Wild dark Angel

29. srpna 2007 v 16:00 | MgA.Květoslava Šamajová
Ahoj divoký setmělý Anděli, patříš k generaci ,která je 3 x mladší než jsem já. Potěšilo mě,žemě čteš.Kdybych neučila mladou generaci od 15-18 let AJ,tak bych věru nevěděla co jsou šprcky.Díky tomu,jsem orientovaná i v této terminologii.K tvému juchání zdali budu rozvíjettvoje blogařství,ty na mě,já na tebe,bych řekla,že ti rozumím,že mě rozumíš,ale technicky tě nerozumím,nevím jak ti odpovědět,je mi totiž 3 x víc než tobe. I tak se snažím díky traktoristům, pilotům, zahradnikům, že chápu vaše bujaré mládí.V Tunisku na dovolené jsem potkala mladého AIMEN(ÁMEN) a ten mi vysvětlil den 13.8.2007,II.výročí nezávislosti žen:ve dne spí ženy a v noci s nimi mají chlapi divoký sex. Tak i tam to harašení v sexu dolehlo,i oni měli revoluci v 89, a taky tam mají BAKŠIŠ-úplatky.Oficiálně to stojí řekněte 25,dáte 15, a 3 do kapsy.Vyznejte se tedy v tom,je to studium jiného kontinentu,kam ta jejich revoluce došla. Stejně jako u nás :ke korupci,tak jako vy říkáte šprcky,u nás se říkalo prezervativ,a u nich BAKŠIŠ a u nás úplatek,nakonec je to taky jako u nich : od šuku k šuku.Ale když se nabíjí energie,tak co já na to můžu říci,je to individuální.Projela jsem tvoje Mařeny, ale je to jenom o balonech a šprckách a je to memorování a stupňování gradací,musela bych ten rytmus pochopit,abych pochopila rým.Ale vizuelně vím,že mě v hodině AJ děti házely na stůl nafouklé prezervativy plné vody a třískali s nimi o lavice.Inu,i to je dnes možné,ale ty tvoje Mařeny a jejich Mášenky to jako ty bulbiny jsou jejich bubliny,nebo jde o to,od balonu k balonu.Promiň,ale než chytím dech tvých 20-ti let,tak to abych vystuovala novou dívčí .Přeji tvému blogu üspěch ,vážím si tvého espritu divokých mladých jar.
Tvoje 3 x starší blogařka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

A vy jste byli odškodneni?

Ano,byli jsme! 35.6% (26)
Nebyli,dali nám hovno! 39.7% (29)
Dostali jsme 50% 24.7% (18)

Komentáře

1 MgA.Květoslava Šamajová | E-mail | 14. prosince 2009 v 23:32 | Reagovat

Tady byl text o šprckách, kam asi zmizel.Jinak bych přece nememorovala.!
samajova@volny.cz

2 MgA.Květoslava Šamajová | E-mail | 1. března 2010 v 20:36 | Reagovat

Asi tam mám agenta provokatéra, abych se vycekala,  a vypadala jako baba co honí chlapi se šprckami.  Dala bych přednost pukétu.
samajova@volny.cz
Praha. 1.3.2010

3 MgA.Květoslava Šamajová | 3. března 2010 v 9:35 | Reagovat

Za ukradený privatizační byt , vyklit bez náhrady, měl hodnotu 3 miliony,jsem hostala hovno. Za rozbitý nábytek, archiv fotek za celý život z 3.světa,jsem  dostala hovno, a za zničené zdraví, že bydlím 4 rok v plísni, špíně, a vlhku, ode mě odešli všichni  přátelé. Proto tato denuncianská země, je na hovno, a já myslím jako FORMAN,že HOVNO, je důležité slovo, a v ČESKU  a bývalém ČESKOSLOVENSKU  šlo vždycky o HOVNO.
Kveta.Samajova@gmail.com
Praha, 3.3.2010 čas 9:35

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama