Nahrávka Českého rozhlasu Ostrava

7. srpna 2007 v 15:15 | MgA.Květoslava Šamajová |  Zvukové zprávy
Český rozhlas Ostrava byl soudkyní Vlčkovou z Okresního soudu ve Frýdku-Místku odmítnut pro rozhovor,tudíž se konal mimo soudní budovu v předsálsí soudupo jeho skončení dne 26.7.2007( od 9,30 hodin do 12,00 hodin) soudkyně vyžadovala fleshback do minulosti,jak to bylo v dětském domově čeladná v roce 27.11.1998 do 6.3.2001;pokud by vypovídalo dítě (Jaroslav )po šikaně,která byla na něm spáchaná(bylo mu 11,5 let) dostane ho to do regrese !
Úsudek si udělejte sami!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MgA.Květoslava Šamajová | E-mail | 30. března 2009 v 20:43 | Reagovat

Kdo to smazal , to se tolik bojíte pravdy,proč se odškodnují nepotřební a proč se neodškodnuje poškozené dítě.

Jeho pěstounka bez pěstounských dávek.

MgA.Květoslava Šamajová

2 MgA.Květoslava Šamajová | E-mail | 1. dubna 2009 v 7:13 | Reagovat

De facto je to století převrácených, padouši jsou chráněni a oběti TČ, aby byli perzekuováni.Vždyť je to horší než za toho komunismu, i ten zasranej komunista,co mi zavřel tátu na § 231 / 48 Sb by řekl toto:

"TU ŠAMAJOVOU JIŽ VYŘEŠTE,  VŠECHNO JI DEJTE, AŤ UŽ DRŽÍ HUBU A NEPÍŠE O NÁS."

l7 let soudů o tom,že mě vyhodila ČST a agenti tam zůstali.11 let soudů o pěstounství vlastního prasynovce.  Spisy mého otcve s § 231/48 Sb,jsem dostala až za 55 let,napřed musel NAVARA (BRNO)  si napsat různé scénáře a brožurky, a pak mě daly spisy mého otce, mě dceři. Za 55 let ale všechno propadlo,žaloba mohla být do 5O let.

Navara mě zná, když jsem za ním přišla do Brna,aby otiskl o Járovi článek,jak ho šikanovali v DD Čeladná:Jára měl v tu dobu 16 let .Navara se na to vysral a dělal si kariéru na mém rodu, nyní má Jára 22 let a rok a půl nemá plný invalidní  důchod, a NAVARA je slavnější a slavnější,dokonce s křepelkou do 33 let.

A my jsme chudší a chudší, dvakrát jsem podala stížnost na zahraniční ambasády proti českému státu, ale nyní to již dávám jako politický azyl.NEMÁME KDE SLOŽIT HLAVU,vzali nám i byt.  Jak to, že měl NAVARA , k tomu přístup a já dcera svého otce neměla To jsou neuvěřitelné věci.Je vidět, že stačí mít ty správné ruce a správné kontakty.Poškozené umlčují na dvacet let a spolupracovníky STB zvýhodnují stále.

Například spis o Indické ambasádě,není odtajněn od roku 1992,píše se rok 2009.

Zdraví,dcera svého otce, souzeného na § 231/48 Sb.

MgA.Květoslava Šamajová

NAVARA  z Brna má za strýce agenta StB NAVARU

z Prahy.

3 MgA.Květoslava Šamajová | E-mail | 4. září 2009 v 8:58 | Reagovat

Včera jsem vám do jedné ráno psala o ČR v OECD jak si stojí v dobrém středu mezi 30 státy v péči o dítě. Pousmála jsem  se a nelenila a napsala,jak to tady skutečně je. Co myslíte,že se stalo:Ledva jsem  to dopsala,opravila překlepy,tak přesně mě někdo měl na mušce a vyhodil to do rezepsaných,v tom momentě před opravením. Do týmů webu se dostali hekři,kteří sledují PC aktivity politických zavřených za  totality. Cibulka šel do senátu je hájený a je sytý, i odškozený, dle zákona. Já a Jára jsme ztratili 8 kg váhy, nemáme se za co a čím dosytit. Byt byl ukraden za bílého dne, konfident ARTUR, 82 let, a furt je to tady jako za totality. Já tu dobu žeru. Vždyť mě by nevzali ani v  BIS ani do politiky by  mě nechtěli a v ABS,i když přijímali řekli,až se budou zpracovávat zcenzurované filmy.Na to bych se hodila.Snídám mentolový čaj,píši vám pravdy, a kdo to má číst tak to najde.A bojuji s hekry,za totality odpolechy,za demokracie hekři na internetu.Budeme je nazývat bezlebubističtí PŘIPOSRÁNKOVÉ.Jakého asi mají pinďoura,když jsou tam zasraní již jako mladí? Asi tam toho moc nebude,jak i tak myslím.

samajova@volny.cz , 5.9.2009

4 MgA.Květoslava Šamajová | E-mail | 17. září 2009 v 15:40 | Reagovat

Je vidět,že že hekry -roboty- nasadili i na zvukovou nahrávku od soudu F-M, tady soudkyně Vlčková, to poslala do Prahy jenom Nině Veškrnové(Havlové)na Prahu 1,ačkoliv, když se soudíte proti státu,musí to jít na soud na Praha 2, nebot Ministerstvo spravedlnosti je na Praha 2,Vyšehradská 16.. Více ani nemusím dodávat.Je to politická kauza provázaná kauza. Neuspěli jsme od šikany 1998 dosud ani v jednom případě,já od vyhození z televize, 1992 u žádného soudu, a fakt,že táta byl souzen na § 231/48 Sb. což byl § Milady Horákové svědčí za vše. Nikdo z 50.let se dosud nedobral u žádného soudu vítězství,máme zhebnout hlady a vymřít po přeslici.
samajova@volny.cz
65 let, (hvězička)  Bohmische Maren, 1943   17.9.2009

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama