Prosinec 2007

TAK JAKO NASRALI MĚ NASERU JÁ JE!

28. prosince 2007 v 15:58 | MgA.Květoslava Šamajová
O vánocích jsem neměla sporák,nemohla upéci vanilkové rohlíčky,neměla jsem teplo,a to,že nejsem alkoholik,ale měla zaplaceny nájmy u Šorfové u Praha 11 a byla vystěhována k starostovi Horálkovi,kde nebyly zaplaceny nájmy -je zmatečnost soudem. Hezky jim to vydrželo dlouho,nyní již na mně daly žalobu,že jsem o soudkyni řekla,že je HITLER a ZRUDA.Proč na mě asi tak štěkají,vůbec proč všem potrefeným tolik haraší?.Ano,proč.No,protože se vás bojí.Bojí se,co si o nich nastudujete,jak je znemožníte,jak dokážete ,že byli agenty StB, a jak ještě ztratí práci před jejich důchodem.Ano, o to všechno se bojí. Jen si nalistujte seznam Cibulkův o umění,pak zjistíte,že se psalo sice o Nohavovicovi,ale již se nepsalo o Karlu Hvíždalovi,pak zjistite,že se psalo o Kanýzovi, ale již se nedovíte,že se nepsalo o Konigsmarkovi,pak zjistíte,že se psalo o Suchým, ale již se nepsalo o Zímovi atd. Je jich tam plno, a noviny by měli co psát,ale jenom píší o někom.Tak by se to mělo vzít po pořádku.Jak to bylo s Hvíždalou, jak to bylo se Zímou, jak to bylo s Konigsmarkem, atd. To je takový problém, jak to,že většina z nich,má stále dobré místo,vynikající manželky pokud možno v politice a jak to,že ti,co nespolupracovali s Stb stále shání práci,můžete mi na to řádně někdo odpovědět.Třeba pak Cibulka.

PROČ JSEM NEMĚLA KRÁSNÉ VÁNOCE?

28. prosince 2007 v 15:46 | MgA.Květoslava Šamajová
Opět to bylo blokováno a nemohla jsme to vám odeslat.Stěžuji si.

TAM KDE JE TO VIDĚT!

28. prosince 2007 v 15:20 | MgA.Květoslava Šamajová
2 dny chci říci,že na Hradě jsou okázalé kasičky Nadace Livie a Václava Klase a Výboru dobré vůle Olgy Havlové na děti z dětských domovů,opuštěné děti a pěstounské rodiny.Bém vyhlásil ,že dá bezdomovci za ČTVRTKA azyl a práci.Je to k smíchu,je to proto,že je to vidět,je u toho kamera. Mě totiž nikdo nedal byt,ale byt vzal, a měla jsem umírající matku a dítě nezletilé práve z dětského domova, a nikdo nikdy na mě nevyklopil žádnou kasičku, to za prvé, pokud jsem napsala Bémovi,ani neodpověděl,pokud Klausovi,tak mě sdělil,že jsem se málo starala.
Doufám,že tato zpráva zase nebude blokována a projde.

PROČ MĚ BLOKUJE?

28. prosince 2007 v 15:13 | MgA.Květoslava Šamajová
Stěžuji si,že ve dnech včera a dnes,mě nejde odeslat ani jeden článek.

ZASTUPUJE STÁT NAŠE ZÁJMY?

