Květen 2008

Co budete dělat v neděli ?

30. května 2008 v 15:43 | MgA.Květoslava Šamajová
Já studuji zákony o invalidním důchodě, pro dítě,které jsem si vzala z dětského domova, sekýrujou ho, že není invalidní a poničily ho právě tam. Nyní je 10 % invalidních v zemi z 10 milionů populace.Jde o to,kdo se o ně stará, mají někoko s kým si mohou popovídat.Víte někdy, nemusíte být ani syti, ale duši duši potřebujete vyčistit. Popovídat si, rozumíte mi. A dnes si nikdo nechce povídat, ani naslouchat, drtí a drtí a pak jsou nasraný, že je otravujete, a dávají vám to znát , a když chcete dialog, tak vás nakopnou do zadku, v horším případě, dají na vás udání. Nepiště nám. Nevolejte nám. Chcete mít od vás pokoj.
Říkám :vyřeště mě, a budete mít ode mě pokoj.
I ti zasraní komunisti by pochopili, že když se soudím 10 let u 34 soudů, že mě to nebaví a budu psát tak dlouho až se to ukončí, ale ,že prohraji já a budu platit těch 35 soudů,když jsem si vzala nahé dítě z dětského domova, kde mu zničili zdraví, odmítají mu dát invaliditu, a ještě nám sebrali byt, abych si stále nestěžovala. Ano, to je oDS.Já jsem pán , já dostanu ,já jsem IN, a na mě není.Ale každému z prdele smrdí stejně, a taký jde od hrobu nahý. Každý jsme měch z vody a pokakánku, tak já nevím, proč je jednen IN, a druhý ON.

Radní Jiří Janečku !

30. května 2008 v 15:32 | MgA.Květoslava Šamajová
Když ho volili za SDS, byl na baště ODS-Jižní Město, hlavní kápo,byl tlustý,dobře jedl a nikomu nepomohl.Vymyslel krásnou bejkárnu na nás,vezne mám trvalý nájmy, my si budeme každá dva roky obnovovat nájemní smlouvy,na stresy chcípneme, a on bude stále tlustý.On má svoje jisté.Ani vysokou školu nemá, tak ať nám nekecá do života. Má byty, ale pro kubánce, aby se zavděčil zákonorádcům - chce totiž do senátu.Každý tam chce, nebo do EU, tam je to ještě lepší. Máte na měsíc 600.000,-Kč. Máte je za rok, oni za měsíc. Vy sice serete tenký hovna - ale oni mají dnu z dobrého jídla. Co berete.
Já,aby se lidi měli rádi, a uměli si naslouchat.
Ale ani to už lidi neumějí.

50.léta a politické procesy

30. května 2008 v 15:01 | MgA.Květoslava Šamajová
Otec Miroslav ŠAMAJ byl souzen zákonem 231 /48 Sb. Horáková byla v červnu 1952 a pak následoval řetězec proti těm,kteří byli oponenti reřimu.Učelově měli procesy potrestat a vyřadit ze hry oponenty,dnes říkáme opozici, a preventivě zastrašit i večejnost a naučit ji spolupracovat na procesech.Učinit si z nich svoje spolupracovníky. Myslíte si ,že když někdo vydá zákon, který je proti tomu jinému, že často večejnost nespolupracuje, máme ankety, pak se z nich vyhodnotí závěr a je to.Opírají se o to. Buďte střízliví ve svých názorech. Vše plnilo v 50.letech svoji úlohu : izolace třídního nepřítele, levná pracovní síla, gulag-vyhladovění, a po vyčerpáni je v tichosti zlikvidovat. Každý invalida 10 % z 1 milionu populace ví své.

8 pro, 7 proti !

30. května 2008 v 13:45 | MgA.Květoslava Šamajová
No jistě: Ústavní soud zase o nás.
PRO: Michaela Židlická, Dagmar Lastovecká, Ivana Janů, Jiří Mucha, Miloslav Výborný, Stanislav Balík, Valdimír Kůrka, Vlasta Formánková.
To vám píši, abyste věděli, kdo vás zamítne u ÚS!
Pro byli:
Pavel Rychetský, Eliška wagnerová,Pavel Hollander, rantišek Duchoň, Jiří Nykodým,Vojen Guttler, Jan Musil.
Na ty se tedy obraťte.

Eliška Wagnerová mě vyzvala !

30. května 2008 v 13:40 | MgA.Květoslava Šamajová
ÚS možná nevyřešil poplatky naposledy, míní Wagnerová. Taky je zde, že se může obyčejný člověk , pokud je rdoušen poplatky ,domoci práva tím, že podá stížnost a ještě navrhne zrušení sporné části zákona. Já to tedy Eliško podám, ale tvůj RYCHETSKY mi odpoví, že jsem laik, a já budu hledat advokáta, abych mu vysypadla 4.500 Kč. Na to nemám, ale podám to jako nasraný lajk. U každého lékaře si od mě vezmou 30.-Kč a nikdo mě nedá stvrzenku, a jak tedy doložím, že jsem již zaplatila těch osudných 5000,-Kč. Kluk má od 7/2007 podaný ivnalidní důchod, že po dvou opearcích neprůchodosti střevní nesmí být kuchař (21 let) a než ukončí vzdělanost s maturitou, aby měl lehčí práci, tak musí být invalidní. Ale kdo mu jí. Nečas, to je voják, Ministersvto financí je voják, Topolánek je voják. Nám vládnou vojáci na povel. Já nebyla na vojně, tak ať mě neserou. ! Mám na den 31.-Kč a ať se stydí stát, já to ráda vyřvu, jak je to tady zkurvený , mě nemusí dusit, ELIŠKO, já se nenechám. Ale já nepřišla ze Západu jako TY, a tím, že umíš jazyk a osttaní zákonodárci musí mít překladatelky, se kterými se pak ožení, tak to ty ELIŠKO nemusíš. Ale co my, my umíme jazyky, máme vysokou, pak důchody máme malé, naše příbuzné daly do dětských domovů, když si je vezmeme, a nejsme matkami těchto dětí ,ale pratety, tak nám na ně stát nic nedá, a když jsou invalidní ,tak nejsou dle kostlivců posudkářů invalidní. Myslíš si ELIŠKO, kdybys měla invalidní dítě,že by tě nějaká DINDOŠOVÁ 75 let z Ministrstva práce a sociálních věcí jako posudkářka odporovala, sedla by si na prdel ,koho má v ordinaci, pravda je ,že ty by jsi tam ani nebyla.Ale my zmítaní od posudku k posudku, neboli od jednoho lékařského ŠUKU k druhému lékařskému ŠUKU ,tak to ty ani nemusíš,tak vlastně nevíš,co se děje v zemi, a rozhoduješ o nás!
Mě Ústavní soud nejméně 7 x odmítl, a vše dal estébákovi, tak co my na to řekneš, ELIŠKO!My máme 31.-Kč na den na osobu, a to jsem vysokoškolačka, magistr umění. Ale když slyším, jaké potíže má i Suchý, JANEK LEDECKY, tak je to tady tak rozesraný ,jak to nebyo ani za komunistů.Jeden totiž vytěžuje druhého, jeden vám krade nápady a ty prodává, a vás zarazí sto sáhu do země atd.Mohu mít nápady,ale nemám peníze je realizovat.Ti,co nemají nápady je kradou , neb mají peníze.
H O W K H !

Ještě stále si vás hládá,Váš estébáček!

30. května 2008 v 13:17 | MgA.Květoslava Šamajová
Tady je to stále o pronásledovaných a pronásledovatelích.Pkud mě vystěhoval estébátk Judr.Tomáš lIPTÁK dne 27.11.2006 z privatizačního bytu na Praha 11 a jsem 19 měsíců po exekuci a radnice nechce mít nic společného s tím,aby mě daal náhradní byt a já ztratila svůj privatizační byt o rozměru 3+KK za 2,5 milionu,když si vezmu příběh Járy(prasynovce) kterého jsem si vzala z dětského domova nahého v jeho 14,5 letech jenom proto,že posudek psal jiný estébák Mudr.Břicháček, který mu naprogramoval dětský domov do 18 let.Chtěla ho rodina,ale nedali ho. Kdo: sociálky Čeladné,manželky hejtmanů,kdo by nebral přivýdělek, v podobě několika milionů,tam docházely bez dítěte, ale na dítě 270.000,-Kč měsíčně až do jeho 18 let. Když to uzavřu,že jsem dcera politického vězně z 50.let Miroslava Šamaje souzeného zákonem 231 / 48 Sb(jako Horáková)není co dodat.Otevřely jsme spisy na přelomu 1992/93 vyhodily nás z práce(ale StB zůstala po nás - to jsme zjistili až v roce 2003, když se otevřely svazky Ministerstva vnitra) , pak jsem až do důchodu tu práci hledala a jako přivýdělek nyní k důchodu,že je malý důchod,ale estébáci,neuměli nic jiného dělat za totality ani v demokracii, než nás hlídat, odposlouchávat, a vydělávat na nás. MgA.Květoslava Šamajová

MUDR.HORNÝ z Revoluční odmítl dítěti dietní stravování

26. května 2008 v 21:54 | MgA.Květoslava Šamajová
U dvojnásobného ilesu, jehož stav je trvalý a neměnný do konce života. Arogantně mě tam nechal chodit 4 x, a vždy - i když měl hodiny -neordinoval , a když ordinoval, mě řekl:
" Vy, jste slavná ! "
Zřejně svým nekomformním přístupem, dy po mě vyjíždí estébáci,jejichž terorismus neutichá ani v roce 2008, kdy mého svěřence týrají, že snad z toho mají orgasmus, co já vím, a kdy je samozřejmé, že jako soukromník , si může diktovat podmínky. Je soukromník, nemusí nic schvalovat.
Rok nemá dítě dietu, přičemž je 850,-Kč měsíčně, 10 měsíců nemá invaliditu, má krvácení do
střev, od září nemáme pěstounské dávky ,studuje.
Stačí vám to.
Chtěla bych vidět dítě poslance,dítě zákonodárce,chtěla bych vidět dítě manažéra.
Zřejmě se stát rozdělil na IN a ty co se chudě oblíkají.
Ještě ,že nemusím svého volného ducha ,svazovat pentličkami, 10 let nad tmto dítětem bdím, a divím se, jak takového krásného kluka mohla matka odvrhnout, bála jsem se,když ho unesly sociálky ze školy, držela ho dlouhé noci za roku ,po návratu z děcáku a pastáku, než usnul a sama jsem spala na zemi na karimatce, líbala ho na tvář, aby mu zmizel ten tik, a vařila mu s láskou jako nikomu jinému.Tolik jsem pro něho chtěla : aby byl kameraman , byl kuchař,ani to nemělo být, nyní studuje policejní školu, aby pomáhal obětem , že sám je obětí tyrany a šikany. Snad se mu to podaří.
Jestli mě Bůh pomůže se toho dožít a ho vychovat a vzdělat.
To,co je samozřejmostí v jiných rodinách,aby bylo dítě syto,není a já s ním, že máme na den a osobu 31.-Kč.

MUDr.MARTA DINDOŠOVÁ píše moc dobře posudky

26. května 2008 v 21:36 | MgA.Květoslava Šamajová
Poslechněte si posudek Mudr.Marty DINDOŠOVÉz MPSV (asi 75 let) .Moc by mě zajímalo, kolik za to zaplatí stát. Jedná se o posudek invalidity dítěte, které má 21 let, míněno dítě do 26 let, studuje a je nezaopatřené. ILEUS je nepůchodnost tenkého střeva, a nesmí dělat kuchaře, ale musí se přeškodlit na jinou profesi:nyní studium maturity.
Posudek má 6 stran a dítě je ANI:ANI.
P.Šamajuová (jako já) neustále připomínmala, že posuzovaný byl v dětském domově, byl tam šikanován, rozvádí jak přesně, má z toho velkou psychickou i zdravotní újmu, pak jak se o něj "táta-stát" vůbec nestaral, šidil je o peníze, ona byla šikanována STB, ted byla okradena o byt, kluk bydlí na ulici, jsou v sociální a finanční nouzi, nemají ani na poplatky u lékaře, a stát mu nechce dát plný invalidní důchod,prostože její chirurg a operatér jsou toho názoru, že mu to patří, aby se mohl rekvalifikovat, na úředníka, celou tutuo záležitost již písemně oznámila na všechny ambasády v Praze, protože toto již není problém národní, ale mezinárodní.
ANI-ANI je ani plně invalidní, ani částečně invalidní,jelikož jeho závěr je : 10 % poklesu schopnost soustavné výdělečné činnosti.
Opakuji,vůbec nepracoval je student, profesi kuchaře nesměl vykonávat, je žák policejní školy.

IVA BROŽOVÁ je střízlivější

26. května 2008 v 21:23 | MgA.Květoslava Šamajová
Moji stížnost proti usnesení NS ze dne 20.3.2008 20 Cdo 217/2007-714 prošetřila, a rovnou -přímo napsala- neměla jste právo dovolání.Ve věci vyklizení bytu Brechtova 828,Praha 4(Jižní město pozn.autorky).DOVOLÁNÍ nebylo přípustné.Umírala mě matka, dítěti bylo u mě dobře, vzala jsem si ho z dětského domova, matka (81 let) mě šokem zemřela, dítě bylo po operaci ileus - neprůchodnost střeva, a byt nám sebral ještě 27.11.2006 konfident StB Judr.Tomáš LITÁK ,neměla jsem právo dovolání a nikomu to nebylo nápadné.
Kolik lidí křičí,že chce autanásii.
Já tady v tomto debilním světě politickém vojenském estébáckém korupčním chci žít, chci poznávat cizí kraje, chci cestovat, protože nemám rodinu, nemám pro co žít, byt mě vzali, nemám teplo, sucho, nemám nic, vše mě rozbili.Jsem magistr umění a ráda bych se obklopila obrázky na stěnu,plátínky indických miniatur, byly na křídovém papíře, a všechny ty něžnosti z Indie, ale vše mě rozbili, ukradli a zničili. Taky nekřičím : chci autanásii. Nikdo to nechce natočit,j ak dítě krvácí do střev, a neme invaliditu, nemáme pěstounské , nemáme hmotné zabezpečení. Vše pro dítě.
Ale jaké, dítě politika, dítě manažéra, dítě zákonodárce.?

ELIŠKA WAGNEROVÁ utěšitelka

26. května 2008 v 21:11 | MgA.Květoslava Šamajová
Slyšela jsem dnes v rozhlase,její úvahu na téma ztracené děti.Proč utíkjí, proč jsou rozpory v rodinách, proč jsou rozdíly tak výrazné u sociálně chudých dětí z rodin, které nejsou na řebříčku vysokých společenských hodnot.
Nesnáze jsou,když se chudé dítě obléká tak, že musí být odňato od rodiny a zavezeno do dětského domova, že padají tabu, u dětí, ve vztahu k rodičům, kteří se hádají, když děti nechceme a odkládáme je do baby boxů, nebo, když děti chceme a bereme si je z dětských domovů Atd.
O napsané knize, Rok kohouta, jak si adoptovali dítě, které je nemělo rádo, kolik času tomu věnovali, a vedlo to k nezdarům. Těch úvah bylo plno a dobře se to poslouchalo. Ale v praxi, patřím k těm, co si vzala dítě z dětského domova, stát mě nepomohl, nechaly ho tam 3 roky a nakonec Ústavní soud všechny stížnosti a podněty odmítl,'Čeladná si vzala skoro dva miliony, a my jsme neměly nic. Pouze z toho 1/1000, neboli 270.-Kč měsíčně.Ve věci ukradeného bytu, mě striktně odmítli, že nebudou přezkoumávat obecné soudy.
Tudíž jedna verze je pro rozhlas, kde se to hezky poschlouchá a druhá verze je pro nás, kdy se to nesposlouchá, neboť nás ODMITAJÍ, taky nejsme IN, taky máme sociálně chudé oblečení, taky nám necinkají v kapse zlatáčky.

Tak jsme narachala odpovědi na inzeráty na práci,snad...

23. května 2008 v 23:06 | MgA.Květoslava Šamajová
Je s podivem,že potřebují do zpravodajství, politiky, a turistického ruchu. Pak do šminek, de facto, aby byl zachycen obraz dneška, jak politici a co o nich, kam na cesty, a koho tam potkáte -me, a jak se oblékat, abychom byli IN.
Již nic víc, nemusme znát ani umět. Pokud se s tím dá vystačit celý život, po fAMU, tak to je asi velké štěstí, mě to nepotkalo,ale žila jsem jiný život ?
Co dal mě ten můj a co dal jiným ten jejich?
MgA.Květoslava Šamajová

Teroristické metody StB pokračují i nadále

23. května 2008 v 21:32 | MgA.Květoslava Šamajová
27.11.2006 mě vystěhoval STB-ák Judr.Tomáš LIPTÁK, a nikdo mě nepomohl , ač mohl. Klause to nezajímalo, prý jsem se málo starala, 19 měsíců exekuce mě udělaly z hlavy bílou hlavu, a nikdo mě nepomáhá : již každého obtěžuji.Stačilo málo : mít práci v roce 1992-2002, když jsem si vzala Járu z dětského domova 2001, dát nám pěstounské dávky, aby nebyly posílané do Čeladné do jeho 18-ti let, aby mě maminka umřela s jasem ve tváři, že nás zde nechává štastné a spokojené, že žila až do věku, kdy nás viděla štastné.To se jí nepodařilo, já ji našla s vykrouceným krkem dne 28.4.2004, a sestra mě řekla v Krči (I.interna) je to mladá lékařka a musí se to taky naučit.Ale proč na mojí matce.
Těch hrůz co jsem musela prožít. Proč jsem to musela žít. Abych to tady sepisovala, vždyť ani nevím,kod mě čte.Jo, nějaké číslo 2951 za 8 měsíců, nevím, je to hodně nebo málo?
Čte mě mladá generace, čte mě stará generace, čte mě politik, čte mě oběť - poškozená( ý) .Nevím?
Nikdo mě nevyzývá : napiš mi, nějaký třeštiprdla, zpěvandule, abych jim dala hlasy do show, ale já nevím, kdo mě čte, můj smutek, moje prohry, můj zbytečný život, bez úspěchu, že ani nemám sporák, abych klukovi pořádně uvařila, nemám ani suchý byt, abych se pořádně vyspala, nemám ani radost ze života, abych žila. 19 měsíců po exkeuci, s rozbitým nábytkem, a žádná náprava.
Nevím :co mě čeká.

