nejde, přijíždějí ze zemí mluvící anglicky, a nemusí mít ani vysokou ani metodu učení, jsou rodilí mluvčí. Takže, mě už nic jiného asi nenapadne. Nova mě ani nevzala na pohovory, Prima žádné nevyhlásila, jinou televizi neznám, takže zbývala Mrňkova a ta mě nechtěla ; vyhlídl Studenovský a ač mě nezná ani já ho pořádně , tak zapracoval a pak mě už nikdo nechtěl. Je kamarád toho s tou etikou, Špačka,neb jak se jmenuje,že ano. s Špidlou nešukám = ten má na den 20.000,-Kč , měsíčně 600.000,-Kč. Kolik by mi asi zaplatil za jeden ŠUK? Tak za verbální se platilo za noc 8000.-Kč, uměla jsem upravovat kazety, a tuto nabídku jsem odmítla, byla jsem ART, když to spočítám, tak za 3 kazety týdně, bych měla v roce 1993, 24.000,-Kč. Asi za rok 1993 , bych si vydělala na dům,ale byla jsem ART ,mám hovno, a všichni se mě straní, že jsem byla art a mám a měla jsem vždy hovno.Takže nyní to hovno vynásobím,že si pobydu pořádně rok v zemi mluvící anglicky, a až se vrátím, budu učit AJ. Žádná televize mě nechce přijmout a že jich je tady jako nasráno. Nevím,čeho se vlastně bojí, jsem hbitá, myslí mě to, mám nápady, které kradou jiní, ale nikdo mě nechce zaměstnat.Tak dám pokoj estébákům, nebudu je prohánět, ani oni mě, a budu se pilně učit rok jazyk v terému. ČAO :ROK s AJ.
MgA.Květoslava Šamajová

Muži mají o 1/5 vyšší než ženy : feminizace chudoby!

25. července 2008 v 18:20 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak zase mají něco navíc než my ženy : mají navác 2000 Kč. Ale proč jim to závidět. Chlap přijde do krámu a neví co koupit - co uvařit. Celý život žena, vyndá peníze z kapsy, udělá stojku, a na starý kolena, proč mu závidět těch usraných 2000! Vždyť chudák neumí ani uvařit. V každém obchodě učím dědky vařit fenykl. Jednak se po něm vyprdí, a stojí jenom 7 Kč. Pak si koupí k němu brambory, 3-4 kusy, nebo rýži BASMATI, ta je jako máslo, dá do hrce, pak nechá uvařit ze 3/4 a pak odstaví a zakryje plachtekou. Nu, a pak si k tomu dá fenykl, nebo mrkvičku, nebo žluté blumy, co hrdlo ráčí. Pak si dá jedno pivínko, a je potěšen , jak to zvládl. A vy byste mu statistici záviděli jeho 2000 navíc, vždyt to je jenom 66 Kč na den. Co takový dědek, sám, a v důchodu zmůže s tím , či s těmi 66 Kč na den. V nejlevnější zahradní restauraci je 0,5 piva za 24 Kč, čili si dá dvě, to máme 48.-Kč a něco spropitného a jde domů. Tak proč mu závidět. Pivo: je tekutý chleba.
MgA.Květoslava Šamajová
*Já miluju chlumecké, ale za tím musím až do Písku, ani nevím, jestli se ještě dělá, za totáče, na Píseckých filmových týdnech, se chlumecké vyrábělo , moc mi chutnalo.

Praha poskočila z 49 místa na 29.

25. července 2008 v 17:08 | MgA.Květoslava Šamajová
Já jsem taky poskočila, dříve jsem srala tenká hovna, teď neseru žádné. Abych uživila kluka ještě rok do jeho maturity, a nedělí mě s ním pupeční šnůra, ale jsem poloprateta od poloprasynovce, a jeho otec je Táta -stát, tam vyjedu do zahraničí, nejprve musím dělat dva měsíce jako pokladní, pak vydělám na cestu a kapesné, pak se potěším s kamarádkou, která mě volala, že má rakovinu, a pak budu půl až rok v zahraničí. Pokud bych hledala práci jako učitelka AJ, tak mám smůlu, nejsem rodilý mluvčí a nebyla jsem rok v teritoriu, kde se mluví anglicky. Nikdo jiný již nesežene práci. Dříve stačilo mít vysokou a pracovalo se kvalifikovaně za nekvalifikované peníze. Stát je zcela v prdeli, nejenomže mě prodal znojemské okurky, ale ještě prodá letiště, zítra nás možná dá do otroctví. Už Mahátma Gándhí říkal, nic cizákům. Každému dal kolovrátek a musel si utkat svoji bederní roušku. Když mu umíral otec a on se miloval s vlastní manželkou, stopl S E X a už přestal s ním do konce života. Dne 15.8. má Indie výročí : slaví nezávislost od roku 1947, Gándhí zemřel z rukou tyrana 30.1.1948, a dva roky na to , po jeho smrti získala Indie svoji nezávislost. Gándhí sděloval: mlčení je někdy výmluvnější než mluvení.Ahinsa-nezabiješ-a když tě někdo tluče,nastav mu tvář po prvním políčku.
MgA.Květoslava Šamajová

Co Europoslanec za měsíc, já za 6 let !