13. prosince 2007 v 14:09 | MgA.Květoslava Šamajová
Položme si nejprve otázku kdo je stát? Stát je TÁTA,když se soudíte o dítě z dětských zařízení, stát je,když sáhne ruku na vás majetek,pak vám garantuji,že vám ho již nevrátí zpět.Stát jsou soudci-nezávislí, a stát je veřejná správa-obce atd.Prakticky jsem si užila všeho. Kdy mě nevyhověl stát u důchodů, kdy mě nechtěli dát dítě z dětských zařízení,když mě vzaly byt tak rychlo,že jsem byla bezdomovec, a když mě začaly týrat sotva jsem někde řekla,že jsem měla otce zavřeného v 50.letech.Krabici s jeho posmortální rehabilitací vám daly až soudci,co je soudili dovršili 90-95 let, v případě dtěte jsem zjistila,že naše děti musely být PROSTITUTY státu -ANO ! - byly dojné krávy ,které musily dávat svoje mléko,aby táta stát posílal do ČELADNÉ celkem 270.000 Kč ročně a my z toho dostávali jenom 270 Kč za rok.Dítě muselo tam být dva roky bez dovolené,bez vycházek,aby se naučil být pokořen a stal se submisivní, a aby byl převychován,je stále ještě 4.generací našeho rodu,bude rodit děti.Proto musel být zdravotně tak poškozen,že má dvakrát ileus, a jeho operatér i chirurg mu doporučili,aby změnil profesi,kuchaře dělat nemůže a nastolil si novou : studuje veřejnoprávní,má na měsíc 1.400 Kč od ODS-NEČASE ,a nájem mu v azylu stojí více než dostává.Večer mě v 9,00 hodin zvoní v mém zdevastovaném ne -bytě,kam mě upíchla ODS Praha 11 a říká mi, zdali přijmu hladového na noc.Pak se krčíme na jedné posteli,a nevyspíme se žádný.Jeho úzkosti znám,vzala jsem si ho z dětského domova :N A H É H O - zákon říkal přiměřeně oblečený - byl nahý, pak zákon říkal, že předběžně se má dokončit za 3 měsíce,trvalo to 4 roky, pak zákon říkal,že vše je pro blaho dítěte,bili ho,šikanovali,nepouštěli domů - jelikož když měla na skladě 20 dětí - dostávali peníze na plný počet a to je 50 dětí x 270.000 ročně.To jde do milionů. Prádzniny v Čeladné,zase ty uhlobaroni byli velkorysí a chtěli si děti na měsíc vzít,ale to by domov Čeladná ztratil ty miliony : 20 dětí je rukojmí,ale v pravdě jsou to prostituti státu.Musí vydělat na domov a hodně. To,že mají citovu deprivaci,chybí jim rodina, vzdělanost, nakonec i zdraví, tátu -stát nezajímá.Byli vybráni pro selekci dojné krávy.Pro převýchovu.
Co si myslíte,že z takového dítěte vyroste.TYRAN.Možná,že ne.Držela jsem ho za ruku a spala na karimantce,stále se bál,měl 14,5 let.Byla zima a v horách byl sníh,daly mě dítě nahé.Styděl se moc.Ano,šlo to udělat tak jako za nacistů.Arijec-neárijec.Ústavní výchovu ruší :dětský domov, teritorium,kde bydlíte,soud.Nezrušil ji nikdo. Vletěla jsem na soud Ostrava a řekla,ano,dám vám dva miliony. mínila jsme,dejte mi dítě,do rodiny,nemusí táta stát tam posílat 270.000,-Kč ročně:pak mě stejně daly nahé dítě.Dva miliony skutečně na toto dítě přišly.Když jsem dala trestní přezkoumání na hospodářskou kriminalitu-odložily to,jelikož starostka MARTA ŠORFOVÁ-ODS byla sekretářka Občanského fóra Václava Klause.Dítě bylo šikanované,prošetřila to Policie ČR,také Česká školská inspekce, Ministerstvo školství,ale musel být rukojmí státu 3 roky,musel svým mladým tělem vydělat dva miliony,a pak mě ho daly nemocného, se čtyřkama,s bolestí,že nikdy v životě nezvítěží.Soudily ho jenom baby. .Daly mě ho nahého,okradené o vnesené věci, zuboženého,a když stál předkomisí a žádal o invaliditu,tak byl zcela zdravý.Nechceme být invalidní do sta let,jenom alespoň, dva roky,aby zvládl si posílit zdraví najít jinou profesi,mít maturitu, dostudovat ,aby nemusel mít umělý vývod. Jeho operatér se smiloval nad klukem a dal mu tolik hadiček do břicha,že jsem nad ním plakala.Vydržel to.Ale pak ho z práce vyhodily,neunesl ani kastrol brambor:Posudkáří (81 let) ,komunistky (70 let) řekly,je zcela zdravý.Co si tedy máte myslet o tomto státu.Je HITLER I když HITLER byl spravedlivý : :nechal prověřit árijce-neárijce a k chybě nedošlo. Tedy pokud nejste v politice,tak si nestěžujte. .Začnete sledovat soudní obesílky,jak vám dávají razítka, jak jsou vpravo, vlevo,ve středu,je z toho možno vyčíst, s kým máte tu čest.Pomáhají vám jak mohou ti,kteří píši ty rozsudky,usnesení atd.Ale dnes jsou v soudních síních diktafony a lze smazat vše, a taky naopak vše,co je možné i nemožné.Soudy jsou nezávislé.Spravedlnost má pásku na očích.
Kam myslíte ,že to spěje,mlaádež je buď s Bohem a nebo bez něho.Pokud má rodiče má soucítění,pokud má doma již dementy,dá je do domova důchodců.Nemazlí se s nimi.Vychovává je pak táta stát.MATKA - stát.V lidech je nenávist jeden proti druhému,práce není,a dnes již nepomůže kamarád kamarádu:vše za peníze nebo za šuk.Takže to skraťme : stát to je velká nádoba hnusu.který zastupuje svoje zájmy,ale věřtě mi,že vaše zájmy rozhodně NE!.
Mějte víru,já vám ji neberu,pokud jste v politice, pak Franta zavolá Pepíka, a vyhraje,pokud dáte diško,taky vyhrajete pak se cítíte jako král. Ale v pravdě,myslíte si,že jste štastni.Stále vám bude něco chybět ,koupíte si za prachy určite krásný dům,možná i tu moji vytouženou zahrádku,možná pošlete na Fond ohrožených dětí,každý rok nějaké money, ale učiní vás to štasným.Kdo tedy bude kopak za nás ženy. U soudu soudí ženy ženy,a prohráváme,a muži se jaksi zdejchli a nejsou.Ani nevím kde jsou.Možná- že ani již nejsou.Končí rok.Během 3 let mi zemřela matka na nezájem lékařů, v sakrální sepci v nemocnici Krč.Přišla tam s trombózou,mohla žít ještě 4 roky déle,ale zemřela v ukrutných bloestech.Vzali nám byt,Jaroslav je v azylu,já v jakési dílně,kde se v zimě pchcávám ze zimy,s jarem to jde, a zklidní se mi organismus, sjme někde kde nemám ani jedno místo,kde bych si slušně sedla, a psala třeba i vánonoční pohledy,kde mám smrdutý kredec a zpod dřevíček vylézají pavouci a hmyz,kde se nevykoupu, ale kape to dolu do poštovních schránek,kde nemám sporák a ukrutně ráda vařím,peču a mám radost ,když jiným chutná, miluji vařit specality arabské kuchyně ,indické,čínské, a mám ráda i tradiční jídla,a kromě pár hrnců,mě všechno rozbily,ukradly, ponížily, a soudy neshledaly nikoho vinným.
Pak v takové zkuzvené - převrácené demokracii- bych tedy chtěla žít do sta let.Ale spíš ne.Nechám to na Pánu Bohu,kolik mi vyměřil-vyměřil, a pokud se budu procházet vánoční Prahou,tak s malou kamerkou,kterou jsem si vlastně koupila náhodně na průvodcování, a majitel mě nakonec nechal ve štychu.Nevím, jestli se lekl mého velkého počtu soudu před mnou a za mnou,že bych třeba přišla na jeho podvůdky,ale nechal mě čekat ve šnůře,nechal mě udělat certifikát na Švédsko a pak mě nenasadil na žádný BUS,abych průvodcovala starší generaci a říkla jim architekturu,literárnutu,kulturu,velikány státu a detaily ze života tvůrců slavných filmů (BERGMAN).Ke konci roku musím ještě skompletovat materiály stran soudů o byt,ale podle toho jak se ke mě chovají,se i z toho,kdy to není pravomcné- bezdomovec pravomocný.Fakt,že jsem kdysi měla 27 let byt s řádnou nájemní smlouvu je minulost,za mého života ji přepsali na jiného komunistu, podnikatele.Můžu vás ujistit,když si vás vytipují, v této převrácené demokracii, ukradnou vám i postel s umírající matkou.
Přeji hezké zážitky pod vánočním stromkem,ale pamatujte si , v roce 2008, nám všem bude h ů ř.

