Říjen 2007

Šukala jsem s třemi Hitlery

26. října 2007 v 18:17 | MgA.Květoslava Šamajová |  Já a moje identita
Co tím míním? No prostě. Hiter byl milosrdný. Každý kdo šel do plynu, musel prokázat svoji čistotu a ta skvěla se v potvrzení, zda je árijec nebo neárijec. Když chcete zachránit dítě z dětského domova, tak musíte jako Hitlerovi také dokázat, zda vám teritorium, kde bydlíte ,potvrdí ,že zde máte trvalé bydliště. Pak také souhlasí s tím, a vydají vám písemný doklad, na zrušení ústavní výchovy a na svěření do rodiny. Dítě prohlásí, že souhlasí a zákon je povrzen. Týká se to zákonu o blahu dítěte. Zde mě biologičtí rodiče dali souhlas, HNED, aby nebyl šikanován v ústavních státních zařízeních. Nic nebránilo,jenom dobrá vůle to udělat. Tři státní instutuce mě odmítli pomoci, měla jsem  tři odmítnutí, měla jsme tři HITLERY.  Nepomohla ani jedna instituce.  Všichni měli z dítěte prebendu. Kdo jmenovitě : táta stát.
Šukala jsem 9 let s třemi HITLERY.
První HITLER byl táta stát - soud ve Frýdku -Místku, tak jsem našukala 2000 stran, spis měl zanačku: P 106/91 Okresní soud Frýdek-Místek, Judr.Jana Niedobová. Pan Kájínek jenom 1500 stran, ale ten má koule na nohou, a tak šuká pomalu , jenom 1500 stran.Jeho advokátka mě sdělila,že má jeho spis 15.000 stran. Podatelna soudu F-M, tvrdila 1500 stran,  tedy to nebylo z mojí hlavy.
Druhý Hitler byl dětský domov Čeladná , tam jsem našukala moc, ale bylo mě to platné jako mrtvému zimák. Když jsem přijela za dítětem a bylo mínus dvacet, daly mu lyže. A tak jsem stála opřená o strom, a čekala jsem , až se dítě unaví, zasportuje. Jela jsem za ním 7 hodin, vlakem (ráda jezdím vlaky) a pak jsem stála celý den na mrazu, nikdo mě nepodal čaj, a nemohla jsem ani do hospody si čaj dát. Musela jsem opatrovat dítě, převzala jsem ho do péče na celý den .
Když bylo plus třicet stupnů, tak táta stát nám dal zamřižovanou místnost, kde jsme si mohli celý den vyprávět. Jinak dítě bylo v domově i na prázdniny na 2 měsíce červenec -srpen , patřil tátovi -státu. Čeladná chtěla 13 milionů a 750.000 na dvacet dětí za rok. A ty měla tak, že 20 dětí bylo rukojmí, trvale ve stavu, a nikdy nikam nesmělo. Jára patřil mezi ty, co nesměly opustit areál dětského domova. Patřil tátovi státu. Že má dnes paralytický ileus, citovou deprivaci, trauma na celý život. To je jedno. Táta stát měl 13.750.000, na dvacet dětí, Jára patřil mezi jejich rukojmí.
Táta stát je lakomec a milionový.
Járu nakonec propustili, 12.3.2001, předběžně soudním rozhodnutím Krajským soudem v Ostravě. Ale že nebyl vrah, tak mu nedali ani trencle, ani tílko. Daly ho nahého, bylo mu 14,5 let . Byla zima, byl sníh, bylo to v horách. Čeladná je dlouhá 4 km, a cesta tam a zpět je 8 km k vlaku. Dítě bylo nahé, když jsem ho nasytila a oblékla, za půl roku ze všeho vyrostl, a tak dále, další 4 roky měl peníze stále ještě táta stát, v nedokončeném soudním řízení . A táta stát nám dovolil se stále s ním soudit. Táta stát bral peníze na dítě, a dovoloval se soudit s tátem státem.
Rozsudek zněl: odňat z dětského domova, ale chybělo tam :" Tímto se ruší ustavní výchova", a tak táta stát stále směl pobíral na Jaroslava hodně peněz . 270.000 Kč ročně, a my neměli kromě kapesného na měsíc 270,-Kč, zhola nic. Neměli jsme ani na bagetu, na cesty do zahraničí, k moři. 240 Kč, stálo metro, a další peníze byly tak akorát na den za 2,50 Kč. To nám dal stát,tedy soud komunistický, P 106/91 Frýdek-Místek. Jára chtěl studovat kameru. Když jsem ho vybavila do sdělovací techniky, 15.000 Kč za školní rok 2002, tak jsem to zvládla jeden rok. Pak se stal učen - kuchař, aby se napůl nasytil ve škole, při praktikách. Na nic víc nebylo. Když ale skončil vyučení, tak byl další problém, dvojnásobná operace ilues, nepůchodnost střev, půl roku bez práce, invaliditu mi nikdo nepřiznal, nyní studuje na Policejní akademii. Pak jsem já přišla do věku důchodu , a dítě stále krmím. Opět táta stát nám nepřizpíval ani alimenty, ani na pěstounské dávky, po 27.11.2006, nás rozestěhovali . Táta stát nás rozstěhoval, exekučně, tím nemáme pěstounské dávky na studium, a bydlíme hůře než cikáni. Pokud jsem viděla reportáž, tak cikáni bydleli lépe. Proč?  Mají zákony.  Na cikána nikdo nemůže.  Zařve rasismus, a je to.  Každý mu vydá hned vše, odškodní ho, ombudsman se ho zastane.  Můj HITLER - starostka Šorfová,  byla HITLER s třema hvězdičkami.  Byla za O.F. sekretářka Klause .  A na to nemáme ,  Policie si všechny naše stížnosti vždy A-A-odložila. Jak ve Frýdku-Místku, tak v Praze.
Hitler domov Čeladná .  Na to mám velké vzpomínky.  Pes u boudy,  který je pláný strupů a je jediný, koho děti objímají a líbají.  Táta stát Paroubek tam nejede ,  táta stát vyžraný Nádvorník z Praha 11 tam nejede,  táta stát Havel,  ten byl politik,  a táta stát Pospíšil,  ten je táta homosexuál.
Ano, šukala jsem s třemi HITLERY:
První HITLER - byl táta stát - soud Frýdek -Místek , kauza P 106/91- Judr.Jana NIEDOBOVÁ
Druhý Hitler - je dětský domov Čeladná - tam jsem šukala v zimě v létě, ale vyšukala jsem nahé dítě a ještě teď se soudím!
Třetí Hitler -byla starostka Šorfová- hájená bývalá sektretářka KLAUSE z Občanského fóra, vždy nade mnou vyhrála, měla IQ TYKVE - ale vždy zvítězila. Uměla si to u politiků ohlídat.
Tak nevím, který Hitler mě šikanoval více, a který měl větší trencle, abych se schovala za jeho mužnou prdelí. Šorfová, ta dala svému synovi , byt ze státního sektoru radnice, Praha 11,když starostovala, a bylo to "normální." Nás vystěhovala a bylo to "normální." Nikdo ji nezavřel, že Šorfova "ukradla" státu 200 milionů, respektive špatně proinvestovala 150 milionů - a hloupě získala jenom "50 milionů" nikdo neví, kolik dostala do kapsy.  A na mému prasynovci ukradla dětství, zdraví, později byt, a státu 2 miliony. Dětské domovy mají na hlavu 270.000 Kč ročně, a dítě vám dají nahé. Přitom zde byla rodina ,která na něho měla nárok, a dítě chtělo žít v Praze u prababičky a pratety a být vzdělané. Ani to mu táta stál nedovolil.
Tak to bylo tučné prase, ta ŠORFOVÁ. A o my? Nám vzal táta stát byt, v době privatizace. Nyní bydlím v truhlářské dílně (ověřeno dle Ž.L. že je to bývalá zámečnická - instalatérská dílna); zmátlo mě to množství dřevěných skříněk a poliček, stále neodvezených po bývalém nájemci. Zanechal zde plíseň, zimu, mokro, propálený sporák, 40 let neodvezený, 40 let zde nemaloval, starý sporák nevyměnil za nový, a neodvezl si ty skřínky, nezasadil venkovní okno v zimě, koupelna protékala do přízemí, a nikdo to "nemusel"nikdy opravit. Nepřežiju další zimu .
Pak již přestanu psát blogy a vy nebudet mít co číst .Moje blogy čte málo lidí, ani nevím, kdo je čte. Dva týdně, asi ten, co mi sděluje, kolik lidí to četlo, ale já vím, že jsem šukala s třemi Hitlery a nevím, který byl milosrdnější.
A tak zase příště.
Pokaždé když opravím překlepy, tak je zase někdo neomylně dosadí, abych vypadala jako husa, co neumí psát.Nyní mám gyps na ruce,  tak to obtížně opravuji.
samajova@volny.cz
Kveta.Samajova@gmail.com

Táta stát lakomec

26. října 2007 v 17:40 | MgA.Květoslava Šamajová |  Já a moje identita
V době morálního úpadku,podplácení,finančních machinací,které jsou na denním pořádku,kdy jsou dokonce zneužity i věci,které byly svěřeny do opatrování, a dokonce zneužity,okradeni děti a majetek sirotků,nebo těch-které měl stát na opatrování a měl je vë své péči.Jedná se o tátu stát.Táta stát je velký lakomec,které si v podobě dětských státních zařízení přišel na velké penze,přišel na velký majetek.Udělá se to tak,že se řekne :"NADACE NA DĚTI:" Toto je nekontrolovatelná položka,každý dá peníze i na linku důvěry,aby se dítě mohlo svěřit,že je citově vydírané.Telecom kdysi přispíval 18-ti miliony na NAŠE DÍTĚ,nechci domyslet,kolik přispívá dnes O2 Prakticky tam žádné dítě nevolá, a pokud si vzppomínám,tak šlo o verbální výkřiky,protože zde již vůbec po letech v ústavních zařízeních se dítě nezmůže na pořádnou větu,až se vrhne do života,neumí vyplnit žádnou přihlášku, a prakticky je odepsané v reálném životě.Pokud jde o NADACE v kojenáků a valí se tam miliony,copak dítě v kojeňáku může potvrdit,že má na kontě milion.Má pleny,ale ty nestojí milion,má dudlík,ale ten nestojí milion.A tak milionářem je vždy ten,kdo má nadaci,ale ne to dítě.To je dojná kráva,plnotučná, která když zabučí-je podojena.Žijeme v době,kdy děti jsou sváženy do domovů jenom proto,že rodiče se neumí nebo nemohli starat, a mnohdy to mohou být i sociální důvody,že rodiče neměli práci,byli v rozvodu,a nemuseli být markomani,ani alkoholici..Nakonec máme alkoholiků ve vládě dost, v parlamentu,kteří zasednou za volant, a těm nikdo nikdy neodebral dítě.Zde mám na mysli :TÁTU -STÁT,který si vezme dítě do domova,zde bují šikna,a krádeže, zneužávání, a děti jsou rukojmí drženy v domově během prázdnin, vánoc,jenom proto,že kapacita domovů je na 50 dětí á 270.000,-Kč ročně na osobu,ale plný stav je do dvaceti, aby dostali jako na 50 dětí a měli za rok 13 milonů 750.000 Kč,pokud mají ve stavu 20 dětí jako rukojmí,tak dostanou na plný stav a mají vyhráno,takže 20 dětí nikdy nesmí opustit po dobu prázdnin domov.Mám velké zkušenosti,jako prateta,ta není ze zákona dítě povinna živit,ale také pozor,příbuzného musí získat soudně,po urputných soudních tahanicích,my jsme s Jaroslavem bojovali 7 let- než byl svěřen do pěstounství a pěstouni jsme byli půl roku.Ttá stát tam na něho poslal 2 miliony,ale dítě z toho mělo jenom 270.-Kč měsíčně,z toho jsem měla na metro 230 Kč, a pak měla na den 2,50 Kč.Dnesmá kluk 21 let ,v listoapdu,ale studuje nástavbu,aby měl maturitu,byl dosti vážně šikanován, a musí být krátkodobě invaldiní než se mu zpevní dvojnásobný ileus.Myslíte si,že ho táta stát uznal dítě
invalidní?Ani vás to nemůže napadnout.Zamítnul mu to 81-letý komunista,ten je výkonný a ve formě.Musíte se opět soudit,takže vzít si jedno dítě z domova,jsou soudy,soudy,soudy,ztratíte
kontakt s přáteli,se světem, a zbývá vám jenom izolace ,nikdo vás nepodrží,protože běží okolo vás věta:"MÁ PROBLÉMY."Každý od vás prchne.Takže si vezmete z domova nahé dítě do batohu,je těžké a ten batoh s vámi putuje,denně,protože dítě učíte lásce,slušnému chováníí,vzdělanosti a pak vám řekne,že je již tak slušný,že neumí u úřadů nic vybojovat.Vezmou vám byt v privatizaci,tam si to veřejná správa může dovolit,táta stát zase boduje. Začnete klít,mluvit sprostě,aby se vás báli, ale jenom ztratíte svojí bývalou veselost,velkorysost a to,že vás znali lidé smavou a veselou.Táta stát vás zatíží cestovným k soudům,poplatky, kolky, naučí vás paragrafy česky i anglicky,ale na schůzce s přáli to nemůžete uplatnit, a nakonec i dítě vyžaduje sdělovat,jak se mělo ve škole,jak honí holky,co by chtělo k vánocůcm a na narozeniny,a táta stát ho nezajímá,aby se o tom mluvilo.Jste v tom sama až po uši.Za 9 let si nevzpomínám,že by nadace řekla,zde máš peníze na byt,vyřeš problémy, do kterých jsi se dostala,když jsi suplovala tátu stát.Nájmy člověk platil,ale při privatizaci nevykozoval s dítětem ,táta stát-neplatil alimenty, a výdělek samoživitelky v létech nevykazoval % na půjčku. A tak obětavý člověk ztratil svoji nezávilost,a to svobodu,vlastní -suploval :tátu stát.Ve státě se zatím dařilo zlodějům, kteří k vlastnímu obohacování používali lidské důvěřivosti a tu zneužiliPřiznejme si,že jsme krátce s nástupem devadesátých let byli jako nepopsané listy,důvěřiví,a tak zloději se vypracovali v bohaté a lakomé,používali rozmanité triky,svéráznou terminologii,a jejich život vzkvétal.Táta stát v roli lakomce štedrý nebyl,ale naopak děti mu sloužili k tomu,že bohatl.Je to jako v příběhu u cikána,který si udělal hodně dětí,a ty ho v zimě zakrývali -aby neumrzl,zato děti umrzli.Táta stát bohatne na dětech,děti chudou.Těch pitoreskních příběhů by se našlo hodně,zaujalo mě, v médiích,že za 9 let se vybralo pět a půl milionu na POMOZTE DĚTEM.Moje dítě mě dali nahé z domova,byla zima,sníh.Takto o krádež vnesených osobních věcí bojujeme 9 let, a nevím,že by táta stát byl ochoten mu těch jeho 36.000,-Kč vrátit.Táta stát je lakomec,stejně tak je lakomný každý ministr na současném trůnu,ale i na trůnech bývalé vlády po dobu 9 let,pro ministra je 36.000.-Kč kapesné.vezmu Špidlu: toho táta stát vykopl do židle kde bere 600.000.-Kč měsíčně.Zatímco nás táta stát neodškodnil ani za 9 let a to vnesené věci do domova,táta stát je lakomec,také bylo vybráno na POMOZTE DETEM 5 a půl milionu,ale nikdo tomuto poškozenému dítěti z 5,5 milinou neřekl,na zde máš na jídlo,na chleba, na počítač.Aby se napřímil,aby pochopil,že jsou ještě i jiné věci než šikana,než je táta stát lakomec,ŠPIDLA za 600.000,-Kč,PAROUBEK az 5,5 milinou ,kterýkoupil PAROUBKOVË chalupu pro "děti"které sem budou jezdit na dovolenou.Táta stát je velký lakomec,ministr spravedlnosti se diví ,proč chceme odškodnění,Inu,on je homosexuál,roč by ho zajímalo dítě, tak akce POMOZTE DĚTEM je vlastně akce POMOZ SI SAM.Máš tátu stát a ten je lakomec,vezmi koště a místo škol,jdi zametat.Zametej hajzly,chodníky, a to hlavně před MPSV,Ministrstvem spravdlnosti,zametej před ministerstvem školství ,ˇUřadempro zastupování ve věchech majetkových,jelikož ten je táta stát,ale je lakomec,nevydá ani cent.
MgA.Květoslava Šamajová,čekatelka na pěstounství 7 let,pěstounka do zletilosti dítěte půl roku,když ji umírala matka, přišla o byt,jenom proto,že nebyla dokončena řízení soudní v péči o dítě,není ještě ani dnes,a privatizace,která na Praha 11-Jižná Město -byla až do 2014,její byt je stále majetkem MČ Praha 11,byla nemilosrdně vystěhována do truhlářské dílny, Štúrova 541/37,byt č.3,na Praha 4-Lhotka,kde jak se zjistilo,je to nebytový prostor,váznou zde dluhy po bývalém nájemníkovi,který je buď milenec starosty Praha 4-Horálka,jelikož dluhy PERSONYa to dost 44.693,-Kč přehrál na samoživitelku,nebo tam byla korupce,jelikož dle logiky,kdo se ujme umírajcí matky a dítěte z dětského domova,se nemůže dostat do exkluze-vyloučení ze společnosti.Zde mě HORÁLEK dostal vědomě,nemám sporák a nebudu ho mít na vánoce pro dluhy po PERSONOVI,.teče z koupely do poštovních schránek,a je v bytě taková zima,že ji začínám nenávidět.Nevím proč zimu-nic mě neudělal-ale táta stát.Proto:hurá dávejte miliony do Nadací,promiňte,.já jim nevěřím,protože jsme nikdy nedostali žádnou pomoc,ani právní,ani na jídlo,ani na nájmy,končíme jako bezdomovci,že jsme chtěli být svobodní,vzdělaní, a když to šlo,tak nám nikdo nepůjčil 70.000,-Kč.Že mě bude matka umírat,jsem netušila,usuzovala jsem dle svých sil,a nakonec i ty začaly být limitované,ale nasranost,ta vyrostla do obludných rozměrů.Již dítě neučím být slušné.Táta stát lakomec za to totiž nestojí.Pokud má ŠPIDLA 600.000,-Kč,a já si pamatuji,jak nosím stížnosti na MPSV,že dítě šikanují,tak to šlo ještě zachránit.Táta stát Špidla byl lakomec nezachránil,teď je to na obludné cestě,táta stát jsou všichni ministři,a na 36.000,-Kč se u 6 ministerstev diví, kdo to bude po 9 letech odškodňovat,a tak to jde nevyřešené zpět do Frýdku-Místku,kde tátům biologickcýh vzali hutě a hornické řemeslo, a tak,já nemám trencle doma XXL,ani Paroubkovy,ani Topolánkovy, a u soudů jsem bezmocná žena,do které se strefují ministři a spravedlnost ta je hluchá-je totiž homosexuální.
Tak ahoj příště.
Táta stát lakomec mě vyčerpal.