23. července 2008 v 19:17 | MgA.Květoslava Šamajová
A teď si představte,že jich je tam už aktivních 25! Jeden má za měsíc 600.000.-Kč, ale pro mě je to za 6 let mzda ve starobních důchodu, z toho vychovávám dítě, jelikož TÁTA - STÁT na nás sere. My také, neboť sereme tenká hovna jž dlouho, nyní již žádné, není z čeho. Pokud bych si dala inzerát na chlapa, tam mě nikdo neodpoví, žádní nejsou. Jsou jenom chcíplé slepice, zalezlé, buď chlastají, nebo jsou bezdomoci a ženské je již vyprali, nebo naopak jsou to kruťasi, co ukradli byt manželce a ta ted je na hmotné nouzi, bydlí v uytovně, a má depku. Jednu jsem zažila na ostravkém ajzlobu, žádala jsem , ať si vysune sukně, tak jsem ji nařídila, ať chodí 15 km pěšky denně, ať se sprchuje, že smrdí, a pokud je tak tlustá, ať se nediví ,že se jejímu chlapovi, nepostavil ani piňdour. S úžaseem mě řekla:" To jsem potřebovala slyšet." Pak jsem ji napsala žalobu,jak se odvolat, a pokyny co má dělat jeden celý rok.Až zase pojedu k soudu do F-M, nebo Ostravy, uvidím, jestli ji tam ještě uvidím, nebo bude jako laňka již někde zaměstnaná a bude vonět půvaby. Měla pouze 50 let, na to se ještě neumírá ani život nezahazuje. Ale odskočila jsem od europoslance co on za měsíc já za 6 let. Pokud si vyberete europoslance, mám na všechny emaily, vítě, že se kecá, ani vám neodpoví. Tedy můžete si podle brožurky EU, vybrat svého europoslance a zahltit ho svými emočními problémy, ale on se na vás vysere z vrchu svých 600.000.-Kč, jelikož já mám jenom svých 600.000,-Kč za 6 let. 600.000,-Kč děleno 30, což je měsíc, vám vyjde 20.000,-Kč, to on má na jeden den. Chápete, europoslanec má na den 20.000,-Kč, já jenom 31.-Kč. Proč by mě tedy odpovídal, možná, že vy máte za měsíc 20.000,-Kč, ale EURO to má za den. A teď jich je tam nastraných 25 a žádný vám neodpoví. POlitika je prý služba lidu, ale slouží vám, se vás ptám, mě tedy neslouží. Začnete, vyzývám vás, prožeňte je, piště jim maily, a pak si stěžujte, že se vám vrací. Uvidíme. Pokud mají tak vysoké platy, a my tak podprahové, tak na tom musí něco být. Zkuste se zamyslet. Prominťe, že vám dávám hemungy do hlavy před usínáním. Taky bych ráda vařila dobrá jídla, miluju vaření, nemám pro koho a z čeho.
Děkuji za písemné slyšení.
MgA.Květoslava Šamajová

Duha byla 19.7.v 18,35 hodin

23. července 2008 v 18:47 | MgA.Květoslava Šamajová
Šla jsem nakupovat faxík do Teska, a když jsem vycházela mrholilo, jemně, jen tak na tvář, a bylo to moc příjemné. Sluníčko svítilo nad hlavami střech. Viděla jsem a cítila přítomnost Boží. Duha byla krásně klenutá, jako kdyby ozařovala klenutě narození nějakého dětátka. Třeba se v tu dobu zrovna někdo narodil. Byla celá, a měla barvy červenou, žlutou, zelenou, modrou, fialovou. Když jsem popojela, tak se duha táhla od Národní třídy až k VFN, na Karláku, tam kde mě operovali Járu na paralytický ileus, přežil to, ale má potíže, až do konce žvota. Soudkyně navíc mu neuznala invaliditu, dokonce mu psala, že má mechanixcký ileus, tím jsem ji dostala, půjde to zpět od NSS kasační stížnost - a musí nám dát znalce ,jelikož jsem si ho investigativně sehnali, a byl moc prima, Mudr.Zbyněk Kraus, a tak to zlomíme, to soudní zlo, a budeme bojovat za blaho dítěte.
MgA.Květoslava Šamajová

Mám po soudě o odškodnění!

