Červen 2008

Havle,tak si tě konečně ve světě všimli !

27. června 2008 v 16:36 | MgA.Květoslava Šamajová
Víš,když jsem ti psala a hodně, tak mě bylo řečeno, že to nedostáváš, tak jsem se nasrala a psala jsem ti jako II.manželka.Přiřítila se ochranka a rozmlátila mě poštovní schránku, pak mě hlídkovali u baráku dlouho, zda vědomě či nevědomě to nevím.Jedno je jisté. Šlo mě o dítě. Ne o naše dítě. Žádné s tebou nemám. Ale byl jsi hlava národa a na moje pětsounské dítě jsi sral.
Bylo bito v děcáku, a hodně, dlouho, pak jsi tam poslal svoji tajemnici, a ta mu řekla. HAVEL je politik, rodina ho nezajímá.
Tak jsem si řekla, až jendou...
Povyrostl jsi, a nyní tě uznává celý svět, jako stovku nej. intelektuálů světa.
Proč ne, ale když se zeptám dětí, kdo byl G á n d h í, řeknou španělský malíř.
Takže s tím vyznamenáním to nemají ani tak srovnané u nás, a myslím , ani ve světe.
Pokud sereš na děti, a staráš se jenom o akce v zahraničí, tak to dělej dál.
Od té doby jsem ti již nikdy nenapsala, že jsem tvoje druhá manželka. Jsem ráda, že jsem nebyla ani první.
Tvoje
MgA.Květoslava Šamajová

Hřebejku, soudy na nás serou !

27. června 2008 v 16:28 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak jsem se dočetla, že jsi prohrál a ještě máš vycálovat 30.000.-Kč. Pochop: jsi intelektuál, jednou máš, pak nemáš. Oni mají jistý pravidelně 80.000,-Kč měsíčně, nudí se velice, a ty jsi byl zurčící potůček, tak do něho musely močit. Nediv se, že jsi prohrál. Spot i déle být nesmí, byl jsi v právu, jenom oni mají větší měšec, než ty, tak to vyhrály.
Přístě si vem nějakého volného novináře jako stafáž, co zná autorské právo, aby tam dělal stafáž, podával stížnosti (hodně) a ty zvrátily věc: protože i ty další budou prohrávat, ač byly v právu.
Pochopil jsi to.
Tvoje
MgA.Květoslava Šamajová

Moje taxa v demokracii -denní taxa na den : 31.-Kč

27. června 2008 v 16:22 | MgA.Květoslava Šamajová
Co si za to můžu koupit?
Mám nacvičeno : královské sardinky Marocké ráno a večer a k tomu ráno a večer rohlík.
Taxa: 31.-Kč ( 12.90.-Kč, 12.90.- , 2.50 . - 2.50.- ) Po rybičkách mám esprit, samá radost, ráno cvrlikám s ptáčkama, večer posílám pusinky všem štěkajícím psům v okolí, a mám dokonce i celé dva rohlíky.
Inu,kdo by to se mnou měnil.
MgA.Květoslava Šamajová

Hypotetická snídaně s miliardářem

27. června 2008 v 16:18 | MgA.Květoslava Šamajová
Za předpokladu, že klofnu miliardáře, zkusme si udělat skusmo snídani s ním. Bydlí v glass house, ráno - žádný kiss, samé povely, vsunout -vysunout, zastrčit - opéci - , žádná kytice, unylost, prostě ušlechtilá nuda.
Bály : IN,
HOVNA - IN,
ŠATY: IN,
AUTO: IN,
ŽIVOT: IN.
Zkrátka : Seru na to.

Můj důchod bude dělat 426,83 ojro !

27. června 2008 v 15:13 | MgA.Květoslava Šamajová
Už se těším , až vstoupíme do eurozóny platební. Moje ojro bude , jak výše říkám, což mě určitě nedostane na tabulku 17 miliardářů americké měny v ČR. Takže si tak akorát můžu říkat -jak jsme si v hodnách němčiny -na Moravě říkali:
Neny penyz neny laska.
V češtině to totiž znamená, že zatímco ŠPIDLA má měsíčně 600.000,-Kč,tak ten jeho jeden měsíční důchod je u mě 6 let starobního důchodu.A nyní již 25 zákonodárců Eurozóny bude mít měsíčně 600.000,-Kč.Tedy 25 z vás z ČR, to budou mít taky jako já - za 6 let.
Chápete,že ty čuripindy nemůžu už v rozhlase ani poslouchat, jak se budeme úžasně mít.
MgA.Květoslava Šamajová