Džob za jednu korunu na hodinu-uklizečka má víc

13. prosince 2007 v 12:34 | MgA.Květoslava Šamajová
Tak jsem taky měla soud o mzdu,trval 7 let, a přidelily mě 1 kč za hodinu mzdy.Řeknu vám,uklizečla měla v roce 2000 na hodinu 45 Kč,ale já jenom jednu korunu.U soudu jsem se soudila 7 let o jednu korunu na hodinu.Že jsem se na to nevysrala,ale ten zážitek je neopakovatelný,nezaměnitelný a je jenom můj.Ano,jenom můj.A sice ,řeknu vám,byla jsem důležitá. Myslela jsem si v roce 2000,že přede mnou smeknou,že mě podrží,jako já podržela 10 žen,od ledna do října 2000, já byla listopadová.10 žen nedostalo svoji mzdu za měsíc,ale žádná to nikam nedotáhla,jenom já jsme to podala k soudu a vyhrála 1 Kč/hodinová mzda. Vydavatel : přijal-propustil. ŠVARC SYSTÉM,neměl nás v sociálním ani zdravotním,vyžadoval živnolist,to by bylo zřídit za 1000 Kč, a pak nás po měsíci propustil.Takto naletělo 10 žen: nasrala jsem se, a říkala jsem si,já ti dám,kojote.Budu malá myš,co tě dostane.Ale soudy dostaly mě.Sice jsem to dotáhla až k Nejvyššímu soudu,ten to vrátil zpět,ale soudkyně mlela své.Navrhla mi pouze 1628 Kč za rešerže z Č T K,se kterými jsem pracovala v roce 2000/11 a celkem jsem pracovala od 31.10.do 22.11.Musela jsem zaplatit sociální - 489 Kč, zdravotní - 600 Kč, a daně dělaly 30 % u živnolistu,pak jsem musela metrem za 460 Kč dojíždět do práce a když se to sečetlo,vyšlo 1549 Kč,a soud mě přidělil pouze 1628 Kč,tak vyšlo,že jsem za 23 dní odpracovala na deníku - od vidím do nevidím-čistého 79 Kč.Pokud bych vykázala poctivě 69 hodin,tak na hodinu to byla mzda 1 Kč.Šlo o švarc sytém,který je protiptávní,soudkyně se tím nezabývala.Ani vydavateli LADISLAVU FROŇKOVI nenařídlila,že musí doložit knihu docházek,kde by bylo průkazné to co tvrdím -že jsme u něho pracovala. Nemusel. Dokonce ani Finannčí uřad po něm nic nechtěl dokazovat,ani ho nikdo neprošetřoval za úniky daní na švarc systému-bylo to podané, leč odloženo.A tak jsem státu zaplatila 600 za zdraví, 480 Kč na sociálním,a koupila metro-jízdenku za 460 Kč,abych LADISLAVU FRAŇKOVI denně dodávala rešerže z ČTK(POZOR:mohl mít ukradený program !) do jeho posraného Špíglu,a ten byl tak arogantní a sprostý,že mě nechal měsíc dělat zadarmo. U soudu trdil,že mě nikdy neviděl.Pak,že nic neumím,poté,že asi nosím krabice v televizi,a nikdo mě nezná.
Jak tedy mě neznal,když mě pouštěl pípátkem do Šmeralovy 7,Praha 7.Dnes má nahozený velký barák,a jeho živnost je pronájem místnost,je milionář,ale neměl 5000 Kč mzdy pro ženu neboli 11 žen v roce 2000.Jenom jedna na něho dala žalobu,jak jsem slyšela,tak tady v syndikátu naříká,jaký je chudák.Tento chudák pronajímal jednu postel již v roce 2000 za 2.600 Kč, a ráda bych věděla,za kolik ji pronajímá nyní.Řeknu vám, zaměřte se na tyto šakaly,co mají pronájmy z budov,a vedle toho vydávají jakousi takousi činnost,státu dávají na daních tu jakousi takousi činnost,hodně skuhrají jak jim to nevychází,ale jsou v pravdě MILIONÁŘI.Takže,hr - na ně!Zkuste zaťukat u LADISLAVA FROŇKA na ŠMERALOVA 7,PRAHA 7,má tam PRAG PUBLIC,pronajmete si postel nebo místnost a pak to dejte do BLESKU, AHA ! atd,kolik to stálo a práskněte to na něho,pomstěte těch 11 žen, z nichž jenom jedna byla statečná,ale u soudu vyhrála jednu korunu.Řeknu vám,kdybych se na to vysrala,a byla ukížečka,tak jsem vydělala na hodinu 45 Kč,a nebyla bych jako intelektuálka zesměšněna a moje graduovanost by nebyla devalvována v očích soudců-mají z nás PRDEL! Ze jsem neutelka do NSR jako FRONĚK a pak se vrátila jako podnikatel,byla bych na tom líp.U soudu bych nemusela nic dokazovat ani švarc systém a byla bych za * .
I když jsem práci elektornicky posílala do Špíglu grafikovi každý den,večer bylo lámání,a deník vycházel,tak jsem pochopila,že podnikatel je velký pán.JAK TEDY NA VYDAVATELE- KTEŘÍ NEPLATÍ.?
Případ měl být veden podle § 236 odst.4 ZP kdy odměna za práci je splatna po dokončení práce.Ta byla elektronická a deník vycházel.Pípátkem mě denně pouštěli do objektu.Soudy se vedly možná schválně 7 let,archiv matriálu -ale musí být pro finanční úřad zachován 5 let po skončení živnosti a toto všechno nemusel FRONĚK nikde vykazovat.Vládne ODS -vládne podnikatel.
Přesto,že je švarc systém protiprávní- soudy se tím nezabývaly.A tak jsem vyhrála, jednu korunu za jednu hodinu práce. I uklizečka má víc : v roce 2000 to bylo celých 45 Kč.