Proč HAVEL zrušil přezkum v civilním soudním řízen,ví jenom Bůh !

23. května 2008 v 21:04 | MgA.Květoslava Šamajová
Ano,tento platonik, zrušil přezkum v soudním řízení, a my se nyní nemůžeme domoci svých práv.Na židle dosadil chartisti,kteří se nám vysmívají,že trpíme stihomamy S t B, a nechal nás S T b stíhat. Vysmíval se nám,že je polititik a rodina ho nezajímá.Nechal naše příbuzné v dětských domovech a když byli biti,tak jim nepomohl.Ombudsman byl jím dosazen,'Sabatová byla chartistka, a nyní zase jsou všichni zvoleni, aby nám z 50.let nikdo nepomohl. Myslíte si,že nějakému chartistovi vzali jeho byt. Ani náhodou, přidali mu, i když byl v cizině a vrátil se zpět. Nám vzali a zůstali jsme tady!Věřím,že to všechno zahrnul do odcházení! Do té jeho choromyslnosti, jak o všechno přijde.My jsme přišli o všechno : vzali nám děti ,byty, a máme nouzi : na den pro osobu 31.-Kč, za to se nevysere ani pes. My to musíme žít.Dnes jsem upadla, nevím jestli z hladu, pomáhal mě nějaký muž , počkal,když jsem mu řekla,že se mě zatočila hlava.Předevčírem mě mohla přejet tramvaj.Je za mnou 35 soudů za 10 let, násilné vystěhování z mého bytu,rozbitý můj nábytek a nábytek po prarodičích, je za mnou 10 tvrdých let, odříkání aby dítě bylo vzdělané, a je za mnou smutek, když se ohlédnu za roky 1992-2008! Ztráta profese, profesní cti, myla jsem hajzly, vysmívali se mě, že by za 30.-Kč za stránku nepracovali(nakonec mě vyhodili a nemám ani to) nevím , co je přede mnou, jedno vím: HAVEL byl nudný , když psal ČEKÁNÍ NA GODOTA, když nikdy nepomohl politickým z 50.let, když šéfoval jako HAVEL 13 let, a pokud je Odcházení : IN - tak mu to přeji, já nejsem závistivá, já hledám práci, aby se kluk najedl, a mohl ještě rok studovat, ale díky HAVLOVI, který jako platonik zrušil přezkumy v civilních řízeních, že jich nebude třeba a do kontrolních orgánů dal komunisty, tak kdo mě pomůže,když mě soudili otce zákonem 231 /48 Sb.Nikdo , chartisti, kteří mají stále práci, nebo ODS , která nastoupila s StB a vzala mě byt? Nikdo mě nechce slyšet,že máme nouzi s dítětem,že to trvá 10 let,matka mě umírala v bolestech,kluk je po těžké operaci,byt nám vzali, a de facto zvítězila S t B, a všichni,kteří se napakovali. Přičemž všichni jsme měli na startu stejně : 3 pokojové paneláky,o ten jsem přišla, matka zemřela, Járovi chybí rok aby měl maturitu.Mě nedá banka peníze abych s koupila 2 + l,abychom měli sporák, natřený nábytek, a sedli si pospolu k teplé stravě.Chceme tak málo ....
Chtěla bych Švejnara, ten myslel na druhé : ale kde je? Kde jsi , Švejnare?

Ne, nechtěla jsem si nic dokazovat !

23. května 2008 v 20:05 | MgA.Květoslava Šamajová
Prostě se to tak přihodilo, když jsem odešla z Československé televize, že mě vykousalo S t B, tak jsem zoufale stále hledala práci. STB - áci zůstali, politické z 50.let vyhodili, psal se rok 1992, praktricky 10 let jsem stále hledala práci. Zoufale volala kde komu, i v noci.  Vysrali se na mě všichni.  Kupodivu, Rudolf Světecký, agent Stb, šajba vojenská -měl práci stále.  O sobě říkal, jsem malý Žid, všude se dostanu. Chudák, kdyby se cítil jako Žid, tak by se tak nechoval.  On i jeho žena, byli agenti StB. Seru na ně. Já našla práci až za 10 let jako učiteka.  Učila jsem puberťáky anglicky, jezdlila s nimi na zájezdy.  Nevím, jak na mě vzpomínají.
Jára mě prosil v roce 1998,  abych si ho vzala : že prý ho nemá nikdo rád.  Tak , jo !  Když prosil, kdo by to neudělal .  Byl milý, ale já byla sama .Ještě bez práce.  Nyní jsme na to bez práce dva.  Tak jsem 1992 - 2002 myla záchody,  byla pokladní.  Vzala jsem co se dalo. To dítě mě zavázalo. Dnes vím, že jsem to musela podstoupit : přestala jsem být pyšná . Jenom jsem se vždycky ptala, pane Bože, proč musím se učit právě toto ? Proč musím podstupovat právě toto.
Den jako každý jiný den : vstanu a připravuji se každé ráno .  Zhruba vím,  co mám dělat,  ale ráno je pro mě jistější.  Jsem vyspanější a zakotvena do dne. Mnohdy mě ráno postaví před jinou věc, než jsem očekávala. Snažím se,  ale já nemám kamarádky.  Když,  tak hrstku. Dříve jsem byla smavá. Teď  jsem smutná a zoufalá. Stále hledající práci.  Abych kluka ještě rok uživila. Myslíte si,  že jsem byla troufalá?  Když jsem neměla nic  a ještě jsem nabídla dítěti , že mu dám vzdělanost. Zázemí domova a školy.  Nakonec jsem ztratila domov i já sama.
Myslíte si,  že to tak mělo být ?
Když se zamyslím nad indickým horoskopem,  který mě předpověděli,  v roce 1980  . Tak mě předpověděli něco,  čemu jsem se smála .  Budete vychovávat dvě děti,  které neporodíte.
Jedna byla Alinka ( 1995) ve Švýcarsku, druhý je Jára (1998 -2008).
Vše se již vyplnilo,  zbývá jedna předpověď.
Nevím,  jestli si pro ni mám jet do světa,  nebo na mě čeká doma.
Bůh suď !

