Březen 2008

A na ho. To jsem já.

26. března 2008 v 21:02 | MgA.Květoslava Šamajová
Viděla jsem Gibsonův film Umučení Krista.Natočil ho neotřele,nově,hlavní těžiště dal do Getsemanské zahrady,odvedení Ježíše,obžaloba,odsouzení a jeho cesta s Křížem.Věřím,že Gibson chtěl šokovat,že zlo,které svět nosí,je již tak silné a velké,že si vybral příběh člověka,který za nás všechny položil život,že nás miloval.
Odvracela jsem hlavu od toho násili,zla,a pomluv a bičování,kterého je plno na světe,ano,byli jsme v šoku,ale o to Gibsonovi právě šlo.Chtěl šokovat,abychom se již probudili, a zahleděli se sami na sebe,na svoji pýchu,na svoje nutkavé pocity něco a někoho vlastnit ,na velevychloubání, a zatím jsme nicotní.Ježíš nám dává sílu nést svůj kříž, a pokud ho sami neuneseme,dává nám pomocníka.Film je mluvený v aramajštině,arabštině,hebrejštině.Vzal si neherce,aby podtrhli věrohodnost jeho pojetí díla.Věřím,že se mu to podařilo,ten záměr,že síla zla byla potčena silou lásky.Chtěl říci,že se máme vzájemně milovat mezi sebou a vzájemně si pomáhat nést kříže života.
A toto poselství JOŠUA,měl Gibson ve filmu THE PASSION OF JESUS KRIST(Umučení Krista)na mysli.
Jenom nevím,proč televizní skladba, ho zařadila v pondělí,na šmigrust,když již Ježíš vstal z mrtvých.
Tady to moc nesedělo,již jsmě měli optimistickou náladu a zase nás to dostalo zpátky,co tím bylo míněno,nevím,ale čin to nebyl uvážlivý.

Bushovláda

26. března 2008 v 20:18 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak pan Topolánek poučuje pana Bushe,že pokud umožnují mučení(Guantánamo),takho nemůže poučovat země,která umožnuje mučení.Ostře protestuje na kritickou zprávu ministerstva zahraničí USA o stavu lidských práv v Česku za rok 2007.Řekla bych ,že práva jsou zde potlačována a hodně. Pokud Topolánek tvrdí,že ČR musí být zemí ,která má křesťanské hodnoty a podporuje vzdělání,tak říkám :"LŽEŠ."Na Velký pátek mě děcko vystěhovali z azylu, které není děcko,ale mladý muž,21 let,ale já jsem si ho vzala ¨z dětského domova,když mu bylo 14,5 let, a daly mě ho nahého,a stát se nestyděl,pak za další 4 roky neskončila jeho papírovou pouť ústavní výchovy,tedy od 1998 do 2004, a když řeknu,že za zažádaných 7 let o pěstounství jsme fyzicky byli pětouni jenom 1/2 roku,nebudete věřit,že šlo o peníze.Ale státu,ne pro pěstouny,rozsudek zněl:"Bude odňat z dětského domova, a chybělo tam,tímto se ruší ústavní výchova, a tak tam putovalo ročně 270.000,-Kč na mrtvou duši,dítě tam nebylo ve stavu.My měli za měsíc z toho 270.-Kč.Topolánku, vrah má právo na oblečení,dítě mě daly v zimě v horách 3/2001 n a h é.Styděl se moc,bylo mu 14,5 let.Ale ted tento kluk chce dostudovat veřejnoprávní školu,aby měl maturitu,za poškození v dětských zařízeních,nebyl shledán plně invalidní,ačkoliv má krvácení do střev a 10 měsíců usilujem o plný invaldiní důchod.Mě již vystěhovala jeho ODS-ŠORFOvÁ dne 27.11.2006 z Jižního Města do takové ratejny,že me je tam zima, a každý se ode mě odvrátil.Nikoho nenapadlo,říci,pojď ke mě,dám ti teplý čaj,a a na tři dny nocleh, než se z toho
šoku vzpamatuješ.Jsem v tom šoku 16 měsíců,ale nikdo mě to zatím nenabídl,ani mě nikdo s tou věcí nepomohl.Járu vystěhovali sprostě surově na Velký pátek,když jsem měla 3 hodinový soud,tak jsme měla vypnutý mobil, a kluk mě 3 x po půhodině posílal zoufalé mejly.
Asi dítěti politika by se to nemohlo stát,naopak nějaký starosta ODS,by mu dal zadarmo byt,jelikož se musí osamostatnit a naučit se samostatně žít.Tak tedy Topolánku nekecej,že tě vadí BUSHOVLÁDA,ale ta kritika od USA,že se tady porušují práva starých lidí a dětí v dětských zařízeních,to tedy sedí,jako prdel na hrnec.