19. července 2008 v 16:37 | MgA.Květoslava Šamajová
Stát je tak v prdeli, že i když máte nárok na odškodnění - a kdo jiný než zneužité dítě - tak stejně nevyhrajete. Nejde o to, že nemám advokáta, jde o to, že dětskou tématikou se nespecializuje žádný advokát, nevyděll by si .Za 10 let a 35 soudů jsem lepší expert než kdo jiný.Posuďte:proti mě byl justiční čekal, Judr.Aleš Janocha, zastupoval Ministerstvo financí, a tvrdil takovou kokotinu, že obět šikany a újmy na zdraví se má nejenom sama obhajovat, ale i podat žalobu.Nebo rodiče,ale ti u ní nebyli, a taky jim nic nezcizili:svědek jsme byla já, a odcizené věci a krádež byla mých věcí. Obět šikany a újmy na zdraví mělo v tu dobu 11,5 let, agresor byl násilník z diagnostáku, bylo to odloženo, měl méně než 15 let, nyní je změna sazby a lze trestat již od 14 let. Dále jeho opatrovník mu nařídil ústavní výchovu do 18 let a vybral mu za znalce agenta StB Mudr.Břicháčka, ten skutečně napsal, že bude v dětských státních zařízeních do 18 let,posudek měl 47 vad, a odborníci říkali, pokud má 1 vadu, musí dojít k přezkoumání, měl 47 vad a nebyl přezkoumán. Já se musela přezkoumávat na způsobilost k právním úkonům, dva roky.V praxi to znamená, že nesmíte převzít větší hotovost než 999 Kč. Udělají z vás debila. Proto ty řeči synů generálů, jak si nechávali modré knížky na vojně, a prohásili se za schizofreniky ,neberu, to by museli celou totalitu vydělávat pouze do 999,-Kč a ještě by měli nad sebou opatrovníka. Zákony jsou stále stejné, u soudu jsou rychlokvašky, a ti soudí podle totalitních zákonů, pokud by mě dali advokáta, bude mít 85 let a ani nezná inovační zákony. Stát byl Okresní úřad Frýdek Místek, ten padl v roce 2002, žaloba byla zahájena v roce 2000, šikana byla v roce 1998. Zdraví nelze promlčet. Nástupníkem byl Městský úřad Frýdek-Místek, a pak v roce 2003 byl plně zodpovědný Úřad pro zastupování státu ve věcecch majetkových. Nyní u soudu dne 17.7.2008 , ale byl justiční čekatel za Ministerstvo financí. Soud vám ani neoznámí, že byla vyměněna protistrana, soud vám dává krátkou cestrou u soudu přípisy protistrany, soudkyně otvírá spis v soudní síni a vše zamítla. Na straně druhé je chlapec, který prý nemusel dávat sexuální služby ve sprše, ale měl četné hematomy na celém těle, lezl po čtyrech a štěkal jako pes, pak byl tam se svými úkostmi 3 roky, než jsem ho převzala dne 3/2001 nahého, v zimě v horách v Čeladné. Ani šatstvo naše a technmiku naši nám nedali (foták Xashica, kompas, buzola, pohádky, batůžek, učebnice z národní školy atd) nemluvě o oblečení : byl nahý. Soudíme se o 60.000,-Kč deset let se státem. To co prohýřil Topolánek za jednu noc, že splodil Nikolase, to co měla na sobě za šaty jeho Talmudová na Varech za 75.000,-Kč, tak pro nás je to zázrak za 10 let. Nedostali jsem nic. Jenom ponížení, vysílení, pohrdání od posluhovačů režimu. Všichni už jsou nasraní v tomto státě vám povím, od prodavaček v zelenině, kiosku s novinami, potravánách, na nádraží,prostě všude. Před 2 lety, byli nasraní sem tam :dnes všichni. Pokud máme na den 31.-Kč , tam již nesereme žádná hovna, dříve byli malé, teď žádné.Stát je vepřové prase a vůbec se nestydí.Včera jsem se dozvědala na 24 dvacítce, že Ministerstvo spravedlnosti má miliardy navýšení za stavbu budovy justičního paláce v Brně : inu, zde je ten důvod, poč stát nevyplácí ani po 10 let za zneužité dítě ve státních zařízeních, kterého vychovával : TÁTA - STÁT.Dělá se to tak, že znalecký psoudek píše agent Stb, a u soudu proti vám dají justičního čekatele, který vyžaduje, aby oběť šikany se sama obhajovala. Oh, jak je neodborný. Obět se vyjádřila již : sepsala to pro Českou školskou inspekci, obět byla vyslýchaná Policí ČR, obět to sdělila Ministerstvu školství v době od 13.10.1998 do 27.11.1998, a nyní mělo dojít k odškodnění , jelikož to nařídl i Nejvyšší soud v Brně, v roce 2005, a píše se rok 2008 a zase nic. Soudkyně co mají rok v talátu si chtějí taláru užít až do sedmdesáti let a u soudu jsou ve vědení jenom komunistky,tak nemohou jít proti nim,takový džob se nezahazuje. Dává to na druhý stupeň soudu do Ostravy. Nevadí jim, že toto dítě potřebuje dostudovat, a je smrtelně ohrožené, má rok krvácení do střev, ze šikany, z psychosomatického stavu,ze srůstů.Nikdo nerozumí našemu případu, a nikdo nám nechce pomoci, naopak si každý do nás kopne. Ani média nechtějí o ileusu natočit, přitom chybí v tabulkách MZ, a chlapec je zralý na plný invalidní důchod, který mu nikdo nechce přes rok dát.Pouze je na nás uplatnována šikana institucionální a ještě se nějací nevzdělaní magoři pletou do věcí kam nemají.
MgA.Květoslava Šamajová

Kdo nás nemá rád ?