CHORVATSKO PROČ?

19. října 2007 v 16:30 | MgA.Květoslava Šamajová
Ne každý vládou vybraný a tím i vyvolený expert na republiku je dokonalým reprezentantem země v zahraničí a tím i velvyslancem své země.Tyto zásluhy si musí získat od zahraničních domácích obyvatel nikoliv od vlády vyslané země.
Proto:Chorvatsko proč?
Jinými slovy Gándhího,nejprve si udělej pořádek v rodině,pak na patře se sousedy,pak v okolí a teprve pak se staň politických lídrem v zemi a zastupuj nás v zahraničí.
Proto:Chorvatsko proč!
Nejprve to vsadili na turismus,pak se uměli chovat k pozorovatelům v zemi,monitoring s domácími dopadl dobře.Každý si pamatuje i 40 let,že crno vino je červené víno,laku noč bylo dobrou noc,slunce bylo slunce a moře bylo moře.Zaměřme se na Českou republiku.Protože jste zrušili znojemské okurky,protože jste zrušili trikotýnové prádlo,protože neexistují tradiční výrobky MADE IN CZECH REPUBLIC.Zrušili jste tradice!Neexistuje žádný mléčný bar,kde bychom si koupili krajíc chleba s dvěma sýry,zapili hrnkem mléka,mléčným koktejlem.Všude je kočičí zlato,masážní centra,ehm,víte jak to myslím.Podojili jste české krávy -prodali české krávy a koupili vyhublé kozy, není co dojit.Žid nebude dojit Žida, komunista komunistu, soudce soudce atd. I když většina skutečných Židů ani odškodnění nedostala, stejně jako političtí z 50.let , jednorázové odkodnění se vztahovalo na manželky nikoliv na děti, a ty právě trpěli nejvíce.Nebyli jste manželky ,byli jste dcery,nebyli jste manželky byli jste synové atd.A tak ty čuripindy se roznášeli po horách a dolinách ,a byly slyšet všude, že skuteční experti živoří,a je jich slyšet, ale za to se pořádně nenají ,nikdo je nepotřebuje -odborně nezaměstná,strarý jsou již v 49 letech,možná mají "malé kozy" atd. Ale jejich hlas zní,ve správný čas a na správním místě.Dobře vám tak,co jsme se vám napsali, prosili, neslyšeli jste nás.Soudíme se o svoje práva roky,na co máme zákonný nárok dle Božího soudu,ale nikoliv od českých soudů a soudců,kteří soudí tyto nedokonalé zákony.Vše dobré bylo zrušeno,aby vznikl v zemi chaos, hlad a bída,a aby od nás utíkali i cizici,že je jim zde nedobře. Začněte tedy zametat! Ne každý soudruh ČSSD,ne každý soudruh ODS, ne každý soudruh KDU, či soudce je velvyslancem své země.Tyto pocty musí být slyšet od jiných, kteří to o vás řeknou. A ujisťuji vás, již se o nás jinak nemluví než korupce, je tam draho, a lidé jsou tam nastraní. Za to co by v zahraničí neprošlo, se tady obdivně staví na piedestál!
Proto : CHORVATSKO PROČ?