About a boy

25. června 2008 v 14:04 | MgA.Květoslava Šamajová
Tudle jsem zapla televizi a skoukla NOVU .Pokud bych neviděla anglický titulek -tak si myslím,že film JAK NA VĚC -je o něčem jiném. Profesně, pokud budu mít distribuci a síť kin, tak to musím nabíddnout tak, ať na to někdo chodí. Dnes,když každý 3 otec vychovává cizí dítě, tak bych to nazvala
MUJ ÚDAJNÝ SYN.
Všichni chlapci světa,neboli tatínkové, co vychovávají cizí dítě (děti) tak to zapnou, nebo půjdou do kina. Film je ale o stárnoucím playboyovi, který ve svých 38 letech, herec asi 48 let , se honí za babama, ale jaksi mu to nejde. Tak si vymyslí trik, že je otec, a chodí na kurzy opuštěných samoživitelů - samoživitelek, když praskne, že je svobodný a bezdětný, tak si vypůjčí dvanáctku -kluka - pak ho jeho matka sjede co s ním má, když se to zase vysvětlí, tak konečně najde půvabnou mladici,kterou chce stále líbat ale ta má kluka, který žárlí na její ctitele, či potenciální manžely.Nakonec to MARKUS - údajný syn - vyžehlí, playboy vypadá, že se usadí, a oba kluci, se snad sžijí.
TEDY ABOUT A BOY, nazvaný JAK NA VĚC, správně MUJ ÚDAJNÝ SYN.

Syndrom vyhoření

20. června 2008 v 11:22 | MgA.Květoslava Šamajová
Aby se z vás narodil nový člověk, musíte vyhořet .Není to o tom, že si média na to hrají, a ptají se co to je. Je to o tom, že najednou víte, že jste shořel, narodil jste se jako nový člověk. Musíte projít velkým utrpením, než jste schopni přijmout všechny věci za nepodstatné, a než se naučíte přijímat život s jeho prohrami a dávat se denně Božím cílům, co chce pouze on po nás.
Pak pochopíte, že vše již tady bylo dávno v plánu Božím, a my jsme jenom jenom jeho vykonavatelé. Pokud jste schopni cítit, co bude zítra a Bůh vám to dá do snů dříve než se to stane, pak jste silni a jisti, a nemusíte se bát, co s vámi bude.
Ne každý vás , ale pak bude chápat.

Vyžlovka

20. června 2008 v 10:56 | MgA.Květoslava Šamajová
Viděla jsem pomněnku u rododendronu a vzpomněla si,že jsem kdysi zde byla na kurzu AJ s celým televizním ambsáblem. trhala kopřivy, vařila čaj, asi to mohl tedy být květen.Rododendrony tam jsou stále, i pomněnka, jenom ta zahrada je zarostlá, a vizitka televizní zahrady začíná se lepit korozí.
Zahrady se stromy mají tam vůkolem , ale krásné secesní ploty, které,kdyby se natřely, tak se mohou turisté jezdit dívat na secesní ploty zahrádek, kde se kdysi pořádaly bály či recepce místní smetánky. Nyní zde je jenom Gottův skanzen muziky v péči nějakého Rusa.

Čekanka

20. června 2008 v 10:51 | MgA.Květoslava Šamajová
Viděla jsem čekanku kolem Krče, kde mě umírala maminka, viděla jsem jasmíny, s tichou pokorou se tyčící k nebi, viděla jsem ,že mě maninka kyne a mám na ni vzpomínat : čeká na mě, až za ní přijedu na moravský hřbitůvek. Stále za ní nemohu, mobbingují mě soudy.

Šlápoty

20. června 2008 v 10:48 | MgA.Květoslava Šamajová
Chtěla jsem usušit tvoje šlápoty, tys ale nepřišel. Slyšela jsem tě chodit s urousanými chodidly v dešti,přepočítávala jsem starobní důchod, utekly roky.Chtěla jsem usušit šlápoty urousané, ale štěkot psa utichl.Šla jsem pozdě spát a pozdě jsem vstávala, až slunce začalo kreslit stíny listí na stromech,a slunce se rozlilo do kraje vůkol.
Bylo po dešti.