editace: 16.2.2011
Hindustánský astrolog mě předpověděl v hindi a Krishna mě to překládala do angličtiny. - Když nám vzali byt,  na ten atak mě zemřela i matka, 81/82 let,  tak jsem  pochopila, že mě k této zemi již nic nedrží. Ještě jsem  ale bojovala dál,  ještě jsem  hledala síly,  se vzepřít,  u soudu dokázat, že ta exkeuce byl omyl. Že náš byt dostali lidé  s 3 nájemními smlouvami, a že ten byt nepotřebují. PERSONOVI mají náš byt.  2011 se rozvedli a náš byt prodali. Mám nárok od státu na  3 miliny za omyl soudní justice a průtahy. Byl privatizační, byla jsem  členka BD Brechtova 828 a 829. Naše nájemní smlouva byla přepsána na ně 18.8.2003. V  tu dobu mohli mít sklep, ale ne náš byt, kde žila pěstounská rodina, a umírající matka (později), když ji nechtěli ošetřovat v domově důchodců  Háje. -
Hindi muž předpověděl: " Vy se vdáte do ciziny nebo za cizince,  nebo za toho , kdo z ciziny přišel." Moc šalamounské. Vzala jsem  vysokou,  mám několik certifikátů na U3V ,  držím s nimi krok . Jára chce studovat bakaláře.  Jsem  pěstunka,  bez pěstounských dávek, šikanují nás dál.
Neuznali mu invalidiitu, nedali mu odškonění 60.000,-Kč, mě nedali za byt 3 miliony. Oba dva jsme BEZDOMOVCI od 3/2010. Kolik je tady nadací na děti, psala  jsem  na všechny strany. Klausovi, Havlovi,  ti nemají rádi děti,  ani pěstounské rodiny.  Nepomohli.  Když moje stížnosti neustávali, tak si vymysleli další lest.  Zavřeme ji na měsíc do blázince, zavře klapačku. Udělali mi tam mozkové koma,  a poškodili zdraví.  Dala jsem  to na internet,  a bylo to na facebooku.  Několik mých článků.  Astrolog mě předpověděl: "  Vy piště,  vám budou naslouchat."
Já jsem  poprvé dala 12/vánoce  inzerát na vdavky do zahraničí. Odpověděl JEDEN.  Má 79 , je z Austrálie.  Je po mrtvici  a chce se ženit. Nevím, jestli bych ho uměla ošetřovat. To je zavazující. Zatím stále myslím na práci,  vzdělanost,  pomoci novinami jiným lidem. To se nikomu nelíbí.  A tak nás s Járou šikanují dál. Nedali mu 3 x maturitu z čestiny. BYL VE ZVLAŠTNI ŠKOLE.  Byl týrán a šiknován.  Neumí se bránit. Je obětí . Píši na  všechny strany co mu  - nám udělali. Víte, že ŽENA JE TADY MÍŃ ,  NEŽ POSVATNA KRAVA V INDII.
Já jsem  v srdci cítila, že už mám dost této zkurvené republiky.  Ano, chci se vdát a chci  odejít.  Do ciziny.  18 let soudů,  12 let soůdů,  9 let soudů.  Jára nedostal  60.000 Kč  od KALOUSKA Ministerstva  financí, za šikanu v dětských zařízeních (kdo to měl dostat jiný ,  než dítě),  mě za to, že jsem  nespolupracovala s StB nepřevedli do ČESKE TELEVIZE,  a za  18 letech soudů nedali  MINISTERSTVO VNITRA 300.000 Kč,  přičemž  v České televizi byly  výdělky od 10.000,-Kč do 24.000 ,-Kč, a nyní 36.000 Kč. A do mého důchodu mám újmu  nejméně 2,5 milionu.  Já s fAMU myla záchody a agenti StB  tam mohli pracovat.  Já prohrála nárok na  byt,  stát mě nedal 3 miliony, abych si koupila byt. JSEM BEZDOMOVEC od 3/2010.  Reprotéří ČT  to natočili 28.1.2008
ROZHLAS PRAHA 2  mě zesměšnil 23.4.2009 v 14:09-14:45 a na základě této falešné reprotáže jsem  byt prohrála. Vrchní soud, komunistka ROMANA VOSTŘEJŠOVA odmítla žalobu na omluvu. Tak co chcete dělat v této zemi?  Jsem  bezdomovec,  nikdo mě nedá práci,nikdo mě nepotřebuje.
Invaldiní  důchod natočila ČT o Járovi , invaliditu nedostal,  s dg:paralytický ileus.
Odškodnění 60.000 Kč nedostal. Nebyl syn politika. CO MAME V TETO ZEMI DĚLAT?
Nevstoupila jsem  do politiky.  Nevěřím jí, ale byla jsem  schopna a dobrá  učit,  a nyní práce není, jenom pro rodilé mluvčí. To nejsem. Potřebuji práci v cizině, můžu být kuchařka, ráda vařím, ale kdo mě takovou práci dá ? Mohu napsat recepty,  a nafotit to.   Kdo to vydá, potřebuji peníze na rozjezd. 2010 jsem  měla projekt o Tunisku,  Ministerstvo vnitra mě obžalovalo, že o konfidentu StB  říkám, že je konfident. Za to je sazba 1 rok.  POMLUVA. Ale, že PERSONOVA o mě řekla, že jsem  nikdy nebyla pěstounka,  což ví i KLAUS , HAVEL,  každý počítač,  tak,  když jsem  na ni dala pomluvu, tak to POLICIE  dosud nepřezkoumala. soudy jí daly 3 byty, všechny prodali s PERSONOU.   Byl to tedy klan lidí, kteří se tady obohacují byty jiných.  Že si vybrali pěstounskou rodinu,  je tedy to poslední , co mě k této zemi drželo. Dnes vím,že to bylo na  politickou objednávku , abych byla zlikvidována  HALOPERIDOLEM + RISPEDRALEM. Měla jsem   17 hodin KOMA. Možná, že mě v blázinci i znásilnili. Byli  4 chlíváci,  a sthli ze  mě kalhotky tak, že jsou  tam 4 místech  díry. Je to v mém blogu -fotka- a křídy od VV.  Proč mám milovat tuto zemi. Z výčtu  výše uvedeného lze dovodit, že nebudu končít slovy jako MILADA HORAKOVA: "Miluji tuto zemi, a odcházím v pokoji. " NE? JÁ,  ŠAMAJOVA , SERU NA TUTO ZEMI !  "   ! CHCI SE VDAT DO ZAHRANIČI.  JSEM KREATIVNI TYP,  a dle   hindi horoskopu , se to vydaří.  21 let po pádu totality mě přesvědčilo,  že je tady nová totalita.  Je tady tolik politických stran,  že vlastně nevíte,  kdo by vám měl pomoci . Lídři  se střídají,  ŠPIDLA nás zná, nepomohl,  NEČAS nás zná, nepomohl, ostatním jsem  psala, že to již nemohu unésti, ani NEODPOVĚDELI.  ŽENA JE tady  MÉNĚ NEŽ POSVATNA KRAVA V INDII.  Tu jsem tam viděla,  a auta ji objížděli. Tady se na  mě každý vysral. Kolegové,  soudci,  správa státní - samospráva. Sem , tam , mě někdo chce přezkoumat,  pak se to stále oddaluje, ze zimy do jara,  z jara do zimy. Jsem v plísnovém bytě 4 zimy. Když jsem  chtěla týmovou  práci, každý přede mnou utíkal.  Že mají 2 roky na  schvalování tématu. Oč je to jiné než v HRHP , kdy to bylo 5 let. A že nám stále ukazují,  ty politické korupce,  odměny sekretářkám, a osobám blzkým. Nakonec ani ten Váš Fischer nebyl svatý.  Dal práci synovi na  Úřadu práce. Mě na stížnost neodpověděl. MUŽ ČÍSEL. Chtěl se vrátit k statistickému úřadu. Zachutnala mu moc.  Nyní chce být prezident.  