Vzájemně se uznávat a vzájemně si pomáhat

21. března 2008 v 21:58 | MgA.Květoslava Šamajová
Dnes jsem skriptovala paní Kavalírovou z KPV a zaujala mě její věta:"VZÁJEMNĚ SE UZNÁVAT A VZÁJEMNĚ SI POMÁHAT:" Všímat si druhého člověka co potřebuje.Když chodí do škol,že se často setkává i s názorem,že v jedněch minulost budí hrůzu a udivení,že to mohlo existovat a nebo je jim to pro smích.S termínem "zmizelí sousedé"je spjat holokaust a krádeže lidí s gulagem,které odvážely na Sibiř.
Je dobře, že tu jsou s námi političtí z 50.let,aby nám ozřejmili,co všechno tady bylo možné.A taky bych ráda doplnila,že se nám chartisté smějí,že trpíme stihomamy es té bé,doplním,že jsem pouze dcera politického vězně z 50.let a taky jsem se o ty roky, tak moc nestrala,až do momentu,když jsem musela otevřít krabici po tátovi,a pak jsem si vzala dítě z dětského domova,keré muselo tam být tři roky,až ho soudně vybojuji,a pak jsem si uvědomila,že celý můj život od svých 13 let jsem byla sledována jako dcera někoho,koho nelze převychovt,byl nepřátelská osoba,že si mě vedla tajná policie v seznamech, a že si me stále vede es té bé,co se dožívá u MV a že se můžu se současným MV soudit o dobu minulou,ale soudkyně si mele svoje současné zákony, a vůbec ji ty hrůzy let minulých nezajímají.
Že jede podle zákonů
Takže nemám na nic nárok,jenom na ty zrůdné vzppomínky, a ty převracím do směšných situací,abych přežila,abych se neopakovala,abych mohla s lidmi komunikovat, ale píši do pamětiže že se mě Šabatová u ombudsmana smála,že každý trpí stihomamy es té bé,kdo byl zavřaný či měl někoho zavřeného v 50.letech a pak jsem vlastně pochopila,že toto místo bylo slíbeno KPV a dostal to chartista.
Proto je zde odvěký spor mezi chartisti a politickými z 50let.taky když hledám místo od 1993 tak žádné nedostanu, a jsem vysmívána,že nic neumím,mnohdy se divím,co se časem na sebe dovídám.
Ale vše je jneom dočasu.Když nejde to ,jde něco jiného.Mezitím si studuji o bylinách,koření,čtení z ruky, jak správně relaxovat a co já vím všechno.
Scházím se s lidmi co mě obohatí a pokud jsem zase po 9 měsících přišla skriptovat,tak dostávám kazety,které na mě mají promlouvat.
Vzájemně se uznávat a vzájemně si pomáhat,řekla paní KAVALÍROVÁ z KPV.
Ale kdo to dělá,každý se k vám otočí zády a dělá,že vás nevidí,co kdybyste právě vy,něco od nich chtěla.
tak nezapomeňte:
Vzájemně se uznávat a vzájemně si pomáhat.