19. července 2008 v 16:01 | MgA.Květoslava Šamajová
Kdo nás nemá rád,dává na nás žaloby,vše je zaměřeno na peníze.Máme platit za něco co jsme nespáchali,už tak je na nás uplatňováno ekonomické násilí,a přesto to stále pokračuje v nekonečné míře.Rychlokvašky, co se zapletly v minulosti, nemajíce vzdělanosti řádné, podávají jednu žalobu za druhou, impotenti, kterým nejsem milenkou ani manželkou atd. Nebaví mě tady žít pro to množství žalob, a tlak, který je na mě tady vyvíjen. Čím více žalob, tím více jsem přesvědčena, že někomu hodně vadím. Někomu, kdo mě v minulosti zavařil, a tak se mě-nyní - mstí tímto způsobem. De facto, když si vezmu, že jsem musela opustit telrvizi : 15.10.1992, a do důchodu pro mě nebyla práce, vzdělanost jsem doplňovala pravidelně různými certifikáty, takže nemám Aizheimra, to bych ty zkoušky nikdy neudělala, jelikož nemám známosti a pokud za certifikáty neplatím, tak se hlásím na kurzy , kde jsou placeny z evropského fondu. Vše dělám pro dítě. Takže ti, co mě škodí, jsou sprostí a impotentní, nevím jestli v pinďouru nebo v hlavě, ale škodí mi. Začínají mě být protivní. Čím víc mě škodí, tím víc jsou mě protivní. Pokud má žena a dítě na den 31.-Kč, žijí v nebytovémn prostoru, a ještě na ně podávají impotenti žaloby, tak to znamená, že jsou hodně ubozí... My chceme jenom vzdělanost, nemáme ani byt, který by nám říkal pane, vše nám rozbili, zničili, a zbývá nám rok ke vzdělanosti, než Jára nastartuje školu. Ten rok potrřebuji práci, a zde ji nenajdu. Jsem stará, ale to mě řekli už v 49 letech. Jste stará, ted je mě 64 let, takže ted jsem ježibaba na koštěti, jak jsem stará, přesto stále vadím, stále jsou na mě podávány impotetní žaloby, stále někomu vadím. Kdo je to s podivem, není zde dialog, jenom pokuty, žaloby , vydávání peněz na množení důkazů atd. Z toho je patrno, jak moc někomu vadím. Konfederace politických věznů mě řekla, která to prošetřovala, že vadím jenom jednomu estébákovi, ne kolektivu. Jenom jednomu.
MgA.Květoslava Šamajová

AlÍ BABA a 40 LOUPEŽNÍKU

18. července 2008 v 14:47 | MgA.Květoslava Šamajová
Alí sekal dříví v lese a prodával po domech. Měli se ženou sotva na malé živobytí a večer uléhali hladoví.Jednou byl svědkem, jak 40 jezdů přijelo ke skálo, řeklo:SEZAME, OTEVŘI". Alí strachem se začal chvět, a měl co dělat, aby nespadl z větví, kam se narychlo ukryl. Sotva loupežníci odjeli, přišel ke skále, řekl,sezame otevři a vešel. Skála měla 3 komnaty, šatstvo, jídlo, zlato. Nelenil, něco zlata vzal do pytlíků a hodil na muly. Jeho chytrá služka Mardžána zjistila na jejich obydlí nějaká znamení a pro jistotu to namalovala na dalších 9. Loupežnici brzy zjistili, že tam někdo byl. Hledali toho, kdo v poslední době zbohatl. Alí se prozradil, že si nechal přeměřit zlato a jedno uvízlo v sítku. Jeho bratr byl lakomý, a tak ho vyzval, aby mu také ukázal poklady,jenomže jeho chamtivost ho dohnala k tomu, že zapomněl klíčové heslo : " SEZAME OTEVŘI" a tak loupežnícíi ho rezsekali na cucky a daly na vrata. Alí mu udělal dobrý pohřeb a nakonec si vzal i jeho ex-manželku a se svojí si koupili bohatý dům a žijí dodnes. Mardžána totiž všem loupežníkům nalila oleje do džánků a za jednu noc je všechny sprovodila ze světa. Ne nadarmo se náměstí v Bagdádu říká "Náměstí Nadi URBÁNKOVÉ." Je tam totiž skulptura se 40 džbánky, ze kterých kaskádovitě tryská voda z jednoho na druhý , až na ten poslední. .Je to rytmus a je radost se na to dívat, náměstí je do kruhu. Možná, že ani NAĎA URBÁNKOVÁ to neví, že má v Bagdádu náměstí. Má svého Miláčka a ukazuje nám denně reklamu na Miláčka, ale že je restituent 40 hrnců ze kterých prýští voda ani neví.Měla by si nechat zaplatit autorská práva za to.
MgA.Květoslava šamajová