"Incestní " kozičky

10. října 2007 v 14:38 | MgA.Květoslava Šamajová |  Já a moje identita
Kdybych byla prezident České republiky, hned bych všechny zákony, které zrušil :HAVEL, KLAUS, ZEMAN, zavedla. Jedná se o ty, které byly ze zákona zrušené ke dni 31.12.1992. Pro handicapované, aby jejich podíl na dlouhodobém zdravotním stavu měl zákon opřený v paragrafu zrušeném ke dni 31.12.1992  : HAVEL, KLAUS, ZEMAN.  Abychom mohli svoje práva v o.s.ř.  nechat přezkoumat ze zákona, který byl zrušen ke dni 31.12.1992,  což má pouze vrah; ze zákona nárok na přezkounání, ale nikoliv občan v o.s.ř. Můj otec byl politický vězeň z let 50.tých. Chartisti si svoje zákony o odškodnění ošetřili, žijí. Charta 77  a kolik je do roku 1989  (17.11) = 12 let. Žijí. Můj otec, vězeň z Jáchymova nežije. Měl uranové doly , velezradu s odsouzením na 22 let, amnestii v roce 1960 si odsloužil 8 let a 7 měsíců. Nežije. Mám posmortální papír - plná rehabilitace, ale odškodnění v roce 2001 jsme nedostali. POlitických z let 50-tých  bylo jenom 3000!  Nic nedostali děti 50.let.  Nebyla jsem manželkou. Ne, nebyla, byla jsem dcerou a dcera nemůže šukat s otcem, byl by to incest. Otec mě neplatil výživné,  z vězení musel platit komunistické inscenované soudy . Když byla rehabilitace bylo mě 50 let a žádné zákony mě výživné zpětně nedaly, 9-19 let jsme měla hlad, ne, nouzi, hlad ! Dokonce nemáme dle Havlových zákonů na nic nárok. Jsem psychicky týraná od roku 1952, kdy nám vzali majetek, ve škole na mě řvali StB poprvé, kdy mě bylo 13 let,  a doba věznění otce, mě zasáhla od mých 9 - 19 let. Čili po maturitě jsem šla do tří směnného provozu: ráno, odpoledne a večerní šichta a to tak, že jsem umdlévala ve 4 hodiny ráno nad chemickými kotlemi, ale musela jsem to vydržet, aby mě StB dalo jednu větu, že povolují se hlásit na vysokou školu. Byla jsem 3 x pro podpis: říkali, že mě mají rádi, jak když vřed nemůže prasknout na prdeli!  A tato novodobá garnitura politiků, ta mě má také tak ráda. Nedostala  jsem žádné odškodnění ;  a když jsem si ještě vzala prasynovce do péče, tak nám komunistická frakce ODS na radnici Jižní Město vzala byt. Jaroslav je v azylu, který končí 30.10 a pak nemá kde bydlet. Já byla nastěhována do truhlářské dílny( IV.kategorie se skorodovanou eletřinou )  s dluhama od bývalého nájemce. Kdysi to byl byt I.kategorie a přebudoval na truhlářskou dílnu ( dle živnolistu dodatečně zjistěno že podnikal v nástrojářství - záměčnictví). Dluh zanechal 44.693,-Kč a neodklidil nábytek. Radnice Nusle mě to odmírá spravit, starosta Horálek,  ODS, mě píše, že nemám na nic nárok. Passport bytu nebyl sepsán, vyšlo by totiž nejevo, že je zde stále nábytek podnikatele v truhláství .Zjistilo by se , že náš nabytek je na chodbě Brechtova 828/16(chlapcův)  odkud nás večer odvezli  - ač byli nájmy zaplaceny - každého jinam. Pod jednou střechou by nám totiž stát musel dávat pěstounské dávky, a to stát   nechtěl.  Stát nás chtěl mít trvale v nouzi, jak v dětství, tak i nyní , až do IV.generace.  Abychom si nevyžádali žalobami právo na spravedlivý soudní proces.   Pokud Jaroslav byl poslán v roce 1998 na převýchovu do dětských zařízení, tak jsem se to dozvědala až nyní.Čtu zpřístupněné spisy StB o otci, byl veden jako nepřátelská osoba(NO, I.kategorie)  vůči státu.  Nás ale   ještě nyní vede StB asi jako nepřátelksé osoby. Jsme  totiž emancipovaní. Žádáme o svá práva nabytá v demokracii a novodobá buržoasní elita politiků nám je odpírá. Pokud na ministerstvu zůstalo 800 StB  ve funkci, tak ti si hlídají  svoje spisy. Nesmí  nic neprokouzlout a zařídili skartace.  My se můžeme stále domáhat svých práv, žádat odškodnění za léta minulá.  Nemáme rodiny, nemáme otce, nemáme nárok ze zákona na odškodnění, nemáme nic. Zbyla nasranost a bezmocnost. Můžete se jenom tak léčit kozičkami, což jsou bezinky. Tyto   rozsel Bůh na zemi proto, aby byl lék na trigemin,  neurózu. Aby tento lék z koziček neboli bezu černého byl užíván denně jako lék -  lžíce za den. Jenže je to tak lahodné, že když to někomu podáte, neustane a vypije to naráz . Jen se za tím zapráši.  Proto incestní kozičky. Papaláši nám totiž navrhli  ze zákona pouze incest -  jinak nás neodškodní. Řekli, musíte být manželkami svých otců,  nikoliv dcerami svých otců.  Léčit se můžeme jenom kožičkami, ty jsou zadarmo,  a dal je nám Bůh.

MgA.Květoslava Šamajová
Kveta.Samajova@gmail.com

aktualizace: je nás 95 dcer 5O.let, nikdo nedostal odškodnění za výřivné po otcích ani příspěvek k důchodu po otci,který nemohl z vězení platit výživné. Sirotic dostali sirotčí. Můj otec vyšel na plošnou amnestii v roce 1960.

Na jaře 1968 otec- Miroslav Šamaj ( 1909) -  založil K-231 ve Znojmě,  na podzim to bylo rozpuštěno.  Byl stíhán jako NO  -nepřátelská osoba I. kategorie a s ním celá rodina.   Tím jsem  se stala nepohodlnou.  To vím,  až ze spisů nyní, kdy to studuji v ABS  a bádám. Proč jsem  nemohla nastoupit v roce 1992 do ČT.  Jméno Šamajová je na Slovensku běžné.  Když jsem  otevřela spisy tátovy 6/1992 tak to začalo. Zjistila StB a KGB, že je tady skutečná dcera po Miroslavu  Šamajovi,  která se k němu hlásí a to nemohli potřebovat. Navíc byla z médií, z televize. Kam přišla, byla pomluvena, že nic neumí. 20 let mě takto proprcávali, projebávali, promrdávali.  Nebaví mě to.