Ahoj ,ROWLINGOVÁ

21. března 2008 v 18:09 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak jsem ti napsala již dva dopisy, a všechny mě internetově ulétly do éteru.Nevadí co mám na srdci ti napíši dnes,i když krátce,nebo to zase neprojde.
Víš,to,že tě ČR nechce,je jednoduché.Nemá ráda vnitřního ani zahraničního nepřítele,který ji kritizuje.Vím,že to myslíš upřímně,ale oni chtějí klece,oni chtějí mít v noci klid a svoje pohodlíčko.Víš tady se tomu říká
p o s t a n i ce.Mají je staří,aby snad neutekly,když mají sestry noční.Mají je handicapovaní,mají je všude.Matka mě kvůli postranicím předčasně zemřela,tak ti pomůžu.
Vezmi si mě za aasistenku,nenajdeš většího znalce na to,jak to tady doopravdy funguje.
A již nepomáhej ČR ROWLINGOVÁ,pomáhej někomu ,kdo to potřebuje.Tady každý jde do politiky,pak má vše zadarmo,rekreace,dovolenou,děti mohou jít studovat do Ameriky,za peníze EU,protože se o tom nikdo nedozví,oni tomu dají e m b a r g o na informace.A po nás se chce,abychom platili za služby,je to sprostá korupce,ale oni tomu říkají zvýšená péče o naše blízké,neměla jsem na úplatek pro matku 30.000,-kč a pak jsem musela mít 20.000,-Kč na rubáš (pohřeb) pro mrtvou.
Nyní mě ale krvácí můj prasynovec již 10 měsíců a soud ho neuznal invalidním,nesmí být kuchař,a musí se rekvalifikovat.A to je na dva roky,půl má za sebou.Ale mě již vzali byt za bílého dne a tak mu nemůžu dát teplé jídlo,zázemí domova,tak bydlí v azylu a včera mě zoufale volal,že ho vystěhovávají,co myslíš ROWLINGOVÁ,že se nad námi někdo smiluje, opět opakuji krvácí do střev a 10 měsíců se sousíme o invalidní důchod,nejsem jeho matka, a tak na jeho existenci musím mít buď invalidní nebo pěstounské dávky- nemáme jedno ani druhé:jsme již ve starobním důchodu a samoživitelka. Jak mu pomoci.
Prý je všechno pro děti,ale věř mi ROWLINGOVÉ,nevím pro které.Pro ty obyčejné, není nic.
Tak já tě na rovinu říkám,krátce,nebo to zase uletí,vem si mě za asietentku a já ti podám obraz ČR,a již jsem se rozhodla udělám to jako ty.
Napíši knihu a bude tedy o postranicích a o ústavní výchově a moc tě prosím vydej to v Anglii,jelikož tady to nikdo neotiskne.
Tak se mě ozvi, určitě se spolu spojíme, a otěch tvých postranicích ti napíši,jak to tady chodí nejenom pro staré lidí handicapované ale vůbec o ústavní výchově dětí.
Vzala jsem si prasynovce z dětského domova ,je za námi za 10 let 34 soudů a nikdo nám nechce pomoci, a tak z nasranosti,bezmocnosti a faktu,že už matku nemám a dítě krvácí do střev,napíši ti vše,co potřebuješ.
O jedno tě prosím,již se neomlouvej ČR:je zkorumpovaná a není pro děti ani pro staré a nemocné, je jenom pro politiky a pro papaláše jejich děti.
Tak mě prosím ROWLINGOVÁ vezmi za asistetku.
Určitě to udělám jako ty, napíši knihu v té mojí sociální bolesti, a poprosím tě :vydej ji v Anglici.
Upřímě tvoje,
MgA.Květoslava Šamajová

PRITY WOMEN.GOTTE,BUDE TĚ UČIT ANGLICKY!

21. března 2008 v 16:09 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak jsem dnes ráno zase slyšela,jak Kája zpívá O místo U.Nevím,kdo mu to nakukal,přitom ,i foxteriér ten film viděl,a Kája určitě slyšel,že je tam U.Kájo,poslyš,vařila jsem si kafe, a stále jsem slyšela,
JEN DEJ
Ó TY ZNÁŠ MOU NOC
TY ZNÁŠ MOU MOC.
Ó Ó PRITY WOMEN.
VOLÁM PRITY WOMEN
JSEM TADY
LÁSKU SVOU MI DEJ!
Kájo,na češtinu si vezmi koho chceš,ale na tu angličtinu si vezmi mě, a vyděláš.
JÉ,jĚ, JSEM
NEJ
JE JE !
Já jsem učila patnáctky až osmnáctky a z AJ měli za 1 maximálně 2.
Mám na to svou metodu.a ještě bych přidala i to ,že jsem magistr umění,a určitě bych vymyslela i bezva fór.
Mám kluka,který mi ještě studuje 1,5 roku a vzala jsem si ho z dětského domova, a i když je tady již 3-6 televizí,tak všude jsou všichni a pro tlaky se nemůžu nikam dostat.Nejsem pedagog,mám fAMU,ale moje metoda je dobrá a mí žáci byli vždycky skvělí.
Kájo,nezpívej WOMEN,ale WUMEN, a řekni mi Kájo,kdo tě tak podrazil nohy,abys to tak blbě nazpíval.
Tvoje
MgA.Květoslava Šamajová

Ano,penis!

20. března 2008 v 13:33 | MgA.Květoslava Šamajová
Je sice zelený čtvrtek,ale tento titulní název se týká soudu,který vám pro zasmání chci popsat.U soudu prohrávám,že mě okradly o byt,družstevní a daly mě do dílny-nebytovky.Soudkyně,která je provázená s obcemi,ale je nezávislá,na mě dala pokutu,že jsem o ní řekla ,že je HITLER.Pokuta je za 5000,-Kč,další za mobil je 1000,- a odvolání 2.600,-Kč,čili praskne celý starobní důchod,který máme s dítětem ,které studuje dohromady.V soudní síni na dušičky na mě otevřela dveře, a bylo mě zima,ale prohlásila,že je tam 38 stupnů tepla.Buď byla v krimaktériu a měla návaly,tak bych pak pochopila,ten afekt a zkratkové jednání, ale jelikož jsem studovala psychologii a sexulogii umění,tak vím,že HITLER měl penis,ale neměl vagínu.Jelikož ze mě udělala idiota,a já jsem to neřekla,ale byl tam diktafon a na ten si mohla cokoliv nahrát a neprotokolovala moje výpovědi,ale svoje. tak jsem v odvolacím řízení na pokutu do 3 dnů(i když je to pravomocné) napsala,že nevím jestli Mgr. Ivana Jarešová z Obvodního soudu pro Prahu má PENIS,když je HITLER. POkud je tedy žena,ať to řeší nezávislý soud,měla by mít vagínu.Co se s tím budu srát.I tak se nám žije těžce,sháním práci,ale pokud udělám pohovor,a jsou mě nakloněni,že práci určitě najdu,poté co má být potvrzena,tak mě ji již nenabídnou. V médicích se to hemží konfidenty Stb,já měla otce zavřeného v 50.letech a sama jsem spolupráíci nepodepsla,myslíte si,že je to pro mě výhoda.Nikoliv,v tomto národě, se provázal kde kdo s kdekým,a pokud byl člověk statčný a odolal,tak v oboru práci nenašel.Jsem famačka,spousta ekonomů dělá redaktory v televizích, a já řeším u soudu pindoury .
Ano,penis. nešla mě tiskárna, a tak jsem si udělla disketu,že si to vyjedu v copy a dala jsem si heslo na pokutu:PENIS. A když se na to najelo,řekla,jsem :.
ANO,,PENIS! a běžím k soudu s tímto odvoláním.Je zelený čtvrtek a Pán Ježíš Kristus byl se svými,naposled,pak ho políbil Jidáš a již to nebyla HOSANA,ale trnitý kříž.Kolik JIdášů má každý z nás kolem sebe.
Já tedy hodně.
V pěstounství za 10 let je 34 soudů, ukradený byt, a žalob mám 7,aby mě vrátili zpět do mého bytu,a ještě spory o tom,jestli má soudkyně PENIS nebo vagínu,na to opravdu nemám co říci,na dušičky byl jediný soud na Míčánkách a to se mnou,abych dostala pořádkovu pokutu a celý důchod vyplýtvala jenom na PENIS.
Ještě ,že tady máme NADACi LIVIE a VÁCLAVA KLAUSE na pěstounské rodiny,zeptám se tam,jestili mi dají na moje pokuty.pak vám napíši,co mě Lány odpověděly.Sledujme to spolu.
Upřímě Vaše,
MgA.Květoslava ŠAMAJOvÁ