Pokud bych dcera nacisty vyhraji u soudu,můj otec byl politický v 50.letech prohrávám !

13. prosince 2007 v 11:33 | MgA.Květoslava Šamajová
Jdu zase od důchodového soudu.Roztrhal se se všemi pytel.Každý soudce to chce sfouknout do konce roku,aby nebyly resty.Nyní má každý soudce svého asietenta,který je vyšší soudní úředník.Řeknu vám,je to ještě horší.Samosoudce otvírá spis až na ujednání,neví ani která bije.Přijde o 10 minut pozdě,každý soud je vyměřen na půl hodiny, z půl hodiny je jenom dvacet minut,a když ukážete na špatně spočítané koeficienty,což je zadání špatné do PC ,tak proběhne rozsudek a vše má ČSSZ v pořádku.Mimosoudní řízení nebylo dovoleno, a když mě přiznal DITTRICH(10.12)že měl mladou referentku,která se spletla,tak to nikdo nechtěl vrátit zpět.Hup na mě a rovnou rozsudek.V tomto zkurveném světe,vás na poprvé připraví o byt,potvrdí špatně spočítaný důchod, invalidní dítě není invalidní -ale zdcela zdrávo.Toto již není normální a je pro to jediné vysvětlení.Nasrat národ,že to tady vedou špatně!Tudíž nyní to vede ODS, na veřejnoprávních obcích již 2 volební období, a tak rozesraný národ jsem ještě nezažila.Ne,že by to ČSSD uměla lépe, o KDU ani nemluvě,míněno péče o dítě, ale ty lži do očí,že se na "Váš případ podívají" a sotva se jim ztratíte z očí,vyserou se na Vás.Ani se nestydí.Co tedy může člověk dělat.Je zoufalý.Pokud budu slabá nátura,dám se na chlast,budu šukat nebo řvát nebo být nasraná,ale nepomůžu si.BOJUJI.Ale moje nasranost je již tak velká,že vždy vycházím ze soudní síně s tím,že je nyní naseru.Pokud neumí ani spočítat roky,koeficinety,pokud se jdete poradit na odbory, a oni vám potvrdí vaši pravdu,ale nezávislá soudkyně je nezávislá.Ne,asi se bojí brát úplatky,ale obarvené vlasy, velké kozy a velká prdel svědčí o tom,že to byly rychlokvašky,které měly závodní školy-práv jeden rok a pak se staly za totality právníčkama.Tyto jsou nasazovány na nás neposlušné.Vše zamítnou,to umí s přehledem.Podáte rozklad,připravíte se,podáte důkazy listinami a hodně,vše zamítnou.Stát je bezchybný.kdo je stát. Zase obarvená právníčka,s velkými kozami a velkou prdelí.Před jednáním jsem se jí představila. Strana ČSSZ mě považovala za soudkyni,byla sladká jako med,když jsem ji vysvětlila,že jsem žalobkyně,odkráčela doprava.No coment.
Rozsudek zněl:máte možnost odvolání ke kasačnímu soudu do 2 týdnů, zažádejte si o advokáta.Když jsem namítla,že špatně spočítaný koefcient a chybné zadání nebude řešit kasační soud ,že n e m ě l a vydávat rozsudek,ale věc vrátit k p ř e z k o u m á n í,vůbec se se mnou nebavila.Je nezávislá.Přišla o dvacet minut pozdě,byla nervozni a nebyla ochotna vůbec se se mnou bavit!
Jmenovala se:Judr.Jitřenka KOPECKÁ,správní soud Hybernská, Judr.Jana Pilařová(ČSSZ)
konání bylo dnes 13.12.2007 v 9,10 hodin skončeno 9,30 hodin -zamítly vše i svoje vlastní chyby.
ČSSZ vykázala přebytek na důchodovém účtu za rok 2006 cekem : 2,2 miliardy.
----------------------------------------------------------------------------------
Pane Švejnare,vemte to!
Jsme bohatá země:důchodové vykázalo za rok 2006 celkem 2,2 miliardy přebytek.
V roce 2005 to bylo 15 miliard Kč, v roce 2004 to bylo 16, 8 miliard.Tak proč to nevzít,ještě je z čeho brát.My brzo skapeme,nasraností, vysílením hlady a bezmocností.