Československá televize na mě dala nuceně výpověď 6/1992 k datu 15.10.1992.  19 důvěrníků (D)  přešlo do ČT a 1 kandidát tajné spolupráce (KTS)  neprošel. D a KTS byl Ústavním soudem k 31.12.1992 zrušen, měl to i Havel,president. Já byla KTS,že mě chtěl ABRAHAM na INDII. Co je zarážející, ten cirkus, co se mnou televize dělala , než mě propustila. Světecký mě dal do studené místnosti na  Kavčích Horách s prasklou tabulkou v zimě,  a bez topení.  Sám byl agent Vojenské kontrarozvědky. S odstupem doby vidím,  že byl vytěžován a místo,  aby odporoval StB tak s nimi i v demokracii tajně spolupracoval.  Stále měl pak práci a  vysoký post  i v ČT. Byl ředitel Mezinárodního festivalu Zlaté Prahy. Já šla do prdele.   

Mě chtěla kontrarozvědka  na INDII, byla jsem  expert.  Vyzval mě k tomu StB: Juraj Abrahám, ročník 1948. Ještě není v důchodu , je z něho major a může mě stále škodit.  Česká televize mě 20 x odmítla dát práci, a Rada mě 3 x zamítla.  DCERU 5O.LET nikde nepřijali.

Měla jsem  hlad v dětství, mám ho i nyní.   Důchod mě nestačí.   Žiji v IV.kategorii v plísni a všichni vystrašení,  co na koho znám ze spisů,  můžou být klidní. IV.kategorie s plísní udělala za 3 roky a 4 měsíce své. ZDRAVÍ JE V PRDELI.

Podala jsem  politický azyl.  Raději v cizí zemi s kufrem a 20 kg, ve svobodě, než v nesvobodné zemi.  Za prdelí StB a KGB,  která si tak akorát si  troufá na ženské v důchodu.  Moje matka,  tlak doby nepřežila.  Když mě braly byt, bylo mě 60 let,  matka 81 let mě umírala.  Chlapec - prasynovec z dětského domova neměl 18 let. Krvácel rok po opraci na paralytický ileus. Nomenklatura StB, 82 letý posudkář, MUDr.Třebícký,  mu zamítl plný invalidní důchod.  Pak ještě 75 letí z MPSV. Ústavní soud to taky  zamítl. Dokonce Judr.Lastovecká, taky dcera 50.let. Při konfrontaci mě sdělila, má aspoň částečný invalidní dlchod. Řekla jsem. Má hovno. Má hlad.  Je dítě TATA-STAT.  Já nejsem matka . A z důchodu máme hlad oba dva -  sociálka Prahy 11 mu 6 měsíců nedala ani PENNY.  Až to natočila ČT, tak mu pustili 2000 Kč měsíčně.  Garsonka ale stojí 4.400 Kč měsíčně. Proč je v garsonce, když je student a nemá na  nájmy. Těch PROČ je mnoho.  Aby měl prokázané dluhy, jako student s paralytickým iluesem. Buď studuje nebo pracuje. Obojí nejde dělat.

Jaroslav je od září 2009 na Úřadu práce. Nic nedostane. Nepracoval rok. Nemohl, byl dva roky student.To vymyslila přímo ODS.

Děti politicků mají stipendia, ERASMUS a jsou v zahraničí.  My tady živoříme ještě 20 let po "samteu." Až toto zažijete jako já,  tak můžete taky říkat. "Chci do zahraničí"  . Chci svobodu.  Česká republika porušuje práva na svobodu občanů.  ČR je politický a cenzurní stát :" ATD.

TATO DOBA SE JMENOVALA DEMOKRACIE.  Spustila to a ODS PRAHA 11, ŠORFOVÁ,  kamarádka Klause, byla jeho sekterářka z občanského FÓRA.

Jednak chlapci od 3/2001 nezrušila ústavní pobyt v Čeladné. Až do jeho plnoletosti tam byly posílané peníze na jeho "mrtvou duši"  270.000 Kč ročně.  Nám Čeladná posílala 1/1000 měsíčně: 270 Kč. Na metro 250 Kč na den na jídlo 2,50 Kč. Jako učitelka AJ, jsem  brala měsíčně 8500 Kč.
Čeladná obdržela nezákonně 999.000 Kč, a my měly hlad. Pak jsme dostali rozsudek: "bude odńat z dětského domova a " a chybělo : " tímto se ruší ústavní výchova ". Pravní moc byla stanovena za 366 dní. Čili  365 + 1 den PŘEKLUS.  4 roky propadly pěstounských dávek.Čeladná mohla v klidu spát.Vše bylo legální por ně. Pro nás bylo státem vysloveno. DOSTANETE HOVNO.

Když přišla privatizace. Položila jsem 50.000 Kč. Chtěly ještě 70.000 kč. Žádná banka mě nepůjčila. Měla jsem plat 8500 Kč na 2 osoby.  Vysmály se učitelce a brutálně mě vystěhovaly.  Ale do IV.kategorie.  Kupodivu:zde byly dluhy 44.693,-Kč po jiném. Je zde nábytek z podnikání po jiném. Vyklizeči mě surovi  všechno rozbili, ukradli, poničili.  Až nyní investigativně vím jedno.
V Šturova 541/37 bydlela Judr.Podušková-Liptáková. Nyní 56 let.  Soudkyně od soudu pro Praha 8.  Její  matka byla předpisářka nájmu na OPBH 4 Praha-Nusle.  Mě nastěhovaly pod radnici Nusle do Lhotky. A  vystěhoval mě otec Liptákové-Poduškové, který byl konfident StB. Má nyní 82 let, je bývalý prokurátor StB. V letech 1958-1975 práskal  v konspiračních bytech svoje kolegy právníky. Na ty, co byli proti socialsimu zaměření.  Tím si vysloužil přízeň  od KGB  a StB  . Judr. Podušková, 56 let, a její manžel, lékař-voják z povolání jsou i dnes  hájení. Manželka Liptáka byla  předpisářka nájmu. Lipták-Lichtig má 82 let.

Můj byt nyní za 3 miliony tržně všichni  prodají a napakují se. Potřebují mě zavřít.  Již to udělali . Je  na mě vedeno trestní stíhání pro pomluvu.  LIPTAK má negativní lustraci a já ho pomlouvám. Je vzorný advokát a v očích jeho kolegů je pomluvem mnou. Na to je sazba 5 let , trestní stíhání. V náhubkovém zákonu jsme novinář: je možných i 5 milionů pokuty. Napřed, když natočila televize Reportéři ČT, jak bydlím,  tak chtěl Lipták po RADĚ TELEVIZE 2 miliony. Ty mu zamítli.

Nyní, když se odhalilo,  co dělal, tak mě rychle chce zavřít pro pomluvu. Potřebuje prodat můj byt za 3 miliony.  Že se  stále  soudím,  tak mě chce zavřít do BOHNIC. Prý jsem  těžký zločinec.   Musí  se to psychiatricky přezkoumat. V  Rusku se střílí za bílého dne.  U  nás, jdou lidi   do blázince.  Blázni běhají na svobodě.

Vy byste to od mých 9 let do mých 66 let  chtěly žít.  Já ne. S ERU na  KGB , StB, LIPTAKA, LICHTIGA, jeho senilitu.