Komu máte věřit. ? Zatím mě činy nikdo nepřesvědčil, proč bych měla milovat tuto zemi.  Práci v oboru nemám od 15.10.1992.  Mám certifikát zahraniční korespodent KAGOSHIMY, 1993.   Mohu psát recenze na filmy, ale mohu je dávat jenom do blogu. Klub volných novinářů má od dubna REKONSTRUKCI STRANEK  : K V N.  A nikdo  se tam ani nedostane již diskutovat.  Měla jsem být ve výboru na valné hromadě.  Byla jsem držena na příkaz ŘÍHY, v blázinci, měsíc,  na znaleckém posudku, BLOG: WWW.DEEPA-SHAMA.BLOG.CZ. A ve výboru  Syndikátu novinářů - vlná hromada nejsem. Proč mě držel ŠVARC měsíc v blázinci  , když má u sebe MELKU, co šikanoval mého Járu. ŠVARC není expert na blogy,  ale na sexuální deviace. Čili šlo o sex, a trestní řízení v sexu. To měli političtí vězni v padesátých letech. O ženách říkali, že jsou  prostitutky. Politickým na  § 231 /48 Sb,  říkali, že jejich manželky jsou prostitutky.  Aby byl rozpad rodiny.  Pořád sex.  Takže to má vztah k § 231/48 Sb . To znamená, že se to vztahuje na LIPTAKA,1928, který byl prokurátor na Generální prokuratuře Československa.  Ten má dceru PODUŠKOVOU - LIPTAKOVOU, co bydlela v Šturova 541/47  byt č. 5,  a v bytě č.3, bydlel a podnikal  PERSONA. Na mě udělali  společně bytový podvod. Šlo to zcela hladce.  Liptákova manželka  byla předpisářka nájmu  na OPBH na Praha - Nusle. Znala staré struktury, v roce 2003, ještě nebyli v důhchodu.   A tak se bytové správy spojili  TOMMI, NAVATYP ,  a napsali na  PERSONOVOU a PERSONU nájemní smlouvu na  můj byt již 18.8.2003,  a pak  mě sdělili, že nám nedají pěstounské  dávky, a musím do NUSLI, kde je  KDU, péče o rodinu.Míněno na radnici NUSLE, kterou ovládala KDU v roce 2003.  Když jsem  jm uvěřila, tak byly jenom papíry směněny.  Ale když máma umírala, tak jsem  dala odstouopení od  směny bytu.  A zde je další podvod. Nevěděla jsem,  že je na PERSONOVI  napsaná nájemní smlouva na můj byt  BRECHTOVA 828/16 byt č. 37 dnmem 18.8.2003, platná od toho  dne. Nepřevedla jsem  členství bytového družstva na PERSONU. Docílili to  podvodem,  nutili  , že se platili nájmy skříženě. A ač neměli na to složenky,  tvrdili, že "nemohou užívat  svůj  byt."  Přitom vyklizení z   bytu  BRECHTOVA 828 čílso 37   dne 27.11.2006  na 13 E 277/2005  DOSUD  není  pravomocné? Zjistila to kauza 13 E 277/2005, která se vrátila od soudu Nejvyššího po 5 letech,  v držení u KUČERY.Tento podvod má jméno BOŽENA HORAKOVA + PODUŠKOVA. Exekuční Praha 4 , Praha  8. Proto ty Bohnice - blázinec.  Taky Praha 8.   Policie zase dává zakázky svým sexuálním devinatům,  a ŘIHA si tak schoval kauzu možná otce Říhy, a ŘIHOVA to převedla na jiný soud a jinou  kazu, možná matka Říhy.  A soud se vedl  16 let, aby se to zamítlo. Nyní se to vede proti virtuálnímu LIPTAKOVI,1913, má 97 let. Ale on na mě nedal žalobu. Takže Říha se něčeho bojí. Říha je vytěžován. Říha to předal ROSSI,na : "Uděláš to." Ano. Udělám. TEDY TOTO VIRTUALNI HOVNO, má pojmenování.  Chaloupková, policistka na Praha 2, Říha, soud na soudě pro Praha 2,  blázinec Bohnice,  expert na  sexuální deviace JIŘI ŠVARC  co má v držení MELKU. Ten zase šikanoval mého Jaroslava. KRUH  se uzavřel, já to investigativně rozlouskla . A mohu louskat jiným jejich kauzy.  Ale  já se raději vdám do zahraničí.  ASANACE:  byla jsem  nahá . Ne v lese, ale přikurtována ,  a to je za tím StB  ASANACE. Pak každý pochopil, že jít Prahou nahý lesem,  kam ho vyvezla StB, znamenalo  odchod do emigrace. Vyzývám :  všechny anglofonní země, kde se mluví anglicky . Potřebujete mě.  Najde se tam nějaký chlap, který potřebuje investigativní  novinářku,  sémantičku,  který je trpělivá a pracovitá jako mravec.  Aby se zase smála,  a byla ráda na světě. Tady mě již nic a nikdo  nedrží. Příliš jsem  trpěla , příliš  mě každý  nakopával  a nezvedl ze dna . Když jsem  ho o to prosila.  Já nemusím prosit. Věřím, že to jsou Boží kroky. Tady již nemám ani domov,  i ten mě vzala StB. Překážela jsem . Stále překážím. Můj otec byl MUKL - muž určený na likvidaci. Vím  , co to znamenalo celý život. A taky vím, jak ti, co to o mě věděli,  jak  se přede mnou schovávali,  a odmítli se mnou jednat. Věděli, že jsem  dcera  muže, určeného na  likvidaci.  Proto  žádám někoho ze zahraničí, abych  se mohla vdát . Spolupráci s StB jsem  nepodepsala 1988-1989. Zapsal mě kapitán Říha,  u soudu na Praha 2, spis na mě zavedl ŘÍHA, trestní , že pomlouvám LIPTAKA 1913, že je SLINEK a INFORMATOR. To je pravda, ale tento muž na mě žalobu nedal.   U  Vrchního soudu jsem měla ŘÍHOVOU,  to je spis proti MINISTERSTVU VNITRA o 300.000 Kč.  Byl veden od roku 1995. Nyní je rok 2011. 16 let soudů. Předcházel proti ČST , další 2 roky.  Nikdy jsem  nevyhrála.  Konfidenti StB v televizi  zůstali a měli se v ČST dobře. Nyní již mají 36.000 Kč měsíčně.  Nemám ani na obhajobu v trestném  řízení, že jsem  o muži LIPTAK, 1913 řekla, že je SLINEK, INFORMATOR. Což je nONCENS soudu. Nedal na mě žalobu. Vymyslel si to Říha.   Když jsem  vystupovala u soudu pro Praha 2,   po prohraném soudě po 16 letech. Dne 9.února 2011, tak mě v 14,25 tramvaj číslo 22 vláčela jednu stanici  Náměstí Jana Masaryka,   na Náměstí Míru mezi  schdem  a dveřmi, a mám četnou zhmožděninu a nelze vykloučit fakturu.Proč mám milovat tuto zemi. Stále vyhrožování, násilnosti na  mojí osobě. Nejprve vyhrožování, slovní, pak psychikcý teror,nyní již fyzikcé násilí. 
Najde se muž, který má se mnou shodné zájmy,  a myslí si, že bych mu mohla levou hemisférou pomáhat v investigaci.  Rozklíčování složitých věcí,  sémantice,  analýze, mravenčí práci,  která ji baví . Jsem  vytrvalá. Hledám někoho s pravou hemisférou,   já mám levou hemisféru.  Umím analýzu, sémantiku, vyřeším každý  spor  věci,  investigací a logikou a životními zkušenostmi. Jenže tady jsou právníci a soudci podjatí ve věci bývalé StB.
Nejsem pyšná.   Kdo mě potřebuje. Ozvěte se mi.