z 3 + KK do truhlářské dílny

14. března 2008 v 15:21 | MgA.Květoslava Šamajová
Reportéři ČT dne 28.1. opakovaně dne 29.1. a v repríze dne 30.1.2008 ukázaly,kam až se může občan ČR v korupci na obcích MČ Praha 11-Jižní Město (ODS) a obcích na Praha 4-Nusele (ODS) dostat.Nestačilo,že mě umírala matka 3/4 roku,a dítě bylo nezletilé,v privatizaci mě ukradly byt,ale ten měl hodnotu 2,5 milionu.Rozsudky na na I.stupni a na II.stupni ani neřekly,kam se budou 3 lidé stěhovat,řekli a potvrdili vyklidit byt.Nebylo dovolání, to má i vrah.A tak nás vyklidili dne 27.11.2006,matka již mezitím umřela a je nevratná, a 21 kluk mezitím dostal dvakrát po operaci ileus krvácení do střev v zátěži.Přesto,že jsme měli zaplacené nájmy a zaslali na MČ Praha 11 částku 50.000,-Kč v 6/2003,tak na nás starostka Marta Šorfová podala žalobu o vyklizení,a soudy jsem prohrála u všech stupnů.Obec Praha 11 ale má zástavní právo na můj původní byt až do roku 2014,takže nevím,jak si to Šorfová představuje,že se nebudu soudit do roku 2014?.Budu. Obec Praha 4 mě nechala v nebytovce ,kde není sporák,teče voda,když se osprchuji,a nesvítilo 2 měsíce světlo,PRE jsem musela vybudovat z hliníku do mědi,nebyl telefon,není anténa.Co k tomu dodat,starosta Horálek, Praha 4-Nusle na mě dal žalobu ať zaplatím za PERSONU-dlužitele 42.101.-Kč,nestyděl se to chtít po samoživitelce a fandil komunistovi,že je tak svělý podvodník a znalec bytových podvodů.S mojí umírající matkou neměl nikdo soucit ani s dítětem,které jsem si vzala z dětského domova a po dvakráte ztratilo byt,ale nyní i já s ním.Taky to byla ODS.Na obou radnicích ,nic proti nim nemám,ale jsou asociální,amorální, hulváti,sprostí a diskriminují ženu -samoživitelku.
Matka mi zemřela,v hrůze,že nemáme střechu nad hlavou.Proto volte :
ODS Horálka a zastupitelku Šorfovou,určitě vám ve všem pomohou,pokud ne do pekla, tak vám ukradnou byt za bílého dne-korupčně -a dají na vás žaloby,abyste o nich neříkali,že podvádějí.
MgA.Květoslava Šamajová
Za bílého dne mě jejich bytové správy vyhánějí se slovy:TY KRÁVo ,VYPADNI!

Obnova řízení zamítnuta

12. března 2008 v 15:22 | MgA.Květoslava Šamajová
Při směně bytu musíte dostat rovnocenný byt,nesmí vám být do směny zrušena nájemní smlouva a můžete odstoupit do 3 měsíců ze závažných důvodů.Umírala mě matka, co je závaznějšího ,než umírající matka. Dostala jsem za 3+KK družtevní byt 67 m2 v hodnotě 2,5 milionu směnou nebytový prostor,kde zatéká až do přízemí,když se osprchuji,není zde sporák, a rekonstrukce by byla za více nž půl milionu.Senát Judr.Věry Sýkorové-která nebyla shledána podjatá-odmítl obvovu řízení a nemám právo se dovolat.Matka mě umřela,když nám sebrali byt za bílého dne, a Jaroslav-prasynovce má krvácení do střev.Nikoho to nedojalo,podvodník z protistrany opět zvítězil, má chalupu, další byt a ješt můj byt družstevní na prodej nikoliv na bydlení, nebyl u soudu a zvítěil a dokonce ani jeho advokát tam nebyl.
Senát Judr.Věry Sýkorové z Městkého soudu v Praze si musíte zapamatovat!

Mr.850.000 vs platinové pero

10. března 2008 v 17:35 | MgA.Květoslava Šamajová
Kampaň prezidentská byla u Jana Švejnara přiznána upřímně za 850.000 Kč a u Klause (66) nebyl vydán žádný doklad kolik se za kampaň utratilo.Z logiky věci ale vyplývá,že to bylo za platinové pero se zlatou špičkou.Výrobcem je Koh-i-noor Hardtmuth.Čili za milion,který je vratný.

Ty krávo,vypadni!

3. března 2008 v 21:09 | MgA.Květoslava Šamajová
To mi dnes řekl ŠUBR ,vedoucí z NAVATYPU.V úředních hodinách mě popadl moje spisy,a a řekl ať vypadnu.Copak si politici myslí,že když je povoleno nám nadávat z obrazovky,že se budou utlumovat na obcích a ve věřejné správě.Nikoliv nebudou.Prostě v případě korupce mého bytu mě vyhazují,odmítají mě dát doklady,nazývají mě krávou,ať vypadnu.Koruopce byla rozdána,zvítězil podvodník..U soudu s přehledem zasedá soud,a chybí doklady,když si pro mě jdete v druhém náhradním temínu,že nejsou u soudu,tak vám je ani v úředních hodinách nevydají.Co si máte o takové korupci myslet.Že byla tímto činem potvrzena.ŠUBR popadl moje lejstra,celý spis od soudu,mám za 3 dny soud,a taky i s brejlema a vyhodil mě ze dveří NAVATYPU v úředních hodinách a řekl:"KRÁVO, VYPADNI!" Pokud jsem kráva,řekla jsem mu,tak vy jste kozel.Pokud já jsem kráva,tak vy jste tlustý impotent s malým pinďourem,řekla jsem mu.Strčil do mě, a vypadla jsem ze dveří a chtěl mě všechno hodit do popelnice.Zopakovala jsem mu to stejné a hrdě jsem odkráčela.Nebudu si dělat psychosomatické rýhy do srdce,dnes je okradená žena KRÁVA,která je samoživitelka.Rozhodla jsem se,že si koupím ty největší trencle, XXXXXXL, a pověsím je na balkon,aby sousedé viděli,že mám doma tlustýho chlapa s malým pinďourem,aby mě dali všichni pokoj.Že se tady krade jsem věděla,ale že mě budou chlapi nadávat,že jsem kráva,tak to mě tak nadzvedlo,že jsem mu to nandala slovně,že lapal po dechu.Pak jsem se zklidnila a hrdě odkráčela.ŠUBR stále ještě soptěl-korupce byla tímto potvrzena.Zřejmě v této zemi nemám žít,je na mě hrubá,sprostá a vzala mi tátu i mámu za to,že jsme byli čestní,a obětav pro druhé-za to dnes trestá.Odejdu-zatím nevím kam.Je me smutno z této zkorumpované země,kde ani umírající matka jim nebyla svatá a kde dítě z dětského domova bylo podruhé okradeno o byt.Bohužel i já s ním.
Ty krávo,vypadni! To je natolik povzbudivé,že z této bytové správy NAVATYP a od ŠUBRA chcete odejít na to tata.

A co se na lvech jedlo?

3. března 2008 v 20:25 | MgA.Květoslava Šamajová
Když skončilo udílení cen,všichni se vrhli na dobroty z asijské a indické kuchyně.Stoly byly podél celé chodby z Lucerny do kina Lucerny.Doprava jsem se nedostala,tam byla řečná kuchyně sladkosti,i mrkový salát,řecký salát,sojový salát a trhance,ale tam bylo plno.Vrhla jsem se doleva,kde byla indická kuchyně.Vzala jsme si 6 ďobanců baklažán,květák,zeleninu v těstíčku a ještě nějaké další chody,nebylo to vůbec kořeněné,bylo to od krišnáků. V Indii je 50 stupnů,tam musí být vše kořeněné ,aby to brzy vyšlo z těla.Zašla jsem do Lucerna kavárny na sladkosti.Vzala jsem si kuličky kokosové,a bílé sladkosti,jediné co jsem zjistila bylo,že byly málo kompaktní,asi z margarínu,v Indii je to hodně tuhé,a hodně sladké,tady to bylo rádoby indické,ale málo sladké a málo kompaktní.Nebudu srovnávat.Pak kolem mě přešla pávice Havlová,Havel a ochranka.Veškrnka byla vpředu ,hodně vpředu, a za ní malý Havel a byl jako v kleci s ochrankou,to byli 4 bicepsovatí urostlí kluci okolo 35 let.Vzpomínám na Indii ,kdy jsem potkala Sandokana,tak ten je urostlý a zásadně chodí s malými Indy,aby vynikl.A nemá ochranku,je vidět a není přehlédnutelný.Pávice Dáša místo, aby se držela v pdpaždí s Havlem a tulila se k němu,tak chodí zásadně mimo něho,a Havel ,který je sám docela malý,si ještě vezme vysokou ochranku, aby nebyl vidět.Byl jako v kleci,pokud to chce vědět,ale on se nepozoruje,on se nechá vláčet Dášou.Ta byla kdysi malinká,.měla dluhy na Praha 3 ve výši 150.000,-Kč, které jí byly odpuštěny.Tím,že se vdala za muže č.1.Která z žen a matek měla od bytové správy a obce odpuštěny dluhy:Neznám nikoho.Tak jí to přejme,že se tak dobře vdala.Jenom by měla ty barrandovské terasy více opečovávat,aby tolik nechátraly.

Postřehy z udílení cen 15.Český lev

3. března 2008 v 20:04 | MgA.Květoslava Šamajová
Byla jsem tam poprvé.Lucerna se oděla do modra a byly dvě obrazovky,levá a prává.Na podiu byl mladý pianista,který vzdal poctu Svěrákovi a jeho leitmotivu z Vratných lahví,zapreludoval i ONCE -jednou.Byl mladý nevidomý,snažil se a získal ohlas.Dušek ovládal sál,plochu i udělovatele i vítěze.Prostě rozdal role.Ti na podiu,museli přečíst, kdo udělí poctu a komu.Byl na to scénář,ale mnohdy řečník si sám udělil cenu a měl při tom pusu pěkně našpulenou.Taky se sešli mistr a 3 žáci,to když získal Svěrák cenu za nejlepší scénář,tak na podiu ještě byli nominovaní za Václava a Gympl.Nejlepším filmem byl Tajnosti Alice Nellis,mě se více líbí Alis Nellis,ten získal ještě cenu za kameru Ramunase Greičiuse.Nejlepší role mužská byla Ivana Trojana v Václavovi a taky vedlejší Jana Budaře Václav.Ženská role byla hlavní Marion Cotillardové z Edith Piaf a vedlejší Zuzana Bydžovská.Střih dominoval Jiří Blažek jako vždy a zvuk byl ze zahraničí Laurenta Zeiliga z Piaf.
Příště by mělo být oceněno nejenom LVI VELCÍ ale i MALI a to za dokumentyMám již jeden tip a to Pepíčka Císařovského za KF o Kamilu Pixovi,50.léta.Ten se mu poved.
Také Vojtěch Jasný byl tam osobně a dostal životní cenu a tak ho to dojala,že přijede zase s novým filmem a bude zde premiéra.
Takže hlavní film zvítězila žena Alice Nellis za Tajnosti, nejlepší režie byl Jan Svěrák,a nejlepší scénář Zdeněk Svěrák, muži dvě role za Václava,ženy Edith Piaf a Gympl,kamera zase Tajnosti Ramunase Greičiuse,hudba za Edith Piaf a střih Jiří Brožek ...a bude hůř.
Přístě uvidíme i dokumety.
Doufám,že se mě podaří tam jít,a nebude to zase za 15 let.