To jsem  žila a žiju. A nebaví mě  být proprcávaná a projebávaná StB a KGB od 9 let do 66 let v totalitarismu, a nyní v demokratismu-tak zvaném bezlzebubismu. Má to i jméno. ČESKÁ REPUBLIKA.  
Řekněte: Vás, vás , by to bavilo?

MgA.Květoslava Šamajová
aktualizace , 7.4.2010   čas 12:09

Siru Nicholasi Wintonovi

10. října 2007 v 14:08 | MgA.Květoslava Šamajová |  Já a moje identita
Pro něho bych s láskou a z lásky vařila i o půlnoci,kdyby si o to řekl.Takového Sira Wintona bychom potřebovali na každém ministerstvu a to spravedlnosti, práce a sociálních věcí, zdravotnictví,Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových,školství atd.Představte si,že v Anglii každý jde jednou za život na úřad,když zemře blízká osoba v rodině,jinak se vše odbývá dopisy.U nás již jsme také dopisové oddělení, k soudům se nechodí, ale máme výzvy k doplnění,pak nám to zamítají,nejsme oprávnění,musíme prokázat,že nejsme duševně choří,pak zase zaplatit za omyly soudců,kteří to mají jisté do 70 let, a předsedové jsou již tak tlustí,že se nevejdou do jedné židle.Věřím,že je čeká d n a ,za to,že jsou tam vypasení.Mě to nehrozí,seru totiž tenká hovna.že jsem tak sprostá, kdo by nebyl. Za námi s dítětem je 34 soudů ve Frýdku-Místku, fyzicky jsme měla si 6,vždy to trvalo 4 hodiny a vzpamatovávala jsme se z toho týden. Spis jezdím číst pravidelně, spis má 2000 stran, a když mě dali dítě,bylo napsané,bude odňat z Čeladné, a zapomněli napsat a tímto se ruší ústavní výchova.V praxi tio znamenalo,že Čeladné měla na dítě 270.000,-Kč ročně- my z toho 270,-Kč měsíčně,čili v Praze 230,- metro a 2,50 na den.Domov měl za 50 dětí za rok po 270.000,-Kč -13 milionů 500.000,-kč ročně a děti byly rukojmí o vánocích, velikonocích, cikáni a můj prasynovec(vždy 20 dětí a brali na 50 dětí) domov bral za dva měsíce na 20 dětí 6 milionů 750.000,-Kč,sociálky měly za rok každá nová auta,já šlapala 8 km každý měsíc od vlaku po 7 hodinách jízdy.Když bylo mínus dvacet,tak daly Jaroslavu lyže,měly 3 na celý domov, a já stála opřena o strom -až si chlapec zalyžuje.Když bylo plus 30 stupnů,zavřeli nás v zamřižovaném anclíku a nesměli jsme ani na vzduch.Nic neudělal:byl chudý,jeho otec ztratil práci v 30 letech,kdy měl expozitoru na dole již 15 let(učen za totality v hornictví) a tak malý Jára musel do domova, i když jsem prohlásila již 26.8.1998 na soudě ve Frýdku-Mísku,že ho chci do pěstounství a budu ho vychovávat, aby bylo dít vzdělané,nedali ho dříve něž za 3 roky, byl šikanován a to tak,že mu dávaly hlavu do záchodu a splachovali,tápali cigatery na břichu , dnes- když má dvakrát operaci ileus-neprůchodnost tenkého střava,tak není : ani-ani.81letý komunista posudkář ho neshledal ani částečně ani plně invalidním.Můžete se zase soudit,již tak se soudíme 9 let o ukradené vnesené věci do domova,dítě mě daly v březnu nahé,Čeladná je v horách.Koupíte šaty a za půl roku z toho vyroste,nasytíte dítě,za chvíli má hlad,a na vás nezbude již nic za oblečení.Co Jára odložil jsem nosila v 55 letech a byla jsem patnáctiletý chlapeček.Nakonec vám soud dal rozsuidek ,pravomocně za 366 dní a dávky propadnou ,jelikož je musíte čerpat za 365 dní.Čeladná si ošetřila svoje 2 miliony průtahy nebyly ve spise shledány :2000 stran v péči o dítě za 9 let v nesporném řízení,týrání byla na kilometry a fandím Hitlerovi, že dal povel 20 kg sebou a dal je do plynu.O co se to liší dnes,když vás týrají tak,.že to již neunesete,a je totiž jedno jste - li barevní nebo bílí.Francouzům vadí žlutí Japonci,negr v Francii na vás pod Eifelovkou řve,že jste rasista,cigáni vás bijí v dětských zařízeních a vše je aa odloženo,je tady bílý rasismus..A tak bych takového Sira NICHOLASE WINTONA ráda měla u nás doma,a vařila mu o půlnoci s láskou i z lásky ,co bych mu viděla na očích.

Nesmrtelná nasranost !