Ciao sexu předstírání sexu

18. července 2008 v 14:33 | MgA.Květoslava Šamajová
To napsal spolužák z národní školy,Miloš Kuraš.takže pokud jde o předstírání blaha sexu,zaujal mě tvůj text,jak na to jdeš.Víš,že mě strhli v televizi 300,-Kč do roku 1992,když jsem nechala na obrzovce kozy,ty se taky stříhaly.Já je tam nechala ,na vánoce jsem byla chudší o 300.-Kč. V úžazu jsem zírala,jak radíš ženám,že mají požduchovat varlatový pytlíček u konečníku,že to vhání energii do penisu.Poslyš Miloši, mám tady ve Frýdku-Místku soudy o dítě,10 let,odškodnění 60.000,-Kč za zneužití dítěte v Čeladné, to co vydělá europoslenec za měsíc 600.000,-Kč, já vydělávám nyní ve starobním důlchodu za 6 let. Chápeš ! Topolánek prochlastá za noc 60.000.-Kč , jeho konkubína má šaty za 75.000,-Kč na party na karlovarský festival. Víš co Kuraši, já jsem žačka Kundery a tvoje spolužačka. Udělám to jako ty, budu psat knihy, a těch 60.000,-Kč vydělám jako Rowlingová ze sociální tísně. Tady to už jiné nebude.Taky mě Kuraši zaujalo,jak se mám napíchnout rozkročmo a dosednout, že to dá mimořádně vzrušující pocit vlastní moci nad sebou a nad ním. Poslyš Kuraši, ryby mám ráda, ale abych vycucávala ústřice , a "ON" se mě přisál na rty a ústřice ze mě vycucal. nevím? Vole, já nevím kolik stojí ústřice,ale mám na den 31.-kč.Víš co Kuraši, nyní díky tvým textům, jsi mě otevřel oči, jak chápat sex. Kuraši, sem s dalším pokračováním.O sexu a jeho praktikách.Víš Kuraši, vybrala jsem si skotskou sukni, která se nosí "naostro". Mužský orgán bude svěží, musí při chůzi plandat . To jej bezděky udržuje v mírné erekci a podvědomém mírném chtíči, dieta nedieta.Víš co Kuraši, zvolila jsem au-pair ve Skotsku a pak napíši knihu o sexu. Buď tam zůstanu a nevrátím se a nebo se vrátím a vydám knihu.Budu psát knihy jako žačka Kundery a spolužačka Kuraše. Potřebuji vydělat peníze, potřebuji peníze na vzdělání a mám hovno, a už nemám ani to hovno. Jde o to, jestli mě ale bude někdo číst.
MgA.Květoslava Šamajová

Sezame otevři duše soudkyň z Frýdku-Místku

17. července 2008 v 15:43 | MgA.Květoslava Šamajová
Po čtyřhodinovém soudním jednání, kdy mě bylo vše zamítnuto,jsem neměla odvahu napsat chlapci,kterého zatupuji,že jsme vše prohráli.Soudíme se 10 let,soud zahájil řízení loni,kdy šikana na dítěti a krádež jeho osobních věcí byla v roce 1998.Během deseti let, z nás dělali, idioty,komu to patřilo : mě, a dala jsem to dítěti do dětského domova,aby se jezabil po šikaně na něm spáchané, idiotština mladé soudkyně spočívala v tom,že mě sdělila,že žalobu měla na pobité dítě dát matka,ale ta nebyla svědkem šikany, a v době, kdy jsem žalobu podala,bylo dítě nezletilé, a já byla čekala na pěstounskou péči,právě pro šikanu,jsem čekala 7 let,průtahy soudní, a aby se nedokazovalo,že Čeladná vzala na dítě jeden milion neoprávněně, a že soudkyně to soudila 10 let u 35 soudů s průtahy, tak vše zamítla,že si žalobu měl podat žalovaný.Bylo mu 11,4 let, a věci donesené do domova byly moje vlastní.Když ho převážely z diagnostáku,měly mě vyzvat,abych si je převzala.Když jsem přebírala nahé dítě v zimě v horách Čeladná 3/2001,tak kromě nahého dítětě mě nic nedali.Věřím,že vřed ,který se usadil do myslí soudkyně z Frýdku -Místku, je vřed komunismu,který je tady zaklíněný, a ten nepraskne.Mají se dobře,jídlo v kantýně za 30,-kč,práce do 70 let,pravidelná strana,soudy o ničem,jistá práce,dělá divy,proč by je to vzrušovalo .Pobité dítě,proč by byly kontroly v dětských státních zařízeních,proč by odškodnili pobité dítě:nezájem.Stát si chrochtá u svého korýtka,u svojí prebendy a nebude nic odškodňovat.Já mám,já nedám.Já zastupuji stát,nedám nic.Pobité dítě. No a? Kasační soud ? No a.?To nás nezajímá,že po 10 letech traumatu a zneužítí a pobití,řešíme již kasační stížnost,že již ivalidity dítěte, že nemáme ani byt,že nám nepomohl nikdo, a musíme si pomoci sami, a to stížnostmi,a bojem za svoje práva. Nic nedotanete. Tady jr to ještě jako ve středověku, kdy běháme nazí s kyjem a oštěpem a bojujeme vrháním luků a šípů.Slova,které vynese jedna strana, zvrátí druhá strana, a naopak.Soudkyně vede soudy s čurpausou na WC,a pak pokračuje aby vše zamítla. Neměla jste podávat žalobu vy,ale matka dítěte.Ale já byla svědem šikany,a krádeže věcí-mých věcí, mám na to stvrzenky, že jsem je dávala do dětského domova,diagnostáku, a nebyly všechny převezeny, a nebylo to řádně odškodněno.Soud byl zahájen 2000,na to bylo řečeno,že to bylo dříve než jsem ho vyzvedla,ale žaloba byla na 60.000Kč,že byl pobitý a tato částka Ministerstva spravedlnosti byla stanovena pro oběti trestné činnosti,aby se narovnala křivda, než si zahájí samostný život.Takže nic v praxi nefunguje, zjištujete, že je tady vše pro politiky, ale nic pro lidi.
MgA.Květoslava Šamajová