Na svatého Antoníčka bylo vidět půl duhy

20. června 2008 v 10:45 | MgA.Květoslava Šamajová
Moje maminka milovala fialovou,ciklámovou,rododendrony, a je jí nyní vidět všude.Slyším ji v každém keři, a povídám si s ní.Ona to ví.Na svatého Antoníčka bylo 8,10 večer a přijížděla jsem na Kačerov, bylo zamračeno, nepršelo, ale viděla jsem půl duhy.Cítila jsem přítomnost Boží a bylo mě dobře,když jsem přijížděla na Lhotku,čelně jsem viděla zelenou a fialovou, a taky cítila déšt.
Já jsem před tím byla na poště krátce po osmé, když jsem vyšla, že tam byla fronta, tak jsem ji opustila, a slunce svítilo na střechy v City Jindřišská a cítila jsem přítomnost Boží.
Bylo pátek, 13.6.2008, za 5 minut 3/4 na 9.

1 plat europoslance je můj za 6 let

20. června 2008 v 10:37 | MgA.Květoslava Šamajová
Mě se tato doba líbí, psychický teror, abychom se báli soudkyň, rychlokvašek, mobbing, abychom jim nevnikali do jejich teritoria - neb jim to tam moc vizitírujeme, šikana, že vás vyloučí z kolektivu, vytěsní ze společnosti,že vám vezmou byt.
EURO - poslanec Špidla měl jediný 600.000 měsíčně, ostatní méně. Nyní již to bude mít každý. Spočítejte si, kolik jich tam je, a násobte to 600.000 , - Kč měsíčně.
Tolik mám jako starobní důchodkyně za 6 let, z toho živím dítě, které se připravuje na maturitu, není to moje pupeční šnůra, ale prasynovec, aby nebyl v dětském domově.
Za to, že jsem zjistila, že tam poslaly milion, a on tam nebyl, tak mě ještě vystěhovaly. Vzala si to sociálka, manželka hejtama ze Severomoravského kraje.
Zažila jsem mobbing, psychickcý teror, šikanu a všechny formy ostrakismu za demokracie, které se mě mohly nabídnout.
Máme s dítětem 31.-Kč na osobu a den, takže si to hodně na kalkulačku, kolik každý dává ze svojí výplaty či důchodu na Euro poslance a co on dělá pro vás.
PRO MĚ: VELKÉ HOVNO.
Děkuje vám za slyšení,
Magistra umění bez práce : MgA.Květoslava Šamajová

Obléhání Olmutz před 250 lety

13. června 2008 v 19:36 | MgA.Květoslava Šamajová
Heleďte se, já se vždycky divím, kde radnice berou prachy na ty rekonstrukce válek a tak dále, dříve to nebylo, byly svaté obrázky za 2,50 kč, to jsme si dali jako záložky do knihy, pomodlili se k sv.panence Marii, co zachránila sv . Kopeček - ne to byl sv.Hostýnek nad Tatary a bylo to. Tady mě nutí ,abych se zamýšlela , kolik nás daňové to stojí ta rensrenstrukce bitvy generála Laudona 28.6. -30.6.1758 u Domašova nad Bystřicí . Laudon generál vyrazil přes Mohelnici Uničov a Šternberk do Moravského Berouna , kde měl štáb.Sto let po řežbě, uctívali lidé mrtvé u křížku na hromadném hrobě, a rekonstrukce bude v Křelově , hra na to, jaké by to bylo, kdyby Fridrich II. porazil olomoucké hradby!
Může mě pak nějaký svědek - této události napsat - kolik to stálo. Moc by mě to zajímalo.
Já si vzpomínám na písničku , Generál Laudon . ..prsatý prsatý ty já mám nejraděj, prsatý, prsatý , ty já mám rád, já je pomiluju , oni zase mě , mě , mě , že jsou prsatý , trápí srdce mé. To jsme zpívali na základní škole v Olomouci,jak se vyvinu,jsem v tu dobu nevěděla.
Vyvinula jsem se do : 75 B.