MgA.Květoslava Šamajová
Kveta.samajova@gmail.com
blog: www.deepa-shama.blog.cz

Praha, 16.1.2011   SEČ : 23:00

Určitě nejsem zajímavá ženská ...

23. května 2008 v 19:41 | MgA.Květoslava Šamajová
Potřebuji práci a nevím, proč ji nemám. Vím, že si stále doplňuji vzdělanost, ale v tom to není. Kolikrát slepice mají větší úspěch,než ten, kdo je vzdělaný, moudrý, a uvážlivý. Ale tyto ženy svět nechce :Kájinku, škoda,že jsem nevystudovala jurisdikci, mám logické myšlení, a měla bych na chleba, takhle jsem magsitr umění a třu bídu, a se mnou můj kluk (21 let) .
Nikdo nám nechce pomoci : nechci peníze : sháním práci.

Kájínku : vím jak na to !

23. května 2008 v 19:37 | MgA.Květoslava Šamajová
Vím, v čem vadíme: vzpomeň si,když tě obžalovali z vraždy, co jsi ten den měl dokončit.
Tak je průsečík tvého problému. Měl jsi určitě nějaký dead-line, a tento poslední den, je průsečík k tvému poznání, kdo by to mohl být.
Tam hledej.
Víš já nemám práci, jsem ale logik, a tak jsem přemýšlela, v čem vadíme, když mě stále říkají, že můj spis (opatrovnický referát ) je ještě větší než ten tvůj.
Tak tam hledej!

Nebude to Úřad zastupující stát ve věcech majetkových ale Ministerstvo financí

23. května 2008 v 19:32 | MgA.Květoslava Šamajová
Vedoucí kanceláře mě sdělila, že soud se nekoná : 27.5.2008. M P S V napsalo, že odškodňovat kluka bude Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, soudkyně napsala Ministerstvo financí.Chápete, mě je u prdele, kdo, ale trvá to 10 let. 36.000,-Kč měl kluk po základní škole, aby byl kameraman, pak byl jenom kuchař, ani to už není, je po ileusu, a nyní chce dostudovat maturu : chybí mu rok, ale my máme 31.-Kč na na osobu a den.Myslíte si, že by mě někdo pomohl si najít lepší práci, HOVNO, nikoho to nezajímá. Paní Šárecová nemůže již dva roky poschouchat , jak mě vystěhoval estébák, jak nemám byt, a jak obtěžuji reportéry, kdo natočí o tom, že mě kluk krvácí, a ileus není v seznamu na Ministerstvu zdravotnictví.
Dostala jsem padáka : nejsem efektivní.
Napsala jsem jí,ať prověří faktury, abych mohla odjet k soudu, faktury zastavila:ZLO , je v nás, v soudcích, sekretářkách, a všech, kdo o nás rozhodují. 36.000,-Kč v roce 1998, když pobili Járu mělo jinou hodnotu, než v roce 2008, tedy za 10 let.