Tak zase bojuji se státem...

15. července 2008 v 15:43 | MgA.Květoslava Šamajová
Nebudete mi věřit, že když si někdo vezme dítě z dětského domova, a dítě ho také chce za pěstounku, že to trvá 10 let, u 35 soudů ČR. Můj spis má zde ve Frýdku-Místku okolo 2200 stran, a víte,že pan Kájinek má spis jenom okolo 1500 stran. Jak to vím, to mě tady stále říkají v podatelně, asi to ženy podatelnice vzájemně znají. A tak jsem tady a pobité dítě z roku 1998, kdy mu bylo 11,5 let, by se mělo odšodňovat! Sedla jsem na vlak,na moje náklady ,spís na moje náklady,to již 10 let, dítě jsem živial na moje náklady,a stát se chová,jak řekl jeden reportér zde "jako vepřové prase." Chrochtá, žere sám, ale druhému nic nedá. Nevím jak dopadnu ve čtvrtek, proti mě je Ministerstvo financtví, to vím dnes ze spisu, 10 let je proti mě postavený stát, od roku 2002 / 2003 Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Soudkyně na dobu delší než rok neposílá žádné usnesení, jakýsi advokát z ministerstva financí, si do mého spisu zakládá, jak se nemůže účastnt našeho jednání, že má trestní řízení nějakého Zemana,koho to zajímá, a proč si to tam zakládá.Podala jsem stížnost, ať to vynadají z mého spisu,co to tam dělá, a proč stále chrochtá stát, že chce jenom pro sebe, když si vzpomenu na zimu v horách zde v Čeladné v roce 2001, jak mě dali Járu nahého, a všechny jeho věci, co měl po dobu jeho pobytu zde 3 roky, byly rozkradeny, kompas, buzola, knihy , pohádky, učebnice do školy, věci technické, foták atd, a nedaly mu ani trencle. Představte si vraha, jak jde z kriminálu nahý, se svým nahým pinďourem, dají mu erár, je nasnídaný, má určitě psychoterapii, jak se začlenit do společnosti. Děti z dětských domovů jsou nahé, pobité, s přeraženými nosy, s tiky na tváři, a se strašnými zážitkami, soudy se vlečou až do plnoletosti, aby je tak otrávily, že již nemají zájem o nic. Já doma řeším jeho kasační soud, o plnou invaliditu, je to stejné, posudkář je z resortu sociálního z MPSV, nikoliv z resortu zdravotnického a soudyně si plete ilesus mechanický s paralytickým. Rozdíl je v tom, že mechanický může být od pecky, paralytický je již chorobný stav poškozeného organismu a další kýla, udělá děcku umělý vývod. Když si vzpomenu, jak se srali s Havlem a jeho tlustým střevem,tak mě promiňte, ale naše dítě, nikoho nezajímá, ani s odškodněním - ani s invaliditou.Podotýkám.nejsme matka-ale poloprateta.
Takže stát je chrochtající vepř, já sobě, ale tobě nedám nic.
MgA.Květoslava ŠAMAJOVÁ

Nadační fond manželů Livie a Václava Klause pěstounům nevyhověl !