Včera jsem měla rande po 20 letech:3 kluci 5 holek

13. června 2008 v 17:53 | MgA.Květoslava Šamajová
Franta byl holohlavý, Mánek byl v normě a šikula  a  Pavel byl docela IN. Vzopomínali jsme na PEPU, co měl statek na Vrchách,  a nebyl nikdy v JZD a byl kulak. Nikdy se neoženil, že mu to sestra Zdena nedovolila. Měl koně,  krávy,  ovce,  pole a dobré brambory.  My jsme tam jezdili,  ryly rybníček, pospávali na peci,  slunili se a měli jsme se kamarádsky rádi. Vrcha byli pro nás všim.  Pepa je prý 3 týdny po smrti.  Což  jsme uctili tichem.  Holky byly tlustý,  prsatrý,  spíše ceckatý.  Všichni měli byty splacený .  Já jediná jsem bez něho a jak opuchlá nit. Ani jsem po nich nechtěla nic .  Každý jsme byli s myšlenkama jinde . Taky jinde v čase a prostoru.  Jenom jsme vzpomínali na Vary a filmový projekce.  Že jsme stihly  vidět za den až 28 filmů.  Byl to rok ABSOLVENTA s DUSTINEM HOFFMANEM.  Pak film 69,  skandinávský,  to bylo všude i na seně. Však víte co myslím,  a tak jsme vzpomínali , jak jsme byli zaláskovaní do filmu .  Vidět a slítat 28 filmů bylo možno na projekcích,  které ve Varech vždy končily až k ránu . A  zase od rána začínali.  Ani nás oči nebolely a byli jsme mladí.  Vzpomínala jsem na stopy z Prahy do Varů  a na moji prdel.   Která zabírala na stopu tak,  že když jsem měla pauzu  a stopovala kamarádka,  tak TÍRÁK stejně zastavil v křipopě  . Ji minul,  aniž by věděl, že patříme k sobě.  Zastavil u mojí zadnice,  a mých nohou a nikoliv u Bubulíněných koz.  Ani nevím dosud , co na ty chlapi zabíralo ,  na tý mojí zadnici.  Prý se sejdeme v srpnu, pokud budeme na živu. Každý již chodí na monitoring rakoviny střev. Zdali cecky jsou IN  a nemají rakovinu atd. Řeč již byla jenom o tom. Ani se nedivím, že Fanta byl z toho holohlavý  a holky ceckatý, když stále myslí jen na to.

Kveta.Samajova@gmail.com

Někdo mi poslal mobile box internet,ale já nevěděla co s tím.

13. června 2008 v 17:40 | MgA.Květoslava Šamajová
Myslíte si, že to byl KUNDERA můj učitel směšných lásek, že napřed je :
kontaktáž a pak je styktáž.  Já opravdu nevím,  nejsem technik.
Navíc nemám na mobil 200 Kč kredit  -  mám na rodinu 31 Kč rodinný rozpočet a  200 Kč nejmenší kredit je pro mě samoživitelku jídlo na 7 dní .  Pokud chce někdo po mě,  abych mu mobilovala,  tak to bych nejedla 7 dní a vůbec,  proč mám volat já,  a nezavolá : kontaktáž - styktáž.
Třeba to volala Bohdalka  - nahá z Turecku,  co já vím,  já nic nevím.
MgA.Květoslava Šamajová

Pravda,láska,tolerance

13. června 2008 v 17:33 | MgA.Květoslava Šamajová
Myslíte si,že se to ještě nosí. Pokud to má v sobě někdo zakodované, tak je nadosmrti chudákem. Je pravda, že se umí sám o sebe postarat, a taky nasměrovat jiné lidi, kteří to potřebují, ale je stále sám se svými ideály, je nepochopený, i když udává směr jiným : aby si lidé již začali prosazovat svoje práva a taky si je hájit.
MgA.Květoslava Šamajová