Frýdek-Místek mě odmítl !

23. května 2008 v 19:21 | MgA.Květoslava Šamajová
Cililink. Ráno zadrnčel telefon v 7,00 hodin, soud Frýdek-Místek. Odvolali mě, měla jsem jet dne 27.5.2008, jde o malé odškodnění zapořaté před 10 lety, pro Járu, kterého pobili dne 13.10.1998 a dalších 5 týdnů, převezli z pastáku do Čeladné, tak ho taky bili, a dali mě ho nahého dne 6.3.2001, do 11/2004 jsem ho živila za moje jedny peníze : chlapa nemám. Nyní mě zbývá rok, aby měl maturitu, zase nemáme pěstounské, ani invalidní (ileus) a ani nemá hmotnou nouzi, já jsem mezitím v důchodu. Snažím se, udělal jsem i kurz mini manažéra, loni průvodcování po Skandinávii, ale buď jsem tak nemluvná, nebo malá, nebo šeredná, práci mě nechtějí dát.I to sktiptování za 30.-Kč za normostránku mě Reportéři ČT odebrali, jeden LANDA za skript Divadla : stěžoval si ! Víte,skript-ka musí psát co říkají, ani by mě nebavilo si vymýšlet, na to není čas, a tak, když si to Šárecová myslí, že jsem neefektivní, tak musím hledat práci, kde bych byla efektivní. Dnes jsem upadla, asi hlady, převedčírem mě mohla přejet tramvaj, máme s dítětem 31.-Kč na na osobu a den.
Těžko se hledá práce, když jste hladov.
magistra umění bez práce

Surfování zpráv

20. května 2008 v 22:54 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak jsem zjistila,že nejvíc každého bere počasí ( 83 %),pak kultura ( 66 %), ke slovu se přidává humor ( 59 %) a o jobu to vychází na ( 55 %).

kájínku, že nevíš co nás dva spolu spojuje?

20. května 2008 v 22:29 | MgA.Květoslava Šamajová
Když přijedu na soud Frýdek-Místek, tak zase slyším,paní Šamajová,ten váš spis ve větší než má pan Kájinek. Kájinku,de facto,já nevím,jak vysoké máš komínky,ale u mě je to okolo 2200 stran. Věř,že kdybych psala jako Rowlingová z hladu, abych nasytila děti, tak mám třeba střechu nad hlavou, ale takhle... Tak ti teda řeknu,že jsem si jista, že jsi nevinen. Já ti řeknu proč. Mě taky nedovolili dovolání, zamítl a odmítl mě i Ústavní soud, Nejvyšší soud, ba i obnovu řízení. ty jsi chlap a udělaný. Já mám prsa od pasu s rozdílem 30 čísel, pokud jsem byla na stopu, když jsem byla mladá a krásná, tak jsem vysunuila zadek a vždy jsem odjela...ale na moje poprsí jsem nikdy nic nestopla, tak si myslím, že jsi udělaný chlap. A taky tě sfoukli. princip tedy není v tom, zdali mám či nemám velké kozy nebo oblý zadek. Princip je v tom, že jim oba dva , co:
V A DI M E.
Mě zavřeli tátu, zákonem 231 v roce 1952, dne 22,.října . Přesně dne 22.října 2003 jsem mohla poslední den dát žalobu na Judr.ARNOŠTA KIKU, který soudil mého otce. Abych nedala, že jsem vizitírovací tip, tak mě zatáhli do soudů. Víš, to se dělá tak, že se člověka zbavíme, že ho pošleme do Gulagu nebo mu gulag uděláme v životě. Vyhladovíme ho. Vysílíme ho. Nemám sociální jištění, vezmou tě byt, zavlečou tě do soudů. Když není dořešena Horáková, proč by měl být dořešen Miroslav ŠAMAJ, je mrtvý, kromě toho, že prozradil valdický přechod na západ, a pomohl asi třem lidem, sobě nepomohl ani rodině , tak ještě založil K-231 na Znojemsku. V roce 1968. Měl to spočítané i jeho rodina. Jsem ve spisech jako 8 letá a až do 19 let, kdy byl zavřený jsem neměla výživné. Dědeček - legionář. Takže to nikdy nebylo jednoduché v rodě, ale i tak, je dnes prý demokracnice.Dříve nepřátelská osoba, dnes 3.odboj, a veterán.Ale, víš KÁJINKU, že HOVNO. Ono se sice říká 3.odboj ,ale právě ti, co to říkají, mě byt vzali : ODS.
Dovolání, žádné, stížnost k ústavnímu soudu odmítnuta, náprava u ministra stravedlnosti žádná, takže žádný 3.odboj tady není, to jsou jenom instruktážní medajle, vyberou jednoho, udělá se š o u pro lidi, a zatím nás kráglujou.
Nemáme byt, nemáme pěstounské dávky, s dítětem, nemá hmotnou nouzi, nemá ani invalidní důchod, je to již IV.generace mého rodu a jsme persekuováni. Hele: moje kozy jsou 75 B , takže to nikoho nenadchne, a taky nemám bicepsy , jako ty , ale máme jedno společné, bojí se nás křiklouni, jelikož naše síla sdělnosti i hory přenáši . Věř si, že to Kájinku vybojuješ, protože ta koule u nohou co tě tlačí, bude jeddou menší a menší a až bude nejmenší. Jenže ti -ani mě -nikdo nevrátí ty roky strádání í....
Ale jsem tu já a mám podobný osud, dokonce mám i spis větší než ty, a taky mě soudci, soudkyně, instituce odmítají, jsme prostě institucionální oběti.
Ale ty máš dav, ženy, které s tebou sympatizují. Já nemám nikoho , jenom ten spis 2200 u Frýdku-Místku a odmítání .
Zase nás už otravuje !