4. července 2008 v 11:59 | MgA.Květoslava Šamajová
Přesto,že mají nadaci na pěstounské rodiny,nevyhověly.Pěstouni nemají peníze na obskurní soudy, které je zaplétají a zavlékají  během 10 let na 35 soudů, ( nyní to již bylo za 11 let 40 soudů doplnila autorka blogu) , děti mají pak  ze soudů mají tiky. Pokud prokážete šikanu na nich ve státních zařízeních,  tak určitě se dříve než v 18 letech z domova nedostanou.  Mě se to sice podařilo již v jeho 14,5 letech,  ale měl tiky,  přeražený nos,  nedopalky na těle,  pak měl Osggood - Schllotter. Prošel 3 kontrolami na tuberu (bylo tam umístěné dítě s tuberou) a ač byl po PARALYTICKÉM  ILEUSU - neprůchodnosti tenkého střeva,  pobyl  v Čeladné bez diety (čímž mu zhoršily zdraví )  3 roky. Ostravský soud mě ho přiznal  nahého k převzetí. Měl 14,5 let a stejně až do 18 let,  tam do Čeladné chodily peníze. Celkem 999.000  obdržela Čeladná , bez 1000 koruny milion.  Nám pouze 270 Kč měsíčně. 250,-Kč metro a na den pouze 2,50 kč. Tak to jsem  měla na dítě z dětského domova. Dostala jsem  se nejenom do nouze, ale ještě mě vzali byt,  aby se mě pak vysmál jak KLAUS, tak jeho sekretářka ŠORFOVÁ z Občanského fóra. Která byla za zásluhy politiky starostka Prahy 11 ,kde jsem žila s mámou 27 let. Neštítila se ni, ŠORFOVÁ, když mě matka umírala,  mě vzít byt 3+KK.  Aby chlapec přišel dvakrát o domov, matka šokem umřela ,to nemohla přežít a mě vzaly byt v mých 63 letech. 0 dítě jsem  usilovala již hodně pozdě . V mých 55 letech, nyní je mi 66 a dítě je již "dospělý "muž, má 23 let ,ale nemá maturitu a je opožděný, důsledky šikany v státních zařízeních.Pokud jsem se tedy obrátila o pomoc na nadaci,  že nehodlám platit za estébácké posudky vyhotovené : Mudr.Břicháček , agent StB . Byl aktivní ve zdravotnictví. Jeho manželka, psycholožka a ještě Altrichterová , psychiatrička, všichni měli mezi 75 lety nyní 8o let a straší a jsou stále k službám StB nasazeni na nepohodlné  v této zemi. Na poctivé občany je PSYCHIATRIE.  V Rusku se střílí novináři. Břicháček a spol.(+ je nnyí po smrti,pracoval na KU do 80 let) a vyžadoval za 29 stran posudku celkem  13.330,-Kč . Druhý , kdo mě ublížil, byl konfident StB, který práskal na svoje kolegy právníky, 1958-1975 v konspiračních bytech, byl prokurátor, LIPTAK-LICHTIG. Ten měl pro změnu rovných 82 let,  a byl zcela dementní. Ale pro svoje blaho, a chuť stále zavírat lidi do vězení, "trestal je" a pak si bral jejich byty. Nikdo mě nechtěl pomoci, starostka Šorfová v tom měla prsty - byla dříve sekretářka Klause v občanském foru.  U mě je to politická kauza, jsem dcera Miroslava ŠAMAJE , souzeného podle § 231/48 Sb.(stejný jako měla jako Milada  Horáková , dostala jako žena provaz oběšením). Můj otec dostal 22 let, a plošně vyšel z vězení v roce 1960 z VALDIC, III.NÁPRAVNÍ SKUPINA.  Byly jsme vedeni jako nepřátelská rodina.  I v současné době máme u soudu pouze justiční stáž, jsem kontrolována na internetu, co píši a komu a jsem trvale pod hledáčkem justice, vlády atd.   Soudy jsou nekonečné, PRASYNOVEC v dětském domově 3 roky,  za šikanu nám soudy nepomohly.  Má dluh na garsonce 34.000, je žák připravujííc se na maturitu, je na Uřadu práce bez práce, a nemá na nájem, má adresu trvalého bydliště vitrína radnice Jižní město.  Tak si nás pojistili.  Nemá to z čeho zaplatit, já jsem  důchodce, bez práce.  Ta je jenom u Ratha v Středočeském kraji.  Když vám vezmou slunný, teplý byt, v mých 66 letech se na jiný nezmůžu.  Mám odpor k této zemi, která dává jenom politikům práci do 70 let, a jiný je  jim starý v 49 letech. Morálka a čest nic neznamená. 
Naopak  je k smíchu. Platí jenom majetek, hmota,  ta je měřena úspěchem.Po krádeži  za bílého dne mého bytu, 27.11.2006,kdy vtrhli do mého bytu, vyřezali zámek, nepustili mě 12 hodin na malou stranu na WC.  Šikanovalo mě 8 vyklizečů, že mě brali moje věci,  dávali lustry do malých krabic a vědomě mě ničili moje věci. Některé od mých prarodičů. Smáli se tomu a měli to povoleno mě šikanavovat. NIC SE JIM DODNES NESTALO. Rozbili mi všechno zboží, vyKradli do mohli, a stát mě neuhradil žádnou škodu. Byt za 2,5 milionu má již hodnotu 3 miliony, nedostala jsem  nic, na sobě mám naskládaný rozbitý nábytek .Jsem  ve vlhkém bytě a mám zdraví v prdeli za 3 roky a 4 měsíce.Vystěhována BEZ NÁHRADY na jakýkoliv byt (KLAUS má nejméně 4 byty) a pokud žádáte o pomoc, že jste pěstounská rodina, dělají si z vás blázna : oceňujeme, že chcete , aby měl ukončené vzdělání (maturitu), některé kroky, při prosazení jeho plného důchodu můžeme posoudit jen obtížně ( má krvácení do střev) .  Odmítnutí nelze hodnotit jako spiknutí proti vám.Znalci pouze seniláci :82 let, pomlouvační a polciie to vždy musela odložit:AA-sloužili totiž za komunismu StB. M§j otec b ojoval proti StB.
Česká republiko: jsi korupční, ponižuješ jako vězně  v Osvětimi,  ty nejstatatečnější a ještě se jim pak vysmíváš,  když chtějí nápravu.