Za čtrnáctset se nenažere ani pes

12. prosince 2007 v 15:54 | MgA.Květoslava Šamajová
Vrátili jsme se z posudkové komise MPSV,v předsednictu zasedala MUDr.Jitka Švejkovská, a další lékařka byla MUDr.Anna Marešová. Obě byly obarvené a měly okolo sedmdesáti let.Jednalo se o přezkumnou komisi důchodového invalidního soudu,a měly přezkoumat,co zamítl jednaosmdesátiletý komunista MUDr.Třebíský.Řeknu to krátce:nepřezkoumaly nic.Komunista neshodí komunistu.Do prdele,kdy už nám dají mladého,jiskrného lékaře,který posoudí zdravotní stav dítěte,které muselo projít peklem dětských domovů,a byl tam zbytečně,chtěla jsem ho do péče již v roce 1998.Pokud bych byla konformista,tak žiji spokojený život,každého pochváálám tam a onde,a nějak tým životem projdu.nejde mi to ,neumím.Doud jsme byla mladá a smavá,kažýd mě němkam zval.Jen jsme otevřela krabici posmortálně s mým otcem,potitickým věněm z 50.let,tak jsme na sebe ukázala prstem.Ti,kteří soudili naše otce,musely nejprve dožít svých hájených devadesáti let a pak nám Ústav paměti národa dal kracici s verdikty,kdo ho práskal,za co seděl,jak si nepokurvil páteř,jak jsme enměli co jíst, a jak jsme se těšili na demokracii a zjistili,že je převrácená. Co si myslet o Čunkovi,kteř si dá do záložny miliony a chodí si pro dávy.My když jdeme pro dávky,tak vyplníme,že nemáme perské koberce,musíme doložit,že jsme prodali televizor,a nemáme vlastní byt:pak nám možná dají 1400 na jídlo.Za to se ani nenažere pes.Jo,oni sice tvrdí, ,že máme nárok na osobu 3126 a také doplatek na bydlení,ale písemně poslala sdělení MĆ Praha 11,dříve Marta Šorfová,dnes Bc.Mlejnský,že Jaroslav má nárokna 1400 Kč.Odvoláte se a vysvětlí vám. To se dle počítače generuje,tudíž se to zadá, a je to jiné než loni,kdy šlo o skutečné výdaje,nyní se to generuje, a hodiny a hodiny bysvětlují počítač, a výsledek je HOVNO: 1400 Kč.Když zažáte o invalidní důchod pro kluka,tak jste si moc dovolili,sice jim zbylo jenom za rok 2006 celkem 2,2 miliardy korun,ale pro dítě z dětského domova Čeladná nemají na invalidní důchod.byl tam rukojmí:Čeladná měla za něho 270.000 Kč ročně,on tam nebyl , a nám posíllai 270 měsíčně,tedy 1/1000 ze státní částky.To jim vydrželo 4 roky ,pak daly doložku právní moci na rozsudek za 366 dní, a vše propadlo,protože to nelze vybrat zpět,když to nebylo do ejndoho roku,tedy do 365 dní. Když vletíte na NEČASE,tak po roce slyšení,vám předá Mudr.MAIÁNA HOŠKA-politicky KDU, a ten vám v 10 minutách (za dveřmi sedíte jendu hodinu) sdělí,že letí do parmalentu,já mu sdělím,že chi pouze vědět,kdo se ujme mého případu, a on mě sdělí,že to zvládne s Mudr.Rostislavem Čevelou,vedoucím posudkářů.Když jsme přišli k posudkové komisi,nejenomže on nesdělil,ale udělal z nás idiota,že jsme zase dostali stará komunistická košťata,tak zvané dojíždáky,které dosadil do jízdy HAVEL? ex,jelikož potřeboval komunistické hlasy k svému dvojunásobnému zvolení.POkud by byl Švecar zvolen za prezdidenta,tak se postarejte vy všihcni,aby byl zrušený zákon z 31.12.1992 znovu nastolen,který se zabývý PŘEKUMEM v o.s.ř.ten není a tak není přezkum.Tedy, když někoho přejedu a zavolám Klausíkovi nebo Havlovi,ex,tak i vrah může dostat milost.Ale nezávislý lékař komunista může akorát se s vámi nebavit a posudek pro soud má již dopředu napsaný:jste zcela zdráv.A tak vaše nasranost je již tak veliká ,že KDU-HOŠEK kecal,že to sfoukne s Mudr.Čevelou a vy zjistíte,že sotva zavřel dveře MPSV a odešel na parlament ,že na nás zapomněl.Mě nemůže zklamat politik KDU,neb mě již politiici KDU zklamali,když v péči o rodinu mě nechali šlapat chodník do Čeladné 3 roky,tam přišli 2 miliony nám domů poslali pouze 270 Kč.Policie tu hospodářskou kriminalitu odložila,aa-odloženo,a všichni politici, Špidla,Havel, 5 ministrů spravedlnosti říkali,že to musí skončit soudit.Přesto,že u dítěte bylo podezžení na tuberu, má dg.Osgood-Schlotter, bronchitidu,a dvakrát ileus,je zcela zdráv, o šikaně bv dětských zařízení ani řeč,oblbovali nás,že to riozhodne soud,ačkoliv měly pžezkoumat komunistu Třebíského, 81-letého,který kupodivu má důchod,má i vedlejšák a má i MOC,moc komunistů ještě i dnes. Jako dcera politického vězně z 50.let jsem NIKDY neměla u soudu mladého jiskrného soudce,ale vždy staré baby,které nmají dobrý pocit z týrání dítěte,který se již ani neumí napřímit z té INSTITUCIONÁLNÍ ŠIKANY.Zařídil mi blog, a řekl,napišto to blogu.Já utíkám.Tak vznikl tento blog,píši sem ansranost bezmocných,poučuji vás ,jsem vždy KROK napřed, a píši jména,která nám nevyhověla.Ty se muís znát.Zacilte si tedy na ně,vyhrabte,co dělaly baby dříve, a sdělte mi,proč jsme nedostala k posukové komisi pro prasynovce JAroslava mladého jiskrného lékaře,který uzná,že je budoucí otec rodiny,a nemůže mít umělý vývod,ale musí žít s fungující střevy a hlavně si musí svoje zdraví chránit.ty odporné baby,mě blekotaly,že soud rozhodne,ale soud není lékař, a bude zase papouškovat jed starých bab,které se nestyděly, a mladý život zahrabaly.Za 1400 se nenažere ani pes,nemá ani na dietu, a to,že se na nás trhá oblečení,již ani nekomentujeme.Jen zírám, na NADACE,jak si televize vysomruje miliony na děti,a jak vlastně to děti nikdy ani nedostanou,ale pracovníci mají pocit důležitosti co pro ty děti udělaly.Ujistuji Vás:děti to nedostanou,ne děti chudých,jaí to NADACE! děti chudých jsou chudí dál,a pokud se anjde emancipované dítě,či osel jako jsme byla já,že jsme si ho vzala do péče v 11,5 letech,nyní má 21 let,je za námi 34 soudů,vzali nám i byt, a končíme jako papíroví bezdomovci,bez bytu,bez důchodu na invaliditu,jenom nás TÁTA STÁT vydojil a cecíky již nemají co dojit.Není mléko,kráva byla podojena a smatnu si vzaly komunisti:jsou jich plní prdele u všech soudů,přezkumných komisí a to jim dal do vínku tatíček HAVEL: On má svoje jisté,stejně tak KLAUSÍK,který si zadělá na další kolo,ale na pláč dítěte neodpoví nikdo.Můžu být pošták,doručovatel, ale jenom se stávám nasranější a nasranějsí a již se mnou nikdo nic nechce mít.Ztratila jsem humor, a někdy i chuť žít,pouze ráno volám na ptáky,že je miluju,a sypu jim žrádlo,když sněží, a sýkorka mě ráno nalétá na balkon a dokud ji neodpovím,tak neodletí. Strká mi hlavu na balkon a já zjistuji,že mi ji posílá mamička z nebe,která taky krmila ty :malé ptáčky. Jsou to sýkorky se žlutými bříšky :tak pro ně ještě žiju na světe,jinak mě každý kopl do prdele,když sjme prosila o pomoc. Nakopal mě HOŠEK z K D Ú, nakopal mě NEČAS Z ODS, oba lhali,že to přešetří a vysrali se na nás.Pak jim věřte,opravdu je volte,jsou skvělí,oni lžou již teď a ještě nemají jisté ani volby na příští rok,co by dělali pak pro nás až to budou míst jisté na další volební období.Nestyděli se dát klukovi,který se živí sám na měsíc 1400,-Kč,což je mín než dají jejich psu.Taky mám ráda TOPOLANKA, ktreý má rád mě,Vás,a všechny NÁS.Řílká to na bilbordu,a nemusí se nám dívat do očí.Skutečně za 1400 na měsíc se nenažere ani pes, PRE dělá 390.-K č v azylu, nájem dělá 2800 v azylu a kde je ž r á d l o.
Co si myslíte,jak se asi budeme mít na vánoce. Když jsme chtěla skoby na okno,dvě,tak si řekly 1000 Kč od práce.Nenašel se ani jeden kamarád,který by mě ty skoby vyvrtal a přitloukl hřebíky za večeři, nebo oběd, nebo návratnost za jinou práci atd.PROSTĚ dnes každý chlap stáhne ocas mezi nohy a vysere se na vás. takže se zaměřně na ocasy NEČASE,HOŠKA,POSPIŠILA.Nefungují,jsou jsou schlíplé:prorože kdyby pružili,tak by nenechali ve srabu jendo děcko,které chce studovat a být budoucí otec rodiny a hlavně doprdele,proč byl v dětských zařízeních 3 roky,když jsme stla u soudu a chtěla ho do péče v roce 1998.Já stihomamy ES TÉ BÉ netrpím: já je mám ráda jak vřed na prdeli,který nemůže prasknout,tak jak to říkali oni o mě,že mě tak mají rádi,tak já taky mám ráda svoje politiky. Jejich schcíplé OCASY a jejich vředy na prdeli,které ne a ne prasknout.Ano,tak je miluji poté,co mě slíbili z OCÍ DO OČI,že takový případ jajko je náš tady něměli, a vše udělají pro náš prospěch.Sotva vyšli ze dveří M P S V vysrali se na nás, a já se etdy tak vyseru na ně,na jejich schíplé OCASY,na jejich prolhanost a na jejich impotenci ducha, a na jejich lži, a na jejich servilnost:NEČASE,HOŠKA, POSPIŠILA atd.ANO? VOLTE JE.Dají vám jenom tolik,aby jste nezemřeli na vysílení,jinak vám již víc nedají.Jenom,abyste nezemřeli na vysílení hlady.Ano,mám vás všechy rád,říká TOPOLÁNEK.Všimli jste si jeho pomačkaného rozkroku,já ano,to znamená, že vstává z hajzlu dřív než má,nemá ho ani žehlený,má konkubínu ta mu ho neřehlí, a žena mu stávkuje.On nám říká,že nás má rád,ale vlastně nám říká,seru na vás a demonstruje to i svým poklopcem.
Mám vás ráda,ale nevím co bude žřát moje děcko,když je mu 21 let, nohu má 47 a dostuduje až 6/2009.Asi si vezmu staříka a odstěhuju se do zahraničí,už mě tento svět nebaví, se stále hádat z komunistkama,jiné nepotkávám.Jískrný lékař se nám vyhýbá,máme zapřklé baby,smrduté iod komunismu, a když nám všecno maítnou,tak si dají sklenku orgasmu na naši počest.
doufám,že najdu staříka,co rád jí,neumí vařit a má dům se zahradnou,aby moje nasranost se zmírňoval aden co den, až bude minimální ba žádná.VŘED NA PRDELI V TOMTO NÁRODU NIKDY NEPRASKNE JE TÉMĚŘ JISTÉ,JAKO ŽE SE KLUK V LETECH ZA 1400 NENAŽERE(PRE + NÁJEM JE VIC NEŽ MU TLUSTOPRDKY DAJÍ( a můj důchod stačí na nájem,PRE,telefony a jídlo pro mě málo a více pro něho).Ale i tak mám ráda sýkorky se žlutým bříškem,které mě ráno budí, a dokud jim nezašlu pusinky tak mě nepřestanou cvrlikat,že tydy jsou.Taky je mám moc ráda.
Ale ne ten bilbord s pomačkaným poklopcem a pochcaným rozkrokem, a ne,že on mě má rád,když mě má rád jak vřed na prdeli,který tady ještě nepraskl.