Šukala jsem s třemi Hitlery

26. října 2007 v 18:17 | MgA.Květoslava Šamajová |  Já a moje identita
Co tím míním? No prostě. Hiter byl milosrdný. Každý kdo šel do plynu, musel prokázat svoji čistotu a ta skvěla se v potvrzení, zda je árijec nebo neárijec. Když chcete zachránit dítě z dětského domova, tak musíte jako Hitlerovi také dokázat, zda vám teritorium, kde bydlíte ,potvrdí ,že zde máte trvalé bydliště. Pak také souhlasí s tím, a vydají vám písemný doklad, na zrušení ústavní výchovy a na svěření do rodiny. Dítě prohlásí, že souhlasí a zákon je povrzen. Týká se to zákonu o blahu dítěte. Zde mě biologičtí rodiče dali souhlas, HNED, aby nebyl šikanován v ústavních státních zařízeních. Nic nebránilo,jenom dobrá vůle to udělat. Tři státní instutuce mě odmítli pomoci, měla jsem  tři odmítnutí, měla jsme tři HITLERY.  Nepomohla ani jedna instituce.  Všichni měli z dítěte prebendu. Kdo jmenovitě : táta stát.
Šukala jsem 9 let s třemi HITLERY.
První HITLER byl táta stát - soud ve Frýdku -Místku, tak jsem našukala 2000 stran, spis měl zanačku: P 106/91 Okresní soud Frýdek-Místek, Judr.Jana Niedobová. Pan Kájínek jenom 1500 stran, ale ten má koule na nohou, a tak šuká pomalu , jenom 1500 stran.Jeho advokátka mě sdělila,že má jeho spis 15.000 stran. Podatelna soudu F-M, tvrdila 1500 stran,  tedy to nebylo z mojí hlavy.
Druhý Hitler byl dětský domov Čeladná , tam jsem našukala moc, ale bylo mě to platné jako mrtvému zimák. Když jsem přijela za dítětem a bylo mínus dvacet, daly mu lyže. A tak jsem stála opřená o strom, a čekala jsem , až se dítě unaví, zasportuje. Jela jsem za ním 7 hodin, vlakem (ráda jezdím vlaky) a pak jsem stála celý den na mrazu, nikdo mě nepodal čaj, a nemohla jsem ani do hospody si čaj dát. Musela jsem opatrovat dítě, převzala jsem ho do péče na celý den .
Když bylo plus třicet stupnů, tak táta stát nám dal zamřižovanou místnost, kde jsme si mohli celý den vyprávět. Jinak dítě bylo v domově i na prázdniny na 2 měsíce červenec -srpen , patřil tátovi -státu. Čeladná chtěla 13 milionů a 750.000 na dvacet dětí za rok. A ty měla tak, že 20 dětí bylo rukojmí, trvale ve stavu, a nikdy nikam nesmělo. Jára patřil mezi ty, co nesměly opustit areál dětského domova. Patřil tátovi státu. Že má dnes paralytický ileus, citovou deprivaci, trauma na celý život. To je jedno. Táta stát měl 13.750.000, na dvacet dětí, Jára patřil mezi jejich rukojmí.
Táta stát je lakomec a milionový.
Járu nakonec propustili, 12.3.2001, předběžně soudním rozhodnutím Krajským soudem v Ostravě. Ale že nebyl vrah, tak mu nedali ani trencle, ani tílko. Daly ho nahého, bylo mu 14,5 let . Byla zima, byl sníh, bylo to v horách. Čeladná je dlouhá 4 km, a cesta tam a zpět je 8 km k vlaku. Dítě bylo nahé, když jsem ho nasytila a oblékla, za půl roku ze všeho vyrostl, a tak dále, další 4 roky měl peníze stále ještě táta stát, v nedokončeném soudním řízení . A táta stát nám dovolil se stále s ním soudit. Táta stát bral peníze na dítě, a dovoloval se soudit s tátem státem.
Rozsudek zněl: odňat z dětského domova, ale chybělo tam :" Tímto se ruší ustavní výchova", a tak táta stát stále směl pobíral na Jaroslava hodně peněz . 270.000 Kč ročně, a my neměli kromě kapesného na měsíc 270,-Kč, zhola nic. Neměli jsme ani na bagetu, na cesty do zahraničí, k moři. 240 Kč, stálo metro, a další peníze byly tak akorát na den za 2,50 Kč. To nám dal stát,tedy soud komunistický, P 106/91 Frýdek-Místek. Jára chtěl studovat kameru. Když jsem ho vybavila do sdělovací techniky, 15.000 Kč za školní rok 2002, tak jsem to zvládla jeden rok. Pak se stal učen - kuchař, aby se napůl nasytil ve škole, při praktikách. Na nic víc nebylo. Když ale skončil vyučení, tak byl další problém, dvojnásobná operace ilues, nepůchodnost střev, půl roku bez práce, invaliditu mi nikdo nepřiznal, nyní studuje na Policejní akademii. Pak jsem já přišla do věku důchodu , a dítě stále krmím. Opět táta stát nám nepřizpíval ani alimenty, ani na pěstounské dávky, po 27.11.2006, nás rozestěhovali . Táta stát nás rozstěhoval, exekučně, tím nemáme pěstounské dávky na studium, a bydlíme hůře než cikáni. Pokud jsem viděla reportáž, tak cikáni bydleli lépe. Proč?  Mají zákony.  Na cikána nikdo nemůže.  Zařve rasismus, a je to.  Každý mu vydá hned vše, odškodní ho, ombudsman se ho zastane.  Můj HITLER - starostka Šorfová,  byla HITLER s třema hvězdičkami.  Byla za O.F. sekretářka Klause .  A na to nemáme ,  Policie si všechny naše stížnosti vždy A-A-odložila. Jak ve Frýdku-Místku, tak v Praze.
Hitler domov Čeladná .  Na to mám velké vzpomínky.  Pes u boudy,  který je pláný strupů a je jediný, koho děti objímají a líbají.  Táta stát Paroubek tam nejede ,  táta stát vyžraný Nádvorník z Praha 11 tam nejede,  táta stát Havel,  ten byl politik,  a táta stát Pospíšil,  ten je táta homosexuál.
Ano, šukala jsem s třemi HITLERY:
První HITLER - byl táta stát - soud Frýdek -Místek , kauza P 106/91- Judr.Jana NIEDOBOVÁ
Druhý Hitler - je dětský domov Čeladná - tam jsem šukala v zimě v létě, ale vyšukala jsem nahé dítě a ještě teď se soudím!
Třetí Hitler -byla starostka Šorfová- hájená bývalá sektretářka KLAUSE z Občanského fóra, vždy nade mnou vyhrála, měla IQ TYKVE - ale vždy zvítězila. Uměla si to u politiků ohlídat.
Tak nevím, který Hitler mě šikanoval více, a který měl větší trencle, abych se schovala za jeho mužnou prdelí. Šorfová, ta dala svému synovi , byt ze státního sektoru radnice, Praha 11,když starostovala, a bylo to "normální." Nás vystěhovala a bylo to "normální." Nikdo ji nezavřel, že Šorfova "ukradla" státu 200 milionů, respektive špatně proinvestovala 150 milionů - a hloupě získala jenom "50 milionů" nikdo neví, kolik dostala do kapsy.  A na mému prasynovci ukradla dětství, zdraví, později byt, a státu 2 miliony. Dětské domovy mají na hlavu 270.000 Kč ročně, a dítě vám dají nahé. Přitom zde byla rodina ,která na něho měla nárok, a dítě chtělo žít v Praze u prababičky a pratety a být vzdělané. Ani to mu táta stál nedovolil.
Tak to bylo tučné prase, ta ŠORFOVÁ. A o my? Nám vzal táta stát byt, v době privatizace. Nyní bydlím v truhlářské dílně (ověřeno dle Ž.L. že je to bývalá zámečnická - instalatérská dílna); zmátlo mě to množství dřevěných skříněk a poliček, stále neodvezených po bývalém nájemci. Zanechal zde plíseň, zimu, mokro, propálený sporák, 40 let neodvezený, 40 let zde nemaloval, starý sporák nevyměnil za nový, a neodvezl si ty skřínky, nezasadil venkovní okno v zimě, koupelna protékala do přízemí, a nikdo to "nemusel"nikdy opravit. Nepřežiju další zimu .
Pak již přestanu psát blogy a vy nebudet mít co číst .Moje blogy čte málo lidí, ani nevím, kdo je čte. Dva týdně, asi ten, co mi sděluje, kolik lidí to četlo, ale já vím, že jsem šukala s třemi Hitlery a nevím, který byl milosrdnější.
A tak zase příště.
Pokaždé když opravím překlepy, tak je zase někdo neomylně dosadí, abych vypadala jako husa, co neumí psát.Nyní mám gyps na ruce,  tak to obtížně opravuji.
samajova@volny.cz
Kveta.Samajova@gmail.com
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Co máte vy po svém otci?