A KLAUS:  ne každé odmítnutí , je nutno hodnotit , jako součást spiknutí proti vám.

Kveta.Samajova@gmail.com
aktualizace na Velikonoční pondělí, 5.4.2010

Mám silný spodek

3. července 2008 v 12:09 | MgA.Květoslava Šamajová
Včera jsem pádila od správního soudu se zaneseným znaleckým posudkem pro Járu. Přede mnou jako vždy technika několik dveří z trubek, rentgenování a přenášení věcí atd. Muž mezi šedesátkou a smrtí se nabídl, že mě přenese. Odvětila jsem, že by si strhl sakrálku, i když co rok mě Jára studuje, tak mě to stálo 3-5 kg živé váhy. Muž odvětil: "Mám silný spodek" a lišácky se smál ... je vidět, že je několik dníí slunečno, a hormony dělají divy i na pány mého věku, a ani nemusí mít viagru.Délka slunečního svitu začíná mít vliv i na hormóny pánů mezi šedesátkou a smrtí i bez viagry.

Díky za posudek,Krausi !

2. července 2008 v 14:42 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak mě dnes v poště přišel posudek o zdraví až z Plzně. Dva měsíce jsem hledala a lámala znalce z Plzně, protože ti pražští sráči, nám nechtěli pomoci. Měli jsme jenom staré kostlivce Aizheimry a Parkinse. Ti odmítali těžce nemocného kluka vyšetřit a již vůbec nechtěli přiznat, že ho zničili v dětských s t á t n í c h zařízeních. A tak jsme se vydali do Plzně. Chtěli jsme mladého potetního posudkáře. A našli. Mohu mu to potvrdit, že je potentní. Jára se vyděsil, když jsem se vrhla na dokotora Krause, že ho chci znásilnit v křesle. Ale já mu vlípla l ó b a n e č e k na čelo, že má kulaté razítko. Pražští sráči, kostlivci z doby Aizheimra a z doby Parkinsů, ve věku od 81 let do 75 let , z MPSV psali, že je zcela zdráv. Po dvou operacích ileus, to nikdy nebude jako dřív, chlapec je stále unavený, jí po troškách, pomalu a dlouho,a má syndrom únavy. To vím já, oni to nechtějí ani vědět. Navíc šetří státu peníze. Není :ani - ani.Doktor Kraus ho vyslechl, a sepsal poctivě jeho stav, a opřel se o chirurgické posudky operatéra a jeho chirurga. Kasační soud budu uhánět, aby nám odpověděl dříve než za 100 let. Milenec by musel být grogy ze mě, jak budu často psát kasačnímu soudu perem za 5 Kč. To si piště, že se z toho poserou, dokud nás neukončí.
Ó díky Krausi za posudek, nejsi jako ti pražští sráči, z doby Aizheimra a doby Parkinsů.
A jsi potentní, dávám ti na to kulaté razítko: LÓBANEČEK NA ČELO.
Tvoje
MgA.Květoslava ŠAMAJOVÁ

Rodinný výlet do Roztok

1. července 2008 v 19:06 | MgA.Květoslava Šamajová
Pokud bych byla rodina, jela bych rychle do Roztok u Prahy. Je tam na co koukat. Jednak je tam zhmotněno Werichovo Fimfárum očima výtarníků, animátorů, projekt bude ve filmu až v roce 201O. Pak je tam MERKUS a můžete si malí i velcí stavět, a svoje výtvary tam nechat s vaší vizitkou. A nakonec je tam bombónek: Zdenka Braunerová. Žena s velkým Ž. Milovala Zereya, ale on byl asi na stejné pohlaví, Mrštík to s ní taky neuměl, a ostatní korespodence svěčí o velkých přátelstvích s osobnostmi, které se později proslavili. Pokud tedy rychle zavítáte do Ateliéru, a posedíte tam svoji hodinku, tak určitě na vás dýchne kouzlo ducha Chittussiho, Zrzavého, Mrštíka, Bílka, Rodina a dalších. Všude je cítit jejich duch a hlavně , vy si myslíte, že Zdenka odložila svoji paletu a ještě se tam zase vrátí .Jede vám vlak každou hodinu a třicet sedm minit z Masaryčky, nazpátek každou hodinu a čtyři minuty, hrdlo můžete taky svažit krušnovským (O,3 dcl) za 13 Kč, a posedět v zámeckém parku.
Rodina nejsem, ale vydováděla jsem se tam s kamerkou, sešitem a tužkou, a určitě se tam zase vrátím.Taky se tam dá jet autobusem č.340, č.350 ze Suchdola, a zpátky Tichým údolím lze i dojít pěšky podél vltavského břehu.Mimo pondělí, se vám otevírá zámek od 10,00 hodin do 18,00 hodin, Zdenka je jenom do 10.8. , Merkur je do 21.9. , a Fimfárum do 24.8.2008.