9. října 2007 v 13:43 | MgA.Květoslava Šamajová |  Já a moje identita
Jdu od soudu.Zde v Praze.Náš příběh je z Moravy,ale spis nám poslali na soud pro PRAHU 1 do Prahy.Vyzvali: Ministerstvo vnitra,Ministerstvo spravedlnosti,Ministersvo školství,Ministerstvo financí,Ministerstvo práce a sociálních věcí,jsem zcela bezvýznamná žena.Vzala jsem si dítě do péče od nezletilosti do zletilosti ,je za námi 34 soudů ve Frýdku-Místku.Stát mi dal dítě N A H É v zimě v Čeladné v horách,byla jsem 3 roky šlapka,šlapala jsem ČELADNOU ,byla jsem "TA KURVA,CO HO TAM DALA!" a když jsem se opilcům ohradila,že jsem TA KURVA,CO HO CHCE! ale trvá to roky,opilci mi poslali RUM.Zastávka BUSU v Čeladné je totiž vedle hospody.Paninko,vemte si rum,sedněte si vedle nás.Řekla jsem jim,že jim seru na rum,ať dají do dršky těm vedoucím v dětském domově Čeladná.Řekli,my ty č u r i pi n d y známe,děti nám taky nedali..Místní totiž chtěli děti o prázninách k sobě,že by je uživili,ale sociálky to nedovoli.Když mají o prázninách rukojní 20 dětí dostanou od státu na 50 dětí á 270.000,-Kč ročně, a to dělá za 20 dětí na 2 měsíce jako na 50 dětí,kteří tam nejsou - m i l i o n y!Vždy jde o prachy ! Proto ČURIPINDY.Moje dítě:prasynovce pobili v dětských zařízeních již 13.10.1998, a to,že nejsme odkodněni ani za 9 let je normální,36.000,-Kč za oblečení,techniku,knihy do školy, kompas, pohádky, má v roce 2007 zcela jinou hodnutu.Dnes kniha stojí odborná až 900,-Kč,učebnice jazyka 400,-Kč I.díl atd.Kluk studuje Policejní akademii, kuchaře nemůže vykonávat,má 2 x operaci ileus,což je smrtelné onemocnněí, lékaři vyhrožovali, umělým vávodem. Má 20 let,začali jsme již v jeho 11,5 letech.Na vině je MARTA ŠORFOVÁ,která se za ODS proslavila na Praha 11 tím,že pozemky za 200 milionů pronajala za 50 milionů, byt ze státního z přídělu radnice dala svému synovi, a u mého prasynovce nezrušila pobyt v domově kde nebyl,stát přísel o 2 miliony.Tato úspěšná strarostka nás vystěhovala, dyž jsme na ni dala trestní oznámení! Starostka je stále úspěšná v ODS, je to politická celebrita,byla sekterářka v Občanbském foru u Václava Klause,možná,že ji již KLAUS NEŽERE,ale policajti každý můj případ a-a-odloží,pobité dítě z roku 1998 nikoho to nezajímá,volají na mě justiční stáž,žádný chlap se mě ještě nikdy nezastal, a kdybych chtěla aby se rozpoutala kampaň mediální,nejsem tmavý Róm, nejsem politická celebrita, jsem bezvýznamná žena,kterou napadlo po padesátce si vzít dítě z dětského domova,je za mě 34 sodů, a ještě nejsem skončená ve spise. Nejenomže,náš příběh nikoho nezajímá,ale jsem všem protivná.Přátele nemám! Všichni se od mě distancovali, a volají mě jenom oběti ,kteří jsou na tom podobně jako my. Mám soucit s chromýma,hluchýma, slepýma,kteří chodí k posudkářům po nás,jelikož ani po ileusech nebyl Jaroslav uznám INVALIDNÍM,.kuchařem být nemůže,šikanován byl v státních zařízeních,ale 81-letý komunista ho neshledal invalidním.HAVEL dal moc komunistům tím,že dovolil,aby byli ve správních radách! Operatér i chirurg říkal,že jeho stav je smrtelný a musí dělat lehčí práci.Studuje Policejní akademii,aby pomáhal obětem!Myslela jsem si,že se zhlédl v seriálech TV.Ne,chce pomáhat obětem.Nám nepomohl nikdo. Končíme tak:že JAROSLAV nemá kde bydlet od 30.10.a já byla vystěhována do truhlářské dílny.Dovolila sjme si moc.dala jsme trestní oznámení na exstarostku MARTU ŠORFOVOU.Případ je stejně aa-odložen,ale my jsme bezdomovci.Pamatujte si tedy slovo moravské : ČURIPINDY.Nejde o Rávalpindí,ani o to,že pindám,ale o moravské slovo,které plně vystihuje nasranost tohoto národa,kteří chodí k soudům 34 x a nyní si již patá soudkyně usmyslila,že nás spis bude číst:ministr LANGER, ministr NEČAS, ministryně Kuchtová,ředitel Švorc(Ministzerstvo financí-jak přiléhavé ).Chápete,že jsem zcela bezvýznamná žena,ale pozor: nám majetek sebrali v 50.letech,neboť můj otec byl zavřen za velezradu 1952-1960, a mám ve spisech Stb ,které čtu,že byl nepřítelská osoba,tudíž my jako rodina ŠAMAJOVÁ jsme nepřátelská rodina až do IV.generace!.Můj rodokmen čte několik ministrů, a to tak,že to nečtou, pis je zpřeházený a nikoho nezajímáme,nedojímáme,dítě nemá kde bydlet od 30.10.2007 a nEČAS si dává na čas,spis nečetl. Nikoho nezajímá,že mě dali nahé dítě v zimě, pobili -okradli, MLČÍ, nikdo se k tomu nevyjádřil. Proč byl tedy spis poslán v době,kdy nám sebrali před rokem byt, do Prahy,když ministry náš příběh nezajímá.Ale pozor:ani média nechtějí náš případ zveřejnit.Protože příběh bílé ženy,jejiž prasynovec byl pobit-šikanován,okraden a vydán nahý v zimě nikoho nezajímá .Nejsem soudružka ČSSD,nejsem soudružka KDU, nejsem soudružka ODS.Proto bych ráda yvzvala media,aby ještě více psalo o nešvarech politiků a jejich mejdanech,protože o nás,nikdo nic nechce napsat,ani to že mě politická celebrita MARTA ŠORFOVÁ sebrala byt,že propadlo 2 miliony státu, dítě sjem vychovávala za 2,50 kč. Bydlím v truhlářské dílně,a Jára nemá od 30.10.kde bydlet:jeho azyl končí. V tomto státě všechno pro děti.
Č U R I P I N D Y.Ne,nepindám,nejsem z Rávalpindí, jsem z Prahy,ale nejsem celebrita.

Trpělivost

3. října 2007 v 15:26 | MgA.Květoslava Šamajová
Jsem trpělivá.Vzala jsem si dítě z dětského domova a stát mě na něho dal 270.-Kč měsíčně,zaplatila jsem 230.-Kč na metro a na den mě zbylo 2,50 Kč. Fandím BLESKU a jeho tipu na národní sbírku Jířímu Paroubkovi..Já dávám symbolickou částku : 2,50 Kč na den,jak mě dal i stát pro dítě na den. Co jsem z toho uvažila.Koupila jsem skořici za 1,20 kč a musela dotovat Babičku -liskové těsto za 8.-Kč a napekla buchty. Dítě mělo 14,5 let a dali mě ho nahé. Čeladná je v horách a když ho propouštěli byla zima. Tudíž jsem musela přivést oblečení ,chyběly boty,neznala jsem jeho číslo bot.Ty mě v děcáku půjčili na dlužný úpis,že je do týdne vrátím. Další 4 roky od 2001 do 2004 jsem vždy na dítě koupila oblečení,za půl roku z toho vyrostl, a zaplatila mu učebnice do školy, a nakrmila ho z 2,50 Kč na den a dotovala jeho výživu z jednoho platu.Byl to můj prasynovec, i když jsem byla ze zákona nepovinna ho vyžovovat,při rychlosti soudů , začaly v roce 1998,tak jsme zaplnili dosud do spisu 2000 stran sp.zn. P 106/91 a kauza není skončená .Nyní je spis z Frýdku -Místku v Praze,mají ho číst na Ministerstvu práce a sociálních věcí, mají ho číst na Úřadu pro stát ve věcech majetkových a nečte ho nikdo.Nicméně soud řízení přerušil,protože chce znát ve věci názory institucí,chce to znát již 9 let..Začlovala jsem stát o 36.000,-kč za ukradené věci,které byly zcizeny v 2 dětských zařízeních(týkalo se to techniky, fotáku, buzoly, kompasu, učebnic, pohádek, školních věcí, kružidla td). Nikdo nás od roku 1998 neodškodnil, nebylo na počítatč při studiu na SPŠ sdělovací techniky,není ani nyní a dítě má již 20 let, a soudíme se stále.Soudy pokračují dál, bylo jich už 34 a dítě by chodila k soudůn od svých prenatálních 4 měsíců. I vrah,který vyjde z vězení dostane erár.Opak dítě z dětského domova,dají vám ho nahé.Járovi bylo 14,5 let a hrozně se styděl.Když jsem žádala Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkovýxch,aby šel jeho zástupce nahý Čeladnou, řval na soudkyni,aby mi dá advokáta ex offo.PROČ.Je věc jiná,když jde někdo nahý proto,že musí, a nebo když chce.Jára se styděl, a měl trauma. Já jsem ho převzala do nůže bylo mě již 55 let a pak jsem ho musela každého půl roku ho obléci(ze všeho vyrostl) a nasytit.Přestala jsem se oblékat, a co odložil, jsem začala nosit já sama.Nebylo z jedné výplaty na oblečení pro dva. A tak jsem začala ve svých 55 letech se oblékat jako chlapec patnáctiletý,vzala jsem na sebe co odložilo dítě. .Byla jsem trpělivá.Soud vydal rozsudek.Bude odňat z dětského domova a "zapomněl "napsat a tímto se ruší ústavní výchova. A tak putovalo do Čeladné každým rokem - i když dítě tam nebylo - stále 270.000,-Kč,Policie případ odložila, napsala a-a.Kraj v Ostravě se tím nezabýval,ani hloubková kontrola,kterou udělali na objekt Čeladná, vše bylo v pořádku i nová auta sociálních pracovnic .Nikdo nekontronloval peníze na jméno Šamaj,který tam nebyl od 2001 do 2004,pak se věc ukončila,dítě mělo 18 let.Také nám vzali byt,aby z nás byly bezdomovci. Starostka Marta Šorfová z Městské části Praha 11,dne 27.11.2006,kdy končila. Stěžovala jsem si na.Nic mě to nepomohlo,byla sekretářka Václava Klause v Občanském foru.Jaká byla nevím,ale byla politická celebrita a těžila z toho.Opět to Policie odložila.Pokud v dětském domově Čeladná nedovolili 20 dětem pobyt v rodině na vánoce, hlavní prázdniny, velikonoce a drželi je jako rukojmí,tak měli od státu na 50 dětí, a jenom za dva měsíce (července -srpen) to dělalo 13.milionů. Proto mě to neudivuje,že i PAROUBEJK má od státu na svatbu v Rakousku pro svoji žínku peníze od ČSSD alis státu. Jeho stará mladá je asi dychtivá něco zažít a tak to chce mít okázalé..Až se nabaží kyprosti jeho těla,jeho potu,tak si vezme zase někoho mladého a my se pak zase budeme ještě více a intenzivnějií zabývat sbírkou celonárodní,aby měl na další rozvod.
Já mu dávám do sbírky tolik- kolik mě dal stát : 2,50 Kč.

Šlápoty

1. října 2007 v 14:25 | MgA.Květoslava Šamajová |  Já a moje identita
Bůh je dokonalý ve třech.Pyramida nemá ještě závěrečný kámen.Na straně jedné se hovoří o 7 ctnostech : víra,síla ctnosti,poznání,sebeovládání,pobožnost,bratrská láska,láska Boží, Duch svatý; pokud byl první příchod v Panně, má být druhý ve znamení Leo,poznáme to,že na jedné straně polokoule budou ohně,na druhé povodně,ale i pak lidé neuvěří.Říká se,že když přeneseme mízu z meruňkového stromu do jabloně,tak jabloň ponese meruňky,míza z jabloně do meruňky nebude rodit jablka ale zase meruňky. Láska Boží je Ježíš Kristus ,on je Hlavou,nohy spočívají na základě víry pevně na zemi, neboli nohy se pohybují - pokud velí rozum.Světské žádosti oproti duchovním se rozlišují takto: peníze, úspěch, radovánky, jídlo a pití, žádosti.Sedm je číslo Božího dokončení .Neboli 3 = duchovní číslo Boží dokonalosti a 7 je číslo svědectví- Božího dokončení. Bible hovoří od Panny k Leo.Jestliže Bůh mluvil -vyšli.Sleduji cyklus biblických příběhů na ČT 2 vždy v sobotu,někdy se opozdním a zapnu TV později.Nemáme na stěše vysílač, takže jsem zrnitá,nemám barvu a mám to přetrhané.Nicméně biblické příběhy jsou napsané a natočené v roce 1995,v době,kdy tým tvůrců to vzali poctivě a spravdlivě podle Starého zákona a je radost se na to dívat.Moje předchozí úvahy tady vycházeli z toho natočeného,z poselství rozhovorů s misionáři,které jsem potkala kde všude, se kterými jsem dělala rozhovory ,z přečteného a taky z toho,že jsem již letitá žena,která vstřebala tisíciletou moudrost jihovýchodní Asie. Pokud tedy budeme sledovat pyramidu poznání, tak Panna je v září,květen začíná s vírou a lednem se končí láska.Žebříček poznání je víra,síla ctnosti,poznání,sebeovládání,pobožnost,bratrská láska,duch svatý,(prosinec)láska -leden.Evokovalo mě to při sledování biblických příběhů.

Svastika nebo haknkrajíc ?

1. října 2007 v 13:48 | MgA.Květoslava Šamajová
Je neuvěřitelné, že si ještě nyní, v demokracii,když je tolik informací k dispozici pletou svastiku s haknkrajícem. Svastika byla- je - a bude vždy symbol slunce,štestí,rodinného života.Proto i americké vojenské stavby jsou postaveny správně. Naopak haknkrajíc si vymyslel Hitler,který byl magor a cvok a pootočil svastiku doprava,čímž negoval štěstí a zrodil zlo.My nevíme,jak zlo trvá dlouho,ale dle vzorku,jeden den u Pána je 1000 let na zemi,tak již dnes můžeme konstatovat, že Hitlerův konec byl v roce 1945,čili necelých 7 let.Každý kdo zlo zrodí,tak se vrátí zpět k tomu,kdo ho zrodil. Tak i Hitlerův haknkrajíc a jeho doba skončila 1945.Tedy necelých 7 let.Svastika je svastika a haknkrajíc je haknkrajíc.To,že si ho dnes tzv. novonacisti oprašují je věc jiná,ale média by měli rozlišovat svastiku a vysvětlit coe je to pravotočivej haknkrajíc,minimálně ho dát vedle sebe ,a ozřejmit tyto fakta.Pokud si Amerika rozbije svastiku svoji armády, tak si předpoví svůj zánik.MInimálně ji budou pronásledovat samé negace a neúspěchy. Možná, by bylo dobře,kdyby stará orvaná koštata mohla být poradci nových koštat,kteří sice vycházejí z natištěných encyklopedií vydaných před 10 lety, tedy v demokracii,ale já si je nekoupila právě pro tyto chyby.Kde je tento symbol svastiky převyprávěný jako haknkrajíc. Tedy je neměnný tisíciletý symbol stěstí,slunce a rodinné lásky komentován negativně.Tak až se v tom budete správně orientovat,tak snad nám to zpravodajství opraví.Myslím,že to bylo na ČT1 a ukázali nám záběr dvou svastik ze satelitů.

RAMIŠ 16.5.1944

1. října 2007 v 13:06 | MgA.Květoslava Šamajová
V pořadu ČT2 ,že život je vzpoura proti kreténům, mě zaujal dokument(copy 2006) o Ramišovi,který je o 5 měsíců a 5 dní mladší než já sama.Nicméně řekl,že otec mu dal odkaz učit se matematiku a malování.Zvolil architekturu.Ukázal nás stavení sloh v přírodě a splynutí s přírodou,jak jeho volné srdce je schopno stavět stavby tak krásné,až se chce člověku vzlétnout k nebi.Jenže,jsou tu kreténi,kteří mu hatí jeho tvorbu,jeho plány,jeho realizaci.Navrhuje,stavět načerno.Staví ze dřeva a kamene,a jsem moc ráda,že tu někdo takový je.Narodil se v den,kdy se brali moji rodiče,ale o rok později.
Staviteli,já tě chci!Seš prima kluk,vydrž tady na světe,hodně moc dlouho.