9000 dětí je v ústavech

13. června 2008 v 17:28 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak proč je odebíráte rodičům,když jsou nezaměstnaní.Nejsou problémoví,ale nezaměstnaní. Slyšíš,to Petře! Proč říkáš, že je nedostatek pěstounských rodin. Já jsem si zažádala s Járou o pěstountsví 26.8.1998,dítě mě dali až 6.3.2001 nahé. V pasťáku i děcáku měl moje ošacení, to nám ukradli ,v pasťáku a děcáku měl můj foták, to nám ukradli, v pasťáku a děcáku měl kompas, buzolu, vědecké knihy, technické, pohádky, oblečení atd - vše ukradeno. Měl 11,5 let, nyní má 21 let a dosud nám nikdo nic nevrátil .Odškodnění znělo na 36.000,-Kč ,myslíš si Petře, že za 10 let nám stát tu krádež nahradil. Omyl, první soud o odškodnění byl poprvé loni a soudkyně si nebyla jista, zda nám má dát náhradu za našě vlastní věci, svolala všechny resorty ministerstev, a ti taky přemýšleli, jak nám to dají a z čeho. Až se soud zapletl tak, že průběžně měsíčně mě posílá usnesení, že mám přijet k soudu, pak to ruší, pak zaměňují Ministerstvo financí s Úřadem státu ve věcech majetkových. Prostě Petře, nechtějí nám to dát, aby kluk měl na počítač.Mě bolí, jak píšeš, že dáte prostor náhradním rodiným péčím ,víš Petře, stačí, když za 10 let vyřešíš nás, ukradly nám byt a byla to tvoje soudružka ŠORFOVÁ z ODS, ona byla komunistický ocas ODS, a vzala si nejméně 200.000 Kč až 500.000 kč, jelikož při obálkovém systému obcí a faktu, že když někdo odejde z prvatizačního do státního, tak obec má za to tuto cifru. Ale my byli vyklizeni bez náhrady na byt, byli jsme členy družstva, a neměli dluhy, jenom jsme nebyli obezřetni, umírala nám matka 81 let, a Jára měl 16 let, ale není to můj syn - ale prasynovec, myslíš si, že mě pomáhali, omyl, týrali mě, měla jsem na den jenon 2.50 kč ,a letos je to lepší - mám 31.-Kč na osobu a den,ale je větší drahota, sundala jsem 5 kg, a vše mě může sfouknout, 19 měsíců po exekuci, bez bytu,v havarijním stavu nebytovka a náprava žádná, proč tedy nenapíšes ODS na Prahu 11, ODS na Praha 4, ať nás nešikanují ,ať nám dají pěstounské dávky, ať dítě může studovat v klidu a vyspat se aby mělo kde a najíst se kde. Proč to neuděláš, nepis to do novin, co uděláš, ale udělej to PETŘE.
PROSIM TĚ O TO. Nic nepiš - ale chci vidět tvoje činy.
Tvoje MgA.Květoslava Šamajová

Agenda péče o ohrožené děti spadá pod 5 ministerstev

13. června 2008 v 16:33 | MgA.Květoslava Šamajová
Asi proto v tom mají takový bordel,řekla magistra umění,MgA.Květoslava ŠAMAJOVÁ.Od 1998 do 2008 vedu řízení péče o dítě u soudu Frýdek-Místek, tak za 10 let je to 35 soudů, poštovné bylo 40.000,-Kč, o cestovném nemluvě, spis má 2.200 stran. Kájinek má spis jenom 1500 listů, a nakonec mě děcák dal nahé dítě v zimě, ale i vrah má právo na erární šty, toto dítě bylo nahé, až po roce si zpívalo, již nejsem nahý.Dosud se soudíme o kompas, foťák, nůž s 18 funkcemi, šaty , odborné knihy, o to, že neměl krizovou intzervenci, kterou jsem zajištovala na vlastní náklady, a odškodnění 36.000,-Kč v roce 1998 mělo jinou hodnotu než v roce 2008. Studoval na kameru, ale jenom jeden rok jsem měla 15.000,-Kč, ale ne na 4 roky, pak studoval na kuchaře, aby se najedl, ale nakonec osud po jeho 2 ileusu, ho vrátil do školy.Aby měl maturitu.Nyní studuje rok a propadlo nám 56.000,-Kč než to daly sociálky dohromady, mezitím nám ukradly byt, pro koho, no pro živnostníka s chalupu v Káraný,s družstevním bytem, autem DAEWOO? Mám vůbec pokračovat. Tento "omyl" co udělaly vědomě, mě stát nenahradil ,prý nemám rozhodnutí,teré to zvrátilo.Namítám,pokud by bylo,nestála bych v žalobě proti státu. Dostala jsem rouzsudek bez náhrady na byt,ale já nic nedlužila,byla jsme člčnka družstava, a korupce si ve pojistila,neměla jsem právo dovolání.Sledujte : dítě bylo předáno nahé se slovy: " bude odňat z dětského domova, " to znamená nahé, a ještě tam stále prodily 4 roky peníze (270.000,-Kč ročně) neb prý tam chybělo " ímto se ruší ústavní výchova ". Myslíte si, že to bylo omylem, ne vědomě, doložka právní moci za 366 dní, vše propadlo,měla být jenom za 365 dní. Vše bylo vědomé, sociálky to je důl, a nadace na děti - to je zlatý důl, když chcete pomoc pro advokáta, tak vám nic nedají, ale berou od zpěváků, kteří přispívají, ty jsou zase v kurzu a mají koncerty za to, že prispívají, pak je zde od EU dotace, aby lidí nebyli vyklizeni neboli exkluze, a proto nás vyklizí,a pro koho jsou tedy ty byty : pro Kubánce, Vientamce, Ukrajince, aby tady rodily děti, my stěží uživíme jedno dítě.I když je právo dítěte žít ve vlastní rodině ,tak nám děti kradou ze školy, a pokud je chceme, tak na nás dají tretsní čin únosu vlstního dítěte z rodiny ,pak kdy chcete v přímém prenosu trestní řízení ,že na ty ČURIPINDY JEJICH SERETE, vydají rozsudek,že jste osvobozeni na § VZPOURU VEŽNU, ale vy jste nikdy nebyli ve vězení. Já nevím, jestli vždy přijdu na ty jejich kokotiny,nebo jsem se narodila,abych to žila, a vám psala BLOGY.CZ - abyste se nenudili - ČI CO.Pravda je ,že nemám počítač, píši, kam si sednu, co jde ze mě, tak ťukám do klávesnice.Chtěla bych pořádnou práci, abych se pořádně najedla,jsem jak opuchlá niť a ani dítě - by si nezaštípalo moje kozy, jak jsou malé, ale rozodně nejsou umělé : jsou 75 B.Dnes je Antonína, pátek,13.6. , a já bych přála Járovi, aby již měl domov, byl pořádně sytý, udělal školu a sobě, abych našla normálního chlapa, který mě dá střechu nad hlavou a pokud bude z jiné země než ČR, tak neváhám.
3 zimu v nebytovce nepeziju, a nakonec budu já sama : ANI-ANI.

Petr řekl,že 28000 podání bylo na posudky DIČ a DIP

13. června 2008 v 16:06 | MgA.Květoslava Šamajová
Víš Petře,je hezké,že uděláš revoluci, a zavedeš reorganizaci posudkové sužby,platovou stabilizaci,koncepci jednotlivého vzdělávání posudkových lékařů,zavedení softwarového programu POSUDKY .O.K.Ale když ti dají kostlivce,který má 81 let a my vstoupíme do síně posudkářů,on je tam sám ve svých impotetních 81 letech , a řekne nám rovnou :ANI-ANI.Tak my máme vědět,že to jako zamítá plný invalidní důchod a taky částečný. Je to již dopředu napsané,a je to konečné. Všechny další posudky opakují již to ANI, ANI, je pravda,že posudkáři pak mají již méně,je to jenom 75 let. To zlo,a ta chuť agrese v jejich očích, že zatímco za totality měli nomeklaturu KSČ,to jim nechal HAVEL,který byl u moci 13 let,nikdy nechtěl být prezident a pak byl 13 let,a de facto to byla tajná es té bé -posudkáři.Pokud zjistí,že jsem byla nepřítelská rodina tak je již dopředu ANI-ANI. Kostlivec vezme dalšího a trouhá si ANI ANI i na hluchoměnného, mluví všemi jazyky, rozdává razítka ANI -ANI.U soudu si ani neškrtnete, máte rychlokvašku, která zopakuje : ANI-ANi a můžete ke kasačnímu soudu.
Takže : PETŘE ! Nyní uděláš jedno!Mě nezajímá software, ani, že zavedeš reorganizaci, platovou stabilizaci, koncepci vzdělávání posudkových lékařů, ale ty nám dáš po roce krvácení do střev dítěte, které se připravuje na budoucí povolání, mladého chlapa,který bude mít ne více než 35 let, a konečně začně si číst co napsal chirurg,a operatér z chirurgie,že pokdu kluk nebude dělat lehčí práci, čeká ho kýla a umělý vývod.
Mě již ty kostlivci nezajímají, a pokud mě Petře necháš chlapa, který je potentní a pochopí,že kluk se jednou bude ženit, a tak potřebuje mít maturitu a po tu dobu bude plně invalidní, než dojde ke změně profese, nyní student, tak tě budu tak dlouho otravovat,až mě toto posudkáře dáš!
ANI-ANI Tvoje
MgA.Květoslava ŠAMAJOVÁ

Náhradní rodinná péče je podhodnocena,řekli na MPSV

13. června 2008 v 15:48 | MgA.Květoslava Šamajová
Pravidelně si beru noviny na MPSV,abych byla v obraze,ale od novin,kde má sloupek můj PETR,je k pravdě daleko.Můj Petr mě pravidelně píše, přes noviny, jak je nákladná péče v ústavech pro děti , jak je to v rodinách podhodnoceno. Ale to má ode mě : do Čealdné přišlo na Jaroslava, který tam nebyl od 1998 do 2001,kdy jsem si ho převzala a pak ještě až do 11/2004 to tam chodilo ročně 270.000.-Kč , tedy za 7 let tam došlo téměř ke dvou milionům ,byla jsem tak naivní,že jsem chtěla státu ušetřit ty dva miliony a práskala jsem to,všude kam se dalo, omyl byl pravdou,sociálka dětského domova měla za manžela hejtmana, tak proč by neměla 3 nová auta, audit byl na barák ale ne na dítě Šamaj, a abych neříkala,že Šorfová starostka Prahy 11, a sekterářka Klause z Občanského fora mě vzala byt a my byly s pěstounským dítětem na ulici, tak nás perezekuovali - kde se dalo.
Na měsíc jsme měli 270.-Kč (jedna tisícina z 270.000,-Kč), metro 250.-Kč a na den 2,50.-Kč Kč, nyní je to lepší máme na den na osobu již 31.-Kč, ale i tak sereme tenká hovna, někdy vůbec žádná. Myslíte si, že to PETRA dojalo. Nikoliv, on sere pořádná, má co do žaludku, taky ho nedojalo, že nám sebrali sřechu nad hlavou.Vezmte si, kolik je tady Ukrajinců, Kubánců, Vietnamců, a kde ti lidé všichni bydlí, nabízejí obálky, a radnice přijímají nejvyšší nabídky. Taky vás vytěhovali, aby tam bydleli Kubánci, Vientamci, Ukrajinci. Nikoliv v mém bytě bydlí živnostník, Čech, který má chalupu, taky družtevní byt, a tak proč by mu nedali privatizační můj za 2,5 milionu, kde jsem vyměnila plastová okna, a on ho prodá od 2,5 milonu více.Že je mě 64 let a nikdo mě nedá hypotéku a až do konce žvota budu bezdomovec, to PETRA taky nezajímá, on bydlí, ani Klause, toho to taky nezajímá, on bydlí na Hradě, v Lánech, pak má jakýsi další byt v Libni, pak nějaký koupil a má ve vlastnictví a pro matku ,která bydlela s ním, nechal udělat i lift.Moje matka mě umírala na sakrální proleženiny,zanedbaná v Krči,že sjme něměla 30.000,-Kč na úplatek.
Víte kolik kolegů ,známých má více bytů či chalup a domů z restituce. Vítě,že mě nikdo nikdy nenabídl po exekuci bytu v zimě ani 3 noci, abych se zahřála a měla teplý čas.Spala jsem a drkotala jsem se zimou,chodila na bodo,neměla peníze ani fusakle, a vše bylo rozbité, nebyl sporák, zatékalo do bytu, nebylo světlo , vše bylo odmontované .Trvalo to 3 měsíce než jsem se vzchopila, a s jarem jsem začala si stěžovat.Víte,že si již stěžuji 19 měsíců, ale vše je stejné.PETR stále píše do novin-vše pro pěstounské rodiny, ale ani ho nedojalo,že nemáme teplý-suchý byt,nemáme sporák, a Jára má krvácení do střev-po traumatech-dvakrát odebraný domov.
Pak se mě nedivte, že toužím po jakémkoliv civilizovaném cizinci, který rád jí a nerad vaří,ale já opravdu nevím kam složím hlavu-třetí zimu -to již nevydržím. PETR mě nechal propadnout pěstounské dávky ve výši 56.000,-Kč pro stát a my neměli co do úst.Já si myslím,že v dětech je ukratý poklad, proto je stále chtějí, aby byla migrace a aby EU nás dotoval atd. Ale o vlastní, pro ty nic nemáme. Proto my musíme do světa, třeba se nad námi někdo slituje.
Těch rozeštvaných lidí, a s nasazenými provokatéry je zde natolik neřehledný stav v zemi, že průměrný Čech se již v tom nestačí ani orientovat.