Nic 27.3% (12)
50% genů 34.1% (15)
Ovlivnila mě výchova v jiný rodině 13.6% (6)
Vzdělával(a) jsem se na literatuře 25% (11)

Komentáře

1 Mistr | 12. září 2008 v 14:18 | Reagovat

A se mnou by sis nezasukala???

2 MgA.Květoslava Šamajová | E-mail | 20. července 2009 v 22:47 | Reagovat

Mistře, našla jsem tvůj email za rok a půl , 20.7.2009.
Je mi 65 let, mám kozy 75 b, a lituji,že jsem neemigrovala z tohoto zasranýho plastic shit ČESKA, kde ženám berou soudy byty, děti odvážejí do dětskcý  domovů, a kde má vysokoškolačka na den 10,-Kč. Představ si, co bychn ti  tak asi pořád říkala. Utíkal by si  přede mnou TRENCLE v hrsti, a už by tě to šukání ani nenapadlo.
Upřímně,
MgA.Květoslava Šamajová

3 MgA.Květoslava Šamajová | E-mail | 27. července 2009 v 7:49 | Reagovat

Musím se opravit. Kájinek má spis o rozsahu 15.000 stran,řekla mi to jeho advokátka Slámová při natáčení v NOVÉ,kde jsem byla porotce z lidu. 27.7.2009

4 MgA. Květoslava Šamajová | E-mail | 25. října 2009 v 23:57 | Reagovat

Když vezmu ty 3 HITLERY s odstupnem, tedy od 12.3.2001, kdy jsem  si vzala Járu domů do Prahy,  tak jsem  myla záchody, jako magistra umění, byla pokladní, učitelka AJ, pěstounka,  pošťačka,poslala jsem lejstra za 40.000,-Kč poštovného za 11 let, spis má dosud 2200 stran, P 106/91 komunistka komunistku nepotopila  ve Frýdku-Místku, jsou tam tak  tlustí, že  potřebují každá  dvě  židle, aby se vešly, a každá trafikantka tam, vám řekne, co dělaly za totality, a  ještě od toho soudu neodešly.  V čem spočívala demokracie,  aby si komunisté koupili majetek  (svazácký,  továrny, tábory,  rekreační objekty) za symbolickou korunu,  a pak to prodali za miliony.  Nám daly soudy, abychom nesoudili ty, co zavírali naše otce. Havel to dirigoval 13 let, a dnes  se fotí s představiteli USA, v salonku  pro VIP. Nám psal, že je politik, a nevměšuje se do  péče o rodinu,  dnes se fotí s dětmi.  Kritizuje západ a zahraničí, a doma se mu  to sralo pod rukama, pokud nechal u moci S t B  a neomezil jejich činnost, tak k čemu dnes mauzolem totality na Vítkově,  když se jede po staru dál a jenom se dělají okázalé mauzolea a otvírají je stejní lidé, které ty mauzolea vytvořili v minulém období. Systém  byl dokonale zrůdný,  a pravda  vítězí, vítězi jenom 15 minut prvního ledna a pak se zase sroluje  a nefunguje pro dalších 365 dní, bez těch patnácti minut prezidentské exbibice.

samajova@volny.cz
MgA.Květoslava  Šamajová

5 ... | 2. prosince 2009 v 20:52 | Reagovat

Náhodou jsem narazila na tento váš blog. Je to smutné, když se všude hlása PRAVDA VÍTĚZÍ a pak...všichni jenom,aby zbohatli. Čest a morálka je pro ně cizí slovo. Nejhorší na tom je, že uhasíná naděje, že se to snad změní někdy k lepšímu. Chce se mi z toho brečet...

6 MgA.Květoslava Šamajová | E-mail | 5. ledna 2010 v 1:41 | Reagovat

2009 byl mimořádně neúspěšný rok v mém životě. Boží zákon ale říká, budu strašný.
Proč. Byly porušeny všechny lidské normy chování a etiky, narušeno rodinné soužití,  rozpadly se vztahy mezi lidmi,  a každý hemtá jenom hmotu.Kdyby se brali lidé z lásky,  tak by jim ani nevadilo od úsvitu do setmění pracovat v potu práce, pokud by jaká byla vůbec, ale byly by štastni. Jenže si každý vybírá hmotu k hmotě,  a pak je nešťastný. Přitom je to tak jednoduché, to rozpoznat.
samajova@volny.cz
4.1.2010

7 deepa-shama | 2. dubna 2010 v 21:28 | Reagovat

Autor:cenzurou neprošelo téma velikonoc,že TV seriál Hledá se táta a máma k 2 detem, je muslimský model mnohoženství.Jeden chlap s obnaženou chlupatou hrudí a 20 bab, před kterými ukazuje svoje mužství a vybírá si tu které nevadí ani tvrdá postel.Měl by ji dát pod madrac hrášek, ta bude jeho pravá princezna....
deepa-shama.blog.cz
3.4.2010

8 MgA.Květoslava Šamajová | 4. srpna 2010 v 6:55 | Reagovat

[1]:Mistře, a co ty, za jak dlouhý časový úsek jsi našel moji odpověď? A je to tak, že by jsi vzal tencle do ruky a přede mnou utíkal?
Zajímala by tě sociální situace samoživitelek, kterým stát dá dítě z dětských domovů a odmítá jim vyplácet pěstounské dávky. Chudák stát, je v krizi.Tak šetří i na dětech z dětských domovů a nedává pěstounské dávky, dokonce ani na dietu,když jsou závažně nemocné.
Tak mistře, co mi odpovíš.
MgA.Květoslava Šamajová
4.8.2010

9 deepa-shama | 23. října 2010 v 23:08 | Reagovat

[1]: ??? dle investigace jsi americká mediální sociální sít. já myslela, že mě zlobí nějaký kluk. Jo,šukání je běhaní po kuchyni a uklízení. Nebo taky bystrost, a pozornost. Jde tedy o mediální sociální aktivitu, více než sto let od Boženy Němcové. Jsem  ráda,že jsem  zaujala svým tématem, že proniknout s sociální tématikou lze jenom s šukacím názvem.Jsem  ráda,že mě čtete.  Nemáte na sebe mejl, chtěla jsem vám napsat.Potřebuji vám něco poslat. Co se mě děje v této zemi.Jak jsem  pronásledovaná,slídí po mě.Vzali mi vše.I radost ze života.Po tátovy mám jenom spisy jak byl vězněn, po mamince její šatičky. Co zbude po mě nevím. Blog a kontakty do celého světa.
Mistře,ahoj.
deepa-shama.blog.cz

10 deepa-shama | E-mail | 25. prosince 2010 v 21:56 | Reagovat

[9]: Ten mejl jsem našla, ale nemám stále esprit vám psát, neumím vás uchopit,nemáte tam ani fotku,ani program,je to taková mrtvá stránka internetu, že neumím s vámi komunikovat.
deepa-shama.blog.cz
Praha, 25.12.2010

11 Ayik | E-mail | Web | 24. října 2011 v 22:50 | Reagovat

Pěkný....

12 Květoslava Šamajová | E-mail | Web | 29. října 2012 v 20:59 | Reagovat

Pěstounské dávky jsmě měly jenom půl roku. chlapec má v listopadu 26 let a tím končí šance na studia. Musel do práce,aby si zaplatil dluhy na nájmu.U mě je arogance radnice. Zaplatila jsme dluhy na nájmu, stejně mě vystěhovávají. radnici vede ODS a ČSSD. Hlasování je tajné, nci se nedozvíte. III.kategorii bytu jsem musela násilně zaplatit na I.kategorii. Nic neopravují a jenom mě ponižují.Ponižování je jedna z nejhorších vlastností českých politiků.Není to služba lidu, ale ponižování při každém jednání.Je to město KAFKY a je to stále stejné. Svoji nadřazenost dávají najevo pohrdáním. Dědečka mlátili nacisté. Tátu mlátila StB. Mě vystěhovali z prvatizačního bytu ODS. A nyní také ODS mě v tajném hlasování vystěhováví. Schovali se za soud. Sodu rozhodl podle právničky radnice, kterou vede ODS a ČSSD. Kdo je tedy z nich lepší? Násilí na seniorech, starobních důchodcích vrcholí v měsíci říjnu, který vyhlásil měsíc říjen na osvětu násilí na seniorech. Máme se hlásit na zelené lince +50, a říkat konkrétně co se nám děje za násilí na nás páchané. Zaznamenají to a budou o tom psát ŽIVOT 90. To mě ještě není, ale je potřeba o tom psát, mluvit, že ODS a ČSSD vystěhovává single ženy, +50, nájmy mají zaplacené, a požaduje jejich byty. Přitom radnice praha č vydala zvláštní číslo mETRO, že nikoho nebude vystěhovávat. ODS lhala.
29.10.2012
MgA.Květoslava Šamajová

13 Květoslava Šamajová | E-mail | Web | 29. října 2012 v 21:15 | Reagovat

Bouda znamená lest,  ale také bouda pro psa. Ušili na mě boudu.  Ale pes má boudu.  Když děti v Čeladné, dětském domově objímali psa plného strupů a bodláků, tak činili proto, že neměli matku a otce. Když jsem dítě chtěla do péče, tak jsem tam musela jezdit 3 roky , každý měsíc, než mě ho dali nahé. V zimě v horách. Když jsem byla v Thajsku, měsíc, 1995, tak tam k adopci dali do zahraničí dítě za měsíc. S Járou jsme absolvovali 40 soudů. Ponižování, pohrdání, všechno zamítli, jenom jsme platili poštovné, cesty z Prahy na soud na Moravu.Ušili na nás boudu.Záludnost - lest.  Láska, to byl pes, plný boláků, strupů, k němu se děti lísali. Neměli otce, ani matku. Táta stát dítě nedal příbuzných, když ho chtěli. Zákony nyní říkají, že budou homosexuálům dávat děti k adopci. Stát - kde je všechno naruby, je všechno možné. Pořád jde o peníze.  20 dětí je rukojmí, a dětský domov dostane peníze na 50 dětí. Jára nesměl opustit dětský domov 3 roky.Můj spis měl 2.200 stránek. To bych napsala 6 knih. Každá by měla 350 - 400 stran. Takhle jsem byla na 2.200 stránkách jenom ponižována. Česká republika , radnice, soudy, dětské domovy, páchají násilí na dětech z dětského domova, a na seniorech. Berou jim byty. Po Praze je spousta neobsazených bytů, přesto, radnice seniora poníží, a nařídí soudně vyklidit byt. Nájmy má zaplaceny. Je to tedy bouda na toho seniora.
To je žargon slova bouda. Jednou je to domeček pro psa, bouda. Podruhé je to lest, bouda na seniora.
Ztráta bytu, bouda.
Mga.Květoslava Šamajová
29.10.2012

14 Wilhelm.Schultze | E-mail | Web | 27. září 2014 v 13:49 | Reagovat

Dáme si teď kafíčko pro zdraví.
Pak pujdeme běžet pro zdraví.
Počas toho běhu navštívíme putyku. Taky pro zdraví.
Posedíme a ppšukáme s přáteli i s  podobnými nestydy.
Pak složíme hlavu na stul a pospíme. Tak pro zdraví.
Když pak všechno tam  poblijeme, na mráz nás vyhodí!
Všechno ale pro zdraví!
Příští den to za nic nestojí! Blijeme, zvracíme. Pro zdraví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama